φυλες κ38

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26255
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

ενας ****ακιας. μια ερωτηση μονο

το "#K30 SOL #K33 SOL" απο κατω το χεις βαλει για να το περηφανευεσαι; να λες στους δικους σου "εγω μαγκες επαιζα sol?".

αν μπορεις απαντησε μου λιγο να δω κατι

Ναι τρελε με τσάκωσες , για αυτό το έβαλα.
 

DeletedUser27572

η αληθεια ειναι πως το σταρτ απ με πορωνει και ασχολουμε σοβαρα μετα βαριεμαι γιατι ειτε ειμαι στην φυλη που εκλησε την υπειρο μεσα στα σιελ ειτε ειμαι στην φυλη που εχασε την υπειρο μεσα στα κοκκινα οποτε δεν βρησκω ουσια στο παιχνηδι και χωρς να το θελω σιγα σιγα λογκαρω ολλο και λιγοτερο αυτο ειναι γεγονος το παραδεχομαι, ομως αυτο δεν σημαινει πως δεν ειμαι καλως παικτης επισης λετε τοσες βλακιες, απο τα 6 χωρια που πηρα τα 2 ηταν βαρβαρα (μπονους) τα αλλα 4 ηταν παικτων μπορει να την βολεψα μ διαφορους τροπους και να τα πηρα χωρης απολιες αυτο ομως ειναι μαγκια μου, που καταφερα να τα παρω χωρης απολιες και οχι λαθως παικτηκο, με τα ατομα που εχω να κανω εδω ομως μαλλον πρεπει να εξιγω και τα αυτονοητα γιαυτο σιγνωμη αν κουραζω οσους εχουν νοημοσινη με το να διαβαζουν αυτονοητα πραγματα πρεπει να αρχησω απο την ΑΒ ρε παιδεια τι να κανω το επιπεδο της συζητησης πρεπει νανε στο επιπεδο του κατοτερου νοητικα οντος για να βρεθει κοινος διαυλος επικοινωνιας... ελπιζω να μην προσεβαλα τον φιλο, δεν εχω αυτην την προθεση να βρω μια κοινη γραμμη για αν συνενοηθουμε ψαχνω αμα ο τυπως δεν ξερει προσθεση δεν μπορω να του εξιγησω την απλη μεθοδο των 3 :rolf:


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

η αληθεια ειναι πως το σταρτ απ με πορωνει και ασχολουμε σοβαρα μετα βαριεμαι γιατι ειτε ειμαι στην φυλη που εκλησε την υπειρο μεσα στα σιελ ειτε ειμαι στην φυλη που εχασε την υπειρο μεσα στα κοκκινα οποτε δεν βρησκω ουσια στο παιχνηδι και χωρς να το θελω σιγα σιγα λογκαρω ολλο και λιγοτερο αυτο ειναι γεγονος το παραδεχομαι, ομως αυτο δεν σημαινει πως δεν ειμαι καλως παικτης επισης λετε τοσες βλακιες, απο τα 6 χωρια που πηρα τα 2 ηταν βαρβαρα (μπονους) τα αλλα 4 ηταν παικτων μπορει να την βολεψα μ διαφορους τροπους και να τα πηρα χωρης απολιες αυτο ομως ειναι μαγκια μου, που καταφερα να τα παρω χωρης απολιες και οχι λαθως παικτηκο, με τα ατομα που εχω να κανω εδω ομως μαλλον πρεπει να εξιγω και τα αυτονοητα γιαυτο σιγνωμη αν κουραζω οσους εχουν νοημοσινη με το να διαβαζουν αυτονοητα πραγματα πρεπει να αρχησω απο την ΑΒ ρε παιδεια τι να κανω το επιπεδο της συζητησης πρεπει νανε στο επιπεδο του κατοτερου νοητικα οντος για να βρεθει κοινος διαυλος επικοινωνιας... ελπιζω να μην προσεβαλα τον φιλο, δεν εχω αυτην την προθεση να βρω μια κοινη γραμμη για αν συνενοηθουμε ψαχνω αμα ο τυπως δεν ξερει προσθεση δεν μπορω να του εξιγησω την απλη μεθοδο των 3 :rolf:

καταρχην οντως πρεπει να αρχισεις ξανα την αλφαβητα για να μαθεις να γραφεις κιολας.
ειπαμε να κανουμε μερικα λαθη εσυ το παραεκανες.

τωρα στα αλλα, ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ που εστειλες 2 παιχτες 100 ποντους ρεσταρτ? ρε ασε τα παραμυθια
για παικτες, οσο και να προσπαθεις παιχταρας δεν γινεσαι.

Εισαι απο τους ποιους ασχετους του .gr δεν ξερεις καν τα βασικα


[aig]10 Πόντοι
2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27561

καταρχην οντως πρεπει να αρχισεις ξανα την αλφαβητα για να μαθεις να γραφεις κιολας.
ειπαμε να κανουμε μερικα λαθη εσυ το παραεκανες.

τωρα στα αλλα, ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ που εστειλες 2 παιχτες 100 ποντους ρεσταρτ? ρε ασε τα παραμυθια
για παικτες, οσο και να προσπαθεις παιχταρας δεν γινεσαι.

Εισαι απο τους ποιους ασχετους του .gr δεν ξερεις καν τα βασικα


[aig]10 Πόντοι
2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.


