North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

εσυ εισαι που μ φορτωνεις φεικ τρενα τριτη βραδυ? :(
 

DeletedUser34142

καλες μαχες μαγκες!και ας κερδισει ο καλυτερος (L)
 

DeletedUser2749

καλες μαχες λοιπον...ας κερδισει ο καλυτερος..παμε να δωσουμε λιγο ενδιαφέρον στο παιχνιδακι....κοψτε της μαγκες και θα θα θα...ολα θα φανουνε στο παιχνιδι του καθενος...ειρωνιες και βλακιες κομμενες....παιξτε μπαλιτσα
 

DeletedUser

Καλες μαχες και ας κερδισει η ΛΟΚΑ


[aig]10 πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΛΟΚΑ και τα ΜΥΑΛΑ ρεπου
(για να μην ξεχνιομαστε)




[aig]10 πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

οταν λοκα-ντν ειναι πριμειντ μαζι, και λοκα κανει ανεπισιμη ακαδημια της τους dc, τι "λαθος κινησεις" κανεις?
ολα κοκκινα τα χεις.. δυστυχως δν ειναι σαν παλια οι φυλετικες.. δν υπαρχει ο ιδιος ογκος
οταν ξεκιναει κοσμος και εχει 1 dnd 1 titans 1 karpouzaki και 3 loca στο νοτο ενωμενους, ε τι να κανεις οταν η μονη πριμειντ φυλη του βορρα ειναι το αστειο η ντουμ?

Χμμμ.. Παλι ξεκινησε το παραληρημα. Επειδη οι περισσοτεροι εδω περα βλεπουν δρακους (Δεν ξερω αν φταινε τα LSD, καποιο αλλο παραισθησιογονο ή οι γενικοτερες παραισθησεις), ακουστε να δειτε πως εχει η στρατιγικη. Καθε φυλη που σεβεται τον εαυτο της, θελωντας να κλεισει κοσμο και εφοσον δεν εινει η CxC που κανει παρελαση οπου μπαινει, κανει μια στρατιγικη συμμαχια ωστε να πορευτει μαζι μεχρι να μαζεψουν τις αλλες φυλες και μετα ειτε πολεμανε ειτε κανουν ενωση. Επειδη η LOCA δεν ηθελε να κανει ενωση, πηρε τους DC στο πλευρο της. Δεν ξερω ομως τι σας πειραξε περισσοτερο. Το οτι πηραμε εμεις τους DC ή το οτι σας ριξανε ακυρο λιγες μερες πριν? Ή μηπως το οτι επεσε ακυρο στην προταση να σπασουμε την συμμαχια με DnD και να τους βαρεσουμε μαζι σας?. Ετσι ειναι παιδια. Εμεις πορευτηκαμε με τους DnD μεχρι να παρουμε και οι 2 το 50% του κοσμου και εσεις με τους Doom. Κακο του κεφαλιου σας. Εμεις φταιμε που νιωσανε απο νωρις τι εστι παραμαζωμα?
 

DeletedUser

δεν βλεπω σε τι ουσιαστικο διαφωνουμε ακριβως
(περα στου οτι πορευτηκαμε με ντουμ, που ουτε καν εχουμε μιλησει μαζι τους )

δεν σου ειπα πως ειναι κακο, απλα απανταω στον αλλο πως, δν μπορουσαμε να χαμε κανει τιποτα με τη διπλωματια μας, οταν ολος ο υπολοιπος χαρτης τα εχετε βρει μεταξυ σας
 

DeletedUser33970

Τιποτα δεν βρηκαμε, οι φυλες δεν ξεκινησαν premade, οι 2 αρχηγοι συννενοηθηκανε μεταξυ τους για Συμμαχια, οταν στην ηπειρο σας επαιζε ακομα η σοκολατα με την ομαδα βιας, τους δρομεις κλπ. Τωρα επειδη η βια προβλεπεται προς το πανω κομματι του χαρτη αρχισατε παλι να τρεχετε ξεκινατε και εσεις τα ιδια με Doom. Τσ τσ τσ σας περιμενα για πιο σοβαρη φυλη. Οι σοβαρες φυλες πριν πολεμησουν, συμμαχουν. Μαλλον 2 σοβαρες φυλες εχει ο χαρτης ομως. Και αφου η μια εχει το προσωνυμιο της αγγαλιτσας, οσοι νες γινετε σε κανα 3-4 μηνες max. DnD μην βγαινετε μετα και αλλαζετε οσα λεγατε.

Υ.Γ Νομιζω πως οταν οι ραν μαζεψανε οτι αξιολογο ειχε η ηπειρος και το κανανε ΝΕΣ, γνωριζανε καλα πως εχουν οι συμμαχιες.
 

DeletedUser

Πρωτον , σορρυ αναθεωρω, δν ηταν πριμειντ, απλα συμμαχοι απο την αρχη

Δευτερον, δεν ξερω τι δεν θες αν καταλαβεις στο οτι δν εχουμε μιλησει τιποτα με ντουμ, μια φορα επιχειρησαμε να μιλησουμε και τα παλικαρια με το ζορι καταλαβαινουν τι τους λες

Τριτον, " οι σοβαρες φυλες κανουν συμμαχιες"
Το πα και πριν, εμεις δν ειχαμε με ποιον να κανουμε συμμαχια, η ηπειρος ηταν μπλε
κατω υπηρχε η τιτανσ π ταν συμμαχια με dnd που η dnd ηταν συμμαχια με loca , loca και loca , που η loca και οι ακαδημιες της ηταν συμμαχια με dc

ναι σαφως επρεπε να κανουμε καποια συμμαχια, με καποιον να πορευτουμε μαζι, εχεις δικιο

Ποιος μενει σε ολο το χαρτη ομως να συμμαχησεις? οταν σου ξαναλεω πως οι doom δεν ειναι σοβαρη φυλη και αρχες δεκεμβρη τους ψαχναμε να μιλησουμε μαζι τους και ουτε σε μνμτα δν απαντουσαν

Διαβαζεις τι σ λεει ο αλλος ? ή απλα πας να πεις κατι αντιθετο? :p
 

DeletedUser26309

Φυσικα και ειναι αποτυχια. Γενικοτερα η πολιτικη που ακολουθησατε τον τελευταιο καιρο... Θες να σου μιλησω με γεγονοτα και δεδομενα δλδ?


το πιο σωστο που εχει ακουστει εδω μεσα.φυσικα και ειναι αποτυχια η πολιτικη που ακολουθησε η νες τον τελευταιο καιρο.μεγαλο λαθος.εκατσε και πιστεψε μια dnd οτι θα μιλαει στα ισα.αν αυτο δεν το χαρακτηρισεις αποτυχια πως θα το χαρακτηρισεις?
 

DeletedUser2769

Νταξει για να μην το κουραζουμε πολυ το θεμα. Οτι εγινε στο παρελθον εγινε, το θεμα ειναι τι γινεται στο παρον...

Και για αυτο το θεμα εχω μαλιστα και προταση... Προτινω να βγω εγω απο την φυλη και να αναλαβω να φτιαξω ακαδημια της δνδ στην Κ45... Οποιος ενδιαφερετε να μου στειλει ΠΜ μεσα στο παιχνιδι εαν και εφοσων αποδεχτει η προταση μου πρωτα...
 

DeletedUser

το πιο σωστο που εχει ακουστει εδω μεσα.φυσικα και ειναι αποτυχια η πολιτικη που ακολουθησε η νες τον τελευταιο καιρο.μεγαλο λαθος.εκατσε και πιστεψε μια dnd οτι θα μιλαει στα ισα.αν αυτο δεν το χαρακτηρισεις αποτυχια πως θα το χαρακτηρισεις?

τα λεω καιρο ή δν τα λεω?
ΚΑΒΟΥΡΑ ΠΟΥΛΑ (ξερω πως το διαβαζεις)

Νταξει για να μην το κουραζουμε πολυ το θεμα. Οτι εγινε στο παρελθον εγινε, το θεμα ειναι τι γινεται στο παρον...

Και για αυτο το θεμα εχω μαλιστα και προταση... Προτινω να βγω εγω απο την φυλη και να αναλαβω να φτιαξω ακαδημια της δνδ στην Κ45... Οποιος ενδιαφερετε να μου στειλει ΠΜ μεσα στο παιχνιδι εαν και εφοσων αποδεχτει η προταση μου πρωτα...

ε δεν ξερουμε κ ποιος ειναι για να σ στειλουμε πμ ... και αν σε ακολουθησουμε τοτε τι? ολη η ανατολη μπλε ?

θα μας λεει μετα ο καφκαλιας σαν δευτερος βασιλης λεβεντης οτι το προβλεψε και οτι εγινε αγγαλια... κακο
 

DeletedUser

Καλες μαχες και ας κερδισει η ΛΟΚΑ


[aig]10 πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]

Καλα μου δινεις 10 ποντους για σπαμ σε ενα θεμα που λενε δυο φυλες οτι πηγανε πολεμο και τους λεω καλες μαχες?
 

DeletedUser34063

θελω και εγω 10 για σπαμ.

απεργια πεινας για τα 10 που πηρε ο κλικος και δεν παιρνουμε και εμεις.μαλλον πρεπει να πουμε την μαγικη λεξη ΛΟΚΑ!

περιμενουμε με αγωνια τα 2 πλανα για να κραξουμε λιγο και το 10αρι απο αιγοκαιρο!!
 

DeletedUser

Σημερα σε 4μιση ωρες πρωτο πλανο απο dnd μαγκες
 

DeletedUser16877

Τι ωρα ακρυβως για να στείλω αριστοκρατες .
Ξέρουμε στόχο η ειναι Γενικο πλανο ?
 

DeletedUser2088

Καλα μου δινεις 10 ποντους για σπαμ σε ενα θεμα που λενε δυο φυλες οτι πηγανε πολεμο και τους λεω καλες μαχες?

[aig]
LOCA ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥΡΕ

Τι να μας πειτε και εσεις οι ασχετοι

LOCA και τα μυαλα μας γιναν ΠΙΤΑ



Έχετε δώσει τα δικαιώματα νομίζω.... με αποτέλεσμα να είστε ένας από τους υπαίτιους που κλειδώθηκε το προηγούμενο θέμα,

ίσος καταλάβατε (και ελπίζω να το εκτιμήσετε μιας και είστε παλιός στο φόρουμ), ότι δεν πήρατε ποινή για σχολιασμό ποινής.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

θελω και εγω 10 για σπαμ.

απεργια πεινας για τα 10 που πηρε ο κλικος και δεν παιρνουμε και εμεις.μαλλον πρεπει να πουμε την μαγικη λεξη ΛΟΚΑ!

περιμενουμε με αγωνια τα 2 πλανα για να κραξουμε λιγο και το 10αρι απο αιγοκαιρο!!

Υπαρχει μια μαγικη προταση.Πες λοκα και τα μυαλα πουρε και ολα θα γινουν.
(Αιγοκαιρε δεν σπαμαρω.Απανταω στο φιλο που θελει το 10αρι του)
 
Κορυφή