SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Μιλησε και ο αρχιξεφτυλας(μετα αναρωτιεσαι τι εκτιμηση να μου εμεινε για εσενα σε οτι αφορα το παιχνιδι θελω να ελπιζω και οχι σε προσωπικο επιπεδο), αστο Νικο δε πειραζει αυτο που εκανες τις προαλλες ηταν οτι χειροτερο εχουν δει τα ματακια μου.

ΥΓ: Ξερεις μην τυχον και σε ακουσω να μιλας για ρουφιανιες αλλων φυλων κλπ σε αλλους κοσμους ενω δεν ξερεις κιολας θα γελαω βδομαδες. Μια τα μηνυματα στον κ30 μια εδω διαμοιρασμος σε 30 χωρια απο ρουφιανο να την χαιρεσαι την μεγαλη παικτικη σου αξια, παικταρα.ΕΥΓΕ και εις ανωτερα , το πιο αστειο ειναι οτι χαιρεσαι κιολας που πηρες τα χωρια αυτα λες και εκανες κατι τρομερο να πουμε.
ΥΓ2: σε ξεφτυλισε παλι αυτος χαχαχα



Απο εδω και η αμοιβαδα ο φιλος σου.Ρε εχεις καταλαβει οτι αυτος που ειναι ρατσιστης εδω περα εισαι εσυ, εχεις προσβαλει τη μιση φυλη σου με τον ναρκισισμο που τρεφεις για τον εαυτο σου. Ξερουμε ολοι οτι εχεις καβαλησει το καλαμι(φημες λενε οτι εχεις κατσει εκει πανω στην κορυφη μαλιστα,ξερεις εκει που κανει μυτη και σαρεσει,πανω κατω πανω κατω) και πλεον το μονο που βγαζεις σε ολο το κοινο του .gr ειναι σκετη αηδια. Εισαι ντροπη παικτη και ενα τρανο παραδειγμα προς αποφυγην. Σου εχουν γλειψει τα αυτια λιγο παραπανω και το μονο που ξερεις να κανεις ειναι να κουνας το ποντικι και να ρυθμιζεις το ****ακι. Σκεπτικη στο παιχνιδι σου μηδενικο. Να προσπαθουμε να σου εξηγησουμε εγω και ο Κωστας 2 πραγματα και να αδυνατεις να το νιωσεις. Παρε και καταλαβε. Εξου και το γεγονος οτι ολα σας τα πλανα ηταν επιηκως απαραδεκτα σε εκτελεση και οργανωση.



Αυτο ειναι το πιο σημαντικο, καλυτερα να κοιταξει τη σχολη του και τη ζωη του γιατι ετουτο τον ρημαδι τον κοσμο παλι τον ξεφτυλισαμε. Δυστυχως η ευτυχως την φυλη σου την αντιπροσωπευουν αυτα τα 5-10 ατομα και την εκπροσωπουν και την τελευταια εβδομαδα την ξεφτυλισαν μπροστα στα ματια τα δικα σου και ολων εδω μεσα. Εαν ανοιξετε τα ματια σας θα καταλαβετε ευκολα την πραγματικη εικονα του πλανου του οποιου φυσικα το αποτελεσμα ηταν υπερ σας. Εαν νομιζετε οτι σας την λεμε για το αποτελεσμα η το οτιδηποτε κανετε λαθος. Σας κραζουμε γιατι την ωρα που εσκαγαν οι ρουφιανιες σας κοκορευοσασταν σα τις κυρατσες(οχι εσυ τα δυο καμαρια σου)


Ζητω συγνωμη για το κειμενο.Ξερω οτι ειναι αιτια ban. Αλλα ειλικρινα δεν αντεχω αλλο αυτη την αηδια απο το διδυμο blacko, Da vinci την τελευταια εβδομαδα.

