SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

QQ ειμαι και μαλιστα original οχι οπως εσυ γιαλαντζί Κωστακη .Τα κολπα που σου μαθαμε εμεις πας και τα μαθανεις παντου ενω ειχες εντολη να μην εχουμε διαρροές και δεν το κανεις απο καλοσυνη αλλα για να πεις οτι κερδισες κοσμο και εκανες το καθε κουλουρι να νομιζει οτι ξερει χωρις κοπο και καψιμο .
Στον κ13 σταματησες ενω απο οτι ξερω αλλοι ηθελαν να παιξουν και τους πηρες στο λαιμο σου . Τι μας ελεγες για την πατατινα ?
Στον κ16 σταματησες παρολο που η φυλη που κρεμασες πηρε τον κοσμο ,καλα που μου το θυμησες .Μετωπο δεν κρατουσες μολις εφαγες πλανο τα παρατησες σε μια εβδομαδα. Τι μας ελεγες για την πατατινα ?
Πιο μετωπο κρατουσες ειχες βγει κεντρο ?Σε κανενα ριμ θα βοσκουσες παλι .
Στον κ17 ειχες δημιουργησει ενα σωρο προβληματα με τα εσωτερικα και τα βαρβαρα που επαιρνες και η πρωτια δεν δηλωνει κατι και το ξερεις πολυ καλα οτι οι παικτες κοιτουσαν την συλλογη δουλεια και τον χαβαλε τους και οχι την καταταξη γιατι αν κοιτουσαν καταταξη θα εβλεπες την πρωτη θεση με το κιάλι Παιξε τωρα με τα μικρα παιδια ,παρολο που εχουν ικανοτητες αλλα οχι εμπειρια και σταματα να θετεις δικους ορους και κανονες ,αυτο ειναι το ζητουμενο μου και τιποτα αλλο .Θα παραμείνω ανωνυμος οσο γουσταρω.Αν δεις κανενα ακαουντ με την υπογραφη μου και σου ερχεται θα καταλαβεις και θα ξεχασεις το βραδινο σου υπνακο.




[exc]Σύμφωνα με τον κανόνα 10.α. [SPOIL]Ο κάθε χρήστης του forum πρέπει να αντιστοιχεί σε κάποιον παίκτη στο παιχνίδι. Η ομάδα διαχείρισης θα πργματοποιεί ελεγχους σε περιπτώσεις που θα κρίνει ότι πρέπει να διασταυρωθούν τα στοιχεια του παίκτη στο παιχνίδι με τον λογαριασμό του στο forum. Στην περίπτωση που η ομάδα διαχείρισης δεν καταφέρει να αντιστοιχίσει έναν χρηστη του forum με έναν παίκτη του παιχνιδιού τότε αρχικά θα ζητήσουμε από τον χρηστη του forum να μας αποδείξει το ποιος είναι στο παιχνίδι. Αν δεν μας απαντήσει τότε θα προβούμε σε αποκλεισμό του χρηστη στο forum και διαγραφή όλων των μηνυμάτων-θεμάτων που άνοιξε. Η ομάδα διαχείρισης δεν θα αποκαλύψει ποτε το όνομα του χρηστη δημοσια, απλά θα πρέπει να είμαστε σίγουροι για αυτούς που εκφέρουν άποψη. Θέλουμε να γνωρίζουμε πως άποψη εκφέρουν μονο μέλη του παιχνιδιού μας και όχι τυχαίοι βαλτοί χρηστες που έχουν ως σκοπό τους την δημιουργία εντάσεων ανάμεσα στα ενεργά μας μέλη. Το όνομα του χρηστη δεν είναι απαραίτητο να είναι το ίδιο με του παίκτη. Δεν αλλάζει τίποτα από τα όσα γνωρίζετε μέχρι στιγμής. [/SPOIL] περιμένω την ενημέρωση σας για το ποιον λογαριασμό παίζετε στο παιχνίδι.
ex.Con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
QQ ειμαι και μαλιστα original οχι οπως εσυ γιαλαντζί Κωστακη .Τα κολπα που σου μαθαμε εμεις πας και τα μαθανεις παντου ενω ειχες εντολη να μην εχουμε διαρροές και δεν το κανεις απο καλοσυνη αλλα για να πεις οτι κερδισες κοσμο και εκανες το καθε κουλουρι να νομιζει οτι ξερει χωρις κοπο και καψιμο .
Στον κ13 σταματησες ενω απο οτι ξερω αλλοι ηθελαν να παιξουν και τους πηρες στο λαιμο σου . Τι μας ελεγες για την πατατινα ?
Στον κ16 σταματησες παρολο που η φυλη που κρεμασες πηρε τον κοσμο ,καλα που μου το θυμησες .Μετωπο δεν κρατουσες μολις εφαγες πλανο τα παρατησες σε μια εβδομαδα. Τι μας ελεγες για την πατατινα ?
Πιο μετωπο κρατουσες ειχες βγει κεντρο ?Σε κανενα ριμ θα βοσκουσες παλι .
Στον κ17 ειχες δημιουργησει ενα σωρο προβληματα με τα εσωτερικα και τα βαρβαρα που επαιρνες και η πρωτια δεν δηλωνει κατι και το ξερεις πολυ καλα οτι οι παικτες κοιτουσαν την συλλογη δουλεια και τον χαβαλε τους και οχι την καταταξη γιατι αν κοιτουσαν καταταξη θα εβλεπες την πρωτη θεση με το κιάλι Παιξε τωρα με τα μικρα παιδια ,παρολο που εχουν ικανοτητες αλλα οχι εμπειρια και σταματα να θετεις δικους ορους και κανονες ,αυτο ειναι το ζητουμενο μου και τιποτα αλλο .Θα παραμείνω ανωνυμος οσο γουσταρω.Αν δεις κανενα ακαουντ με την υπογραφη μου και σου ερχεται θα καταλαβεις και θα ξεχασεις το βραδινο σου υπνακο.

