Μάπες VS ΟΒ

DeletedUser

Τι βλεπουν τα ματια μου σε αυτο το φορουμ .... Απο ποτε σε ενα πολεμο δεν υπαρχουν συμαχιες ? υπαρχει φορα που να υπαρχει πολεμος αναμεσα σε μονο 2 φυλες και οι αλλες να καθονται ακινητες και αμιλικτες? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ οποτε ΦΑΠΕΣ σταματηστε να κλεγεστε για το οτι η Ο.Β εχει υπερσυμαχια κτλπ κτλπ και απολαυσε τη πυξιδα!

ενταξει μεγαλε , σε περιμενουμε.. αντε ντε μην αργεις
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τι βλεπουν τα ματια μου σε αυτο το φορουμ .... Απο ποτε σε ενα πολεμο δεν υπαρχουν συμαχιες ? υπαρχει φορα που να υπαρχει πολεμος αναμεσα σε μονο 2 φυλες και οι αλλες να καθονται ακινητες και αμιλικτες? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ οποτε ΦΑΠΕΣ σταματηστε να κλεγεστε για το οτι η Ο.Β εχει υπερσυμαχια κτλπ κτλπ και απολαυσε τη πυξιδα!

Μελη των Μαπων, απολαυστε την πυξιδα ακομα και ας παιζετε σε τετοια αναλογια.
Το ειπε ο rescream!
Αναρωτιεμαι να δω ρε μπαγασες τι θα λετε οταν σας πολεμησουν οι REC
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
@sweetest love x3

Ο καθένας στο εξτερναλ μπορεί να πει ότι θέλει εξου και ότι καθόμαστε και δίνουμε ανοχή σε σπαμμερς που δεν λογγαρουν σε κανένα κόσμο απλά είναι σπιντακιδες και το μόνο που κάνουν είναι να σχολιάζουν στο φόρουμ και να παίζουν που και που σαν 3οι 4οι κο σε και επειδή καίγονται ελπίζω να σε κάλυψα.. Οπότε όταν θα θέλεις να ξανα σχολιασεις σκέψη τουλάχιστον να μπεις σε ένα κόσμο να δούμε αν αυτά τα παραμύθια που μας λες εδώ και κάνα δύο χρονια μπορούν να γίνουν πράξη. Φιλουμπες πουθενά.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο καθενας μπορει να πει οτι θελει σωστα. Εσυ που λαγκαρεις κ35 να γελασουμε; Σε καναν Αφελη;
Πολυ κομπλεξ kalogria, και δεν θυμαμαι να χουμε παιξει και καπου αντιπαλοι.
Απο που και ως που εσυ που δεν εισαι speeder, ουτε 3ος-4ος σε λογαριασμο, αλλα εχεις δικα σου ακκαουντς εχεις το δικαιωμα να με κρινεις που εχεις κατσει μεχρι 7 μηνες σε κοσμο; Για πες μου ενα ακκ που εχω μπει ως 3ος-4ος κο να γελασουμε. Κο εχω μπει μονο σε ατομα τα οποια γνωριζω πολυ καλα, δεν χρησιμοποιουσαν ****ακια οπως οι φυλες που ησουν εσυ και παιζαν μονα τους, και οταν εβρισκαν co-player εφευγα μονος. Τι παραμυθια σας λεω 2 χρονια αν επιτρεπεις και τι απ ολα αυτα ειναι λαθος; Οτι να ναι εισαι...
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@kalogria για το παρελθόν σου δε θα πω κάτι γιατί δε το ξέρω αλλά για το παρόν σου να σε ρωτήσω κάτι;
ο αρχηγός της φυλής σου (όχι αυτή που ξεχάσατε τι όνομα είχε και γίνατε ακαδημία μιας άλλης) της τωρινής λεω.. γιατί τρώει πόρτα από όλες τις φυλές που ζητάει να μπει premade? σε 2-3 κόσμους συνεχόμενα αυτή η δουλειά γίνεται :hmmm:
 

DeletedUser

@sweetest love x3

Ο καθένας στο εξτερναλ μπορεί να πει ότι θέλει εξου και ότι καθόμαστε και δίνουμε ανοχή σε σπαμμερς που δεν λογγαρουν σε κανένα κόσμο απλά είναι σπιντακιδες και το μόνο που κάνουν είναι να σχολιάζουν στο φόρουμ και να παίζουν που και που σαν 3οι 4οι κο σε και επειδή καίγονται ελπίζω να σε κάλυψα.. Οπότε όταν θα θέλεις να ξανα σχολιασεις σκέψη τουλάχιστον να μπεις σε ένα κόσμο να δούμε αν αυτά τα παραμύθια που μας λες εδώ και κάνα δύο χρονια μπορούν να γίνουν πράξη. Φιλουμπες πουθενά.

εμπειρια speaking ... τουτεστιν σχολες εμπειριας ΦΜ ΚΑΛΟΓΡΙΑ!
 

DeletedUser28220

η χαρα δεν κραταει για πολυ οποτε stay cool.ενα παιδακι που ειπε να απολαυσουν την πυξηδα οι μαπες δεν αξιζει να του απαντησεις εδω αλλωστε οι μαπες δεν μιλανε εδω αλλα στο παιχνιδι!!!στο φορουμ μπορεις να γινεις οσο σκληρος θες αλλα τι να το κανεις αν στο παιχνιδι εισαι γατουλα....
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Μήτσο είπα κάτι για την φυλή σου και πεταγεσε??? Ίσα ίσα Μίλησα με πολύ καλά λόγια στα παραπάνω μνμτ..

@ex.con Λοιπόν για να πω την αλήθεια δεν σε καταλαβα για ποια φυλή μιλας... Υποθετικά μιλώντας λίγες για την άτλας??
Αν μιλάς για αυτήν ήταν από την πρώτη μέρα ακαδημία της ο.β. τώρα για τον αρχηγό μ τι να σου πω φίλε μου γτ δεν τον παίρνουν για αυτά είναι δικά του δεν τα ξέρω και αν θες μπορείς να ρωτήσεις και τον ίδιο ινγκειμ. Και για να πούμε και του στρατού το δίκαιο ποια είναι αυτή ή τιτανομεγιστη φυλή που μπαίνει premade και δεν τον βάζει..

@sweetest love
Θα στο πω άλλη μια φορά γιατί μάλλον εκεί στους σπιντ της Ρωσίας και της Γερμανίας ξεχάσει τα ελληνικά σου..

Οι τελευταίες φυλές που σου είναι λίγο γνωστές που έπαιξαν είναι aje kai xxx(3ντου) αυτές οι πρόσφατες γτ πριν τον 25 δεν ημέρες τι είναι οι φμ. Οπότε λες εσύ τώρα ότι οι φυλές μου χρησιμοποιούσαν **** σωστά μέχρι εδώ? Άρα δλδ οι aje μισοί μαπές εδώ που υποστηρίζει χρησιμοποιούν ****άκια. Ρε χριστιανε μου αν μπορείς να τα αποδείξεις αυτά που υποστηρίζει κάνε αίτηση υποστήριξης μην μας λες εδώ πέρα για **** και μπότες δερμάτινες. Κάτσε λίγο φρόνημα.

Τώρα όσων αφορα τον κ35 εγώ παίζω στην ο.β το είπα και ποιο πάνω, μπήκα στην αρχή επειδή τελείωνε το καλοκαίρι και εκατσε. Απλό.. Παίζουμε το παιχνίδι μας και όχι κάτι που τελειώνει σε τρεις ώρες 19:00-22:00 14:00-17:00 ξέρεις εσύ τα γερμανικά εκεί που μπορείς...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Καλογρια,οταν ο sweetest επαιζε κ16 κο του αμμουτ,2 ατομα σε ενα ακκ ολο μπροστα στην cxc και εκανε παιχνιδι και εκλεισε τον κοσμο σε ψηλη θεση εσυ δεν ηξερες πως να πληκτρολογεις το ονομα σου!
Βγηκατε ολοι οι πουθεναδες της ΟΒ-Ατλας να πειτε οτι κλεινετε και κοσμο,που σε 1v1 με Μαπες θα κλεινατε τα πισι και θα πηγαινατε μπανσκο για να κανα σκι!

Υ.Γ.Δυνατο το πλανο της ρεκ(120 αριστοι περιπου) αλλα να πω την αληθεια δεν ιδρωσαμε και πολυ,ελπιζω την επομενη να εφαρμοσετε καλυτερες τακτικες απο τα τρενα στις 20+ ωρες.
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Οκ ενταξει καλώς ο λογαριασμός τον παρακολουθούσαν στενά επίσης πολύ καλές και οι ρυθμίσεις του 16... :p

- - - Eνημερώθηκε - - -

Καλογρια,οταν ο sweetest επαιζε κ16 κο του αμμουτ,2 ατομα σε ενα ακκ ολο μπροστα στην cxc και εκανε παιχνιδι και εκλεισε τον κοσμο σε ψηλη θεση εσυ δεν ηξερες πως να πληκτρολογεις το ονομα σου!
Βγηκατε ολοι οι πουθεναδες της ΟΒ-Ατλας να πειτε οτι κλεινετε και κοσμο,που σε 1v1 με Μαπες θα κλεινατε τα πισι και θα πηγαινατε μπανσκο για να κανα σκι!

Υ.Γ.Δυνατο το πλανο της ρεκ(120 αριστοι περιπου) αλλα να πω την αληθεια δεν ιδρωσαμε και πολυ,ελπιζω την επομενη να εφαρμοσετε καλυτερες τακτικες απο τα τρενα στις 20+ ωρες.

Και όταν θα μιλάς με εμενα προσεκτικά θα διαβαζεις αυτά που γράφω δεν θα ερχεσε γκαβος να μας πεις τις σκέψεις σου. Δεν είπα ότι θα κλείσω κόσμο δεν είπα ότι είμαι οι καλύτερη φυλή είπα απλά οι μαπές έχουν το υλικό οι ρεκ το βάθος δεν την ανέφεραν πουθενά την φυλή μου ούτε σαν νικήτρια ούτε σαν τπτ ξεγκαβωσου και έλα πάλι...
 

DeletedUser

Δεν νομιζω οτι πρεπει να αναφερεις την πουθεναδικη φυλη σου καπου ετσι ωστε να την σχολιασω εγω.
Την σχολιασα επειδη ειναι στον κ35,εσυ ξεγκαβωσου οποτε,καταλαβε οτι καποια πραγματα δεν γυρνανε γυρω απο σενα,και αποδεξου το γεγονος οτι η θεση του κομπαρσου στον κ35 σας ανηκει,και οτι απλα ειστε πουθεναδες :)

Οσο για τις ρυθμισεις,τα παραπονα σου στην Ο.Δ,αυτοι τις διαλεξανε και οχι οι παικτες,παντως σαν ταχυτητα ηταν καλος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Ας μην επεκτάθηκε για τον κ16 με τα 100μ. Τώρα πιστεύω ότι μιλάμε παρέα και όχι με κάποια από τις προσωπικότητες σου. Στο ξαναλεω αναφέρω τις δύο φυλές μαπές ρεκ όχι την οβ γτ ξέρω την θέση της σταματα με τα κόμπλεξ σου και όταν μπορεσεις κάνουμε κουβεντα σαν άνθρωπος τότε ξανά μιλάμε όσο για το "κομπάρσοι" ναι δεν διαφωνω αλλά θα παίξουμε και ένα τρίτο πόλεμο... Εσείς στον παρθενικό πάτε για άλλες παραλίες.. Και για να μην προτρεξεις και πεις αυτά που είναι έτοιμα να βγουν από το στόμα σου και δεν εννοώ τα σαλακια σου, έγραψα και ποιο πάνω υπάρχει περίπτωση ανατροπής για τις μαπές... Καλό βράδυ έχω να βάλω φακές..
 

DeletedUser

Σε καθε πολεμο υπαρχει περιπτωση ανατροπης!
Και δεν βγαζω κομπλεξ,απλως σιχαινομαι τους ασχετους,που κρυβονται πισω απο τις πλατες των μεγαλων και το παιζουν καμποσοι και δηθεν παικτες(αν δεν καταλαβες,παλι για στην νουμποφυλη σου αναφερομαι)
Για ρεκ δεν εχω να πω κατι,θελουν το κλεισιμο και παιζουν πολεμο με το αμεσως επομενο φαβορι,απλη και αντρικια λογικη.
 

DeletedUser18255

Βασικα ο κ16 ειναι μια ξεχωριστη περιπτωση κοσμου ειναι αυτο που λεμε υπαρχει ενας φυλακας αγγελος...ε αυτος ο φυλακας αγγελος ηταν η ρυθμιση καθως ακομα και οι ιδιοι οι νικητες γνωριζαν οτι δεν υπηρχε αλλο τροπος νικης
 

DeletedUser13719

Εγώ να ρωτήσω κάτι. Γιατί δίνετε έτσι εύκολα τον κόσμο στην REC? Γιατί σαν Ο*Β παίζετε με αυτή την φιλοσοφία του "loser"? Προσπαθείτε απλώς να μην φύγετε από τον κόσμο πρώτοι για να έχετε να λέτε πως αντέξατε μέχρι τον τελικό πόλεμο? και λόγω όγκου η REC σας νίκησε.

Αυτά τα σκηνικά έχουν γίνει σε πολλούς κόσμους και αναρωτιέμαι γιατί συνεχίζουν να γίνονται αφού εν τέλει καταστρέφουν το παιχνίδι και ο κόσμος κρίνεται μήνες πριν το "επίσημο" τέλος του. Μαθηματικά μιλώντας αν τα πράγματα συνεχίσουν έτσι, η REC θα κλείσει τον κόσμο. Και δεν καταλαβαίνω πως μπορείτε σαν Φυλή (Ναι εσάς λέω ΟΒ και ΑΤΛΑΣ) να μένετε σύμφωνοι σε αυτό ξέροντας από τώρα ότι θα χάσετε.

Ακόμα και διπλωματικά να δούμε το θέμα, υποθέτοντας ότι οι Μάπες και η ΟΒ δεν έχουν καλές σχέσεις, επρόκειτο για ένα πόλεμο που έχουν συμμαχήσει ο 1ος με τον 3ο για να φάνε το 2ο. Κανένα μέλος της ΟΒ δεν θα έπρεπε να το δεχτεί αυτό αν είχε την παραμικρή αξιοπρέπεια. Και αυτή ακριβώς είναι η φιλοσοφία του "loser". Δεν παίζετε για να βγείτε πρώτοι αλλά δεύτεροι. Σπαταλήσατε 4 μήνες από την ζωή σας (Και λογικά παραπάνω) σε ένα παιχνίδι που ο 1ος έχει κριθεί από τώρα (Εφόσον παραμείνουν τα πράγματα ως έχουν), εσείς το ξέρετε ήδη αλλά δεν θέλετε να αλλάξετε την τακτική σας. Το δέχεστε ξέροντας ότι τουλάχιστον ήρθατε 2οι. Ε αν σας αρέσει αυτή η φιλοσοφία αξίζει να μείνετε στην Φυλή που είστε και να σας θυμούνται αργότερα "Ως την Φυλή που συμμάχησε με την REC για να φύγουν οι Μάπες από το προσκήνιο και στο τέλος να χάσετε". Δεν σέβεστε τους εαυτούς σας με τέτοια συμπεριφορά.

Τα μέλη της ΟΒ και της ΑΤΛΑΣ παίζουν τον κόσμο ξέρωντας από τώρα ότι θα χάσουν, ότι το πρεμιουμ που έριξαν ( Βλ WOLFTOWΝ, 20000+ πόντοι για να βγεις 2ος? ) πήγε άδικα χαμένο. Αυτά όμως μας αξίζουν στον ελληνικό σέρβερ γιατί είστε αυτοί που είστε.


Υ.Γ: Πριν προσπαθήσει να βγάλει ο καθένας τα δικά του συμπεράσματα, πλέον δεν παίζω στον 35. Έπαιζα στις Μαπες πριν 2 μήνες.
Υ.Γ2: Όχι δεν κάνω προπαγάνδα υπέρ της πρώην φυλής μου. Ανέκαθεν υποστήριζα αυτό που πίστευα πως είναι αντικειμενικά σωστό. Τώρα αν η αλήθεια σας φαίνεται προπαγάνδα, σημαίνει ότι τα λόγια μου έχουν βάση και ως γνωστόν "Η αλήθεια πονάει".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Aφου ο Σικαλεος τα εχει συμφωνησει απο τωρα με ΡΕΚ ρε παιδες τι λεμε τωρα? θα παρei 5-10 ακκαουντ απο ΟΒ και θα παει ρεκ να κλεισει κοσμο αφου πρωτα κερδισουν μαπες , αυτη ειναι η συμφωνια , για να μην πιστευουν δλδ οι ΟΒ οτι θα παιξουν και τελικο πολεμο χαχαχα!.

Αυτο ειναι το <<ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ>> , καθε νουμπα που μπηκε 9 χρονια μετα απο την δημιουργια του παιχνιδιου να παιξει .

Για ολους εμας που εχουμε παιξει και σε ενα αξιοπρεπες κοσμο , ολα αυτα μας φαίνονται απλα παιδικα . Σε ενα νετ θα ήσασταν ανύπαρκτα ακκαουντ στοχος για φαρμ.

Εν κατακλειδι , πιστευω πως θα κερδισουν οι μαπες, για να σωσουν το παιχνιδι απο κατι νουμπια σαν αυτους!

Die Noobz dN. w7 GR
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31486

Δεν εχω κατι αλλο να πω περα απο το γνωστο ομγ κ 3 λολ

Μιλησαν οι προ των φυλετικων μητσος σβ ασεκουαδ ααα καλα κ ο ανεστακος

Εγω δεν ειχα ποτε συμφωνια με ρεκ απο την αρχη του κοσμου

Οταν ηταν να ληξει η συμβαση μαπες ο.β μιλησα με τον κυριο ανδρεα

κ ειπα θελω να μεινω καφε να βαραω βαρβαρα σαν ομαδα βιας

ουτε του ειπα οτι θελω να μπω στην 45 ουτε οτι θα κανω πλανο εναντιων των μαπων ουτε οτι θα τους πολεμησω αν τους βαρεσουν οι ρεκ

ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ 55 ΑΠΟ ΜΑΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΡΕΘΟΥΝ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΟΜΠΛΑΡΙΣΤΟΥΝ

ουτε γατα ουτε ζημια

εν τελει ο κυριος ανδρεας την επομενη μερα στις 5 ωρα ξεκινησε τις φεικ απο 30 ωρες μακρια σαν φυλη κ εφαγε την ομαδα βιας! συγχαρητηρια κυριοι !

μεχρι κ η ομαδα βιας κοσμο θα κλεισει! ετσι να σας την σπασουμε :p


 

DeletedUser

Σιγα ρε nobleman που θα νομπλαρες στην 55.

στην 65 σε βλεπω να νομπλαρεις κατι βαρβαρακια στο ριμ , κατι θα ξες εσυ.

φτιαξε το ριμ σε παρακαλω , το θελω κτισμενο οταν το παρω , πες και στον wolf ξερει αυτος
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Βαλεντινε θα σε κραξω γτ λες μ......ες... Μπορει να εχω αντιπαραθεση με τα παιδια και κυριως το Σωτηρη αλλα σαν παιχτες τους σεβομαι για αυτα που εχουν κανει και για το καψιμο που ριχνουν οπως και ο καθενας οποτε δεν μπορεις να τους ακυρωνεις τον κοπο και την προσπαθεια τους και τις γνωσεις τους πανω στο γκέιμ. Θα σε παρακαλεσω λοιπον να το διορθωσεις γτ οπως ειπα και ποιο πανω δεν θελω να γινετε προπαγανδα ποσο μαλλον απο την ιδια μ την φυλη!!! Περιμενω!


[aig]10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31486

ΟΜΑΔΑ ΒΙΑΣ
1 πλανο
16 νουκια
7 χωρια

ουτε εφορια να πληρωναμε

τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο

που να ριχναμε κ τις 100 ρε φιλε!

οπως λενε καποιοι απο τον κ7.....

το ειδαμε το καλο υλικο!
 
Κορυφή