τι να μου εξηγησεις εσυ βρε μυρωδια, που το παιζεις και παικτης γελανε οι στρατωνες των χωριων μου
μαθε να παιζεις πρωτα, φτιαξε καποτε ενα δικο σου λογαριασμο γιατι μεχρι τωρα εισαι 3ο κο πλει και τοτε ελα να μου μιλησεις
μεχρι και το σκουπιδι ο Ripply εχει δικο του λογαριασμο

ανυπαρκτε που εχεις το θρασος να συγκριθεις με μενα και τον blacko στο παιχνιδι, ποιος?? ο V.C. !!! το τριτο κο πλει

σας εχει φουσκωσει τα μυαλα ο Κωστακης και νομιζετε οτι γινατε και παικτες ξαφνικα....
εγω λοιπον που ειμαι ασχετος σας εχω +45 στον πολεμο και μαζι με αυτους που πεταξατε +55 μαλλον δεν ξερω και πολλα

μια υποσχεση θα σου δωσω μονο...!! θα φτασω μεχρι το ριμ της κ44 εγω μαζι με τους νουμπαδες μου και αν εισαι παικτης βγες μπροστα μου να με σταματησεις αμπαλε
 

DeletedUser31166

νομιζω οτι το ριμ της 43 και της 53 ειναι ο στοχος της σολ αλλα μαλλον ειμαι νουμπας και λεω μπουρδες.
 

DeletedUser33711

τι να μου εξηγησεις εσυ βρε μυρωδια, που το παιζεις και παικτης γελανε οι στρατωνες των χωριων μου
μαθε να παιζεις πρωτα, φτιαξε καποτε ενα δικο σου λογαριασμο γιατι μεχρι τωρα εισαι 3ο κο πλει και τοτε ελα να μου μιλησεις
μεχρι και το σκουπιδι ο Ripply εχει δικο του λογαριασμο

ανυπαρκτε που εχεις το θρασος να συγκριθεις με μενα και τον blacko στο παιχνιδι, ποιος?? ο V.C. !!! το τριτο κο πλει

σας εχει φουσκωσει τα μυαλα ο Κωστακης και νομιζετε οτι γινατε και παικτες ξαφνικα....
εγω λοιπον που ειμαι ασχετος σας εχω +45 στον πολεμο και μαζι με αυτους που πεταξατε +55 μαλλον δεν ξερω και πολλα

μια υποσχεση θα σου δωσω μονο...!! θα φτασω μεχρι το ριμ της κ44 εγω μαζι με τους νουμπαδες μου και αν εισαι παικτης βγες μπροστα μου να με σταματησεις αμπαλε

Το εχασες το νοημα της ζωης εσυ. Λες και με νοιαζει η γνωμη σου, η θα αλλαξει κατι στη ζωη μου εαν παρεις ολο το λογαριασμο η εαν σε αναγκασουμε να αλλαξεις μετωπο και κοσμο. Νομιζεις με νοιαζουν εμενα ολα αυτα. Ε λοιπον δε με νοιαζει καθολου, δε με νοιαζει να κερδισω τον κοσμο δε με νοιαζει και να τον χασω. Το παιχνιδι εχει σταματησει να μου αρεσει εδω και καιρο και δε παιζω ουτε ενα χρονο, χρονο δεν εχω για να παιξω δικο μου λογαριασμο μονος μου και ουτε εχω την ματαιοδοξια να φαινομαι με το δικο μου ονομα οποτε μπαινω οπου μπαινει η παρεα και δε με νοιαζουν τα ονοματα(ρωτα ολα μου τα κοπλει για το τι κανω σε καθε λογαριασμο και τι βοηθεια παρεχω),δε μαρεσει το φαρμ,δε μαρεσει το start-up δε θεωρω τον εαυτο μου παικτη φυλετικων μαχων ειμαι ο αρχινουμπας του ******, αλλα εναν παικτη που του αρεσει να παιζει και να τρωει πλανα και σιγουρα να βγαζει ωραια πλανα για τη φυλη του. Αντιθετα με εσενα που σου εχει γινει εμμονη ιδεα και φαινεται οτι την αναγνωριση που δε βρισκεις αλλου την αναζητας εδω μεσα.

Α και να σου θυμισω καποτε αξιωσες τον Ammut ως τον καλυτερο παικτη της School, ξερεις καλα οτι εκεινη την ημερα επαιζα εγω επιτηρηση το λογαριασμο. Ε με τον ιδιο τροπο που εγραψα την γνωμη σου τοτε τη γραφω και τωρα <3 Και σιγουρα δεν ειμαι ο καλυτερος, ο Κωστας ειναι με διαφορα ο καλυτερος παικτης του κοσμου ο πιο νοημων και που φερνει καινουρια πραγματα στο παιχνιδι. Εγω ειμαι ενας απλος στρατιωτης που παιζει για την παρεα και μονο.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
εγω λοιπον που ειμαι ασχετος σας εχω +45 στον πολεμο και μαζι με αυτους που πεταξατε +55 μαλλον δεν ξερω και πολλα

Δηλαδη οποιος ειναι στο +55+ ξερει πολλα;
Κλαιει ο agathon του 16 με αυτα που ακουει...
 

DeletedUser33703

Το ότι βγαίνετε όλοι μαζί για να φαίνεστε πολλοί και το παίζεται αθώες περιστερές για να βγούμε εμείς πάλι οι ''κακοί της ιστορίας'' με ξεπερνάει , θα είναι η τελευταία φορά που θα γράψω για αυτό το θέμα .

Όλα αυτά τα ψέματα που βγαίνετε και λέτε εδώ μέσα και τα πιστεύουν κάποιοι είναι απλά για να περάσετε οι ηθικοί του κόσμου , μόλις είχε γίνει το θέμα με τους ρουφιάνους και η παραδοχή του δικού σας πως υπήρχε ρουφιάνος σε εμάς βγήκα στο external και ζήτησα τον λόγο από τους (acer,Uppercut και chess) μα κανείς δεν βγήκε να πει κάτι για αυτό και να απολογηθεί για μία συμφωνία που είχε ήδη σπάσει .

Τώρα που έγινε αυτό που είχα προειδοποιήσει πως θα γίνει (είχα ξεκαθαρίσει την θέση μου μετά το περιστατικό με τον ρουφιάνο και είχα πει πως η καλή SOL τελείωσε και πως από εδώ και στο εξής θα σας πληρώνει με το ίδιο νόμισμα.)

Είχατε το θράσος να μας στείλετε πριν ένα μήνα 2 κυκλικά μας από πλάνα 1 μέρα πριν σκάσουν , που αυτό σημαίνει πως ξέρατε τουλάχιστον 2 πλάνα μας (ημέρα,ημερομηνία,σημείο που βαράμε) .

Και εκεί που 1 εβδομάδα τώρα δεν έβγαινε κανείς να μιλήσει , πήρατε το περισταστικό που πήραμε τους διαμοιρασμούς για να βγείτε και από πάνω και το χρησιμοποιείται για να κρυφτείτε πίσω από το δάχτυλο σας , δεν κοροϊδεύεται κάποιον από εδώ μέσα και ούτε θα κερδίσετε κάτι , τους ίδιους σας τους εαυτούς κοροϊδεύεται .

Το ότι δεν θα γίνω ο λαλάκας της υπόθεσης το είχα ξεκαθαρίσει .

Επίσης από διαμοιρασμούς είχαμε τους χρόνους από 20 χωριά και όχι από 55 που έχουμε πάρει μέχρι στιγμής στο πλάνο και συνεχίζουμε.

Δεν θα γίνω άλλο ερειστικός γτ δεν αξίζει να μαλώνω για ένα παιχνίδι , κόψτε τα ψέματα και όποιος θέλει να μάθει για την ''συμφωνία'' του ψευτράκου Βασίλη και του Γιώργου του Καφκάλια ας ρωτήσει τον ίδιο τον Καφκάλια στο skype.

Από εκεί και πέρα τα λόγια είναι περιττά και δεν θα χαλάσω άλλο χρόνο .
Μπορείτε να βγάλετε και κυκλικό για να βγουν όλοι οι δικοί σας να γράψουν στο εξωτερικό μπας και φανείτε πολλοί για να φανεί προς τα έξω πως έχετε δίκιο .

Και κάτι τελευταίο μπορούσαμε να το παίξουμε και εμείς παρθένες και να αρνηθούμε το περιστατικό αλλά είχαμε τα καρύδια να το παραδεχτούμε , δεν λέγεται θράσος , θάρρος λέγεται .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

O the mysteries γιατι δεν γουσταρει Σολ του εριξε κανεις χυλοπιτα και ακομα να την χωνεψή?
Απο οτι διαβαζω στον κ30 εκανε αγκαλιτσες με πρωτοκλασατα μελη της ΣΟΛ και εκλεισες κοσμο .Τι λογικη ειναι αυτη ,πηγαινεις και κλεινεις π.χ. με τον Ser Stef και ερχεσε εδω και τον βριζεις, ρεζιλι .Ο ορισμος της τιμιοτητας και της μπεσας. ΟΥ και παλι ΟΥ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο mysteries λεει ειχε σχεση με SOL στον κ30. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Θα δουν πολλα τα ματακια μας αυτες τις μερες;
 

DeletedUser34065

Να δεις που θα αναστηθουν μια μερα οι νεκροι και θα ακουστουν 2 φωνες απο την ιταλια..

Η μια θα ειναι του Καισαρα να λεει "Καλα ρε σαλατα; ΣΑΛΑΤΑ;"

Και η αλλη θα ειναι του Νταβιντσι να λεει "Καλα ρε πιο τρομπα δεν βρηκατε να δωσετε το ονομα μου;"
 

DeletedUser33818

μεχρι και το σκουπιδι ο Ripply εχει δικο του λογαριασμο

Είδαμε ποιός είναι το σκουπίδι την τελευταία βδομάδα σε κράζουν ΟΛΟΙ παράτα το το παιχνίδι δεν κάνει για σένα πήγαινε σε κανα ψυχολόγο γιατί μου φαίνεται ότι όταν ήσουν μικρός δεν σου έδινε σημασία ο πατέρας σου και έχεις απωθημένα από τότε.

ΥΓ.1 Μην ρίξετε 10αρα δεν ήταν προσβολή επισήμανση ήταν.
ΥΓ.2 Αν ήμουν το παιδί που έχει πρόβλημα από την φυλή σου ειλικρινά θα σε έφτυνα στην μάπα.


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Είδαμε ποιός είναι το σκουπίδι την τελευταία βδομάδα σε κράζουν ΟΛΟΙ παράτα το το παιχνίδι δεν κάνει για σένα πήγαινε σε κανα ψυχολόγο γιατί μου φαίνεται ότι όταν ήσουν μικρός δεν σου έδινε σημασία ο πατέρας σου και έχεις απωθημένα από τότε.

ο Φρίντριχ Νίτσε έγραψε :

Όταν είναι όλοι εναντίων σου τότε βρίσκεσαι στον σωστό δρόμο
 

DeletedUser

O the mysteries γιατι δεν γουσταρει Σολ του εριξε κανεις χυλοπιτα και ακομα να την χωνεψή?
Απο οτι διαβαζω στον κ30 εκανε αγκαλιτσες με πρωτοκλασατα μελη της ΣΟΛ και εκλεισες κοσμο .Τι λογικη ειναι αυτη ,πηγαινεις και κλεινεις π.χ. με τον Ser Stef και ερχεσε εδω και τον βριζεις, ρεζιλι .Ο ορισμος της τιμιοτητας και της μπεσας. ΟΥ και παλι ΟΥ

... πες μας τι πινεις και που μπορουμε να το προμηθευτουμε φιλε γιατι το κοβω εισαγωμενο ΑΑΑ ποιοτητας! ... ο Βλακο εκανε αναφορα για κ30(σε φορουμ κ33) στον οποιο εφαγε γκλομπαλ μαζι με την ΝταΒιτσια και οπου η αστεια φυλη τους διαλυθηκε ... καντε κομμα οι πονεμενες ... τοσες που ειστε θα κανετε φυλλετικη κυβερνηση ... χαχαχαααααααα ...



Υ.Γ(προς Σκουλ):

http://prntscr.com/8um4xs
http://prntscr.com/8um59l

... σε καθε κοσμο τα ιδια λενε ... υποσχεσεις ... πυξιδες ... καβαλημενα καλαμια ... μπλα μπλα μπλα μπλα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Στεφανε ολες οι πονεμενες θα κανουν/με κομμα , και θα ειναι προς τιμην σου ... Επειδη αντρες σαν εσενα , ελεγε ενας φιλος απο αλλο κοσμο τους βαζουν ασπρες ποδιες στη γερμανια , κανε μας την χαρη κ ασε να μιλησουμε εδω για οσα πραγματα αφορουν τον κ33 κ μονο ...
 

DeletedUser

Στεφανε ολες οι πονεμενες θα κανουν/με κομμα , και θα ειναι προς τιμην σου ... Επειδη αντρες σαν εσενα , ελεγε ενας φιλος απο αλλο κοσμο τους βαζουν ασπρες ποδιες στη γερμανια , κανε μας την χαρη κ ασε να μιλησουμε εδω για οσα πραγματα αφορουν τον κ33 κ μονο ...

... αλλος πονεμενος ανυπακτος στον κ30 εκανε αναφορα σε ποστ κ33 ... γιατι αραγε? ... οποτε τα παραπονα σου εκει ... οχι σε μενα! ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

... αλλος πονεμενος ανυπακτος στον κ30 εκανε αναφορα σε ποστ κ36 ... γιατι αραγε? ... οποτε τα παραπονα σου εκει ... οχι σε μενα! ...

Φιλαρακο , ουτε καν ηξερα οτι παιζεις κ36 , τι ειναι αυτα που λες ;; Εκανα εγω αναφορα ; Πιωμενος εισαι ;

Ανυπαρκτος στον κ30 ο λογαριασμος μου ;; Αδερφεεεε εισαι αλλουυυυυυυυ !! Ξεφτυλιζεσαι , μην το συνεχιζεις !
 

DeletedUser

Φιλαρακο , ουτε καν ηξερα οτι παιζεις κ36 , τι ειναι αυτα που λες ;; Εκανα εγω αναφορα ; Πιωμενος εισαι ;

Ανυπαρκτος στον κ30 ο λογαριασμος μου ;; Αδερφεεεε εισαι αλλουυυυυυυυ !! Ξεφτυλιζεσαι , μην το συνεχιζεις !

1. εννοουσα κ33 και το διορθωσα
2. εσυ μιλησες για μενα και κ30 σε αυτο ποστ-φορουμ?
3. οσο για τη μπλουζα να τη φορεσει αυτος που το ειπε γτ μολις μιλησε η Στελλα κρυφτηκαν ολοι οι "αντρες" και εσβησαν τα παντα
 

DeletedUser

Αστο αδερφε , δεν σε εχω αναφερει σε κανενα ποστ στο φορουμ του κ33 κ σε κανενα αλλο ποστ ...
Τι ειναι αυτα που λες ;

Αστο δεν αξιζει να ασχοληθουμε αλλο με την παρτη σου ΚΑΙ εδω ... Αρκετα σε εχουμε φαει στη μαπα σε ολα τα ποστ σε ολους τους κοσμους ...

Λοιπον , σε χαιρετουμε ολοι απο εδω .. Ανουσιος εισαι εδω .. Ανοιξε ποστ στο κ30 κ μιλα εκει .. Μονος σου θα μιλας μαλλον γιαιτ ο κ30 τελος !
Φιλια !
 

DeletedUser

Αστο αδερφε , δεν σε εχω αναφερει σε κανενα ποστ στο φορουμ του κ33 κ σε κανενα αλλο ποστ ...
Τι ειναι αυτα που λες ;

Αστο δεν αξιζει να ασχοληθουμε αλλο με την παρτη σου ΚΑΙ εδω ... Αρκετα σε εχουμε φαει στη μαπα σε ολα τα ποστ σε ολους τους κοσμους ...