για τα bot που του δωσατε στον κ17 λες ετσι??
λεω και εγω πως μας κολλαει η μιση σκουλ τα σπλιτ στα 3 ms και μας βαζουν 3000 φεικ σε 10 λεπτα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221

Σωπα ρε original, σου έθιξε κανείς τη γνησιότητα και θίχτηκες; Από την QQ μονο με το djskiniko είχα πάρε δώσε γιατί ως γνωστόν εμένα οι κλικούλες δεν μ' αρέσουν. Αν γουστάρεις να παίξεις με τους original μπες σε ένα κόσμο και παίξε όπως έγινε στον 17 και δεν νομίζω να κέρδισες τον κόσμο μόνο με τους original ή κάνω λάθος; Εγω και ο konzamp original ειμασταν, ο djskiniko και οι αλλοι original ήταν; Τραβα στα OD και δες ποιοι κράταγαν τις απώλειες ή μήπως δεν θυμάσαι ποιοί έπαιζαν άμυνα;

Ναι στο start up δεν επαιξα. Τί να κάνουμε; Δεν υπήρχα στον κόσμο όταν έπαιζες εσύ (όποιος και να είσαι). Καλα για τα βαρβαρα το προσπερνω μη μιλήσουμε για τους original δεν κάνει, εκεί είναι τα stats που τόσο σου αρέσουν :p

Κέντρο κόσμου και στον 13 και στον 16 και στον 17 και εδώ όπως βλέπεις όσο και αν δεν έχω όρεξη πια για το παιχνιδι. Και ξέρεις γιατί δεν έχω όρεξη; Γιατί υπάρχουν κάποιοι σαν κι εσένα. Δεν εκτιμούν τίποτα, δεν τους νοιάζει τίποτα και έχουν ένα καθρεφτάκι και κοιτάνε τη φάτσα τους σε ένα κόσμο (30 κόσμους πριν) και τη θυμούνται και καμαρώνουν (όχι απαραίτητα άδικα). Μπες κι εσύ σε κόσμο και παίξε και άσε τις υποδείξεις σε κόσμους που δεν παίζεις και τις συμβουλές. Εγω αν γουστάρω δεν έχω προβλημα να παίξω συμπαίχτης και με τα παιδιά που παίζουμε αντιπαλοι εδώ σε αυτό τον κόσμο, εσύ μπορείς; Χλωμό σε κόβω...

Και για να ξερεις original προτιμώ να χάσω 5 κόσμους και να κερδίσω 50 φίλους παρά να κερδίσω 1 κόσμο και να κάνω 50 εχθρούς. Και αν είμασταν συμπαίχτες και μιλάς με αυτόν τον τρόπο, τί να τους κάνω τους εχθρούς;
 

DeletedUser33711

για τα bot που του δωσατε στον κ17 λες ετσι??
λεω και εγω πως μας κολλαει η μιση σκουλ τα σπλιτ στα 3 ms και μας βαζουν 3000 φεικ σε 10 λεπτα

μιλησε η sol για ****? :rolf: το ίδιο τρέχετε ολοι μαζι πουλάκια μου λες και δε φαινεται, τι εγινε δε μπορέσαμε να κόψουμε το τρίτο κοπλει και το ρίξαμε στις δικαιολογίες (L). Απλα γελαω. εκεινο που στελνει τα μηνύματα που βρίζουν και σε πετάνε απο τη φυλη μόνοι σας το φτιάξατε η σας το εδωσε κανενας "φίλος" ?

Ασε μας ρε Νικολάκη.


Original εισαι τρελα :grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23572

Πρωτα πατησα διαγραφη εγω το ειπα στον chess και πατησε και αυτος μαζι με 2-3 αλλους μεγαλους που ειμασταν μαζι σε ενα μετωπο.Η αξια αυτωνων που θελανε να συνεχισουν ηταν μηδαμινη εως ανυπαρκτη.

κωστη τι δουλεια ειχες εσυ με τον chess στον 13 :) --ντροπη :Ρ
χαιρετω κ τους 2 σας οστωσο.. καιρο ειχα να σας "ακουσω"
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
κωστη τι δουλεια ειχες εσυ με τον chess στον 13 :) --ντροπη :Ρ
χαιρετω κ τους 2 σας οστωσο.. καιρο ειχα να σας "ακουσω"

εσύ είσαι αυτός ο giannis? τί δουλειά έχεις εσύ με την QQ στον 17? οχι γιατι αν εχεις, ούτε που το ήξερα οτι είμασταν συμπαίχτες. Από τοτε που μπήκα εγώ δεν θυμάμαι να έπαιζες, εκτός αν ήσουν κάπου coplay.

Έχεις και άλλα να πεις ή καλύφθηκες;

Ναι με τις γυναικες στις φυλετικες με εξαιρεση καμια Σοφια (badmanner), Μαρια (λευκο τιγρη) κλπ. συνηθως τσακωνομαι για ανεξήγητους λόγους και δεν με συμπαθούν πολύ, όπως και εσύ από ότι φαινεται :p. Μη νομιζεις οτι και με την πατατινα δεν τσακωθηκα κατα καιρούς.

Να πω την αληθεια νομιζα οτι ήσουν καμια beret :D γι αυτο ειχα υφάκι, αλλά οκ εσένα δεν σε ξέρω καλά οπότε δεν έχω να πω κάτι
 

DeletedUser33703

O giannisl δεν είναι η Ηλέκτρα , μην βλέπεται φαντάσματα :grrr:
 

DeletedUser26309

οπως περηφανα εσυ εχασες 50 χωρια μεσα σε ενα πρωι στον κ30 και μας διελυσες ενα μετωπο σχολιαροπαιδο

πηγαινε διαβασε θρησκευτικα πιες γαλατακι και τρεξε στο κρεβατακι σου

αυριο εχεις σχολειο...


εισαι ενα απολυτο μηδενικο της ζωης προσβαλλεις τους παντες χωρις λογο.εγω με τον βασιλη σταματησαμε να παιζουμε στον 30.οντας το νουμερο 2 ακκαουντ στον κοσμο και εχοντας ενα πολυ σημαντικο μετωπο στη 45.λογοι?η απιστευτη κλικα που ειχατε κανει και δεν ειχε ενδιαφερον για εμενα πλεον ο κοσμος.αν επαιζα κανονικα εγω με τον βασιλη ουτε χωριο δε θα χαναμε.αποσο εμαθα μαλιστα αφου σταματησαμε αρχισε και η καταρρευση της σολ.δειξε λιγο σεβασμο ξανθομπαμπουρα.ενα παιχνιδι ειναι.μη προσπαθεις να μειωσεις οποιονδηποτε


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Ο ποιο μπουσταρισμενος λογαριασμος του κ30 παραπονιεται για κλικες...απο τα πρωτα 40 χωρια σας τα 20 ηταν εσωτερικα, οπως με εκεινο το παιδι τον manos1985 που του εταξες κοπλει για να του φας τα χωρια και μετα δεν του εδινες κωδικους. Οπως φαρμαρες στην αρχη τους διπλους σου για να μαζευεις ληστες. Αυτο ησουν παντα ενας κλεφτρακος! Και οταν σε φτασαμε στην καταταξη και τελιωσαν οι νουμπαδες απο τρ και βρηκες σοβαρους παικτες απεναντι σου το παιξες ντιβα για να βρεις δικιολογια να σταματησεις.

Παιζεις σε καθε κοσμο για 3μηνες και νομιζεις οτι εισαι και παικτης οπως εκανες στον 27 οπως εκανες και στον 30 το ιδιο θα κανεις και εδω σε 1-2 μηνες απο σημερα θα τους λες οτι δεν εχεις χρονο ή οτι δεν σου δινουν εσωτερικα ή θα τσακωθεις με καποιον και θα σταματησεις γιατι πολυ απλα δεν εχεις ουτε τα κοτσια ουτε την αντοχη να παιξεις εναν κοσμο μεχρι το τελος του!

παιξε κανα σπιντ εκει μπορεις να κανεις καριερα απο οσο ξερω...αλλα για τους κανονικους κοσμους δυστυχως δεν κανεις!
 

DeletedUser33703

εισαι ενα απολυτο μηδενικο της ζωης προσβαλλεις τους παντες χωρις λογο.εγω με τον βασιλη σταματησαμε να παιζουμε στον 30.οντας το νουμερο 2 ακκαουντ στον κοσμο και εχοντας ενα πολυ σημαντικο μετωπο στη 45.λογοι?η απιστευτη κλικα που ειχατε κανει και δεν ειχε ενδιαφερον για εμενα πλεον ο κοσμος.αν επαιζα κανονικα εγω με τον βασιλη ουτε χωριο δε θα χαναμε.αποσο εμαθα μαλιστα αφου σταματησαμε αρχισε και η καταρρευση της σολ.δειξε λιγο σεβασμο ξανθομπαμπουρα.ενα παιχνιδι ειναι.μη προσπαθεις να μειωσεις οποιονδηποτε

Μην λέμε και ότι θέλουμε , εγώ προσωπικά τον Βασίλη τον σέβομαι και δεν θα μπω στο παιχνίδι των χαρακτηρισμών αλλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους . Καταρχήν είπες τα παρατήσατε ;;;; Γιατί νόμιζα πως τα παράτησες , αν τα είχε παρατήσει και ο bill για αυτό τον λόγο να βγει και να μας το πει γτ άλλα μας έλεγε τότε .

Όταν βγαίνεις λοιπόν και παρατάς έναν μετωπικό λογαριασμό στα κρύα του λουτρού καταλαβαίνεις πως αυτόματα σε κατεβάζει πολύ σαν παίκτη και πόσο μάλλον όταν το έχεις ξανά κάνει στο παρελθόν .
Σαφώς και άρχισε η κατρακίλα της σολ αφόυ ο λογαριασμός σας είχε το μισό πάνω μέτωπο και χάθηκαν ένα ωραίο πρωί 30 χωριά με αποτέλεσμα να εκτεθεί ο δικός μου λογαριασμός και του prey σε όλο το μέτωπο χωρίς να υπάρχουν οι κατάλληλες άμυνες να μπορούν να μας υποστηρίξουν , όπως λες και εσύ ο 2ος λογαριασμός του κόσμου σταμάτησε χωρίς κάποια ενημέρωση ποιο πριν ώστε να λάβουμε τα κατάλληλα μέτρα , αλλά δεν κρέμασες τόσο εμάς όσο τον αγαπημένο φίλο σου Βασίλη που είχατε ρίξει μαζί ώρες για τον λογαριασμό και μετά έβλεπε τον λογαριασμό του να πέφτει άδοξα επειδή είχε σχολείο και δεν είχε κάποιον να τον βοηθήσει .

Τώρα όσο για την κλίκα που είχε σχηματιστεί απλά γελάω , την ανικανότητα σου (τουλάχιστον για τότε) να κάθεσαι πάνω από 2 μήνες σε έναν κόσμο μην την χρεώνεις σε άλλους .
Υπήρχε πάντα ανοιχτή μία κλήση στο skype και μήνυμα στο room που υπήρχε οπότε ανά πάσα στιγμή μπορούσες να μπεις (Ο Βασίλης ήταν σε αρκετές κλήσεις) καλώς ή κακώς όποιος είναι όλη μέρα στο skype αυτός κουβαλάει τη φυλή .

Άλλο ένα παράδειγμα κλίκας επίσης ήταν ότι μέχρι που σταμάτησες είχες πάρει τα περισσότερα εσωτερικά από κάθε άλλο λογαριασμό της σολ στον κ30 και όποτε θες μπορείς να ανατρέξεις στα στατιστικά και να το επιβεβαιώσεις , οπότε που ακριβώς σε είχα ρίξει ;
 

DeletedUser

εισαι ενα απολυτο μηδενικο της ζωης προσβαλλεις τους παντες χωρις λογο.εγω με τον βασιλη σταματησαμε να παιζουμε στον 30.οντας το νουμερο 2 ακκαουντ στον κοσμο και εχοντας ενα πολυ σημαντικο μετωπο στη 45.λογοι?η απιστευτη κλικα που ειχατε κανει και δεν ειχε ενδιαφερον για εμενα πλεον ο κοσμος.αν επαιζα κανονικα εγω με τον βασιλη ουτε χωριο δε θα χαναμε.αποσο εμαθα μαλιστα αφου σταματησαμε αρχισε και η καταρρευση της σολ.δειξε λιγο σεβασμο ξανθομπαμπουρα.ενα παιχνιδι ειναι.μη προσπαθεις να μειωσεις οποιονδηποτε

Σιγουρα εγραψες μεχρι το ξανθομπαμπουρα,μετα πηγες εκανες καφε,μιλησες τηλ με κολλητο για ποταρα,ξεχασες τι ειχες γραψει και μετα συνεχισες με την τελευταια φραση...Αν δεν εγιναν ετσι τα πραγματα,τοτε σου προτεινω χωρις παρεξηγηση ψυχολογο και ελεγχο για τασεις διπλης προσωπικοτητας.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
για τα bot που του δωσατε στον κ17 λες ετσι??
λεω και εγω πως μας κολλαει η μιση σκουλ τα σπλιτ στα 3 ms και μας βαζουν 3000 φεικ σε 10 λεπτα
Yes, copyright by the djskiniko

Μου έδωσε εμένα ο Skiniko botakia να κάνω σπλιτ στα 3 ms?? Αν ναι πες του να μου το ξαναδώσει γιατί δυσκολεύομαι με τα botakia που έχουν οι SOL. :D


Όπως είσαι έτσι ορεξάτος άνοιξε μια αίτηση υποστήριξης και γράψε ακριβώς

"Ο παίχτης chessknight. στον κόσμο 33 χρησιμοποιεί τα τάδε botakia, τα ταδε scriptakia που του έδωσε ο παίχτης τάδε"
Αν βαριεσαι, στειλε μου εδω τα "κολπακια" και θα τα κανω εγω αιτηση και θα την βαλω και printscreen στο external να μη λες οτι δεν την έκανα.

[SPOIL]
a2s60Ix.png
[/SPOIL] Αυτο ειναι απο Κ16
[SPOIL]
IxOYNXD.png
[/SPOIL] και αυτό από Κ16
[SPOIL]
w4jAKyx.png
[/SPOIL] και αυτό απο Κ16
[SPOIL]
KAAvEtA.png
[/SPOIL] Αυτο είναι από Κ13 (ξέρει ο ανούβης)
[SPOIL]
Gwt75l4.png
[/SPOIL] και αυτο ειναι απο Κ13
[SPOIL]
si1Zfsq.png
[/SPOIL] και αυτο ειναι απο Κ13
[SPOIL]
BKG9dme.png
[/SPOIL] και αυτο ειναι απο Κ13
[SPOIL]
kzt5iEV.png
[/SPOIL] και αυτό από Κ13
[SPOIL]
pcnvutt.png
[/SPOIL] και αυτό απο Κ13

και αυτο για παραδειγμα
[SPOIL]
9YFTP9b.png
[/SPOIL]
ειναι απο εδω στον 33. Ξερεις εσυ πολλα scripts που σου έδωσαν οι original να κανουν 5πλη dodge ακυρωση?? (τη μια την εχασα να πω την αληθεια :p)

Μήπως εγώ ήξερα τον skiniko ή τον κάθε σκηνικό πριν μπω να παίξω στον 17?
Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια λέει μια παροιμία.

Εγω είμαι νουμπάς και το λέω απο τον 1ο κόσμο εώς σήμερα, εσύ που είσαι παιχτρόνι από τα λίγα, σου ειπα, παρε τους original και μπείτε σε κόσμους και παίξτε και εκτεθείτε, με τα πιτσιρικια με τους μεγαλους, με οποιους θες. Εγω ειμαι εδω παιζω, παιρνω χωρια, χανω χωρια, εκτιθεμαι και δεν καθομαι πισω απο ενα pc και μιλαω για την ιστορια μου στον Κ2, στον Κ3 και τα κολπακια μου και πόσο προ ένιωθα που είχα κοπλάκια που οι άλλοι δεν είχαν.

Το παιχνιδι απο τον Κ2 ή τον Κ17 έχει κανει 100 αναβαθμίσεις. Οτι κολπακια ειχατε τοτε και να ήθελες να θίξεις εμένα ή κάποιον άλλον δεν δουλεύουν. Το παιχνιδι κάνει αναγνωρίσεις αυτόματα με ετικέτα πλέον και το τρένο φεύγει μόνο του από το σύστημα. Στο λέω επειδή δεν σε κόβω να παίζεις, απλά χαζεύεις στο external.

Μίλα με τους SOL να δεις τί καινούριο υπάρχει γιατί εγώ δεν τα ξέρω. Όπως έπαιζα απο τον Κ7 παίζω και στον Κ33 το ίδιο χάλια από την αρχή έως σήμερα.

Εκει ειναι ο Ανούβης, εκεί είναι ο kpap, εκεί και πολλοι άλλοι εχθροί μου, που ξέρουν πώς έπαιζα και πριν την QQ. Αν εσύ βγαίνεις τώρα ως original QQ (ούτε που με νοιάζει ποιος είσαι ειλικρινά) και γραφεις οτι κέρδισες τον κόσμο με botakia και κολπάκια, μπράβο σου συγχαρητήρια :p

Κύριε ανώνυμε ούτε που με νοιάζει να κερδίσω καποιον κόσμο, ούτε που με νοιάζει αν θα κερδίσω καποιον αντίπαλο, παίζω μόνο γιατί μ' αρεσει το παιχνίδι και με μεγάλα κενά από κόσμο σε κόσμο. Και τί έγινε να κερδίσεις έναν κόσμο ή να πας 1ος στην κατάταξη; Θα τα πάρεις μαζί σου φεύγοντας ή θα κερδίσεις κάποιο χρηματικό έπαθλο και δεν το ξέρω; Ή νομιζει καποιος οτι είμαι απο αυτους που ρίχνουν premium και πάνε το τείχος 20 ή βάζουν διαχειριστές λογαριασμού για να μην χάσουν χωριά ή για να ανεβούν στην κατάταξη σε ένα εικονικό παιχνίδι;

[SPOIL]
eJAWJt2.png
[/SPOIL]
Αυτα εχω στο λογαριασμό μου για όσους αμφιβαλουν.

Χεστηκα και αν θα κερδίσω έναν κόσμο ή αν θα είμαι 1ος στην κατάταξη σε αυτό ή σε άλλο παιχνίδι. Ούτε κάλο στον εγκέφαλο έχω ούτε βλέπω το παιχνίδι σαν κάποιου είδους καριέρα.
Όποιος συμπαίχτης θέλει του δίνω και τωρα 50 χωριά να έχει να παίζει :p

Έχουμε γεμίσει ντίβες σε αυτό το παιχνίδι μου φαίνεται και έχουμε ξεχάσει οτι είναι απλά ένα παιχνίδι.


Αν έχεις οτιδήποτε άλλο να μου πεις floki_tw ειναι το skype μου στον 33, έλα και πες το μου και ασε τα copyright και τα δήθεν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30692

Μην λέμε και ότι θέλουμε , εγώ προσωπικά τον Βασίλη τον σέβομαι και δεν θα μπω στο παιχνίδι των χαρακτηρισμών αλλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους . Καταρχήν είπες τα παρατήσατε ;;;; Γιατί νόμιζα πως τα παράτησες , αν τα είχε παρατήσει και ο bill για αυτό τον λόγο να βγει και να μας το πει γτ άλλα μας έλεγε τότε .

Όταν βγαίνεις λοιπόν και παρατάς έναν μετωπικό λογαριασμό στα κρύα του λουτρού καταλαβαίνεις πως αυτόματα σε κατεβάζει πολύ σαν παίκτη και πόσο μάλλον όταν το έχεις ξανά κάνει στο παρελθόν .
Σαφώς και άρχισε η κατρακίλα της σολ αφόυ ο λογαριασμός σας είχε το μισό πάνω μέτωπο και χάθηκαν ένα ωραίο πρωί 30 χωριά με αποτέλεσμα να εκτεθεί ο δικός μου λογαριασμός και του prey σε όλο το μέτωπο χωρίς να υπάρχουν οι κατάλληλες άμυνες να μπορούν να μας υποστηρίξουν , όπως λες και εσύ ο 2ος λογαριασμός του κόσμου σταμάτησε χωρίς κάποια ενημέρωση ποιο πριν ώστε να λάβουμε τα κατάλληλα μέτρα , αλλά δεν κρέμασες τόσο εμάς όσο τον αγαπημένο φίλο σου Βασίλη που είχατε ρίξει μαζί ώρες για τον λογαριασμό και μετά έβλεπε τον λογαριασμό του να πέφτει άδοξα επειδή είχε σχολείο και δεν είχε κάποιον να τον βοηθήσει .

Τώρα όσο για την κλίκα που είχε σχηματιστεί απλά γελάω , την ανικανότητα σου (τουλάχιστον για τότε) να κάθεσαι πάνω από 2 μήνες σε έναν κόσμο μην την χρεώνεις σε άλλους .
Υπήρχε πάντα ανοιχτή μία κλήση στο skype και μήνυμα στο room που υπήρχε οπότε ανά πάσα στιγμή μπορούσες να μπεις (Ο Βασίλης ήταν σε αρκετές κλήσεις) καλώς ή κακώς όποιος είναι όλη μέρα στο skype αυτός κουβαλάει τη φυλή .

Άλλο ένα παράδειγμα κλίκας επίσης ήταν ότι μέχρι που σταμάτησες είχες πάρει τα περισσότερα εσωτερικά από κάθε άλλο λογαριασμό της σολ στον κ30 και όποτε θες μπορείς να ανατρέξεις στα στατιστικά και να το επιβεβαιώσεις , οπότε που ακριβώς σε είχα ρίξει ;

Λοιπόν για να μην λέμε μπούρδες δεν πήραμε τα πιο πολλά εσωτερικά.Αλλα δεν μπορώ να πω πως έπαιρναν κάποιοι συγκεκριμένοι τα χωριά.Το πρόβλημα μας ήταν ότι ήμασταν 1οι στην κατάταξη με το μεγαλύτερο μέτωπο που υπήρχε εκείνη την περίοδο.Μιας και θυμάσαι ότι σε διάστημα 25 ημερών ενώ ξεκινήσαμε από την κ44 φτάσαμε πρώτοι στην κ45.Σου κερδίζαμε μόνοι σχεδόν ένα ολόκληρο μέτωπο.Είχαμε φάει 2 πλάνα σε όλα τα χωριά στην κ45 και δεν χάσαμε ούτε 1 χωριό,με ελάχιστες άμυνες...μπορούν πιστεύω και οι TR να το επιβεβαιώσουν.

Τι ζητήσαμε ;Αμυντικά να κάνουμε άμυνες γιατί βλέπαμε ότι χρειαζόμασταν και ένα αριθμό χωριών εκτος μετωπου για να παίξουμε,μιας και η φυλή ήταν της λογικής : ''Μεγάλος λογ. είσαι φροντίζεις για τον εαυτό σου'' και λογικό εν μέρη.
Ο Λεωνίδας ξενέρωσε και εγώ μετά από λίγο όταν μπήκα σε μια κλήση και σας άκουσα να τον θάβετε.Έπειτα σας πετούσα επιτηρήσεις και έμπαινα 1-2 ώρες την ημέρα...Αν θυμάστε εσείς χάσατε τα χωριά όχι εμείς και λογικό είναι δεν μπορείς να παίζεις μια επιτήρηση συνέχεια.

Για να ξέρουμε τι λέμε , αν θέλετε να βρείτε υπεύθυνους που αφήσαμε το ακκ. και χάθηκε το μέτωπο...ψάξτε καλύτερα. Όσον αφορά το λογαριασμό που είδα να πέφτει ''άδοξα''...Ο Λεωνίδας μου είπε γιατί σταματάει και τον κατάλαβα απόλυτα και εγώ ξενερωμένος ήμουν.

Όσον αφορά ρε Νίκο τον σεβασμό που έχετε εσύ και ο Νικόλας.Να τον βράσω αν είναι έτσι...

οπως περηφανα εσυ εχασες 50 χωρια μεσα σε ενα πρωι στον κ30 και μας διελυσες ενα μετωπο σχολιαροπαιδο

πηγαινε διαβασε θρησκευτικα πιες γαλατακι και τρεξε στο κρεβατακι σου

αυριο εχεις σχολειο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τεχνικα,θα μπορουσε να κανει μεχρι και 5 λεηλασιες το δευτερολεπτο.Οποτε οι 2 ειναι χαμηλο νουμερο :p
 

DeletedUser31166

Τεχνικα,θα μπορουσε να κανει μεχρι και 5 λεηλασιες το δευτερολεπτο.Οποτε οι 2 ειναι χαμηλο νουμερο :p

με τον βοηθο? η λεηλασια δεν ειναι οταν πατας να φυγει αλλα οταν σκαει. πολυ δυσκολο μου φαινεται. θελεις τουλαχιστον συρματινους τενοντες για να το κανεις. και αποθεμα σε ποντικια υπολογιστη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τεχνικα,θα μπορουσε να κανει μεχρι και 5 λεηλασιες το δευτερολεπτο.Οποτε οι 2 ειναι χαμηλο νουμερο :p

τεχνικα αν ειναι καποιος πανω στο pc 24 ωρες σερι χωρις ομως να διακοψει για κατι αλλο .... οπως επιθεσεις , αναβαθμισεις , στρατο, νομισματα ,αριστοι ... να αμυνθει κλπ ....

αρα τεχνικα 5 επιθεσεις το δευτερολεπτο, 300 το λεπτο ..... 3000 φεικς στο 10λεπτο ? Τοτε μην κατηγορεις για ****ακια γτ μιλαμε για κατι εφικτο σε 10 λεπτα ... οχι για κατι που απαιτει 24ωρη παρουσια.

ακομη και αν καποιος ειναι συνεχεια στο 5 επιθεσεις το δευτερολεπτο χρειαζεται περιπου 8 ωρες ασταματητα για να κανει 138,000 επιθεσεις ...

Υ.Γ, ξεχασα και αλλα ασημαντα που σε καθηστερουν .... οπως το να φας να πιεις νερο, να πας τουαλετα ... (το κοψιμο που λεγαμε ACE χαχαχαχα :D )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

καλα ρε παμε καλα ? ποσες φορες εχουν ατομα αναλυση αυτο το πραμα με τις επιθεσεις?

150κ επιθεσεις γινονται με ****.

τωρα αν ο αλλος απλα ειναι μεσα και παταει στην προστασια με την μια με το που εμφανηστη, δεν πιανεται.

απλα τα πραματα.

κανα αλλο πραμα για το πoλεμο θα δουμε? :p
 
Κορυφή