φυλες κ38

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26255
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33711

Μαλλον δεν καταλαβαινεις που το παω. Ή εσυ θελεις να το πας αλλου
 

DeletedUser31486

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@αφελης με αφελειες

καλες φυλες ή απλα ευκολες φαρμες;
γιατι οι καλοι παιχτες συνηθιζουν να βαρανε τους ευκολους στην αρχη και οχι τους δυσκολους
με 50 δορια 50 ξιφοι ο καθε παιχτης ευκολο να κανεις απωλειες αμυνομενου
μη παιρνουν τα μυαλα σας αερα θα φωναξω τον φουμαλ
 

DeletedUser31608

ειναι πολυ γρηγορα για να βγαλουμε ακρη αλλα ειδα αρκετους ποιοτικους παιχτες σε αρκετες φυλες που αναφερατε , μακαρι να παιξουν ολοι τιμια και να εχουμε ενα ευχαριστω παιχνιδι , οσο αφορα τους *N*M* πρωτη φορα παιζω με τα παιδια και οντως σας επηβεβεωνω πως ειναι πολυ καλα οργανωμενη τουλαχιστο μεχρι τωρα και αυτο δεν το λεω επειδη ανηκω εκει αλλα επειδη ειναι η αληθεια , για τις αλες φυλες δεν μπορω να ξερω παραμονο μερικα ονοματα σε οριμενες φυλες αυτο ομως δεν λεει τιποτα , ο χρονος ειναι η αληθεια και η πραγματικοτητα ας τον περιμενουμε .

ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ (L)
 

DeletedUser34113

private player φιλε εσυ πηγες στην φυλη του Φουμαλ και αναζητας τιμιοτητα ??????? Δεν ηξερες δεν ρωταγες?
 

DeletedUser34113

Εισαι ο Λουτσος ή κανενα co του?
Τι να μου κλασει ο Φουμαλ εμενα ρε Μητσο?


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31608

private player φιλε εσυ πηγες στην φυλη του Φουμαλ και αναζητας τιμιοτητα ??????? Δεν ηξερες δεν ρωταγες?

γενικα δεν μου αρεσει να ακουω αλλα να βλεπω , και αν οντως γινει αυτο τοτε θα το ξερω και θα μπορω να το λεω δημοσια στο εξτερναλ , εσυ δηλαδη επαιξες μαζι του και μου τον κατηγορας εδω οτι δεν ειναι τιμιος ???
 

DeletedUser34113

Δεν θα μιλησουμε για τα αυτονοητα .Δες λοιπον οτι τον χτυπανε οι πρωην φιλοι του , ο καθενας εχει την λογικη και κρινει φιλε μου
 

DeletedUser31608

οτι γινετε στην ζωη για καπιο λογο γινετε , καλες μαχες παιχτουρα !
 

DeletedUser34252

καλησπερα!δεν εχω γνωμη διοτη δεν βρισκομαι σε καποια φυλη αν ειπαρχει καποια ακαδημια ευχαρηστω!(συγνωμη που ειμαι εκτος θεματος)καληνυχτα!
 

DeletedUser27572

ήπειρο 45 ---> (εκεί βρίσκομαι και έχω πολύ καλή εικόνα τις ηπείρου) βλέπω με διαφορα osr να κυριαρχεί εύκολα η δύσκολα ανάλογος την διπλωματία.

ήπειρο 44 ---> θα υποστηρίξω την φυλη μου τις μέλισσες πιστεύω πως θα βρούν την άκρη να κυριαρχήσουν εκεί.

ήπειρο 54 ---> Hate πιστεύω αλλα είναι πολύ αμφίρροπη ήπειρος και η διπλωματία πιστεύω θα την κρίνει παρα θα κερδηθεί.

ήπειρο 55 ---> !HxH! πιστευα απο την αρχη πως θα την κερδησει πολυ ευκολα κανοντας περηπατο, αυτο φενοταν πρην ληξει η προστασια ομως παρουσιαστικε μια φυλη η οποια ερηξε τρομακτικα πολα ευρω και αποδκνυει πως το παιχνηδι αυτο αμα εχεις πορτοφολι μετατρεπετε πολυ ευκολα σε pay to win παιχνηδι οποτε πηστευω πως αν δεν γινει κατι δηπλοματικα την υπειρο θα την αγωρασει εεε θα την παρει ευκολα ηθελα να πω η *N*M*
 

DeletedUser

αναλυσεις γκρατσιανι, κρατιστε σημειωσεις ολοι
 

DeletedUser28807

Οταν ο γκρατσιανι εκανε σταρτ απ οι υπολοιποι παιζατε με μεικτα χωρια
 

DeletedUser

Ενα απλο πραγματακι θελω να διευκρινησω γιατι ολοι είστε μικρα γατακια εκτος απο τους ΝΜ .Η ηπειρος κ55 εκλεισε μετα απο συμμαχια getto -HxH-NM ,κοινη πορεια και ενωση .Ολοι οι υπολοιποι τρεξτε να σωθειτε.
 

DeletedUser33703

ήπειρο 45 ---> (εκεί βρίσκομαι και έχω πολύ καλή εικόνα τις ηπείρου) βλέπω με διαφορα osr να κυριαρχεί εύκολα η δύσκολα ανάλογος την διπλωματία.

ήπειρο 44 ---> θα υποστηρίξω την φυλη μου τις μέλισσες πιστεύω πως θα βρούν την άκρη να κυριαρχήσουν εκεί.

ήπειρο 54 ---> Hate πιστεύω αλλα είναι πολύ αμφίρροπη ήπειρος και η διπλωματία πιστεύω θα την κρίνει παρα θα κερδηθεί.

ήπειρο 55 ---> !HxH! πιστευα απο την αρχη πως θα την κερδησει πολυ ευκολα κανοντας περηπατο, αυτο φενοταν πρην ληξει η προστασια ομως παρουσιαστικε μια φυλη η οποια ερηξε τρομακτικα πολα ευρω και αποδκνυει πως το παιχνηδι αυτο αμα εχεις πορτοφολι μετατρεπετε πολυ ευκολα σε pay to win παιχνηδι οποτε πηστευω πως αν δεν γινει κατι δηπλοματικα την υπειρο θα την αγωρασει εεε θα την παρει ευκολα ηθελα να πω η *N*M*

Πως μπορείς να είσαι εκτός τόπου και χρόνου ρε gkratsiani αγόρι μου σε κάθε σου ποστ ;
Ποιες μέλισσες ;;;

Τέσπα ένας ακόμα πολύ εύκολος κόσμος για την N/M και τον Fumal που έχει μπει με καλύτερο υλικό από τον 34 και μπορεί εύκολα να τον κλείσει χωρίς διπλωματία , αν όντως ισχύει πως έκλεισε συμμαχία με 2 φυλές στην ήπειρο της και κανονίζεται ένωση απλώς είστε για τα πανηγύρια εκεί μέσα .
Κρίμα που έχετε μία αρκετά καλή φυλή σε υλικό αλλά φοβάστε να αναμετρηθείτε με μία εξίσου καλή και ψάχνεται ''εύκολους κόσμους'' να κλείσετε .
Η φυλή που θα διεκδικήσει τον κόσμο από τους N/M είναι η OmG και ελπίζω να μαζέψει άτομα για να το παλέψει , μέχρι στιγμής δεν έχει ικανό υλικό να το κάνει με εξαίρεση 6-7 παίκτες που δεν αρκούν .

Κύριε φου αρχίσαμε τις ρουφιανιές πάλι βλέπω όμως εεε; Κακό παιδί θα σε μαλώσω .
Τι κάνει ο ρουφιανάκος που έχεις στην omg! o Give me your soul βρε πονηρούλη ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

Βλέπω αυτά που γράφεται και αυτοί που παίζουν στον κόσμο και αυτοί που δεν παίζουν και δεν βλέπω κανέναν να λέει για τους JOKER.
 

DeletedUser30692

Με μια γρήγορη ματιά μου έκανε εντύπωση η φυλή ΣΜΟΥΡΦ για την κ44 ...
 

DeletedUser

Ο κοσμος καλως ή κακως λεει NM.
Βεβαια απορω πως το υλικο της ΝΜ δεχεται να παιζει κοσμο με διπλωματιες και οχι με ξυλο.Πιστευα οτι υπηρχαν ακομα αξιολογοι παικτες αλλα με αυτα που βλεπω αρχιζω και αλλαζω αποψη.

Φου καλη η διπλωματια,αλλα ανυπομονω να δω να παιζει η φυλη σου εναντιων καποιας αξιολογης φυλης με διοικηση.Προβλεπω πονο τοτε ;)
 
Κορυφή