Λοιπον , σε χαιρετουμε ολοι απο εδω .. Ανουσιος εισαι εδω .. Ανοιξε ποστ στο κ30 κ μιλα εκει .. Μονος σου θα μιλας μαλλον γιαιτ ο κ30 τελος !
Φιλια !

http://prntscr.com/8umbqo - ... οπως ειπα τα παραπονα σου στον πονεμενο ανυπαρκτο του κ30 οχι σε μενα! ...κι εγω για 33 μπηκα να διαβασω και ειδα να παραμιλαει παλι για μας ...
 

DeletedUser

Χαχανουλα φυτοζωεις ακομα εις βαρος της κοινωνιας;;
Δεν ειχα σκοπο να αναφερθω σε σενα αλλα με εξιταρει το γεγονος οτι μπαινεις και σχολιαζεις σε αλλους κοσμους για αλλους κοσμους οποτε θα ακολουθησω τα βηματα σου.Βεβαια εγω θα κανω μια συγκριση,οπως και στον κ30 κρυφτηκες πισω απο φουστες των ΤΡ και ΣουΣου και λες οτι δηθεν κερδισες,ετσι και στον κ36 σε αγχωσαν τα σταρτ απ της λοκα και της δνδ και ειπες να μαζεψεις ενα ματσο 6 φυλων χωρις τις ακαδημιες τους,μπας και αντεξεις πανω απο 2μηνο στον κοσμο;;
Το εχεις περασει σε αλλο επιπεδο εσυ πλεον,και μην γυρισεις να μου πεις οτι ειναι δηθεν Σ.Ε και μπουρδες γιατι μια χαρα και τα κοινα σου φορουμ εχεις,και κοινα πλανακια κανονιζεις και πολλα αλλα ;)
Keep it up χαχανουλα!!

Τωρα οσο για κ33,συγκεκριμενα θα αναφερθω στον Στεφανο(Sir Stef) που εκεινος με εβαλε στην φυλη Σολ,Στεφανε,τωρα καταλαβα τι ειχες πει σε εναν καφε που ειχαμε παει οι λιγοι που ειχαμε απομεινει τοτε απο την σολ του κ30.Τοτε προσπαθουσα να σε μεταπεισω...παντως σε ευχαριστω για τις ωραιες στιγμες που χαρη σε σενα περασα σε αυτη τη φυλη.

Βασιλη-Aser,εχουμε ακριβως την ιδια εικονα για το συγκεκριμενο παιχνιδι,καλα σου λεγα εγω να το παιζαμε κο πλει τοτε,δεν με ακουγες!! :p
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και θα ξαναβρεθουμε σε καποιο κοσμο,και ισως τυχει να παιξουμε παρεα τοτε :)
Το σιγουρο ειναι οτι θα εχει πολυ χαβαλε!
 

DeletedUser

Χαχανουλα φυτοζωεις ακομα εις βαρος της κοινωνιας;;
Δεν ειχα σκοπο να αναφερθω σε σενα αλλα με εξιταρει το γεγονος οτι μπαινεις και σχολιαζεις σε αλλους κοσμους για αλλους κοσμους οποτε θα ακολουθησω τα βηματα σου.Βεβαια εγω θα κανω μια συγκριση,οπως και στον κ30 κρυφτηκες πισω απο φουστες των ΤΡ και ΣουΣου και λες οτι δηθεν κερδισες,ετσι και στον κ36 σε αγχωσαν τα σταρτ απ της λοκα και της δνδ και ειπες να μαζεψεις ενα ματσο 6 φυλων χωρις τις ακαδημιες τους,μπας και αντεξεις πανω απο 2μηνο στον κοσμο;;
Το εχεις περασει σε αλλο επιπεδο εσυ πλεον,και μην γυρισεις να μου πεις οτι ειναι δηθεν Σ.Ε και μπουρδες γιατι μια χαρα και τα κοινα σου φορουμ εχεις,και κοινα πλανακια κανονιζεις και πολλα αλλα ;)
Keep it up χαχανουλα!!

Τωρα οσο για κ33,συγκεκριμενα θα αναφερθω στον Στεφανο(Sir Stef) που εκεινος με εβαλε στην φυλη Σολ,Στεφανε,τωρα καταλαβα τι ειχες πει σε εναν καφε που ειχαμε παει οι λιγοι που ειχαμε απομεινει τοτε απο την σολ του κ30.Τοτε προσπαθουσα να σε μεταπεισω...παντως σε ευχαριστω για τις ωραιες στιγμες που χαρη σε σενα περασα σε αυτη τη φυλη.

Βασιλη-Aser,εχουμε ακριβως την ιδια εικονα για το συγκεκριμενο παιχνιδι,καλα σου λεγα εγω να το παιζαμε κο πλει τοτε,δεν με ακουγες!! :p
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και θα ξαναβρεθουμε σε καποιο κοσμο,και ισως τυχει να παιξουμε παρεα τοτε :)
Το σιγουρο ειναι οτι θα εχει πολυ χαβαλε!

... τι να κανουμε ρε Σωτηρακη δεν μπορουμε ολοι να ζουμε προς οφελος της κοινωνιας οπως εσυ? ... :rolf:

... εμενα εξιταρει το γεγονος οτι ολα τα Σολακια δεν διαβαζετε καν ποιος κανει τι και λετε τη φαντασιωση σας και εκτιθεστε ... http://prntscr.com/8umbqo ... ποιος πονεμενος σχολιασε και τι φαινεται καθαρα εδω,οποτε ακολουθεις το παραδειγμα του φιλου σου κι οχι δικο μου ... λολ ...

... στον κ30 κρυφτηκα? ... χαχαχαααααα ... καλο ... οι αρχηγοι σου εφαγαν γκλομπαλ και η φυλη σου διαλυθηκε ενω εγω κλεινω καλως ή κακως κοσμο με τους συμμαχους μου και κρυφτηκα εγω? ... οκ ... πασο ... ζησε τη φαντασιωση σου ...

... απλα επειδη διαβαζουν κι αλλοι: εσεις οι φαντασμενοι και καβαλημενοι υπερπαιχτες λεγατε Σολ εναντιον ολων, πηγαμε να σας κανουμε το χατηρι και τρεξατε να γλυψετε BaD, DT και οποιον αλλο βρηκατε για να κανετε την αναλογια σχεδον 1,5 προς 1 υπερ σας ... http://prntscr.com/8upbwi ... βλεπεις? ...τα ιδια ελεγα παντα ... οπως κι εσεις: http://prntscr.com/8um4xs & http://prntscr.com/8um59l κι απο κοκο αυγο ...

... οσο για κ36 δεν εχω να πω κατι ... αλλοι εκαναν συμφωνιες κατω απο το τραπεζι και μαθευτηκαν οποτε μην περιμενετε να μεινουμε απραγοι οι υπολοιποι! ... ειμαστε τιμιοι οχι αυνανες ... οσο για αγχος κανενα: νουμπας ειμαι, σε νουμποφυλη ειμαι οποτε η πυξιδα μου οπως σε καθε κοσμο ειναι εγγυημενη ... "δηθεν" Σ.Ε υπαρχουν μονο για κατι Σολακια(κ30 με Α.Α) , Λοκακια(κ36 με ++++) και DnD(κ29 με B.K) που κανουν πλανα πριν σπασουν τη Σ.Ε για αυτους που εχουν Σ.Ε και ξεκιναν με τους χ,ψ,ζ τροπους και βαρανε ...

... παντως με τη σειρα μου σου ευχομαι και εγω καλα να εισαι και να περνας σε ο,τι κανεις στη ζωη σου! ... ειλικρινα στεναχωριεμαι παρα πολυ που φευγεις και αδυνατω να πιστεψω οτι φταιει αυτο το αγιο παιδακι με το μελισταλαχτο στομα και το μικρο καλαμι η ΝταΒιτσια ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή