φυλες κ38

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26255
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

Με μια γρήγορη ματιά μου έκανε εντύπωση η φυλή ΣΜΟΥΡΦ για την κ44 ...

Πολύ καλό μάτι bill και ομολογώ πως δεν τους είχα προσέξει , αλλά το γεγονός ότι διάλεξαν να μπουν στην πλάτη των omg! ενώ η επικράτηση τους θα ήταν ποιο εύκολη σε 45 και 54 μου μυρίζει φουμαλ , αλλά αν δεν είναι φουμαλοδουλειά όντως θα παίξουν τον ρόλο τους και πολύ πιθανό να τους δούμε τελικό με N/M .
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Συγνώμη τι ακριβώς σας έκανε εντύπωση?

Ότι μπήκαν όλοι μαζί δίπλα δίπλα ή ότι έσταξαν τόσο prem που παραλίγο να έχουν δεύτερο χωριό πριν λήξει η προστασία???
 

DeletedUser27572

χαχαχαχαχα blanko μην κοροιδευεις τις μελλησουλες, ειμαστε η κρυφη, πολυ κρυφη ομως, υπερδυναμη του κ38 εχουμε ετημασει την σφυκοφωλια και ειμαστε ετιμες να τσιμπησουμε οποιον την πειραξει! το μηστικο ειναι να μπερδεψετε το zzzzz που ακουγετε με υπνο και να καθησηχαστειτε, μετα θα εμφανηστουμε!
 

DeletedUser

Οι μελισσες μενουν σε μελλισια, οχι σε σφηκοφωλιες...
 

DeletedUser33703

χαχαχαχαχα blanko μην κοροιδευεις τις μελλησουλες, ειμαστε η κρυφη, πολυ κρυφη ομως, υπερδυναμη του κ38 εχουμε ετημασει την σφυκοφωλια και ειμαστε ετιμες να τσιμπησουμε οποιον την πειραξει! το μηστικο ειναι να μπερδεψετε το zzzzz που ακουγετε με υπνο και να καθησηχαστειτε, μετα θα εμφανηστουμε!

Πρόσεξε όμως μην μπερδέψετε εσείς το zzzz που ακούγεται με αροξόλ και εμφανιστούν οι πυξίδες .
Είστε τόσο κρυφή υπερδύναμη που δεν θα προλάβετε να μπείτε στην πρώτη 10αδα των φυλών .
 

DeletedUser33259

ποιος γκρατσιανι ρε .. αν ειναι δυνατον..
ποιος μπλακο; χαχαχαχα

το game χαλασε, παει
 

DeletedUser27572

ποιος γκρατσιανι ρε .. αν ειναι δυνατον..
ποιος μπλακο; χαχαχαχα

το game χαλασε, παει

ειπε καποιος που τον βλεπουμε πρωτη φωρα η παιζει με αλο λογαριαζμο σε καθε κοσμο για καποιον που παιζει απο κ1 με τον ιδιο λογαριασμο χωρς co play και σε καθε κοσμο ολλοι ασχολουντε με το πως να του κανουν πλανο και θα κλησουν συμμαχεια με ολλη την υπειρο για να τον φανε... συνεχιζω να απορω με το τι τιποι παιζουν τελικα σε αυτο το παιχνηδι...
 

DeletedUser27572

εγω ειμαι τρολ ρε φιλε που οπου παιζω ειμαι top 5 acounds ακομα και χωρης φυλη μεχρη να φαω πλανο η ο τυπος που δεν τον ξερει ουτε η μανα του?
χωρης να ξερει ο καθε ακυρος που θυμηθηκε τωρα τις φυλετικες γραφει οτι νανε...
πραγματικα δεν ξαναγραφω στο εξωτερικο καθε φωρα το λεω και καθε φωρα με αυτα που βλεπω δεν μπορω να μην σχολιασω...
εγω εχω κλησει κοσμους στον master με την party! την καλητερη φυλη στο παιχνηδι τι θα μου πειτε εσεις εδο ρε που μονο εσωτερικα ξερετε να noblarete?
 

DeletedUser32686

farmtomuch kai moranna τους ξερεις?? γιατι και στα δυο ακκ εχω παιξει

Μήπως το Level 31 HQ ?????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εγω ειμαι τρολ ρε φιλε που οπου παιζω ειμαι top 5 acounds ακομα και χωρης φυλη μεχρη να φαω πλανο η ο τυπος που δεν τον ξερει ουτε η μανα του?
χωρης να ξερει ο καθε ακυρος που θυμηθηκε τωρα τις φυλετικες γραφει οτι νανε...
πραγματικα δεν ξαναγραφω στο εξωτερικο καθε φωρα το λεω και καθε φωρα με αυτα που βλεπω δεν μπορω να μην σχολιασω...
εγω εχω κλησει κοσμους στον master με την party! την καλητερη φυλη στο παιχνηδι τι θα μου πειτε εσεις εδο ρε που μονο εσωτερικα ξερετε να noblarete?

ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ? ΤΟΠ 5 ΑΚΚ ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΛΕΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΑΠΛΑ ΚΛΑΙΩ - ΓΡΑΤΣΙΑΝΙ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
εγω ειμαι τρολ ρε φιλε που οπου παιζω ειμαι top 5 acounds ακομα και χωρης φυλη μεχρη να φαω πλανο

Το θέμα είναι να είσαι τοπ 5 και αφού φας πλάνο ρε φίλε...

Μας τρολάρεις?

Δλδ παραδέχεσαι ότι μέχρι να σε χτυπήσουν είσαι μια χαρά και μόλις σε χτυπήσουν εξαφανιζόλ?

Μα πολεμικό παιχνίδι παίζεις.
 

DeletedUser18255

εγω ειμαι τρολ ρε φιλε που οπου παιζω ειμαι top 5 acounds ακομα και χωρης φυλη μεχρη να φαω πλανο η ο τυπος που δεν τον ξερει ουτε η μανα του?
χωρης να ξερει ο καθε ακυρος που θυμηθηκε τωρα τις φυλετικες γραφει οτι νανε...
πραγματικα δεν ξαναγραφω στο εξωτερικο καθε φωρα το λεω και καθε φωρα με αυτα που βλεπω δεν μπορω να μην σχολιασω...
εγω εχω κλησει κοσμους στον master με την party! την καλητερη φυλη στο παιχνηδι τι θα μου πειτε εσεις εδο ρε που μονο εσωτερικα ξερετε να noblarete?

Gkratsiani ελπιζω ρε φιλε να τρολλαρεις με αυτα που λες και να μη τα εννοεις γιατι αν τα εννοεις τοτε εχεις πολυ λαθος αντιληψη για το game :hmmm:
 

DeletedUser27572

Το θέμα είναι να είσαι τοπ 5 και αφού φας πλάνο ρε φίλε...

Μας τρολάρεις?

Δλδ παραδέχεσαι ότι μέχρι να σε χτυπήσουν είσαι μια χαρά και μόλις σε χτυπήσουν εξαφανιζόλ?

Μα πολεμικό παιχνίδι παίζεις.

εγω σας τρολαρω εσεις κληνετε υπειρο 3 φιλες μεχρι να μου παρετε τα χωρια και χτυπιεστε μετα, εγω τρολλαρω, μονο στον GR γινοντε αυτα και ειστε τοσο ψεκαζμαινοι που σας φενοντε φυσιολογικα παντα στον ελληνικο σερβερ χτυπατε με τρελλα πλεονεκτηματα ποτε δεν παιζετε φυετικες στα ισια, χτυπατε με ΣΕ, το να ειναι 3 φυλες συμμαχεια απο 200 χορια η καθε φυλη και να χτυπανε παικτη σε φυλη με 6 παικτες βαρια βαρια 30-40 χωρια να ειχαμε ειναι οτι ποιο αστειο εχω συναντησει γενικα σε αυτο το παιχνηδι και παντα ετσι θα παιζετε και θα σας φενετε και λογικο, οκ τι να πω σας τιμαει πολυ να κερδηζετε ετσι να στρατολογειτε παικτη για να του παρετε τα χωρια να εισε σε μια φυλη να βαζει αμυνες στον παικτη μωλης τον κληδωνεις να στο λεει ο ιδιος ο παικτης οτι το εχανα το χωριο ομως η φυλη σου μου εστηλε αμυνες να δηνει αναφωρες και μετα να σε πεταει η φυλ σου και να σου κανει πλανο και ειμαι εγω ο ασχετος, αυτα που εχω ζησει σε αυτο το παιχνηδι δηχνουν ακριβως τι ατομα ειμαστε και οτι δεν μπορουμε αξιοκρατικα ουτε ενα παιχνηδι να παιξουμε...
 

DeletedUser32686

εισαι ωραιος ρε gkratsiani σου ευχομαι να μεινεις τοπ 5 σε καθε κοσμο που παιζεις
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
:hmmm: :hmmm: :hmmm:

:noob: :noob: :noob:

[aig]10 Πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32686

ειναι τοπ 9 μονο και μονο γιατι υπαρχουν νουμπς του ελληνικου σερβερ και δεν παιζουμε στο νετ
 
Κορυφή