North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Μαν αραξε λιγο, αστο το τουπε αυτο το
"και με βαρεσατε και δν πηρατε τιποτα και ποιος ειμαι"
ενας ακομα κομπαρσος εισαι , στακαριστηκες με ολες της αμυνες της φυλης, δν εκανες κατι αξιοσημειωτο για να κρατησεις τα 27 χωρια π λες
 

DeletedUser34219

να κανω εγω μια ερωτηση στον προ παιχτη Ραντιξ?αν δεν ειχες ΠΟΥΛΗΣΕΙ την φυλη σου ποσα χωρια θα ειχες τωρα αν δεν ησουν DnD εκει που εισαι?

κανενα τρενο δεν εκοψες...στακαρισμενος ησουν!διαφορα εχει!εκτος αν δεν ξερεις την διαφορα προ παιχτη του κ2 την διαφορα κοβω τρενα με την διαφορα με στακαρει η φυλη μου γιατι δεν με εμπιστευεται οτι θα κρατησω τα χωρια
 

DeletedUser2749

να κανω εγω μια ερωτηση στον προ παιχτη Ραντιξ?αν δεν ειχες ΠΟΥΛΗΣΕΙ την φυλη σου ποσα χωρια θα ειχες τωρα αν δεν ησουν DnD εκει που εισαι?

κανενα τρενο δεν εκοψες...στακαρισμενος ησουν!διαφορα εχει!εκτος αν δεν ξερεις την διαφορα προ παιχτη του κ2 την διαφορα κοβω τρενα με την διαφορα με στακαρει η φυλη μου γιατι δεν με εμπιστευεται οτι θα κρατησω τα χωρια

αγορινα μου ομορφη...μιλημενο ηταν οτι θα σας δωσουμε κοκκινες παντου...και στα 27...η αληθεια ενα μου ξεφυγε...αλλα και αυτο το πηρα πισω...εγω ειμαι στακαρισμενος..εσεις ολοι μπροστα μου τι ειστες βρε μπαγλαμαδες? (μουσικο οργανο ειναι και δεν ειναι βρισια)??? ολα τα φαναρια μπροστα μου τα φερατε...τον ελεος τον βαλατε 15 φαναρια...λες εμενα για στακαρισμα? φυλετικες παιζεις φιλε..δεν παιζεις 1 vs 1....φυσικα και θα στακαριστω οταν πω στην φυλη μου οτι μια φυλη μικρη σαν την δικια σας με στελνει 27 τρενα..τι θελετε? κοψιματα? reclaim η κοκκινες παντου? και λεει η αξιολογη φυλη μου ..κοκκινες παντου...ετσι πηρατε ξερετε τι...

απο εκει και περα...δεν πουλησα καμια φυλη..παιζω το παιχνιδι ενεργα..πολλες ωρες..για αυτο υπαρχω...αν ετρωγα πυξιδα απο την αρχη ..παλι εδω θα ημουν...σε καποιο αλλο μερος αλλα ενεργος...

οι σοβαροι παιχτες..καποια στιγμη καταληγουν σε σοβαρες φυλες...και μια απο αυτες ειναι η DND...και χαιρομαι που παιζω με αυτα τα παιδια...ολα τα αλλα που λες...απλα μου προκαλουν γελιο...παμε τωρα να παιξουμε

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μαν αραξε λιγο, αστο το τουπε αυτο το
"και με βαρεσατε και δν πηρατε τιποτα και ποιος ειμαι"
ενας ακομα κομπαρσος εισαι , στακαριστηκες με ολες της αμυνες της φυλης, δν εκανες κατι αξιοσημειωτο για να κρατησεις τα 27 χωρια π λες

αν ειμαι εγω κομπαρσος...εσυ εισαι μπουζουκακι που παιζει στο αυτοματο...ερχεται και η σειρα σου...για να δουμε ποιος ειναι ο κομπαρσος..γατακια εδω ειμαι...σας περιμενω...περιμεντε και εσεις εμενα...μου βαλατε ολα τα φαναρια γυρο μου...
 

DeletedUser2769

Χαχαχαχαχα κλαίω, λέει "πήγε στο -5" και χαίρεται χαχαχαχαχαχ:noob:


Και για να μην λέμε ότι θέλουμε, το πρώτο πλάνο σας ήταν στις 12/01 και το δεύτερο στις 17/01. Σε 5 μέρες βγαίνει πάνω από 2/3 επιθετικό και χωρίς σημαία.


Και το πλάνο μας που αναφέρεις "με ότι επιθετικό είχαμε" ήταν το πρώτο και ήταν φυσικό να μην έχει τεράστια επιτυχία, αφού ήταν αναγνωριστικό. Αλλά που να ξέρεις εσύ από αυτά. Γατάκι.

Νταξει στο τελος θα μας πεις οτι βαρεσαμε και χωρια σε 30 λεπτα αποσταση με ταχυτητα κριου και οχι 30-40 ωρες... Αυτα τα μαθηματικα που τα σαν φυλη γενικοτερα δεν εχω καταλαβει ακομα...
 

DeletedUser34113

Radix ενα ειναι σιγουρο ,οτι σε αυτο τον κοσμο θα φας πυξιδα.
 

DeletedUser

αν ειμαι εγω κομπαρσος...εσυ εισαι μπουζουκακι που παιζει στο αυτοματο...ερχεται και η σειρα σου...για να δουμε ποιος ειναι ο κομπαρσος..γατακια εδω ειμαι...σας περιμενω...περιμεντε και εσεις εμενα...μου βαλατε ολα τα φαναρια γυρο μου...

οτι παιζω στο αυτοματο ειναι σιγουρο

οσο για τα φαναρια, επειδη σημερα βαρεσες 5-6 νουκ σε τυφλο χωριο και τα πηρες στο χερι, τα βαλαμε διπλα σου?
Δεν σε υπολογιζουμε ρε φιλε, ουτε η φυλη σου δεν σε υπολογιζει οπως φαινεται
αντε παω για υπνο τωρα
τα λεμε
 

DeletedUser34136

ολο ασυναρτησιες και ****μαρες.δεν αντιλαμβανεστε καν αυτα που σας λενε και με την απαντηση σας νομιζετε οτι μας την ειπατε κιολας.ο αλλος λεει αφου δεν εσκασε το δευτερο σας πλανο πως ξερετε οτι πηγε χειροτερα απο το αναγνωριστικο σας.βρε μπαγλαμα(μουσικο οργανο ειναι) για το δικο σας λεει.επισης αν δεν ηταν νικητρια του πολεμου η loca θα ηταν ξεκαθαρα η nes.δεν υπαρχει καμια dnd και εχετε μηδεν ελπιδες για αυτον τον κοσμο.καλο σας βραδυ
 

DeletedUser

Επειτα και απο το σημερινο +48 , οπως ακριβως προβλεψα, προφανως δεν εχουν :rolf:
 

DeletedUser34142

ολο ασυναρτησιες και ****μαρες.δεν αντιλαμβανεστε καν αυτα που σας λενε και με την απαντηση σας νομιζετε οτι μας την ειπατε κιολας.ο αλλος λεει αφου δεν εσκασε το δευτερο σας πλανο πως ξερετε οτι πηγε χειροτερα απο το αναγνωριστικο σας.βρε μπαγλαμα(μουσικο οργανο ειναι) για το δικο σας λεει.επισης αν δεν ηταν νικητρια του πολεμου η loca θα ηταν ξεκαθαρα η nes.δεν υπαρχει καμια dnd και εχετε μηδεν ελπιδες για αυτον τον κοσμο.καλο σας βραδυ
χαχαχαχαχα εσυ τι εισαι??το τσιρακι του γκογκου φαση?ρε ανιδαιε,εγω ειπα οτι περιμενε να σκασει και το δικο σας 2ο πλανο και θα δουμε πως θα τα πατε,επειδη ο γκογκου μιλησε για το δικο μας 2ο πλανο,οκ?καταλαβες τωρα η οχι?

παρακατω θα ηταν ξεκαθαρα η νες?απο που και ως που?εχουν κανει κατι μεχρι τωρα η λοκα και μας εχουν βοηθησει?στα ισα δεν σας παιζουμε?ειστε η δεν ειστε στο -16?


υγ.+49 γκογκου μολις εσκασε ενα τρενο σε μενα και το πειρατε :rolf:

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: -NES-

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 0

chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 9,972
Πλευρά 2: 9,972
Διαφορά: 0

chart

:cop: (L)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2749

θα δωσω λιγο σοβαρότητα και θα πω..οτι η νες δεν εκανε ακομα πλανο...γιατι δεν μπορεις να το πεις πλανο αυτο...εσεις τι λετε? το θεωριτε πλανο σας αυτην την αηδια??
 

DeletedUser16877

Ρε δικέ μου ..... Τι πλανάρα ήταν αυτή ????

RADIX κόψε τις ηρωνίες , τα παιδιά κόβουν αντιδράσεις ακόμα . Μετά απο 7-8 αναγνωριστικά πλάνα θα αρχίσουν τα κανονικά . Τώρα κοιτάνε συμπεριφορές .
 

DeletedUser34113

DOOM.GR το μονο σιγουρο ειναι οτι θα φας πυξιδα πιο γρηγορα απο οτι νομιζεις.
 

DeletedUser16877

Πριν τον RADIX ή μετά ? Μόνο πυξίδες μοιράζετε εδώ . . . .
 

DeletedUser2749

παλι για πυξιδες ακουμε...τρομοκρατια...bulling λεγετε αυτο.....οχι ολοι μαζι...ενας ενας...πάντως δεν θα πιστεψω οτι ειναι αυτο το πλανο τους...οχι ρε φιλε...δεν μπορεις να το πεις πλανο αυτο...μπορεις να το πεις βγηκαμε εξω για βοσκη...παντως βγηκαμε εξω για χωρια δεν το λες...

- - - Eνημερώθηκε - - -

DOOM.GR το μονο σιγουρο ειναι οτι θα φας πυξιδα πιο γρηγορα απο οτι νομιζεις.

ρε μεγαλε..δεν θυμαμαι να μου εβαλες καμια fake..αλλο ονομα στο παιχνιδι αλλο στο φορουμ? εσυ ουτε μπαγλαμας εισαι..ουτε μπουζουκι...θα σε ελεγα μαντολινο..σου παει πολυ....αν εχεις τα κοτσια πες μας στο παιχνιδι ποιος εισαι..να γυρισουμε τα βλεματα μας επανω σου...να σε γλεντήσουμε λιγο και σενα...γιατι το μεγαλο φαγοπότι μαγκες το κραταμε για το τελος....τωρα κανουμε την προετοιμασία
 

DeletedUser

DOOM.GR το μονο σιγουρο ειναι οτι θα φας πυξιδα πιο γρηγορα απο οτι νομιζεις.

Καλο θα ηταν οποιος δινει πυξιδες να δινει το ονομα του, για να ξερει ο παικτης που ειναι η σειρα του να αδειαζει τα χωρια του.

Ευχαριστώ.
 

DeletedUser16877

Και Τέλοσπαντων οταν σήμερα υποτίθεται τρεχάτε πλανο με τα φανταστικά αυτα αποτελεσματα .... Μην απείλητε με πυξίδες με την μια .... Αρχίστε με κατι πιο εφικτό ..... Πες ρε παιδάκι μου ας πούμε Doom.gr το μονο συγουρα ειναι πως θα σου κατεδαφισω 4 επίπεδα το τοιχος ......
 

DeletedUser2749

ε οχι και 4...ντροπη θα ηταν αυτο...πες ρε παιδι μου..σημερα θα σου φαω 100 δορια...αυτο ναι..χαχαχαχαχαχαχαχαχχα

- - - Eνημερώθηκε - - -

ενας παικταρας σας να μας πει...πλανο εσεις...+1 χωριο εμεις...πως εγινε αυτο? κατι δεν πηγε καλα? απο αμυντικα πως τα παμε? τα χανουμε σιγα σιγα?? ετσι γιατι σημερα βγαλατε τον σκασμο και δεν το θελω αυτο...να μιλαμε ρε παιδια...ο ''ειμαι και εγω εδω και κανω κολοτουμπες'' που ειναι σημερα? μονο να γραφει στα χωρια του για μενα? γιατακι εμενα σαν Γιαννη Radix εσυ πυξιδα δεν θα με δωσεις ποτε...ισα ισα ετοιμασου...

εχετε να μαθετε πολλα παιδακια...σημερα σας καναμε καλη πλακα εεεε..περασατε καλα? γιατι εμεις περασαμε μια χαρα μαζι σας...ευχαριστούμε για την ωραια συντροφιά σας...τα παιδια της νες το αμίλητο νερο ??? ελατε να κανουμε καλαμπουρι ρε παιδια...πεσ τε την εξυπναδα σας..παω για υπνο..αν θελετε σημερα μεχρι της 7 το πρωι μπορείτε να παρετε τα χωρια μου
 

DeletedUser34113

Παιδια τι γινεται?Ποτε ξεκινανε οι στρατολογησεις?:grrr:
 
Κορυφή