By aigokairos[/aig]


ο Καθενας παιζει με τον τροπο του αμα νικαει τους 100αριδες ας τους νικαει.... το αμα ειναι καλος το δειχνει με την θεση του στον κοσμο και τον στρατο του, αμα ειναι τοσο αχρηστος τοσο πολυ οσο λες τοτε θα αποδικτει πολυ σηντομα αμα τα λογια σου ειναι σωστα
 

DeletedUser

ο Καθενας παιζει με τον τροπο του αμα νικαει τους 100αριδες ας τους νικαει.... το αμα ειναι καλος το δειχνει με την θεση του στον κοσμο και τον στρατο του, αμα ειναι τοσο αχρηστος τοσο πολυ οσο λες τοτε θα αποδικτει πολυ σηντομα αμα τα λογια σου ειναι σωστα

εχουμε δει ΕΙΔΗ απο πολλους κοσμους αν ειναι καλος η κακος ο συγκεκριμενος παικτης δεν περιμενω να δω κατι απο τον παρων κοσμο.

το οτι ειναι σε καλη θεση(αν ειναι δεν μπαινω καν στον κοπο να κοιταξω) με 3-4 βαρβαρα σε συνολο 5 χωρια και αυτο τον κανει καλο τοτε οκ παω πασο
 

DeletedUser29708

Πρωτον μην σχολιαζεις την ορθογραφια δεν ξερεις τι ειναι και πως εχει μεγαλωσει ο καθενας και εσυ εχεις λαθη κανει δεν ειναι τελειος...αν ειναι τοσο σκουπιδι οσο λες γιατι ασχολησε μαζι του μανιωδως;διαβασα ολα τα ποστ σας και οντως ειναι για γελια το θεμα αλλα μην βγαζεις μενος ενα game ειναι
 

DeletedUser27572

κακως το συνεχιζουμε, εμενα ειναι ετσι ο χαρακτηρας μου που δεν προκειτε να γλυψω καμια ηγεσια για να κλησω καποιον κοσμο και οτι βλεπω το λεω γιατο με τρωνε εσωτερικα αμα αυτο με κανει κακο παικτη καλως, δεν προκειτε να το αλαξω, αμα βρεθει καποια ηγεσια φυλης που θα δεχτει και κρητικη και δεν θανε αποφασιζουμε και διαταζουμε τοτε καλως αλλιως δεν εγινα δουλος στην πραγματικη μου ζωη δεν θα γινω και για ενα παιχνηδι.
 

DeletedUser27561

κακως το συνεχιζουμε, εμενα ειναι ετσι ο χαρακτηρας μου που δεν προκειτε να γλυψω καμια ηγεσια για να κλησω καποιον κοσμο και οτι βλεπω το λεω γιατο με τρωνε εσωτερικα αμα αυτο με κανει κακο παικτη καλως, δεν προκειτε να το αλαξω, αμα βρεθει καποια ηγεσια φυλης που θα δεχτει και κρητικη και δεν θανε αποφασιζουμε και διαταζουμε τοτε καλως αλλιως δεν εγινα δουλος στην πραγματικη μου ζωη δεν θα γινω και για ενα παιχνηδι.


έλα γκρατσιάνι πολύ στραβά το πολύ στραβά το πήρες εκφράσουμε τα πιστεύω μας αλλα εσύ το πηγες πολύ ακραία. εκτος άμα είμαι εκτος θέματος και δεν γνωρίζω έχω να παίξω από K32 νομίζω και ίσος τα έχω χάσει

μαζί σου έχω παίξει χιλιάδες φορες και ξέρω τι παικτης εισαι τωρα αμα ο αλλος εχει προσωπικη Vendeta δεν το γνωριζω
 

DeletedUser27572

δεν εισε συνονοματε περι βεντετας μαλλον προκειτε, δεν ξερω ο τυπος αφου λεει δεν παιζει καν 38 και απλα μπαινει εξτερναλ να κραξει, ευχαρηστω για την στηριξη παντως, παιζεις πουθενα, κανεναν Νετ? στηλε skype εχουμε καιρο να τα πουμε κατι χρονια... Τωρα γιατι ξεφηγαμε απο το θεμα πειτε τιποτα για τις φυλες τωρα μετα απο τοσο καιρο εχουν καθαρησει και καπιοι υπειροι οι 2/4 φανταζομαι εχετε σχηματησει καλυτερη εικονα ολλοι σας, εγω γατες - ΝΜ και οσρ βλεπω ενα απο τους 3 οι ΝΜ εχουν ποιο δυσκολη υπειρο ομως εχουν το πλεονεκτημα πως δεν εχουν φυλη πισω τους στο ρημ τοσο δυνατη οσο εμεις και οι γατες δεν θαλεγα πως εχουν πολυ δυνατη ομως αμα τα μυστικα μπουν ολλα στο ρημ που αν δεν κανω λαθως συνηθως ετσι γινετε τουλαχηστον οπου επαιξα εγω με μηστικα θεορω θαχουν ενα πλεονεκτημα αν και μωλης βγουν τα μηστικα θα ξεκαθαρησει κατα πολυ το τοπειο πιστευω γιατι μπορει και παλη καποιο μηστικο να τους ληπει και να μην εχουν προσβαση σε αυτο με τιποτα καπιοι οσο δυνατοι και αν ειναι καπιοι αλλοι μπορει να τους το κανει δορακι καποια αδυναμη συμμαχεια ακομα και στην αλλη μερια του χαρτη, γινοντε διαφωρα τετια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή