SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33711

Οσο για τον ασερ τον σεβασμο στην αληθινη ζωη εδω μονο ξυλο και τσεκουρια θα βλεπει...

Καταρχην τρεμω απο το φοβο μου. Κατα δευτερον η εννοια του σεβασμου στο κεφαλι σου δε ξερω τι σημασια εχει και για ποιες επιθεσεις και ξυλο μου λες. Εχεις φαει ξυλο και ξερεις για τι μιλας ? Και το ξυλο που εχω φαει εγω σε δυο κοσμους δε θα το δεις ευκολα , και δε θα το αντεξεις. Αυτο σημαινει ομως οτι εγω πρεπει να βγω και να σε ξεφτυλισω εαν σου παρω 2-5-10 χωρια καποια στιγμη? και να μη σου πω μπραβο που στον πρωτο σου κοσμο εαν θυμαμαι σωστα δειχνεις καλα στοιχεια? Οποτε παμε παρακατω να δω τι θα πεις. Η μεγαλυτερη αναγνωριση για εναν καλο παικτη εγκειται στο γεγονος οτι δεν εχει καβαλησει το καλαμι και σεβεται ακομα και τον πιο ασχετο παικτη του κοσμου. Ο τροπος μερικων συμπαικτων σου και ισως και εσενα μονο αυτο δε δειχνει. Παιδακια ειστε ομως , λογικο και καπως ακαρπο αυτο που προσπαθω να σου εξηγησω αλλα θα στο πω μια φορα. Οταν μιλαω για σεβασμο μεσα στο παιχνιδι εννοω να μην ξεφτυλιζεις τον οποιονδηποτε επειδη πηρες ενα εικονικο χωριο ή 10 ή 20 ποσο δε μαλλον οταν αυτο το κανεις με ρουφιανια και ειναι ο κυριος λογος του δικου μου εκνευρισμου τις τελευταιες ημερες. Δηλαδη με βαση το σκεπτικο του ντα εκεινη την ημερα που εφαγε πλανο ο Blacko και εχασε 25 χωρια μεσα σε δυο ωρες επρεπε να βγουμε να το παιξουμε ηρωες και να πουμε ασχετο τον Νικο. Εγω εχω παιξει με το Νικο και ξερω τι παικτης ειναι και τον σεβομαι,αυτο δηλαδη που δε μαρεσει ειναι το να πικαρεις τον αντιπαλο στο παιχνιδι το γνωστο flame(δες λιγο coach carter δες πως μεταχειριζεται τους παικτες του στο παιχνιδι και ποια η εννοια του υγειη ανταγωνισμου και σεβασμου απεναντι στον αντιπαλο και ισως καποια στιγμη να σας αναγνωριζουν και οι αντιπαλοι σας και εκτος απο το να εχετε καλους παικτες να μπορεσετε να διεκδικησετε με αξιωσεις ενα δυνατο κοσμο, γιατι κακα τα ψεματα κ33 καμια απο τις δυο φυλες δεν ειναι οργανωμενη σωστα και δοδημενη. Δηλαδη με εναν αξιολογο αντιπαλο ως φυλη με καλη οργανωση και δομη θα εχετε θεμα). Για αυτο το σεβασμο σου μιλαω το οτι θα τυχει καπως να στα φερει το παιχνιδι δε σημαινει οτι πρεπει να ξεφτυλιζεις τον οποιονδηποτε.


Τελοσπαντων εγω το λεω εγω τα ακουω καθε φορα. Απο το ενα αυτι μπαινει απο το αλλο βγαινει φαινεται.
 

DeletedUser33970

Dreamer αφού είσαι τόσο καλός και μεγάλος παίχτης γιατί δεν έρχεσαι και στο κάτω μέτωπο που χάνεται να βοηθήσεις ? Για παράδειγμα μπροστά στον dif, τα χωρια του da κάτω που έχει δηλώσει καιρό τώρα ότι δεν τα θέλει, να πάρεις του acequad που σταματάει κλπ. ? Να παίρνετε χωρια όλοι καλοί είστε, να δίνετε μάχη για να τα κρατάτε όμως? Εάν θέλεις να βγαίνεις στα forum για να το παίζεις "μαμιας" κατέβα κάτω μπροστά μου, μπροστά στον ασέρ, μπροστά στον λεωνίδα και πάρε κανένα, όχι εκεί που κάνετε παρέλαση τόσο καιρό. Τουλάχιστον ο Νίκος και ο Νίκος :)P) είχανε τα κότσια να παίξουν και άμυνα κάτω πρωτίστως και μετά να ανεβούν, εσένα δεν σε βλέπω στην 55 εκτος από τα χωρια στον σταυρο... Για κατέβα και πιο κάτω να σε δω παλικάρι μου... Και να σε δω να τα γεμίζεις με 20k spear και 20k sword όχι με 40-60k. Έλα κάντο, βγάλε 1-2 άμυνες σε πλανα και μετά βγες εδώ και κανε τον θεό. Όχι φρυδάτος με τα φρύδια άλλων

Είπαμε θα γράφουμε για πλακα και ζήτησα να μου απαντάτε για πλακα αλλα μην ξεπερνάτε τα όρια σας παρακαλώ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τεχνικα οπως και τα δικα μου χωρια αλλα οπως και της πατατινας που ηταν απο την αρχη του πολεμου χωρια των δυο φυλων,θα πρεπει να μετρανε στα στατς...Δεν γινεται να λετε οτι δν πρεπει να μετρανε τα χωρια της πατατινας,αλλα ταυτοχρονα να περιφανευεστε και να μετρατε τα χωρια που μας κανατε ρεκλαιμ οταν τα πηραμε απο κατι καφε στο πανω ριμ σας,δεν σας φαινεται και εσας λιγο υπερβολικο;
 

DeletedUser33970

Δηλαδη αν παμε και παρουμε 50 βαρβαρα αυριο στο δικο σας ριμ και τα μαζεψετε (οπως ειναι φυσιολογικο) δεν θα μετρανε στα στατς ? :p <3
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Dreamer αφού είσαι τόσο καλός και μεγάλος παίχτης γιατί δεν έρχεσαι και στο κάτω μέτωπο που χάνεται να βοηθήσεις ? Για παράδειγμα μπροστά στον dif, τα χωρια του da κάτω που έχει δηλώσει καιρό τώρα ότι δεν τα θέλει, να πάρεις του acequad που σταματάει κλπ. ? Να παίρνετε χωρια όλοι καλοί είστε, να δίνετε μάχη για να τα κρατάτε όμως? Εάν θέλεις να βγαίνεις στα forum για να το παίζεις "μαμιας" κατέβα κάτω μπροστά μου, μπροστά στον ασέρ, μπροστά στον λεωνίδα και πάρε κανένα, όχι εκεί που κάνετε παρέλαση τόσο καιρό. Τουλάχιστον ο Νίκος και ο Νίκος :)P) είχανε τα κότσια να παίξουν και άμυνα κάτω πρωτίστως και μετά να ανεβούν, εσένα δεν σε βλέπω στην 55 εκτος από τα χωρια στον σταυρο... Για κατέβα και πιο κάτω να σε δω παλικάρι μου... Και να σε δω να τα γεμίζεις με 20k spear και 20k sword όχι με 40-60k. Έλα κάντο, βγάλε 1-2 άμυνες σε πλανα και μετά βγες εδώ και κανε τον θεό. Όχι φρυδάτος με τα φρύδια άλλων

Είπαμε θα γράφουμε για πλακα και ζήτησα να μου απαντάτε για πλακα αλλα μην ξεπερνάτε τα όρια σας παρακαλώ..

7 χωρια απο ντιφ εχεις παρει μην το παιζεις ιστορια και εσυ μας φτανει ο ντριμερ :cop:
 

DeletedUser33970

11 σε παρακαλω πολυ χαχαχαχα, με την ιδια λογικη και εσυ κατι ρικλειμ εκανες :grrr:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Θα μετρανε προφανως,οπως πρεπει να μετρανε και της πατατινας ομως!

Οπως και του xnikan, οπως και του efraim, οπως και του Kosmo και παει λεγοντας, μην την ξαναπιασουμε, ειπαμε, για 8 χωρια δεν θα επρεπε καν να υπαρχει τοσο μεγαλο ζητημα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Τεχνικα οπως και τα δικα μου χωρια αλλα οπως και της πατατινας που ηταν απο την αρχη του πολεμου χωρια των δυο φυλων,θα πρεπει να μετρανε στα στατς...Δεν γινεται να λετε οτι δν πρεπει να μετρανε τα χωρια της πατατινας,αλλα ταυτοχρονα να περιφανευεστε και να μετρατε τα χωρια που μας κανατε ρεκλαιμ οταν τα πηραμε απο κατι καφε στο πανω ριμ σας,δεν σας φαινεται και εσας λιγο υπερβολικο;

Ή εγω σκεφτομαι αλλιώς ή εγώ είμαι βλάκας :p

Χωρια που δεν μετράνε στα στατιστικα του πολεμου (oda, odd) δε υπολογιζονται στις κατακτησεις του πολεμου.

Κατα αυτο τον τροπο:

1. αν κατακτησω εγω ενα βαρβαρο στον πυρηνα σου και ερθεις να μου το παρεις υπολογιζεται στα στατιστικα γιατι προφανως εσυ θα κανεις επιθετικες απωλειες ως sol και εγω θα κανω αμυντικες απωλειες ως school και η κατακτηση σου οταν μου το παρεις θα ειναι +1 για τη φυλη σου

2. με τον ιδιο τροπο αν κατακτησεις ενα χωριο καφε παιχτη μεσα στον πυρηνα μου ειτε αλλης φυλης π.χ. πρωην all in ειτε καποιου μικρου παιχτη με 3 χωρια, ειτε ενος παιχτη εκτος φυλης και ερθω να στο παρω υπολογιζεται στα στατιστικα του πολεμου (oda, odd, κατακτησεις) ως +1 χωριο για μενα, ODA για μενα, ODD για σενα και τη φυλη σου

3. Ενας παιχτης που βγαινει απο τη φυλη και χανονται οι αμυνες της φυλης (γυριζουν αυτοματως πισω) όταν κανει επιθετικες ή αμυντικες ενεργειες αυτες ΔΕΝ υπολογιζονται σε καποια στατιστικα πολεμου παρα μόνο στα ατομικα στατιστικα του αμυνομενου και επιτιθεμενου παιχτη αντιστοιχα

Συνεπως, οταν π.χ. τις προαλλες ο Da Vinci βγηκε απο τη φυλη αν εστελνε να του παρει ενα χωριο π.χ. ο παιχτης melesan και το κατακτουσε αυτο το χωριο ΔΕΝ θα υπολογιζοταν στα στατιστικα του πολεμου, ούτε στις κατακτησεις του πολεμου παρα μονο στα ατομικα στατιστικα των 2 παιχτων.

Συμπερασμα, οτι χωριο παρθηκε ενω η patatina ηταν εντος της φυλης School εννοειται οτι μετραει σε ολα τα στατιστικα του πολεμου, χωρια που κατακτηθηκαν ενώ ήταν εκτός φυλής ΔΕΝ μετρανε στα στατιστικα. Το ιδιο ισχυει και για τους δικους σας παιχτες που βγηκαν εκτος φυλης και ΔΕΝ μετρανε στα στατιστικα.

Τοσο δυσκολο ειναι; :hmmm:

ΥΓ. Το αν θελουν καποιοι για τα ματια του κοσμου να μετρανε τετοια χωρια ειναι δικο τους θεμα απλα απο εμενα δεν ειναι αποδεκτό.
ΥΓ2. Την ακαδημια της School οσο ειναι ενεργη φυλη στον κοσμο μπορειτε να τη βαζετε στα στατιστικα απλα ανεφερα οτι δεν υφισταται πλεον απο εμας ως φυλη. Εχει ενα μελος με 36 ποντους αλλωστε που ουτε καν επιτηρηση δεν ειναι απο καποιον

Αυτα τα ολίγα :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17505

μας το κανατε αυτο.. τα χωρια που πηραμε απο τις 50 ωρες.. και μετρανε στα στατσ.. αλλα λογικα τωρα πηρεσ ακκ στη σκουλ
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
μας το κανατε αυτο.. τα χωρια που πηραμε απο τις 50 ωρες.. και μετρανε στα στατσ.. αλλα λογικα τωρα πηρεσ ακκ στη σκουλ

ποιό είναι το αυτό; :confused:

2. με τον ιδιο τροπο αν κατακτησεις ενα χωριο καφε παιχτη μεσα στον πυρηνα μου ειτε αλλης φυλης ........

αν είναι αυτό, ναι αυτό :D
 

DeletedUser33970

chess μην γραφεις στο φορουμ, τωρα πηρες ακκ στην σκουλ, ποιο πριν επαιζε ο floki :'(
 

DeletedUser

Καφκαλια , αυτα που λες ελα να παιξεις μετωπο κατω κ πανω κ αριστερα κ δεξια ... Τα εννοεις ;
Γιατι ολοι νομιζουμε πως ειμαστε υπερπαιχταραδες ;;

Αν ησουν τοσο παιχταρας που μπορεις να μιλησεις με τοση γλωσσα , τοτε στην αρχη του κοσμου , δεν θα παρακαλαγες τους Νικους να παρει καποιος την φυλη σου για να διοικησει γιατι εσυ τα ειχες βρει σκουρα ... Εσυ ο προ παιχτης που εκανες να νομπλαρεις χωριο επι 2 βδομαδες κ μας ειχες παρει τα αυτια ;; Εσυ που ελεγες οτι θα βγεις να νομπλαρεις παιχτη της φυλης σου ;; Που θα τον πεταξεις εξω κ θα τον μαζεψεις εσωτερικο ;; Εσυ που εκανες συνεχεια φασαριες κ στο τελος κατεληξες εσωτερικο ;; Αυτος εισαι καφκαλια ;; Ή κανω μηπως σε μπερδέβω ;

Παιχτε το παιχνιδι σας , γιατι απο ολους εδω μεσα ζητημα το παιχνιδι να το ξερουν παιχτες μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου !

Το οτι εχεις εργαλεια που σε κανουν δυνατοτερους απο τους αλλους , ( 3000 φεικ σε 10 λεπτα ) δεν σημαινει οτι εισαι προ παιχτης , ουτε εσυ , ουτε κανεις αλλος !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καφκαλια , αυτα που λες ελα να παιξεις μετωπο κατω κ πανω κ αριστερα κ δεξια ... Τα εννοεις ;
Γιατι ολοι νομιζουμε πως ειμαστε υπερπαιχταραδες ;;

Αν ησουν τοσο παιχταρας που μπορεις να μιλησεις με τοση γλωσσα , τοτε στην αρχη του κοσμου , δεν θα παρακαλαγες τους Νικους να παρει καποιος την φυλη σου για να διοικησει γιατι εσυ τα ειχες βρει σκουρα ... Εσυ ο προ παιχτης που εκανες να νομπλαρεις χωριο επι 2 βδομαδες κ μας ειχες παρει τα αυτια ;; Εσυ που ελεγες οτι θα βγεις να νομπλαρεις παιχτη της φυλης σου ;; Που θα τον πεταξεις εξω κ θα τον μαζεψεις εσωτερικο ;; Εσυ που εκανες συνεχεια φασαριες κ στο τελος κατεληξες εσωτερικο ;; Αυτος εισαι καφκαλια ;; Ή κανω μηπως σε μπερδέβω ;

Παιχτε το παιχνιδι σας , γιατι απο ολους εδω μεσα ζητημα το παιχνιδι να το ξερουν παιχτες μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου !

Το οτι εχεις εργαλεια που σε κανουν δυνατοτερους απο τους αλλους , ( 3000 φεικ σε 10 λεπτα ) δεν σημαινει οτι εισαι προ παιχτης , ουτε εσυ , ουτε κανεις αλλος !

http://prntscr.com/8vzsy8
μια και λεμε για εργαλεια .... ειναι για 24 ωρες περιπου 1 επιθεση ανα δευτερολεπτο ...... ξερω ξερω , χειροκινητα απλα εγω δε μπορω να το κανω γτ ειμαι νουμπας . Τα λεω για να μην επαναλαμβανεστε ....
Απλα δακριζουν οι εικονες απο τη νομιμοτητα σας

και σε wide screen μηπως δε καταλαβετε ποιος ειναι ο χειροκινητος
http://prntscr.com/8vzutp
 

DeletedUser33200

http://prntscr.com/8vzsy8
μια και λεμε για εργαλεια .... ειναι για 24 ωρες περιπου 1 επιθεση ανα δευτερολεπτο ...... ξερω ξερω , χειροκινητα απλα εγω δε μπορω να το κανω γτ ειμαι νουμπας . Τα λεω για να μην επαναλαμβανεστε ....
Απλα δακριζουν οι εικονες απο τη νομιμοτητα σας

και σε wide screen μηπως δε καταλαβετε ποιος ειναι ο χειροκινητος
http://prntscr.com/8vzutp



Βεβαιως και ηταν χειροκινητα ρε Λεωνιδα:Ρ
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 64
Πλευρά 2: 78
Διαφορά: 14

==================================================

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 33
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 11

==================================================

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00 προς28/10/2015 08:43:06 (έναρξη πολέμου)

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 4,082
Πλευρά 2: 3,675
Διαφορά: 407

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 838
Πλευρά 2: 746
Διαφορά: 92

800 κατακτήσεις η μία πλευρά, 800 η άλλη... είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα :p
 

DeletedUser26916

το εκανε εναλαξ μια με το αριστερο μια με το δεξι :p
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλυτερα να βαραγε καμια παχυα 300 φορες παρα να κανε 90.000 λεηλασιες ασκοπα. +10, το αποδεχομαι αλλα δεν κρατηθηκα!


[aig]10 Πόντοι,
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, οτιδήποτε είναι πορνογραφικό, οτιδήποτε έχει περιεχόμενο απαγορευμένο από τον νόμο, οτιδήποτε είναι απαράδεκτο-αηδιαστικό-προκλητικό απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Καφκαλια , αυτα που λες ελα να παιξεις μετωπο κατω κ πανω κ αριστερα κ δεξια ... Τα εννοεις ;
Γιατι ολοι νομιζουμε πως ειμαστε υπερπαιχταραδες ;;

Αν ησουν τοσο παιχταρας που μπορεις να μιλησεις με τοση γλωσσα , τοτε στην αρχη του κοσμου , δεν θα παρακαλαγες τους Νικους να παρει καποιος την φυλη σου για να διοικησει γιατι εσυ τα ειχες βρει σκουρα ... Εσυ ο προ παιχτης που εκανες να νομπλαρεις χωριο επι 2 βδομαδες κ μας ειχες παρει τα αυτια ;; Εσυ που ελεγες οτι θα βγεις να νομπλαρεις παιχτη της φυλης σου ;; Που θα τον πεταξεις εξω κ θα τον μαζεψεις εσωτερικο ;; Εσυ που εκανες συνεχεια φασαριες κ στο τελος κατεληξες εσωτερικο ;; Αυτος εισαι καφκαλια ;; Ή κανω μηπως σε μπερδέβω ;

Παιχτε το παιχνιδι σας , γιατι απο ολους εδω μεσα ζητημα το παιχνιδι να το ξερουν παιχτες μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου !

Το οτι εχεις εργαλεια που σε κανουν δυνατοτερους απο τους αλλους , ( 3000 φεικ σε 10 λεπτα ) δεν σημαινει οτι εισαι προ παιχτης , ουτε εσυ , ουτε κανεις αλλος !
Πες μου κ αλλα, δεν εβγαλα 9κ πρεμ στον 33 πες μου κ αλλα, ητανε δικια μου η φυλη δεν ητανε του Ανασταση, πες μου κ αλλα, οι αλλοι λενε οτι φτιαχνω φυλες να κανιβαλιζω πες μου κ αλλα

Επισης, θελω να μου μιλησεις για αυτα τα εργαλεια που εσυ δεν χρησιμοποιεις και σε κανουν δυνατοτερο, εγω θυμαμαι απο το acc conquerors στο πλανο στην πατατινα απο 2 επιτηρησεις να εχω συνολο 2κ επιθεσεις σε κανα 15λεπτο, ή εισαι πολυ γρηγορος ή το video που στειλαμε στην αιτηση ειναι editing.

Εσυ το ξερεις το παιχνιδι τοσο πολυ?

Για ακομα μια φορα θα παρακαλεσω να σταματησετε να απαντατε σοβαρα στα ποστ μου, καραμελα το εχω κανει και εσεις με προκαλειτε συνεχεια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή