~dc~ vs k44

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16890

οι παίχτες γκιόρ ασιμης δεν στακαριστικαν ποτε όσες φορες χτυπήθηκαν κόψαμε τους αριστους
στο τελευταίο πλάνο λοιπόν κάνατε 2 μέρες να πάρετε χωρια που είχατε σπάσεις καθώς σας έκοβα να πω την πραγματικότητα συνεχεια μέχρι να τελειώσουν τα στρατα του συγκεκριμένου πυρήνα .φυσικα και ήταν ατομική αμυντική επιτυχία καθώς σας καθυστερήσαμε όσο έπρεπε για να πάρουμε το μέτωπο με death note και να ανεβούν παίχτες που μπορούν να πάρουν χωρια αναπάσα στιγμή

η πολιτική μας είναι να κόβουμε τα τρένα ο που είναι λιγότερο ευάλωτα
η δικη σας είναι να στακαρεστε καθώς από ότι έχω δει από τα μέχρι τώρα τρένα σας 3 - 4 παίχτες ξέρουν να βάζουν και φυσικά να κόβουν
η άμυνα είναι πολύ διαφορετική από την επίθεση και σε ένα τόσο μεγάλο μέτωπο θα μέτρηση ποιος θα κουραστεί πρώτος
δυστυχώς το μέτωπο μας για εσάς αποτελείται από παιδιά που παίζουν χρονια στο 35 λεπτό και δεν έχουμε πρόβλημα

δεν μπορώ να έχω πλήρης άποψη για doom στην άμυνα καθώς δεν έχει χτυπηθεί από εμάς καθόλου πέρα από μεμονωμένα περιστατικά λόγο του μη ουσιαστικού μετώπου που έχουμε

όσο αφορά για τους συμμαχους σας που βαράμε κάθε μέρα το ψιλό παλεύουν αλλα και πάλι τα επόμενα πλάνα μας θα είναι καθοριστικα για την συνεχεια τους
 

DeletedUser

Χαχανουλα(glad1) υποψιαζομαι οτι ενω εκανες παλι αγκαλια με ολη την ηπειρο,τα παιδια απο εδω σου προετοιμαζουν πυξιδουλα.

Γλυψε τωρα καμια κατουρημενη ποδια(οπως εχεις μαθει να κανεις) μπας και βρεις απο καπου να σωθεις.

Υ.Γ.Μην απαντησεις με "μπαν κ30",ωριμασε επιτελους,μεγαλωσε και απαντα για κ36.
Υ.Γ.2.Παιζω κ36 οποτε σχολιο τυπου "εσυ δεν παιζεις καν 36,μην μιλας" θα ειναι ατοπο.
 

DeletedUser16890

http://prntscr.com/97uazl
μετα απο αυτο

http://prntscr.com/97ubbs


και απο αυτα ειδαν οτι δεν και ξεκινησαν
αυτα:

http://prntscr.com/97ubkl

και να παιρνουν τετοια χωρια για να μπουν μεσα μας και να χωνουν πριμιουμ για να τα φτιαξουν
http://prntscr.com/97u3ss

ησαστε απλα τραγικοι ελατε στα ισια ρε να μας παιξετε .. 6 φυλες και γκρεμιζεται??? η χρειαζεσται βαρβαρα για να μας παρετε χωριο πλεον??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Σας βλέπω να τσακώνοστε και απορω αν καταλαβαινεται οτι εχουν καταντησει τον κοσμο σε επιπεδο κατσαρολας .Ο Νοτος εχει κλεισει με αγκαλιτσα Loca-Dnd και εσεις στο Βορρα χτυπιεστε μεταξυ σας .Aφου η Loca με την Dnd ειναι ιδια φυλη οι υπολοιποι γιατι παιζεται?Για να χαρείτε το παιχνιδι θα μου πεις οκ αλλα ειναι λιγο ξεφτυλλα να ερθει ο καθε χτιστης αγκαλιτσας να σας το παιξει μετα παικταρας.
Βασικα αυτοι ξεφτυλλιζονται αλλα και εσεις βρε παιδια σαν να παιζεται πρωτη φορα συμπεριφερεστε .
 

DeletedUser

Σας βλέπω να τσακώνοστε και απορω αν καταλαβαινεται οτι εχουν καταντησει τον κοσμο σε επιπεδο κατσαρολας .Ο Νοτος εχει κλεισει με αγκαλιτσα Loca-Dnd και εσεις στο Βορρα χτυπιεστε μεταξυ σας .Aφου η Loca με την Dnd ειναι ιδια φυλη οι υπολοιποι γιατι παιζεται?Για να χαρείτε το παιχνιδι θα μου πεις οκ αλλα ειναι λιγο ξεφτυλλα να ερθει ο καθε χτιστης αγκαλιτσας να σας το παιξει μετα παικταρας.
Βασικα αυτοι ξεφτυλλιζονται αλλα και εσεις βρε παιδια σαν να παιζεται πρωτη φορα συμπεριφερεστε .

Ποσο ρισκεκτ

καθεστε και τσακωνεστε, μεχρι να καθαρισουν και οι λοκα την ηπειρο τους, και οταν τους νιωσετε απο κατω, ΤΟΤΕ θα αρχισετε να προσπαθειτε να τα βρειτε...

ξυπνατε λιγο.. κοιταξτε το δασος
 

DeletedUser

ελα οι NES να βγαινει στο φορουμ γιατι αρχισε να κανει τσισα της..

ΣΤΟ ΝΑ ΓΥΡΕΥΕΤΕ ΤΟΥΣ ΛΟΚΑ ΣΤΟ ΣΚΑΙΠ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ DND ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΕΕ ΡΕ ΚΑΤΙ ΜΑΣΚΟΤ


καταρχην η μπερετ παρακαλω να μην μιλαει.. Βγαινει τωρα στο εξωτερικο οι NEScafe και μιλαει που εχει κανει 150 ενωσεις και χτυπαει συμμαχους για να κλειση ηπειρο αστε ρε παιδακια παιξτε το παιχνιδακι σας και αστες της καραμελες..


ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ Ο 36 ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ nescafe


ΚΑΙ κατι αλλο προς την "φιλη" μου μπερετ, ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΥΡΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΛΟΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΣΕΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ DND ..



[exc]+10 για κεφαλαία.
ex.con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Σας βλέπω να τσακώνοστε και απορω αν καταλαβαινεται οτι εχουν καταντησει τον κοσμο σε επιπεδο κατσαρολας .Ο Νοτος εχει κλεισει με αγκαλιτσα Loca-Dnd και εσεις στο Βορρα χτυπιεστε μεταξυ σας .Aφου η Loca με την Dnd ειναι ιδια φυλη οι υπολοιποι γιατι παιζεται?Για να χαρείτε το παιχνιδι θα μου πεις οκ αλλα ειναι λιγο ξεφτυλλα να ερθει ο καθε χτιστης αγκαλιτσας να σας το παιξει μετα παικταρας.
Βασικα αυτοι ξεφτυλλιζονται αλλα και εσεις βρε παιδια σαν να παιζεται πρωτη φορα συμπεριφερεστε .


Τελικα εκανα λαθος,δεν μπορεις καλυτερα,εχεις πιασει ταβανι.Μετα την κακη προπαγανδα ηρθε η ωρα της κλαψας
 

DeletedUser33970

Βασικα εγω λεω να αρχισετε τις ενωσεις και στις γυρω απο την 44 ηπειρο. Οι διπλανοι ηδη αρχισανε τις αγγαλιες. Η "υπερφυλη" παλι αρχισε να μαζευει κοσμο.

Αυτα που λετε περι ενωσεων κ44-κ55 ειναι πιο αστεια και απο τον μεταγγραφικο σχεδιασμο του Αλαφουζου. Αντε οργανωστε τις φυλες σας και θα τα πουμε στους πολεμους. Απο το να αρχισει το κλαψ κλαψ απο τωρα καλυτερα να αρχισει το φαρμ φαρμ γιατι σας κοβω για αφανισμο σαν τις καρετα καρετα.

Δωστε λογο στα τσεκουρια γιατι στα λογια ολοι πρωτοι ειστε.

LOCA LOCA LOCA :grrr:
 

DeletedUser30988

χαχαχαχαχα μιλαει οι νες?χαχαχα που σημερα βαρουσαμε ριπ και περνανε δωρεαν χωρια απο ριπ επειδη τους τα δινανε?μιλαει οι νες?που κολλουσε μετα τουσ δικους μας αριστους αριστοκρατες για να παρουν χωρια?ααα ηταν εντελως τυχαια μαλλον!!φανταστειτε τον φοβο σας νουμπακια.τραβηξτε να κανετε καμια αλλη συμαχια εναντιον μας τωρα και αφηστε το εξωτερικο!
 

DeletedUser

Βγηκαν και τα καφεδακια να κλαφτουν.Γελαει ο κοσμος.
Οταν δεν υπαρχει αλλη φυλη οπου θα θελει να κανει αδελφοποιηση μαζι σας για να τους φατε ευκολα βαρεστε την ακαδημια σας.
 

DeletedUser

Ποιοι νες και φραπε τι παραμυθι τρωτε ? Κοιταζοντας τα στατιστικα των Νες βλεπουμε τους μισους και να ειναι και αυτοι πρωην dnd χαχαχα τυχαιο .Μετρηστε σε λιγο τις στρατολογησεις. Διπλωματια κατσαρολας και χτίσιμο.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δυο αποριες
-Απο που και ως που βγαινει η DnD να κραξει που απο τον μοναδικο αντιπαλο που ειχε στην ηπειρο στρατολογησε 5-10 ατομα μπας και κλεισει την ηπειρο.
-Απο που και ως που βγαινει η LOCA να κραξει που για να αναπτυχθει εσπασε μια Σ.Ε. αρχες του κοσμου;

Και οι 2 φυλες αν δεν παιζατε "τσατσικα" δεν θα κλεινατε ηπειρο...
 

DeletedUser21861

Οποτε λες με λιγα λογια εφοσον εσεις παιζετε τσατσικα θα παιξω και εγω!!!! Λογικο με ακουγεται!!!
 

DeletedUser30988

Δυο αποριες
-Απο που και ως που βγαινει η DnD να κραξει που απο τον μοναδικο αντιπαλο που ειχε στην ηπειρο στρατολογησε 5-10 ατομα μπας και κλεισει την ηπειρο.
-Απο που και ως που βγαινει η LOCA να κραξει που για να αναπτυχθει εσπασε μια Σ.Ε. αρχες του κοσμου;

Και οι 2 φυλες αν δεν παιζατε "τσατσικα" δεν θα κλεινατε ηπειρο...

το πιστευεις οντως αυτο?δλδ πιστευεις οτι στην 55 υπηρχε περιπτωση να κλεισει ηπειρο η no mercy η στην 54 η noname η ποια αλλη ηταν?
 

DeletedUser3040

το πιστευεις οντως αυτο?δλδ πιστευεις οτι στην 55 υπηρχε περιπτωση να κλεισει ηπειρο η no mercy η στην 54 η noname η ποια αλλη ηταν?

εσυ πιστευεις οτι χωρις τις μεταγραφες θα επερνες χωρια σαν καραμελες?οντως το πιστευεις?
 

DeletedUser30988

εσυ πιστευεις οτι χωρις τις μεταγραφες θα επερνες χωρια σαν καραμελες?οντως το πιστευεις?
ειπα εγω κατι τετοιο?δεν θα τα επερνα σαν καραμελες αλλα θα τα επερνα ομως,με καθυστερηση αλλα θα τα επερνα
 

DeletedUser3040

ειπα εγω κατι τετοιο?δεν θα τα επερνα σαν καραμελες αλλα θα τα επερνα ομως,με καθυστερηση αλλα θα τα επερνα

αλλα ειπατε εκει...που να παιζουμε τωρα μωρε...κανε τραμπα 10 παικτες,βαρα και μια νεα φυλη(την rip6) που δεν μπορει να αλλαξει αμυνες ακομα και παλι δυναμη ειμαστε!με αυτα που βλεπω(γενικοτερα...ας πουμε πλανο δικο σας και απο πανω τα νεςκαφεδακια να βαρανε ενω υπαρχει συμβαση) γελανε και τα τσιμεντα....και μη μου αρχισετε διπλωματιες.σχεσεις,παραγκες,κλπ δεν εχω ιδεα.αυτα που βλεπω λεω
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
το πιστευεις οντως αυτο?δλδ πιστευεις οτι στην 55 υπηρχε περιπτωση να κλεισει ηπειρο η no mercy η στην 54 η noname η ποια αλλη ηταν?

Οχι φιλε δεν ειπα αυτο, η 55 ειναι θεμα χρονου να κλεισει οπως και η 54. Αν δεν ειχαν γινει αυτες οι κινησεις ακομα την ηπειρο σου θα παλευες να κλεισεις.
@edw δεν ειπα κατι τετοιο φιλε μου, δεν γινεται ομως να στη λενε καποια απ τις παραπανω φυλες
 
Κορυφή