SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
...αλλα το θεωρω πολυ λιγο να καθομαστε να λεμε,αα αυτα τα 10 μετρανε επειδη εμεις τα βλεπουμε ροζ στο χαρτη και εσεις τιρκουαζ,ενω τα αλλα δεν μετρανε γιατι τα ειχαμε γκρι και τα περασαμε για βαρβαρα(δεν εχει γινει κατι απο αυτα απλα δινω εμφαση σε αυτο που θελω να πω :) ).
Εγω προτιμω να βλεπω τον χαρτη,και να λεω οτι εκει πανω εχουμε ενα δυνατο προβαδισμα καθως η πατατινα ηταν ενα ενεργο ακκ που μας κραταγε μια αντισταση...

ε αυτο ακριβως λεω κι εγω. παιρνεις καφε χωρια και μπαινεις στο στρατοπεδο μου εχοντας το πλεονεκτημα του χωρου. Απο εκει και περα αυτα τα χωρια θες δεν θες δεν θα μετρανε στα stats (δεν το λεω εγω. οι παιχτες δεν εμφανιζονται πλεον) οποτε θα πρεπει να καθεσε με το μπλοκακι να σημειωνεις εναν ενα παιχτη που βγηκε απο τη φυλη και νομπλαριστηκε. ε αν θες κατσε και καντο, εγω δεν προκειται :p

Δεν εχεις προσβαση στο πρεμ,αρα ουτε εσυ εχεις δικιο ουτε ο Νικος για την καθε πλευρα,δηλαδη εγω γιατι πχ να πιστεψω εσενα που λες οτι η πατατινα δεν ειχε και να μην πιστεψω τον Νικο;
Με λιγα λογια,οταν δεν μπορεις να αποδειξεις οτι κατι ειναι ψευτικο,δεν μπορεις να το κρινεις κιολας και οι αλλοι να σε πιστεψουν,δηλαδη με το ζορι;;

Πλανο SOL 2015-10-21
[SPOIL]
HeXMS3Y.png
[/SPOIL]

Premium λογαριασμου

zIEv8LK.png


ποιον πιστευεις δηλαδη; ή θα βγει τώρα και αλλο κουνελι απο το καπελο με αλλες δικαιολογίες;

τεσπα, το κουρασαμε. οποιος καταλαβε καταλαβε δεν με νοιάζει κιόλας
 

DeletedUser

Βασικα αρπαζεσαι οποτε οντως το κουρασαμε.Τωρα ομως μου απεδειξες οτι εχεις δικιο,αρα εγω θα πιστεψω οτι οντως δεν ειχε πρεμ η πατατινα.Αν αυτα που μου δειξες,τα εδειχνες απο την αρχη που ειδες οτι αναφερεται το θεμα του πρεμ της πατατινας,το θεμα θα ειχε ληξει εκει ;)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Για να πω και κατι αλλο συγκεκριμενα για την πατατινα, αααν θελαμε θα βαζαμε αμυνες στο πλανο σας (αυτες που πηγαιναν απο πισω, ξερετε εσεις) αλλα τη βγαλαμε απο τη φυλη για να κανουμε πλανο στο πλανο σας.

Το να βγαινεις εσυ που πηρες ρουφιανοχωρια απο διαμοιρασμο να τα βαζεις στα στατιστικα ειναι επιλογη σου. Εγω απλα θα ντρεπομουν να το κανω αν εχω βγει κιολας και εχω παραδεχτει οτι τα πηρα κατ αυτο τον τροπο και μαλιστα απο κλειδωμενο λογαριασμο που ούτε επίθεση σε βαρβαρο δεν μπορουσε να κανει.




Εσυ βγαλε καμια αμυνα να στελνεις στα φιλαρακια σου γιατι απο το πολυ oda σε βλεπω να μενεις με τα στατιστικα μονο στον κοσμο και να λεμε "ο Da Vinci ηταν εδώ"

και εσυ θα ειχες oda αν εσκαγες τις νουκ με κριους...βαρεθηκαμε να βλεπουμε να σκανε νουκ σου μονο με τσεκουρακια και αλογακια noob
 

DeletedUser

Εννοείται οτι εχεις δικιο.

