North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31166

κ36 θα μας πουν οτι τους πουλησαν οι συμμαχοι τους.Που ειχαν ολη την ηπειρο μπλε και δεν μπορουσαν να κερδισουν την dc.

το ειπαν ηδη. Οτι ηταν νουμπαδες γι αυτο αρχισανε να τους βαρανε. Εισαι πολυ πισω σε σχεση με την DOOM.
 

DeletedUser33200

κ19 καναμε ενωση γιατι ειμασταν συμμαχοι και δεν θα ηταν σωστο να χτυπηθουμε
κ27 καναμε ενωση τα μυστικα 14 φυλες γιατι πηγε να μας την φερει ο cafesunrise και κλεισαμε τον κοσμο με την μαγκια μας .
κ30 αν θυμασαι καλα εμεις κουβαλησαμε την tr αν και μικροτερη φυλη ειχαμε μετωπο και με sol και με bad που ηταν πολυ δυνατη φυλη και τα πηγαμε μια χαρα,επεισης ειμασταν συμμαχοι με tr και αν τους χτυπαγαμε θα αθετουσαμε τον λογο μας.

Εσυ εκλεισες τον 16 με μια ρυθμειση αλλιως θα τον εχανες και στον 33 που λες η school ηταν μικρος αντιπαλος.Η doom επαιζε εναντιον sol και bad και η school εχασε απο σκετη την sol

Οτι και να λεμε δεν αλλαζει οτι η doom εχει κλησει 3 κοσμους (μονο η cxc εχει καταφερει κατι αναλογο).

Οταν κλησ


εις και εσυ 3 κοσμους βγες να μιλησεις


Πολυ μικρη φυλη αυτη η Σκουλ εχεις δικιο χαχαχα.
Καλυτερα να μην γραφεις φιλε
.
 

DeletedUser33703

Λοιπόν άσχετε ΠΜΚ2 άκουσε λίγο να μαθαίνεις γτ εσύ πρέπει να έχεις πέσει στα βαριά , με αυτά που λες έχεις περάσει και τον πρωταθλητή.

Η DOOM σαν DOOM έχει παίξει σε 2 κόσμους από τους οποίους δεν έχει κλείσει κανέναν , sorry που στο λέω αλλά αυτή είναι η πικρή αλήθεια , τον κ19 που τσαμπουνάς τον έκλεισε η TWA που είχε και παίκτες όπως kosparta, dersvsas , ΒΟΡΕΙΟΣ21 ,DeathRoute που δεν θα τους ξανά δείτε συμπαίκτες ούτε στα όνειρα σας , επίσης τον κ27 που περιφανεύεσαι τον έκλεισε η ΑΡΟΞΟΛ με τους 3ΟΥ μετά από ένωση 14 φυλών όπως προ ανέφερες με την ρύθμιση των μυστικών η οποία επίσης δεν έχει καμία σχέση με την τωρινή DOOM μιας και είχε παίκτες όπως wild return , koures , PAMPAS , spikos , *Manowar* και πολλοί ακόμα που επίσης δεν θα τους ξαναδείτε ως συμπαίκτες .

Άλλο όνομα φυλής , άλλοι παίκτες λοιπόν .

Οπότε με τα δικά σου λεγόμενα έχετε κλείσει και τον κ3 ως Mafia , τον κ5 ως MOD , τον κ7 ως ΡΙΜ , τον κ9 ως CXCNAP , τον κ10 ως 11880 , τον κ11 ως BBQ , τον κ12 ως ERROR , τον κ13 ως ΜΑΝ , τον κ16 ως ΦΠΑ , τον κ17 ως QQ , τον κ18 ως NV αααα και μην ξεχάσουμε και τον κ20 ως KUROV .

Επίσης τον κ30 που λες ότι έκλεισες εγώ βλέπω νικήτρια φυλή TR
http://prntscr.com/9wcnrs
για πάτησε μία εδώ να τσεκάρεις και είχατε και 2 μέλη σας μέσα τον PIMP και τον RED
άντε χάρη σας κάνανε

στείλε και μία αίτηση υποστήριξης να σιγουρευτείς και ρώτα ποια φυλή έκλεισε τον κ30 , αλλά μην το κάνεις γτ θα σου γκρεμιστούν τα όνειρα .

Οπότε έχουμε και λέμε απολογία DOOM
Μια φυλή κομπάρσος στον κ30 που είχε ανοίξει ένα μέτωπο με τους Bad από την αρχή του κόσμου και που στο τέλος του κόσμου με την βοήθεια της TR κατάφερε να κλείσει την ήπειρο που αρχικά είχε μπει , επίσης δεν μπορέσατε να φτάσετε την SOL σε απώλειες ούτε στα μισά ούτε 6 μήνες μετά από διαγραφή της , εσείς πρέπει να λιώσατε στο ξυλίκι
Και μια φυλή καρπαζοεισπράκτορας 9η σε κατάταξη στον κ36 που έφαγε τις φάπες της και μας άφησε χρόνους πρόωρα .

οπότε κλεισμένοι κόσμοι 0 (κατά τα άλλα έχετε κλείσει 3 κόσμους , άντε μπείτε με την CxC να αναμετρηθείτε για να δούμε ποια θα έχει κλείσει τους περισσότερους . :grrr::grrr::grrr:

και μόλις κατάλαβα ότι σπατάλησα από τον χρόνο μου 2 ολόκληρα λεπτά για να σου απαντήσω 120 ολόκληρα δευτερόλεπτα , το διανοείσαι ;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αν μπορω να θυμηθω καλα η ντουμ ειναι εκεινη η μικρη ανενεργη φυλη που επαιζε και ο φιλος umadbro και τους ειχαμε κοκκινους για ενα λογο που μονο οι ιδιοι ξερουν και ειχαν αντιπαλους την αλλη μικρη ανενεργη φυλη και συμμαχο bad?που ειχαν πολεμο απο τον πρωτο μηνα και για κανα 8μηνο με αποτελεσμα κουλουρι στο πυλικο?

δεν θυμαμε καλα αλλα νομιζω ναι κουβαλησε η ντουμ εκει στον 30
γατακια της τρ βγειτε για ενα ευχαριστω στους παικταραδες,αχαριστοι
 

DeletedUser

εχετε πεσει 10 ατομα πανω του , ενω ο τυπος σας τρολλαρει κανονικοτατα


ρισπεκτ πμκ2
 

DeletedUser

Ειστε κακοι παικτες και μαγκια σας.
Γκοκου ευκολος ο κοσμος;

σαν να μπαινεις ρωσσικο σπιντ με κπαπ εναντιον ολων
περιπατος , καποιες αναποδιες ειχαμε οπως οτι η μιση φυλη ειναι ανενεργοι, και οτι ενας τυπος π μπηκε μας εκλεψε 4 ακκ, και μεχρι τοτε εκανε και 3 παικτες μας να σταματησουν, αλλα ειναι στο παιχνιδι

εσυ κωστα τι κανεις? ολα καλα?
 

DeletedUser16877

Μήπως να ερχόμασταν και εντός θέματος καποια στιγμή ?
Θερμά συγχαρητήρια σε όλους για τα φοβερά βιογραφικα . Προωθουνται στους αρμόδιους .
 

DeletedUser33970

Μην κραζετε την doom ρε. Νομιζετε οτι ειναι ευκολο να διαχειριστεις 14 φυλες και να χανεις?
 

DeletedUser2088

[aig]Να δώσουμε κανένα μπάν να βοηθήσουμε να βγάλετε τις εξεταστικές?
η θα επανέλθετε στο θέμα?

Ευχαριστώ[/aig]
 

DeletedUser33970

Εγω λεω να φτιαξουμε ενα θεμα γενικης συζητησης νεσ λοκα ντουμ και λοιποι εκτος δνδ γιατι εδω μας λενε οτι δεν τους αφορουμε εμεις και να μην σχολιαζουμε ;ρ
 

DeletedUser15970

Εγω λεω να φτιαξουμε ενα θεμα γενικης συζητησης νεσ λοκα ντουμ και λοιποι εκτος δνδ γιατι εδω μας λενε οτι δεν τους αφορουμε εμεις και να μην σχολιαζουμε ;ρ

Οχι οχι εγω δν συμφωνω. Αντι να σε επευφημουν π δινεις ενδιαφερον σε ενα ανουσιο πολεμο σε κραζουν και απο πανω. Ε οχι γιωργο εγω μαζι σου. Συνεχισε να διαβαζουμε και τπτ στο εξωτερικο να περναει και η ωρα μας.
 

DeletedUser33970

Πολεμος χωρις τζερτζελε στο φορουμ δεν εχει νοημα. Δεν κανετε ουτε λιγο, οποτε ειπα να κανω εγω για σας χαχαχα
 

DeletedUser

τελευταια δν προλαβαινουμε να σημειωσουμε ποιος μας πουλαει για dnd και ποιος πρωτοτρωει μπαν απο μας... εχει πεσει δουλεια στη φυλη για αυτο :/
 

DeletedUser31166

εχετε πεσει 10 ατομα πανω του , ενω ο τυπος σας τρολλαρει κανονικοτατα


ρισπεκτ πμκ2

μπαααα. οταν σου στελνει προσωπικα μυνηματα ξεφευγει η φαση απο το τρολ. αν ειναι τρολ ενα εχω να του πω. get a life. χαχαχαχ
 

DeletedUser2769

Τι εγινε στον 36 ρε παιδια? Καπου πηρε το ματι μου ενα ψοφιο παπαγαλακι...


Ποιος ειναι αραγε?

:rolf::rolf:
 

DeletedUser

" Ουτε εγω εφαγα μπαν στον κ36 "
οσοι ειμαστε να κανουμε σελιδα στο φεισμπουκ , να δουμε αν συμπληρωνουμε ομαδανα παμε για κανα πεντε επι πεντε
 
Κορυφή