SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Εχουμε αριστους δεν εχουμε θεμα!!

Στειλτη σκαιπ τρελε!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Δε θελω να εκθεσω τον παικτη που το εκανε αυτο γιατι ειναι ο λογος που κρατιεται η Sol και φυσικα χαιρει εκτιμησης δικιας μου. Θα ψαξω την αναφορα να δειξω μονο τις απωλειες για την πλακα :)

Εχετε εσωτερικο να μοιράζεται δε χρειαζεστε παραπανω, θα τελειωσουν και οι αριστοκρατες.

http://prntscr.com/8zsg0b μαλλον δεν τη βρηκες...και μας το παιζεις οτι και καλα εισαι υπερανω
μια ζωη ταραμας ο vc
 

DeletedUser33703

Σωτηρη μην ανοιξουμε αυτη την κουβεντα παλι γιατι εχουν δει και εμας τα ματακια μας χειροτερα πραγματα απο ενα αθρησκο επιθετικο.

Οπως ενα αθρησκο αμυντικο σε επιθεση. 2500 δορια 2500 τοξα και 500 βαρυ με αριστο. Τρελη αθρησκη αριστονουκ (L)
Στην επιθεση ολοι εχουν αποθεματα ενεργειας. Στην αμυνα ειναι η υποθεση της υπομονης του παικτη-παικτων που παιζουν το λογαριασμο.

Τα 2000 δόρια έγιναν μισό αμυντικό;;;

4c5ac18c7ddd46c79992a8c0bcc50454.png


αυτή είναι η αναφορά μάγκες μην ψάχνεται να την βρείτε , τα είχα κολλήσει μετά από επιθετικό στα 50ms
που να φανταστώ πως έχετε μοιράσει τα ****άκια σας μέχρι και στον kinggeo ;;
:grrr:
 

DeletedUser33711

http://prntscr.com/8zsg0b μαλλον δεν τη βρηκες...και μας το παιζεις οτι και καλα εισαι υπερανω
μια ζωη ταραμας ο vc

A οκ , ουτε στο ρουμ της φυλης μου στο σκαιπ δε μπορω να μιλαω ελευθερα :D μονο Da V. C. μαθαινω οτι εχει επιτυχια η ονοματαρα μου.
Νικο οταν εσυ κολουσες στα 7 ms το εκανες με το χερι και το να σε κοψει καποιος στα 50 ms ειναι δυσκολο... Μη δουλευομαστε μεταξυ μας , ολοι ξερουμε οτι προσφατως υπηρξε σοβαρο update στον εξοπλισμο σας(νανε καλα ο νικολακιας)
 

DeletedUser33703

Κοίτα για να μην τα ξαναλέμε , ότι επίθεση κολλάω και ότι κάνω μέσα στο παιχνίδι είναι με το χέρι , και άλλοι μιλούσαν για **** και τους το απέδειξα από κοντά , όποτε θες μου λες και πάμε για καφεδάκι λοιπόν :rip:

Από εκεί και πέρα όταν βλέπεις έναν παίκτη που με το ζόρι κολλάει στα 800ms να κολλάει και να κόβει με άνεση στα 50ms δεν θέλει και πολύ μυαλό .

υ.γ. ναι ναι κάναμε ένα update , πήραμε κουτάλες , κατσαρόλες , πήραμε και ένα μπρίκι και είμαστε έτοιμοι.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429

DeletedUser26309

Τα 2000 δόρια έγιναν μισό αμυντικό;;;

4c5ac18c7ddd46c79992a8c0bcc50454.png


αυτή είναι η αναφορά μάγκες μην ψάχνεται να την βρείτε , τα είχα κολλήσει μετά από επιθετικό στα 50ms
που να φανταστώ πως έχετε μοιράσει τα ****άκια σας μέχρι και στον kinggeo ;;
:grrr:

τουλαχιστον ειρωνεια το να μιλατε εσεις για ****ακια.επισης το να μπορει να κοψει καποιος στα 50 μς και να μη μπορει να κολλησει στα 500 δεν ειναι τοσο παραξενο.ειναι αλλα οχι τοσο.εγω αναλογα με το ms lag του υπολογιστη μου τη καθε φορα μπορω να κοψω/κολλησω σε επιθεσεις που σκανε συγκεκριμενα ms του δευτερολεπτου πιο ευκολα απο καποιες που σκανε αλλα μσ του δευτερολεπτου
 

DeletedUser33703

Κοίτα Λέω δεν ξέρω τι πιστεύεις μα δεν με ενδιαφέρει και όλας , από εκεί και πέρα το 90% των ''καλών παικτών'' παίζουν με ****άκια (με γεια τους με χαρά τους) μαζί σε αυτό το ποσοστό βάζω και εσένα .
 

DeletedUser33711

Κοίτα Λέω δεν ξέρω τι πιστεύεις μα δεν με ενδιαφέρει και όλας , από εκεί και πέρα το 90% των ''καλών παικτών'' παίζουν με ****άκια (με γεια τους με χαρά τους) μαζί σε αυτό το ποσοστό βάζω και εσένα .

Μια ετσι.

Κοίτα για να μην τα ξαναλέμε , ότι επίθεση κολλάω και ότι κάνω μέσα στο παιχνίδι είναι με το χέρι , και άλλοι μιλούσαν για **** και τους το απέδειξα από κοντά , όποτε θες μου λες και πάμε για καφεδάκι λοιπόν :rip:
.

Μια γιουβετσι.
 

DeletedUser

Γιατι ειναι ο μπλακο καλος παικτης;;

Εδω στελνει αθρησκα αμυντικα με αριστο για ρεκλαιμ!τσ τσ τσ!

Πολυ σωστο το πλανο σας κατω στον πυρηνα του κλαους,αλλα συνεχιζετε να παιζετε με την ιδια τακτικη,και δεν ξερω κατα ποσο ενα ακκ με τοσα χωρια εκει θα μπορεσει να ανταπεξελθει σε μεγαλο πλανο.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
KCPrJoo.png

Αυτό τώρα ήταν επιθετικό που ήθελες να κάνεις αμυντικό ή αμυντικό που ήθελες να κάνεις επιθετικό; Με μπέρδεψες :confused: Τουλ/τον ήταν θρήσκο :p

Όταν λες οι καλοι παιχτες έχουν ****άκια, βάζεις κι εσένα μέσα ή ανήκεις στο 10% των άσχετων καλών;

Πλευρά 1:
Φυλές: School
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00 προς 07/11/2015 12:03:04

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 868
Πλευρά 2: 760
Διαφορά: 108 (-11 της ακαδημίας)


Πλευρά 1:
Φυλές: School
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 46
Πλευρά 2: 47
Διαφορά: 1
 

DeletedUser33703

Μια ετσι.
Μια γιουβετσι.

Τι από όλα δεν κατάλαβες ; και που λέω το αντίθετο ;
Είπα πως ένα πολύ μικρό ποσοστό που ανήκουν στους καλούς παίκτες παίζουν χωρίς bot .

Ναι μέσα σε αυτό το ποσοστό βάζω και τον εαυτό μου, νομίζω πως ήταν ξεκάθαρο το post μου (δεν είμαι ψώνιο απλώς με θεωρώ απλώς έναν καλό παίκτη)

KCPrJoo.png

Αυτό τώρα ήταν επιθετικό που ήθελες να κάνεις αμυντικό ή αμυντικό που ήθελες να κάνεις επιθετικό; Με μπέρδεψες :confused: Τουλ/τον ήταν θρήσκο :p

χαχαχα μάντεψε :)
 

DeletedUser33711

Ωραιο παιχνιδι τις τελευταιες ημερες οπως και να εχει. Νικο εισαι καλος παικτης και εισαι ο λογος που κρατιεται η φυλη σου ξεκαθαρα λογο του ξυλου που εχεις φαει για τη φυλη σου. Τωρα απο κει και περα την πλακα μας κανουμε. Την τελευταια ομαδα μπηκε πουλμαν παικτων στη Sol καλως σας βρηκαμε τους καινουριους.

Συνεχιζουμε.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ωραιο παιχνιδι τις τελευταιες ημερες οπως και να εχει. Νικο εισαι καλος παικτης και εισαι ο λογος που κρατιεται η φυλη σου ξεκαθαρα λογο του ξυλου που εχεις φαει για τη φυλη σου. Τωρα απο κει και περα την πλακα μας κανουμε. Την τελευταια ομαδα μπηκε πουλμαν παικτων στη Sol καλως σας βρηκαμε τους καινουριους.

Συνεχιζουμε.


Mεταγραφες αεροδρομιου τρελε :D
 

DeletedUser26916

Ο πανουργος τι εγινε? καταλαβε οτι δεν θα 3ανα πιασει πρωτη θεση και τα παρατησε? :grrr:
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Μαρτιο οι σκουλ θα εχουν πατησει διαγραφες...αν πατησουν νωριτερα θα ειναι πολυ νουμπαδες αν πατησουν αργοτερα θα ειναι μετριοι
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ο πανουργος τι εγινε? καταλαβε οτι δεν θα 3ανα πιασει πρωτη θεση και τα παρατησε? :grrr:

Hρθαν τα αστερια του νετ και καταλαβε ποσο μετριος ειναι....

Λιγα τα ψωμια του τσες και των τσιρακιων τωρα που ηρθαν οι μεταγραφες με αεροπλανα και βαπορια

Αληθεια κο-πλαυ βρηκατε για τους λογαρισμους σας?εχετε βγει στο σφυρι στο σκυπε για οσο και οσο παρολο που κραζατε τον μπλακο για κατι τετοια
 

DeletedUser31166

κανα στατιστικο θα δουμε? ανοιξε ο 37 και την κανατε?
 
Κορυφή