Τα τελευταια στατς για πικαρισμα τα εβαλα, οχι οτι ειναι σωστα. Σιγα μην κατσω να ψαξω ολους τους παιχτες στυλ πατατινας απο εμας και απο εσας για να τους βαλω στα στατιστικα. Αλλα και να το εκανα πολλοι εχουν διαγραφει και δεν μπορω να τους βαλω εκτος αν προσθετουμε εναν-εναν παιχτη, χωριο χωριο για να κανουμε σουμα. π.χ. mitsos2000 δεν υπαρχει ως ενεργος παιχτης στο twstats. Σας ειπα, αν θελετε εσείς καντε το. Σε λιγο καιρο ουτε η πατατινα θα μπαινει στα στατς λογω διαγραφης οποτε θα κραταμε σημειωσεις +-10



ουτε να απαντησω δεν θα ξανασχοληθω και αν ηθελες νικο θα μαζευες και αυτον ή οποιονδηποτε αλλον soliti που μιλαει με τον ιδιο τροπο αλλα προφανως αυτο επιλεγεις κι εσυ να κανεις.

εγω προσπαθω να δωσω λογικες απαντησεις σε ερωτηματα ή παρατηρησεις και τιποτε αλλο. Ούτε σε όλα σωστος είμαι, ούτε σε όλα λαθος. Το πως το βλέπω εγω το λεω. Εσεις (και δεν εννοω εσενα) προσπαθειτε να κανετε flame σε ποιον; σε μενα; να μου πει ποιος giannisnl2 τί; λες και εχω αναγκη καποιον ανωνυμο να μου πει τη γνωμη του για κάτι.


Συμπερασματικα. Αν δεν μπορουμε να συμφωνησουμε σε 2-3 απλα πραγματα οπως τα στατς σημαινει οτι με δολο γραφει ο καθενας εδω μεσα για να καλυψει μια υποτιθεμενη προπαγανδα. Αν συνεχιστει αυτο ουτε εγω ειμαι διατεθειμενος να γραφω. Ας γραφουν αυτοι που παιζουν τον 1ο, 2ο κοσμο τους και εχουν ορεξη να φανουν στην κοινοτητα των φυλετικων και να σπαμαρουν :p

a bientot (και παλι μπραβο για την αμυνα)

chessknight ξεκαβαλα την καλαμαρα σου ,εχεις καταντηση γελοιος .Απο την στιγμη που εκθετεις αποψη στο εξωτερικο φορουμ μπορει να σου απαντησει ο καθενας αν θες να πεις τους κανονες ΣΟΥ σε φιλους και γνωστους υπαρχει το skype κτλ .
Ως παικτης δεν μπορω να διαβαζω κοτσανες περι κανονων και να μην επεμβαινω ετσι γουσταρω και το κανω ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ .Τα στατς δεν βγαινουν κατοπιν συμφωνιας αλλα ειναι δεδομενα σε ολους τους κοσμους και σε ολους τους σερβερ .Που τα ειδες αυτα που κανεις αλλου? Να συμφωνησουμε στα στατς? χαχαχαχαχα Επισης για πολλοστοί φορα που διαβαζω απειλες οτι δεν θα ξαναγραψεις ,δεν βαρεθηκες καημενε καθε φορα που βλεπεις τα σκουρα να γραφεις οτι δεν θα ξαναγραψεις ,σταματαω το παιχνιδι και αλλα χαριτωμενα σαν πενταχρονο κανεις και να σου πω κατι στα παλια μου τα παπουτσια αν ξαναγραψεις ή οχι στο εξωτερικο απο το να γραφεις νεους κανονες καλυτερα μην ξαναγραψεις γιατι ξεφτυλλιζεις και την φυλη του κ17 που σε εκανε παικτη γκε γκε ή να γινω πιο σαφης αγορινα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Το αν δεν έχει πρεμ είναι άλλο θέμα και πάω πάσο , εσείς οι ίδιοι είπατε σε μετέπειτα κλήση πως έχει πρεμ
ο ίδιος ο cr7 το έλεγε πως έχει πρεμ οπότε μάλλον κάποιοι άλλοι λένε ψέματα και δεν είμαι εγώ αυτός που το κάνει .
 

DeletedUser30692

Πλευρά 1:
Φυλές: School
Παίκτες: patatina
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL
Παίκτες: xnikan1, kosmo

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς29/10/2015 23:25:58

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 828
Πλευρά 2: 722
Διαφορά: 106

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6,502,503
Πλευρά 2: 5,725,211
Διαφορά: 777,292

chart


Ορίστε τα στατιστικά μετρώντας και patatines και ολους οσους βγηκαν απο τη φυλή για οποιοδηποτε λογο.Αυτά είναι αρέσουν δεν αρέσουν.Το max προσθέστε τα 10 χωριά της ακαδημίας να πάει η διαφορά στο 96.

Αν το 96 από το 106 εχει τοσο διαφορα για εσας :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παιδια οταν ενας λογαριασμος ειναι σε επιτηρηση τοσες μερες ειναι ευθυνη του επιτηρητη να κανει αιτηση για να μοιρασει χωρια ,επισης πως παιρνεις μια επιτηρηση αν δεν σου εχει ανοιξει το πριμιουμ ?Δεν εχει ευθυνη η αντιπαλη φυλη αν δεν ειχαν προνοήσει για τα αυτονοητα.Αν παιζετε τις κουμπαρες και οχι φυλετικες να μας το πειτε γιατι αυτα περι πριμιουμ και επιτηρηση κλειδωμενη και την πεταξαμε εξω και δεν μετραει στα στατιστικα ειναι κουμπαριες δεν ειναι πολεμος φυλων .
 

DeletedUser4942

κ3--->lean
k5--->vkiza1
k30--->kizascy
da vinci ελπιζω να μην πας για διαγραφη παλι και να το παλεψεις μεχρι να δεις πυξιδα
 

DeletedUser30692

Παιδια οταν ενας λογαριασμος ειναι σε επιτηρηση τοσες μερες ειναι ευθυνη του επιτηρητη να κανει αιτηση για να μοιρασει χωρια ,επισης πως παιρνεις μια επιτηρηση αν δεν σου εχει ανοιξει το πριμιουμ ?Δεν εχει ευθυνη η αντιπαλη φυλη αν δεν ειχαν προνοήσει για τα αυτονοητα.Αν παιζετε τις κουμπαρες και οχι φυλετικες να μας το πειτε γιατι αυτα περι πριμιουμ και επιτηρηση κλειδωμενη και την πεταξαμε εξω και δεν μετραει στα στατιστικα ειναι κουμπαριες δεν ειναι πολεμος φυλων .

Δεν είναι το πρόβλημα του chess αυτό ούτε και το δικό μου. Το πρόβλημα είναι ότι μαζέψατε τα χωριά με ρουφιανιά και υπερήφανα θέλετε να μετράνε στα στατιστικά .Δικό σας θέμα εμείς θα τα βάζουμε λοιπόν. Αν και κανονικά με το επίπεδο που έχεις ρίξει τη συζήτηση δεν θα έπρεπε καν να σου απαντήσω.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
οπως περηφανα εσυ εχασες 50 χωρια μεσα σε ενα πρωι στον κ30 και μας διελυσες ενα μετωπο σχολιαροπαιδο

πηγαινε διαβασε θρησκευτικα πιες γαλατακι και τρεξε στο κρεβατακι σου

αυριο εχεις σχολειο...
 

DeletedUser

Δεν είναι το πρόβλημα του chess αυτό ούτε και το δικό μου. Το πρόβλημα είναι ότι μαζέψατε τα χωριά με ρουφιανιά και υπερήφανα θέλετε να μετράνε στα στατιστικά .Δικό σας θέμα εμείς θα τα βάζουμε λοιπόν. Αν και κανονικά με το επίπεδο που έχεις ρίξει τη συζήτηση δεν θα έπρεπε καν να σου απαντήσω.

Μαζεψαν χωρια επειδη ειχε διαμοιρασμο σε καποιον ,αυτο διαβασα και αυτο μαλλον εννοεις.Ο αρχηγος φυλης αν δεν μπορει να εμπιστευτει ολα τα μελη του τοτε θα επρεπε να ειχε πει να δινουν διαμοιρασμο μονο στην ηγεσια της φυλης.Αν ηταν ανικανος καλα να παθετε τουλαχιστον τωρα εμαθες πως να παιζεις.Πιο επιπεδο ?Εδω εχετε ριξει το επιπεδο των φυλετικων στην κατηγορια πασιέντζας
 

DeletedUser

Μια κανουμε γλυκες μας την λετε,μια κραζομαστε μας την λετε!Δεν ειστε σωστο ακροατηριο εσεις!
 

DeletedUser30692

οπως περηφανα εσυ εχασες 50 χωρια μεσα σε ενα πρωι στον κ30 και μας διελυσες ενα μετωπο σχολιαροπαιδο

πηγαινε διαβασε θρησκευτικα πιες γαλατακι και τρεξε στο κρεβατακι σου

αυριο εχεις σχολειο...

Τραβάτε ζόρια μάλλον...το τι έκανα με τον Λεωνιδα στον κ30 το ξέρουν όλοι οπότε αν θες να κοροιδέψεις τον εαυτό σου καντο.

Ωραίες οι προσβολές...αλλά δεν θα ανταποδώσω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33911

Το οτι δε γραφω φορουμ ειναι γιατι δεν εχω χρονο δε κολονω επειδη εχασα 3-4-5-6 χωρια (δεν εχω χρονο να τα μετρησω καν).....!Παλι +30 ειμαι περιπου και μια χαρα τα παω.Πρωτο "μινι πλανακι" ηταν που δεχτηκα και αντεδρασα λαθος και γενικα εκανα λαθακια γι αυτο τα εχασα αλλα να θυμισω οτι ηταν χωρια που ειχα παρει οποτε δε με πειραξε και τοσο!Αυτα στο τσες που νομιζει οτι εξαφανιστηκα!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
chessknight ξεκαβαλα την καλαμαρα σου ,εχεις καταντηση γελοιος .Απο την στιγμη που εκθετεις αποψη στο εξωτερικο φορουμ μπορει να σου απαντησει ο καθενας αν θες να πεις τους κανονες ΣΟΥ σε φιλους και γνωστους υπαρχει το skype κτλ .
Ως παικτης δεν μπορω να διαβαζω κοτσανες περι κανονων και να μην επεμβαινω ετσι γουσταρω και το κανω ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ .Τα στατς δεν βγαινουν κατοπιν συμφωνιας αλλα ειναι δεδομενα σε ολους τους κοσμους και σε ολους τους σερβερ .Που τα ειδες αυτα που κανεις αλλου? Να συμφωνησουμε στα στατς? χαχαχαχαχα Επισης για πολλοστοί φορα που διαβαζω απειλες οτι δεν θα ξαναγραψεις ,δεν βαρεθηκες καημενε καθε φορα που βλεπεις τα σκουρα να γραφεις οτι δεν θα ξαναγραψεις ,σταματαω το παιχνιδι και αλλα χαριτωμενα σαν πενταχρονο κανεις και να σου πω κατι στα παλια μου τα παπουτσια αν ξαναγραψεις ή οχι στο εξωτερικο απο το να γραφεις νεους κανονες καλυτερα μην ξαναγραψεις γιατι ξεφτυλλιζεις και την φυλη του κ17 που σε εκανε παικτη γκε γκε ή να γινω πιο σαφης αγορινα?

Αρχισε να γραφεις βιβλιο με την ιστορια σου ******ιοζάκο. Εγω παιζω το παιχνιδι επειδη μ' αρεσει, οχι για να κάνω φιγούρα για την ιστορια που εχω απο πισω (ελεος) και να μιλαω με ανωνυμους σαν εσενα. Το οτι εκανα εγω ή η φυλή μας στον 17 ή αλλού, εσύ δεν θα το κάνεις ουτε στη 2α παρουσια. Είσαι απο αυτους τους procoplayers που παιρνουν λογαριασμους καθε 3 χρονια για 2 μηνες και λενε οτι παιζουν φυλετικες; Ή από τους αλλους που δεν ξέρουν να παίζουν και είναι της θεωρητικής κατεύθυνσης; :hmmm:

Το αν θα τσακωθω εγω με τον da vinci, τον blacko ή τον acequad ή αν θα συμφωνησουμε για τα του πολεμου ειναι δικη μας δουλεια, εσενα τί σε νοιάζει; Τα στατς φυσικα ισχυουν σε ολους τους κοσμους, αυτο λεω σε ολα τα post. Θες να μετρησεις καφε χωρια, μετρησε τα, θες να βαζεις 3,6,8,10 παιχτες εκτος φυλης στα stats, βαλτους. Είναι προσωρινό και σε λιγο καιρο που θα διαγραφει ο λογαριασμος δεν θα υπαρχουν όπως έχει ήδη γίνει με αρκετούς. Αυτο λεω.

Τα ingame στατιστικα λενε +97 χωρια για School και τα στατιστικα που εβαλε ο βασιλης λενε +106. Κι εγω τους λεω κρατηστε το +97 χωρις να ασχολουμαστε με πατατινες κλπ. και συνεχίζουμε.

Οσο για το external, ναι θελω να μιλαω με λογικους ανθρωπους (βλεπε acequad, blacko), πού ειναι το παραλογο σε αυτό; Νομιζεις οτι εχω ορεξη να καθομαι να γραφω σε εσενα τωρα; Στα @@ μου στην ουσια τί νομίζεις εσύ :p

ενα παραδειγμα ανεφερα, δεν το ειπα για να σε προσβαλω. Ξερω οτι εισαι εσυ παιζεις. Κατι πατατινες ειναι που κρεμανε μετωπα, οχι εσυ. Ευχαριστω για τις κοκκινες. Με χόρτασες :p


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33911

Αρχισε να γραφεις βιβλιο με την ιστορια σου ******ιοζάκο. Εγω παιζω το παιχνιδι επειδη μ' αρεσει, οχι για να κάνω φιγούρα για την ιστορια που εχω απο πισω (ελεος) και να μιλαω με ανωνυμους σαν εσενα. Το οτι εκανα εγω ή η φυλή μας στον 17 ή αλλού, εσύ δεν θα το κάνεις ουτε στη 2α παρουσια. Είσαι απο αυτους τους procoplayers που παιρνουν λογαριασμους καθε 3 χρονια για 2 μηνες και λενε οτι παιζουν φυλετικες; Ή από τους αλλους που δεν ξέρουν να παίζουν και είναι της θεωρητικής κατεύθυνσης; :hmmm:

Το αν θα τσακωθω εγω με τον da vinci, τον blacko ή τον acequad ή αν θα συμφωνησουμε για τα του πολεμου ειναι δικη μας δουλεια, εσενα τί σε νοιάζει; Τα στατς φυσικα ισχυουν σε ολους τους κοσμους, αυτο λεω σε ολα τα post. Θες να μετρησεις καφε χωρια, μετρησε τα, θες να βαζεις 3,6,8,10 παιχτες εκτος φυλης στα stats, βαλτους. Είναι προσωρινό και σε λιγο καιρο που θα διαγραφει ο λογαριασμος δεν θα υπαρχουν όπως έχει ήδη γίνει με αρκετούς. Αυτο λεω.

Τα ingame στατιστικα λενε +97 χωρια για School και τα στατιστικα που εβαλε ο βασιλης λενε +106. Κι εγω τους λεω κρατηστε το +97 χωρις να ασχολουμαστε με πατατινες κλπ. και συνεχίζουμε.

Οσο για το external, ναι θελω να μιλαω με λογικους ανθρωπους (βλεπε acequad, blacko), πού ειναι το παραλογο σε αυτό; Νομιζεις οτι εχω ορεξη να καθομαι να γραφω σε εσενα τωρα; Στα @@ μου στην ουσια τί νομίζεις εσύ :p


ενα παραδειγμα ανεφερα, δεν το ειπα για να σε προσβαλω. Ξερω οτι εισαι εσυ παιζεις. Κατι πατατινες ειναι που κρεμανε μετωπα, οχι εσυ. Ευχαριστω για τις κοκκινες. Με χόρτασες :p

κατι μισαδακια εριξες μωρε και κανα 2-3 φουλ σιγα το πραγμα παντως καλα το παλεψατε πανω ηταν δυσκολο να κρατησω καποια χωρια γιατι ηταν ξεμπαρκα κ δε προλαβαιναν να μπουν αμυνες κακως το παλεψα αλλα τεσπα!επισης σωστο που τα βαρεσατε ολα και τα σπασατε να μην εχω κοντινες αμυνες με ψοφισατε να κανω ντοτζ!τεσπα παμε για αλλα τωρα καλη συνεχεια να εχουν και ξεκολληστε λιγο μετα στατιστικα εκατερωθεν γιατι ο χαρτης λεει πολλα μιλαει απο μονος του ποιος κερδιζει και που!Πανω κατω στα ιδια ειμαστε!
 

DeletedUser

Αρχισε να γραφεις βιβλιο με την ιστορια σου ******ιοζάκο. Εγω παιζω το παιχνιδι επειδη μ' αρεσει, οχι για να κάνω φιγούρα για την ιστορια που εχω απο πισω (ελεος) και να μιλαω με ανωνυμους σαν εσενα. Το οτι εκανα εγω ή η φυλή μας στον 17 ή αλλού, εσύ δεν θα το κάνεις ουτε στη 2α παρουσια. Είσαι απο αυτους τους procoplayers που παιρνουν λογαριασμους καθε 3 χρονια για 2 μηνες και λενε οτι παιζουν φυλετικες; Ή από τους αλλους που δεν ξέρουν να παίζουν και είναι της θεωρητικής κατεύθυνσης; :hmmm:

Το αν θα τσακωθω εγω με τον da vinci, τον blacko ή τον acequad ή αν θα συμφωνησουμε για τα του πολεμου ειναι δικη μας δουλεια, εσενα τί σε νοιάζει; Τα στατς φυσικα ισχυουν σε ολους τους κοσμους, αυτο λεω σε ολα τα post. Θες να μετρησεις καφε χωρια, μετρησε τα, θες να βαζεις 3,6,8,10 παιχτες εκτος φυλης στα stats, βαλτους. Είναι προσωρινό και σε λιγο καιρο που θα διαγραφει ο λογαριασμος δεν θα υπαρχουν όπως έχει ήδη γίνει με αρκετούς. Αυτο λεω.

Τα ingame στατιστικα λενε +97 χωρια για School και τα στατιστικα που εβαλε ο βασιλης λενε +106. Κι εγω τους λεω κρατηστε το +97 χωρις να ασχολουμαστε με πατατινες κλπ. και συνεχίζουμε.

Οσο για το external, ναι θελω να μιλαω με λογικους ανθρωπους (βλεπε acequad, blacko), πού ειναι το παραλογο σε αυτό; Νομιζεις οτι εχω ορεξη να καθομαι να γραφω σε εσενα τωρα; Στα @@ μου στην ουσια τί νομίζεις εσύ :p


ενα παραδειγμα ανεφερα, δεν το ειπα για να σε προσβαλω. Ξερω οτι εισαι εσυ παιζεις. Κατι πατατινες ειναι που κρεμανε μετωπα, οχι εσυ. Ευχαριστω για τις κοκκινες. Με χόρτασες :p

Βρίζουμε κι ολας φιλαρακο ?Εχεις βρει τα μικρα και τα κοροιδευεις και τους στο παιζεις και υπερ παικτης. .Τι διαφορα εχεις εσυ απο τις πατατινες? Εχεις παρατησει μετωπο και το ακαουντ σου χωρις να δωσεις ουτε καν επιτηρηση και μπηκες ριμ κ17 στην φυλη ,3 μηνες μετα ,στρωμενα πραγματα βρηκες και χτυπουσες στα πλανα,εκανες παπαδες και δεν το θυμαμαι,επαιξες αμυνα με τους πεθαμενους? Φαρμ και καταταξη. Ειδες ποσο ξερει ο ανωνυμος ,επωνυμε υπερπαικτη?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αρα εισαι πονεμενος(μαλλον απο REC) αν επαιξες κ17 για να ξερεις. Αν δεν εισαι απο QQ μαλλον καταλαβα ποιος εισαι...
 

DeletedUser33711


Ποιος πεθαμενος ειναι αυτος ,αναρωτιεμαι εγω το τριτο coplay. Σε ποιον κοσμο σε πυξιδιασε ο Κωστας και βγαζεις τοσο πονο μετα απο τοσο καιρο ? Και στην τελικη ποιος εισαι κυριε που θα πουλησεις περισσοτερο υφος απο τον μεγαλο Da Vinci,Νικολα βαλε τα πραγματα στη θεση τους θα χασεις τον τιτλο σου (L)
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Βρίζουμε κι ολας φιλαρακο ?Εχεις βρει τα μικρα και τα κοροιδευεις και τους στο παιζεις και υπερ παικτης. .Τι διαφορα εχεις εσυ απο τις πατατινες? Εχεις παρατησει μετωπο και το ακαουντ σου χωρις να δωσεις ουτε καν επιτηρηση και μπηκες ριμ κ17 στην φυλη ,3 μηνες μετα ,στρωμενα πραγματα βρηκες και χτυπουσες στα πλανα,εκανες παπαδες και δεν το θυμαμαι,επαιξες αμυνα με τους πεθαμενους? Φαρμ και καταταξη. Ειδες ποσο ξερει ο ανωνυμος ,επωνυμε υπερπαικτη?

Ειπα εγω σε κανεναν οτι ειμαι υπερπαικτης ή είναι δικό σου συμπέρασμα; :hmmm: Υπάρχουν πολλοί καλύτεροι παίχτες από εμένα σε διοίκηση, σε άμυνα ή σε επίθεση. Εγω τουλ/τον εχω βοηθήσει 5-10-50 παίχτες να μαθουν το παιχνίδι, εσύ τί έχεις κάνει;

Είσαι REC και σε ετσουξε το 120-0 ή είσαι BD από αυτούς που έσκαγαν τις μακρινές nukes και άφηναν τους αλλους να βγαζουν τα κάστανα απο τη φωτιά;

Στον 13 κουραμπιέ για εσωτερικούς λόγους σταματησα και εγώ και άλλοι "υπερπαίχτες". Μην ανησυχείς, δεν έχανα ως λογαριασμός ούτε εγώ ούτε αυτοί. Στον 16 σταματησα έχοντας και τους 4-5 λογαριασμούς γύρω μου ήδη να έχουν πατήσει διαγραφη μια βδομάδα πριν (α, δεν το ήξερες αυτό, ε;) και άλλους 3 σε μόνιμη επιτήρηση και μιας και έχεις info ξερεις ποιος κρατούσε το μέτωπο μήνες με CxC και πριν ή μήπως δεν ξέρεις;

Το δικό σου πρόβλημα ποιο είναι; Οτι εγω ήμουν και στη διοίκηση και 1ος σε χωριά και σε 1ος σε oda σε όλους σχεδόν τους κόσμους που έπαιξα ενώ εσύ δεν μπορείς να το κάνεις; :p Ε, τί να κάνουμε... ξυδάκι. Αν έχεις πρόβλημα με το δικό σου μέγεθος (λογαριασμού) ή τη διάρκεια (της φυλής σου) να το κοιτάξεις και ευχομαι ολόψυχα να διορθωθεί (στον επόμενο κόσμο).

Ή αλλιώς βρες κι εσύ κανα παιχνίδι στο fb (τόσα υπάρχουν) να περνάς σε κατάταξη τους φίλους σου να βρεις παρηγοριά κύριε ανώνυμε
 
Κορυφή