Το τρενο του βορρα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28903
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16890

καλα εσυ που ζεις? εχεις αφησει τους ΝΕΣcafe να παρουν τους νεκρους μεσα στην ηπειρο την οποια εχεις πολεμο και θες να αναπτυχθεις

όπα για ποίους νεκρούς μιλάς ?
και ποιον άφησα?
και όσο αφορά την ανάπτυξη μου είναι απλά δεδομένη και δεν θα την κόψει κανένας

- - - Eνημερώθηκε - - -

Η DC που πολεμαει την 44 ολη μονη της γιατι στρατολογησε 5 παικτες απο DN προσφατα;
LOCA-DnD ειναι απ την αρχη του κοσμου μαζι, τουλαχιστον τωρα το παραδεχεστε, καποτε μας βγαζατε τρελους.

Και μια προσωπικη προβλεψη: Αν ο νοτος επικρατησει του βορρα τα πρωτα θυματα θα ειναι της DC τα οποια αν υπαρξει πολεμος LOCA-DnD ειτε θα φαγωθουν απ τη μια ειτε απ την αλλη πλευρα...

εσύ δεν υπάρxεις πραγματικά έχω συναντήσει πoλους αλλα σου βγάζω το καπέλο

στρατογισαμε 5 ενεργά άτομα από dn που τα βαράγαμε και ανταποκρίθηκαν επάξια χωρίς να έχουν βοήθεια από τους συμμαχους τους .. εσύ στρατολογείς την ζητω που πέρα από τον WhosYoMamma είναι ανυρπακτοι πλέον και όσους δεν παίξαν καν ξύλο από λύκους και μου λες γιατί στρατολόγησα άτομα που το κατέχουν το game ?

βαρέθηκαν να τρώνε ξύλο και να έχουν όλοι την φυλή τους επιτήρηση

τα πρώτα θύματα θα είναι οι dc ??
λες και τον καφέ ??
 

DeletedUser

Η DC που πολεμαει την 44 ολη μονη της γιατι στρατολογησε 5 παικτες απο DN προσφατα;
LOCA-DnD ειναι απ την αρχη του κοσμου μαζι, τουλαχιστον τωρα το παραδεχεστε, καποτε μας βγαζατε τρελους.

Και μια προσωπικη προβλεψη: Αν ο νοτος επικρατησει του βορρα τα πρωτα θυματα θα ειναι της DC τα οποια αν υπαρξει πολεμος LOCA-DnD ειτε θα φαγωθουν απ τη μια ειτε απ την αλλη πλευρα...

Εχεις καλες πληροφοριες εσυ και δεν τις μοιραζεσαι μαζι μας για να κανονισουμε τη πορεια μας και εμεις.Κρατας τα καλα για σενα παρτακια
 

DeletedUser

λοκα και τα μυαλα πουρε [video]https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjl0vn_1eXJAhVFuhQKHXkKASYQtwIIHTAA&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DKe wfYKJy8YU&usg=AFQjCNGmJL-zCau-h03kwsehHB3WT4F6iQ[/video]
 

DeletedUser

All day, all night
What the f*ck!?

LOCA εισαι


[aig]Προειδοποίηση για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ


aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31929

σξσ και τα μυαλα στα καγκελα...εεεε λαθος κοσμος.... τεο και τα μυαλα πονανε....εεεε λαθος φυλη.... λοκα και βοτκα με ρεντμπουλ για να συνελθουμε....
 

DeletedUser31166

πονάνε τα ματια μου με αυτά που γράφονται

για αρχή για την ιστορία

η λόκα και η dc ήταν κατι σαν εχθροί καθως δενν ειχαμε μεγαλο μετωπο και πριν από τον πόλεμο με την doom και σία πήγαμε σε προσωρινή ειρήνη
στην πορεία τα βρήκαμε και συμμαχήσαμε, μετά από έναν μηνα από την ώρα που ξεκίνησε ο πόλεμος με doom .. δεν κάνουμε τα χαμαλίκια της λόκα αλά ούτε η λόκα .

ακούω από την nes να χτυπήσουμε λόκα
από ξέμπαρκους να μας χτυπήσει η λόκα
από δντ να μας χτυπήσει η nes
από doom να μας χτυπήσουν οι πάντες
από λόκα να φάμε τον κροκάλα γιατί ο αξέχαστος δεν τον γουστάρει

τι γίνεται ρε παιδιά τόσο πολύ δεν μας γουστάρετε???

η σας αρέσει τόσο πολύ να βγάζετε ιστορίες και κακοφτιαχμενα σενάρια δημοσια ??

θα πολεμήσετε μεταξύ σας η θα γίνεται όλοι Φραντς Κάφκα

αληθεια σιμο μια ερωτηση.
ας πουμε οτι κοπανιουνται νες και dnd στο μελλον (θα γινει)
ας πουμε οτι εσεις και η λοκα τρωτε την ντουμ (θα γινει)
μετα τι?
κι εγω σου βγαζω το καπελο ειστε η φυλη που χετε παιξει ποιο δυνατα κατα τη γνωμη μου. αν δε γυρισει μετα ο πολεμος δυτικος ανατολικος ο κοσμος ειναι απλα για τα μπαζα απο τωρα. κατι που φυσικα δε προκειται να γινει. μυριζομαι απειρους κανιβαλισμους ενωση σε μια μεγαλη φυλη για κλεισιμο και τετοια. δε μου φαινεσαι για παικτης που θα γουσταρε τετοια εξελιξη.
 

DeletedUser

Ενας τρελος ειναι στη πορτα.ΛΟΚΑ Σταματης γονιδης!!! Καμπουμ εδω σπαμαρουμε.Αν θες να μιλησεις σοβαρα να ανοιξεις αλλο θεμα!!!
 

DeletedUser16890

αληθεια σιμο μια ερωτηση.
ας πουμε οτι κοπανιουνται νες και dnd στο μελλον (θα γινει)
ας πουμε οτι εσεις και η λοκα τρωτε την ντουμ (θα γινει)
μετα τι?
κι εγω σου βγαζω το καπελο ειστε η φυλη που χετε παιξει ποιο δυνατα κατα τη γνωμη μου. αν δε γυρισει μετα ο πολεμος δυτικος ανατολικος ο κοσμος ειναι απλα για τα μπαζα απο τωρα. κατι που φυσικα δε προκειται να γινει. μυριζομαι απειρους κανιβαλισμους ενωση σε μια μεγαλη φυλη για κλεισιμο και τετοια. δε μου φαινεσαι για παικτης που θα γουσταρε τετοια εξελιξη.

ο κοσμος θα κλεισει με πολεμο
 

DeletedUser33970

Ε αφου το μυριστηκε ο Καμπουμ τι να πουμε και εμεις οι μετριοι
 

DeletedUser

αληθεια σιμο μια ερωτηση.
ας πουμε οτι κοπανιουνται νες και dnd στο μελλον (θα γινει)
ας πουμε οτι εσεις και η λοκα τρωτε την ντουμ (θα γινει)
μετα τι?
κι εγω σου βγαζω το καπελο ειστε η φυλη που χετε παιξει ποιο δυνατα κατα τη γνωμη μου. αν δε γυρισει μετα ο πολεμος δυτικος ανατολικος ο κοσμος ειναι απλα για τα μπαζα απο τωρα. κατι που φυσικα δε προκειται να γινει. μυριζομαι απειρους κανιβαλισμους ενωση σε μια μεγαλη φυλη για κλεισιμο και τετοια. δε μου φαινεσαι για παικτης που θα γουσταρε τετοια εξελιξη.

αντωνακη μην λες αερολογιες γιατι βλεπουνε και μικρα παιδεια εδω και θα σε πιστεψουνε προσεχε.

ειμαστε φιλη αλλα ειπαμε μην λεμε και οτι μας κατεβει στο κεφαλι.


ΑΠΟΡΩ με καποιους εδω πως σκεφτονται.


ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ LOCA ΠΟΝΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :oops:
 

DeletedUser34063

ο κοσμος θα κλεισει με πολεμο

ο σιμος μιλαει εκ μερους της DC. η DC μονιμως θα εχει κοκκινα ειτε βορεια ειτε οπου θελετε. οταν σβιστει η ντουμ θα βρεθουν παιδια να παιξουν το παιχνιδι! μην αγχωνεστε με κοκκινα μεγαλωσαμε γι αυτο μπορουμε να διαχειριστουμε τα μπλε και τα γαλαζια πλεον! οσοι μεγαλωσαν με μπλε μπορουν να διαχειριστουν τα κοκκινα???!!! οεο???!!

- - - Eνημερώθηκε - - -

αβριλιε για σενα ειναι το τελευταιο γιατι με στενοχωρει βαθυτατα που εξαφανιστηκες... και μας πηρες και χωριο! περιμενα πανηγυρι αλλα εισαι ξενερωτος αδερφουλη...
 

DeletedUser31166

Ε αφου το μυριστηκε ο Καμπουμ τι να πουμε και εμεις οι μετριοι

Δε σου αρεσει η αποψη μου? Εδω θα μαστε να δουμε..


αντωνακη μην λες αερολογιες γιατι βλεπουνε και μικρα παιδεια εδω και θα σε πιστεψουνε προσεχε.

ειμαστε φιλη αλλα ειπαμε μην λεμε και οτι μας κατεβει στο κεφαλι.


ΑΠΟΡΩ με καποιους εδω πως σκεφτονται.


ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ LOCA ΠΟΝΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :oops:

Νικο οπως ειπα ποιο πανω εδω θα μαστε και θα δουμε. Αγκαλιτσες εχουν γινει πολλες φορες σε πολλους κοσμους στην τελευταια φαση. Το ξερεις και το ξερω. Στη συγκεκριμενη περιπτωση θα ναι αδικο για τα παιδια της DC. Και αυτο το ξερεις. Το μοναδικο μετωπο της λοκα τωρα ειναι καμια 20ρια χωρια Ντουμ ετσι?? Αν γινει κατι διαφορετικο απο αυτα που υποψιαζομαι κοταω νομιζεις να βγω να πω ναι μπουρδες ελεγα?
 
Κορυφή