Δευτερο επιτυχημενο πλανο CxC

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34290
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18900

@ -Sweetest Love x3
απλή διαίσθηση αδελφέ... αν πρόσεξες τα τελευταία post από την maomao oug έχουν αρχίσει να χάνουν την ψυχραιμία τους!
κάποιο ξεφτέρι λούπον είχε την εντύπωση ότι Φτιάχνοντας fake acc στο external θα μας βρίσει χωρίς συνέπειες... αν πάλι κάνω λάθος sorry(L)



@ AceQuad
Stamstam,δεν εχω δει λογκιν ακομα και ανησυχω,θα προλαβω να παρω αθλητικα παπουτσια για το τρεξιμο;;

περιμένω πρώτα να μου πεις πιο acc παίζεις στρατηλάτη μου!:axe:
υγ. καλο τερματισμό:clap::clap::clap:
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ναι εχω ψυχολογικα κυριε δηθεν σοβαρε που τιμας το παιχνιδι εσυ ..τα ειδαμε και σε σενα...ο δοκτορ κλαους επιτιμος καθηγητης του πανεπιστημιου της βοστωνης στην ρομποτικη μπροστα σου ειναι κομπογιανιτης!!

θες να μιλησεις και για το πολεμο..δηλαδη τι να πεις?ποσα χωρια πηρατε ,ποσα πηρανε και ποιος θα κερδισει?και μετα θα θυμηθητε τον 16 κοσμο ,το 12,τον 1 τον μειον 5? καταρχιν παιζεις εσυ γιατι εχουμε μπερδευτει..ποιος εισαι αυτος που εφυγε η αυτος που ηρθε μετα?
αντε κανε μας την χαρη..
.ρομποτ ε ρομποτ...με ρομποτ δεν μιλαμε ...


αντε ληξετο και μην ανοιγετε κουβεντες για πολεμους.....πολεμανε τα ρομποτ με τους ανθρωπους!!!πως το λεγαν το εργο ρε παιδια...πως το λεγαν...


αλλο ενα σκουπιδι των φυλετικων βγηκε και ποσταρε με λογκιν 16-03-2016 και με ονομα φερετζε .... και περιμενεις απαντησεις εσυ χαχαχαχα εσυ ποιος εισαι στο παιχνιδι ο ΦΑΠΑΣ???

Ο Ξαπλας :p


[aig]Προειδοποίηση για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18669

Σχετικα με κ16 κανενας δεν μπορει να πει καθαρη γνωμη.
Οι cxc φαγανε ξυλο πολυ μεν αλλα αυτο αλλαξε στην πορεια.
Ο τομαραγια μας διελυσε με τα πλανα και αρχισαμε την διαλυση,φτασαμε να περνουμε ο καθενας 2-3 επιτηρησεις επειδη τα παρατουσαν.
Εννοειτε τα παρατουσαν και απο cxc.
Αν δεν υπηρχε η ρυθμισει ο κοσμος θα χανοταν.
Το παρασκηνιο ομως λιγοι το γνωριζουν και υπηρχε πολυ παρασκηνιο.
Πολλες συγχωνευσεις φυλων,πολλες στρατολογησεις.Καπου ειχε καταντησει αηδια.
Καλος κοσμος,αρκετα καλος θα ελεγα μεχρι και λιγο μετα τα μεσα του.Μετα αηδια.
Αλλα εκει εχασαν οι cxc.Οχι λογο κατωτεροτητας ομως.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Λογο κατατωτεροτητας χανεις και μονο, σε οποιο τομεα και να οφείλεται ,αδιαφορα παντελως, σημασια εχει η νικη .

Το παρασκηνιο ειναι το φορτε του τουρλουμπουκι αλλα υπαρχουν και καλυτερες
 

DeletedUser33112

ρε τι συζηταμε!!!η φυλη τουρλουμπουκι εχει καταστρεψει ολο τον ελληνικο σερβερ!!!δεν ειναι τυχαιο που πολλοι πλεον δεν μπαινουν και παιζουν international!!!οπως και πολλοι απο cxc παιζουν και εκει!!!
 

DeletedUser

Stam,νο1 σε αμυντικες απωλειες το ακκ που παιζω co στον κ37.

Μεγαλε παικτη ποτε λογκαρεις;;
 

DeletedUser33711

Stam,νο1 σε αμυντικες απωλειες το ακκ που παιζω co στον κ37.

Μεγαλε παικτη ποτε λογκαρεις;;

Παλι ξυλο τρως βρε Σωτηρακι ? (L)

Απο εκει και περα οι οποιες διαφωνιες μου φαινονται αστειες και φανταζομαι γινονται στα πλαισια του παιχνιδιου γιατι εαν οντως εννοειτε αυτα που λετε μερικοι εδω μεσα πρεπει να κοιταχτειτε. Εαν βαλετε στην ακρη της οποιες διαφορες εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι η Μαο και η CxC μεχρι στιγμης κανει παρομοιες κινησεις. Δεν παιζω στον κοσμο οποτε λεω την εικονα που εχω απο το φορουμ(κινησεις με πλανα σε βαρβαρα κλπ-κατι το οποιο δεν ειναι κακο συμφωνα και με τις ρυθμισεις του παιχνιδιου,για αυτο το λογο πιστευω εν συνεχεια το εφαρμοσε και η CxC). Ο καθενας κανει το παινχιδι του, φροντιστε να περνατε καλα και αφηστε τα υπολοιπα στην ακρη. Και με το τελος του κοσμου σας ευχομαι να βρεθειτε ολοι μαζι για τσιπουρα.
 

DeletedUser18900

Stam,νο1 σε αμυντικες απωλειες το ακκ που παιζω co στον κ37.

Μεγαλε παικτη ποτε λογκαρεις;;

να το προσέξεις αυτό γιατί από γαλάζιος ιππότης σε βλέπω στο τέλος να γίνεσαι μελανιασμένος ιππότης :rolf: από τις πολλές φάπες:grrr:

στην άμυνα καλά τα πας -σε γεμίζουν άμυνες και την είδες κάπως- αλλα στις επιθετικές σε βρίσκω λίγο αδυνατούλη...:help

επιπλέον αν εξαιρέσεις τα 10/12 χωρια που πείρες από τους νιώστε δεν βλέπω κάποιο χωριο από cxc οποτε τι πανηγυρίζεις?:wow:

βρε γατάκι τα ίδια λέγατε και στον 26 και πριν μπει η άνοιξη σας ψάχναμε!:rip:

μόλις μου απονείμει ο τουρλού τον τίτλο του sir θα με δεις!(L)

ps.το ξέρω ότι είμαι το ναρκωτικό σου, και έχεις στερητικά αν δεν σου απαντήσω αλλα εδώ είναι θέμα για την maomao oug οποτε αν με έχεις τόσο πολύ ανάγκη άνοιξε ένα θέμα και θα είμαι όλος δικός σου ματια μου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ισχυει,μου δινει μεγαλη χαρα να δινω νοημα στην ζωη σου.
Δεν το ανοιξα εγω το acc ασχετουλη,οποτε παραλιγο εξυπναδες για το name ειναι αξιοθρηνητες.

Πως καταλαβες βρε ματια μου,οτι με γεμιζουν αμυνες,εσυ μου τις εστειλες;
Σταματα να φασκεις και να αντιφασκεις και σκεψου λιγο(οσο μπορεις δεν ζηταω υπερβολες,πιονι του τουρλου εισαι) οτι λιγες επιθετικες απωλειες,σημαινουν λιγα επιθετικα χωρια,που σημαινουν περισσοτερα αμυντικα χωρια,αρα ασχετουλη,ακυρος για αλλη μια φορα.
Επιπλεον,οταν θα ερθει η στιγμη να βαρεσω cxc θα μιλησουμε,για την ωρα διασκεδαζω με τα τσιρακια σας τους νιωστε.Btw δεν πανηγυρισα πουθενα,αλλον μαλλον τον βαρανε και εχει χαζεψει ;)

Και επειδη οντως,εδω ειναι θεμα τον μαο,δεν θα σου ξανα απαντησω σε προσωπικο επιπεδο.Φιλακια κουκλα!
 

DeletedUser18900

Ισχυει,μου δινει μεγαλη χαρα να δινω νοημα στην ζωη σου.
Δεν το ανοιξα εγω το acc ασχετουλη,οποτε παραλιγο εξυπναδες για το name ειναι αξιοθρηνητες.

Πως καταλαβες βρε ματια μου,οτι με γεμιζουν αμυνες,εσυ μου τις εστειλες;
Σταματα να φασκεις και να αντιφασκεις και σκεψου λιγο(οσο μπορεις δεν ζηταω υπερβολες,πιονι του τουρλου εισαι) οτι λιγες επιθετικες απωλειες,σημαινουν λιγα επιθετικα χωρια,που σημαινουν περισσοτερα αμυντικα χωρια,αρα ασχετουλη,ακυρος για αλλη μια φορα.
Επιπλεον,οταν θα ερθει η στιγμη να βαρεσω cxc θα μιλησουμε,για την ωρα διασκεδαζω με τα τσιρακια σας τους νιωστε.Btw δεν πανηγυρισα πουθενα,αλλον μαλλον τον βαρανε και εχει χαζεψει ;)

Και επειδη οντως,εδω ειναι θεμα τον μαο,δεν θα σου ξανα απαντησω σε προσωπικο επιπεδο.Φιλακια κουκλα!

χαρά μου να βοηθάω πονεμένες ψυχές παλικάρι μου!(L)

επαναλαμβάνω: πρόσεχε μην γίνεις μπλε-μαρέ από τα νυχάκια τον "σεσεδον" και μετά άντε να σε βρούμε ιππότη της πεντάρας!:grrr2:

ένταξη, όλοι λίγο πολύ με μια αναλογια 1/3 παίζουμε αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνουμε επιθετικές απώλειες... εκτος αν είσαι λαγό-ιππότης και τρέμεις μην και χάσεις κανένα axe! και μου κανεις για τέτοιος!:noob:

είδες που κατάλαβες ότι βιάζεσαι να μιλήσεις μυρωδιά μου?
πρώτα παίρνεις την κούπα και μετά κανεις την fiesta! όχι το αντίθετο!:hmmm:

και πολύ καλά θα κανεις! διότι ο εκνευρισμός σου -κατανοητός- σε οδηγεί σε λάθος εκφράσεις και αδικαιολόγητες προσωπικές επιθέσεις!:cop:

τελικά τα maomao oug κερδάνε τον πόλεμο αλλα χάνουν από την γκρι φυλή? παγκόσμια πρωτοτυπία:clap::clap::clap:
 

DeletedUser34290

Εχουμε ξεφυγει και δεν γυρναει πισω. Παρακαλω να κλειδωθει.
 

DeletedUser

Ισχυει,με την καθε παραλιγο ντιβα δεν θα βγαλουμε ακρη.Ασπρο της λες.μαυρο σου απανταει και πιστευει οτι εχει και δικιο.ΟΥΓΚ δηλαδη.

Προτεινω λοιπον,εφοσον το επιθυμει και ο δημιουργος του συγκεκριμενου θεματος,να αρχισουν να ποσταρονται στατιστικα απο τον πολεμο μεταξυ μαο και cxc.
 

DeletedUser30244

Ισχυει,με την καθε παραλιγο ντιβα δεν θα βγαλουμε ακρη.Ασπρο της λες.μαυρο σου απανταει και πιστευει οτι εχει και δικιο.ΟΥΓΚ δηλαδη.

Προτεινω λοιπον,εφοσον το επιθυμει και ο δημιουργος του συγκεκριμενου θεματος,να αρχισουν να ποσταρονται στατιστικα απο τον πολεμο μεταξυ μαο και cxc.

μετα απο 10 σελιδες π....ριες :D σιγα μην μπουν στατιστικα εδω, να αλλαξει ο τιτλος του θεματος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή