~dc~ vs k44

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

@adalakos6 Άρχοντα δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά εσύ παίζεις SimCity στην πλατφόρμα των φυλετικών ,ενώ εγώ με την παρέα παίζω Φυλετικές ΜΑΧΕΣ .
 

DeletedUser

.κλικς δεν με ρώτησες ποτέ, εγώ όμως σε έχω ρωτήσει και δεν απάντησες .Εσυ Loca παιζεις ή Dnd ?O Αξέχαστος ερχεται με φορα απο τον καζουαλ για να μας δειρει.Βαστατε βρε αγριοι εχετε και μια Doom να κερδίσετε .:p

ελα για πες τοτε που παιζεις και τι ονομα
 

DeletedUser

@adalakos6 Άρχοντα δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά εσύ παίζεις SimCity στην πλατφόρμα των φυλετικών ,ενώ εγώ με την παρέα παίζω Φυλετικές ΜΑΧΕΣ .

Εσενα για Νες σε κοβω και μετριο κιολας ;)

Μια ερωτηση,εκει στην υπερφυλη Νες,παιζετε φυλετικες μαχες ακυρωνοντας συμβασεις ειρηνης και χτυπωντας το ιδιο βραδυ;

Σου εκανα συγκεκριμενη ερωτηση,οποτε αν θες να εχεις μια σοβαρη εικονα ωριμου ομιλητη,απαντα στην ερωτηση με απαντηση,και οχι με αερολογιες ;)

Υ.Γ.παιζω λοκα(ειπα να σε ενθαρρυνω λιγο)
 

DeletedUser29426

Μάγκες ωραία η κουβέντα σας αλλά εδώ το θέμα είναι άλλο....
 

DeletedUser

Τα σπουργιτια του ολεθρου,ενω στην αρχη του πολεμου ηταν τοσο ομιλιτικα,τωρα που εχουν εξαφανιστει;

Χαχανουλα(glad1) ενω εκανες παλι αγκαλια στην ηπειρο,ειδες τωρα τα δυσκολα και εχεις μπουκωσει;
 

DeletedUser29426

Καμία σχέση να ξες ace δεν ξερω τι προηγουμενα εχεις με τον στεφανο αλλα αυτο που ειπες ηταν κοτσανα (no offense)
 

DeletedUser

Ασχετως με τα προηγουμενα,ποιο ακριβως ηταν κοτσανα;
οτι εκανε αγκαλια στην ηπειρο;;(doom και ws οι 2 πρωτες φυλες της ηπειρου στην αρχη μαζι με τις ακαδημιες τους),τωρα μαζι με deah note,west side και οτι αλλο ακυρο υπαρχει για να βαρεσει dc.
επισης οτι ειχε κανει σ.ε με τις φυλες ++++,νονειμ,Μαχητες Τακεσι και πολλους αλλους για να φανε την λοκα και μετα σπασανε με μισο πλανο;
Τοτε δεν εβγαινε και το επαιζε εξυπνος και δηθεν;Τωρα σε ποια σπηλια κρυβεται αντι να μαζεψει οση αξιοπρεπεια του εμεινε και να παραδεχτει οτι η αγκαλια που εκανε αυτη τη φορα ηταν αχρηστη,και οτι θα χασει;
 

DeletedUser16077

Εχω να μπω καιρο οποτε θα πω την γνωμη μου μονο για το τελαιυτεο ποστ!

Και η κουτση μαρία 'κερδίζει' και κλείνει κόσμο στις φυλετικές, το θέμα είναι ποιος το αξίζει και εδώ δεν θα βρεις άκρη!Για αυτους που θα το καταφέρουν αποκλείεται να σου πει κανείς ότι δεν το άξιζε!
 

DeletedUser

Ισχυριζεται το σκουπιδι οτι κερδισε τον κ30.

Τον κ30 τον κερδισε η TR και οχι η Doom. Η Doom δεν ηταν φυλη αλλα κολαουζι που δεν πυξιδιαστηκαν κατα λαθος .

@johncris ακριβως και η καθε κουτση Μαρια . Διαφωνω στο δευτερο που γραφεις ολοι ξερουμε ποιος κοσμος ηταν κουτσοκοσμος και σε ποιους εγιναν πραγματικες μαχες.
@κλικς για να σου φυγει η ξυνιλα εγω Loca παιζω αλλα αφηνω τον λογαριασμο στο cp μου γιατι δεν βρισκω κανενα ενδιαφέρον.
 

DeletedUser16890

για να επανέλθουμε στο θέμα μας .. πριν από 3 βδομάδες

http://prntscr.com/9abshd

και το μετά από 3 βδομάδες πολεμου

http://prntscr.com/9absx1


στατιστικά βαριέμαι να βγάλω η doom συνεχίζει να είναι μπροστά όσο ήταν δεν άλλαξε κάτι όλες οι άλλες είναι μείον 4 με 5 χωρια λιγότερα από την προηγουμενη βδομάδα
 

DeletedUser34063

Ενω τους εαυτους τους; :p
Που βαζουν dc vs k44 , σε φαση μονοι μας και ολοι τους, ενω εχουν και την λοκα απο πισω :p

ασχετε εχεις καποια αναφορα απο λοκα? οχι... οποτε ναι φιλε ειναι μονοι μας και ολοι σας! και τα παμε και περιφημα! φαντασου να δεις σπαθακια και απο 2η φυλη... οχ παναγια μου διαγραφες που θα ριξετε...
 

DeletedUser30988

ασχετε εχεις καποια αναφορα απο λοκα? οχι... οποτε ναι φιλε ειναι μονοι μας και ολοι σας! και τα παμε και περιφημα! φαντασου να δεις σπαθακια και απο 2η φυλη... οχ παναγια μου διαγραφες που θα ριξετε...

το αστειο ειναι οτι αυτος στοv οποιον αναφερεσαι ειναι στην 2η φυλη :p
 

DeletedUser29426

Κροκάλα ******ιόζη . Έχεις πει τα ψέματα του αιώνα εσύ και ο παπανδρέου μόνο τέτοια ψέματα.


[aig]10 Πόντοι
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, οτιδήποτε είναι πορνογραφικό, οτιδήποτε έχει περιεχόμενο απαγορευμένο από τον νόμο, οτιδήποτε είναι απαράδεκτο-αηδιαστικό-προκλητικό απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Avrilie εισαι λιγο funboy του χαχανουλη;(κλαψ1 κλαψ1)
 

DeletedUser29426

οχι ρε φιλε αλλα δεν μπορω να ακουω οτι ναναι .
1) ****μαρα το ~DC~ vs 44 το οποιο δεν ισχυε απο την πρωτη στιγμη και τωρα ειδικα θα ελεγα ειναι το αντιθετο . DOOM VS 54
2) Παραμύθια για τάχα μη στακαρισμένα χωρία (κροκάλας έχει τουλάχιστον 3-4 χωριά στακαρισμένα τα ίδια και ο kynthos
3) Παραμύθι ότι και καλά τα χωριά πάνω αριστερά στην 44 μας τα δώσαν επειδή θα τα χάναν έτσι και αλλιώς.
 

DeletedUser31166

οχι ρε φιλε αλλα δεν μπορω να ακουω οτι ναναι .
1) ****μαρα το ~DC~ vs 44 το οποιο δεν ισχυε απο την πρωτη στιγμη και τωρα ειδικα θα ελεγα ειναι το αντιθετο . DOOM VS 54
2) Παραμύθια για τάχα μη στακαρισμένα χωρία (κροκάλας έχει τουλάχιστον 3-4 χωριά στακαρισμένα τα ίδια και ο kynthos
3) Παραμύθι ότι και καλά τα χωριά πάνω αριστερά στην 44 μας τα δώσαν επειδή θα τα χάναν έτσι και αλλιώς.

ωραια και παραμυθι να ναι. και λοιπον??? αλλαζει κατι στον πολεμο μεσα στο παιχνιδι? οταν τρωτε κολημα με ανακριβειες αληθεια παραξενευομαι. να ελεγα οτι σας προσβαλει σε παικτικο ή φυλετικο επιπεδο κομματια να γινει. αλλα ειναι παραμυθια (αν ειναι) που δεν εχουν καμια σημασια. οποτε φαρμαρε και μη σκαλωνεις.
 
Κορυφή