SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Σωτηρη σου ευχομαι τα καλυτερα αδερφε.
κριμα που δεν καταφεραν να λυθουν τα οσα ειπωθηκαν απο τον νικολα κατα καιρους
Σε καταλαβαινω και ισως να αντιδρουσα αναλογα και εγω

εδω ειμαστε δεν χανομαστε παντως πιστευω πως αν συνεχισουμε και οι 2 σε καποιον κοσμο θα ξαναπαιξουμε παρεα

Οσο για τους κωμικοτραγικους που 2,3 σελιδες πριν κραζετε τον acequad και τωρα τον γλυφετε δεν θα ηθελα να πω τιποτα,ελπιζω να καταλαβαινετε μονοι σας το ποσο γελοια ειναι οσα γραφετε,ενα αντιο και 2 καλα λογια θα ηταν αρκετα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser26309

εγω παιζω φυλετικες γιατι εσθανομαι ενας σαν εσας χωρης καποια ιδιετερη αντημετωπηση,,,δεν ζηταω χατιρια ουτε ελεημοσινες,,,τελος δεν εχω παρακαλεσει ποτε μια φυλη να μην με χτυπησει..
ο τυφλος παικτης τον φυλετικονμαχον


σημερα η σκουλ εδειξε τι φυλη ειναι στην πραγματικοτητα
σημερα επεσε και η τελευταια μασκα αυτης της ''ηθικης'' και ''μπεσαλιδικης'' φυλης

καλα ρε παλικαρια δεν εχετε λιγο τσιπα πανω σας?

για να το μαθουν ολοι οσοι διαβαζουν αυτο το φορουμ... σημερα οι παιχταραδες της σκουλ χτυπησαν με επιθετικα και αριστους τον λογαριασμο sesto senso (constantinople333)
το μοναδικο παιδι στον ελληνικο σερβερ με προβλημα τυφλωσης το οποιο το γνωριζουν απαντες

αυτοι ειστε λοιπον! εις ανωτερα!


δεν εχω να προσθεσω τιποτα.εισαι ο χειροτερος πραγματικα χαρακτηρας που εχω συναντησει εδω μεσα.μαρινο σαν εμας εισαι και δεν εχεις καποια ιδιαιτερη αντιμετωπιση.δε χρειαζεται να αναφερεις τα αυτονοητα.καλες μαχες!
 

DeletedUser34065

@da_vlaxos μονο ενα σ στο εξελισσεται λειπει, και 2ον με σκοτωνουν τα επιχειρηματα σου

@tornado , αδερφε ¨γλυφεις¨ καποιον οταν θελεις να κερδισεις κατι απο αυτον, ο acequad καλως ή κακως σταματησε απο το παιχνιδι, στο φορουμ εγινε εριστικος μερικες φορες, οπως και ολοι μας και οπως ειπε και ο ιδιος κλειν αν ειπαμε και μια κουβεντα παραπανο. Κανεις δεν μπορει να πει οτι δεν ειναι καλος παιχτης παντως
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
δεν εχω να προσθεσω τιποτα.εισαι ο χειροτερος πραγματικα χαρακτηρας που εχω συναντησει εδω μεσα.μαρινο σαν εμας εισαι και δεν εχεις καποια ιδιαιτερη αντιμετωπιση.δε χρειαζεται να αναφερεις τα αυτονοητα.καλες μαχες!

βαλτου και αλλα τρενα παιχταρα μου !!! να παρεις παρεις καποιο χωριο να νιωσεις σπουδαιος

εεε ρε τραγικε τυπε
 

DeletedUser33703

Το κόμπλεξ ξεχειλίζει από τις κάλτσες , ας βγει να μου εξηγήσει ένας πως γίνεται ένας παίκτης που παίζει στην SOL να είναι άσχετος κατά τα λεγόμενα σας φυσικά πάντα και μόλις βγαίνει από την SOL να γίνεται ''καλός παίκτης'' αυτομάτως .

Ο μόνος αντίπαλος της SOL στον κ33 είναι ο παλιός κακός της εαυτός και να είστε σίγουροι πως θα καταφέρει να τον νικήσει .
Παλαιά μέλη της SOL από κ30 ή μέλη που έπαιξαν όπως λένε για λίγο στον κ33 , εχθροί-πικραμένοι ή καρπαζοεισπράκτορες από άλλους κόσμους (βλέπε Glad1 Glad1-Darkling) που μας βλέπουν μέχρι και στον ύπνο τους και ένα μάτσο ****τουμπίσκοι της δεκάρας είστε μαζεμένοι και προσπαθείτε να ονομαστείτε και φυλή .
Τα σχολεία άνοιξαν και κάποιοι θα μείνετε μετεξεταστέοι .

Καλή τύχη σας εύχομαι αν και πιστεύω πως δεν την χρειάζεστε , σιγά σιγά στενεύει ο κλοιός για εσάς μιας και έχουμε βρεθεί φάτσα κάρτα με τους ανενεργούς σας πλέον .

Υ.Γ. Αλαζονεία δείχνουμε εκεί που πρέπει , όσο για τον faker of TW περιμένω ακόμα την απάντηση στο ερώτημα που του είχα θέσει , δεν αξίζει ούτε την λύπηση μας
 

DeletedUser33970

Και επειδη ο παραλογισμος συνεχιζεται, εγω περιμενω να ανεβουν τα ηχητικα documents που μας υποσχεστε τοσο καιρο.
 

DeletedUser26309

βαλτου και αλλα τρενα παιχταρα μου !!! να παρεις παρεις καποιο χωριο να νιωσεις σπουδαιος

εεε ρε τραγικε τυπε

ο μαρινος μου ειχε σκασει πριν λιγο καιρο πανω απο 10 νουκ και μου ειχε παρει και χωριο!μηπως να του αδειαζω και τα χωρια να τα παρει ετσι?ολοι παικτες των φυλετικων ειμαστε.και τα τραγικε τυπε αστα για αλλους σκουπιδακι.χαρακτηρισε την παικτικη μου ικανοτητα οσο θες αλλα χαρακτηρισμους εκτος του παιχνιδιου δεν δεχομαι.οχι απο εσενα.
 

DeletedUser

AceQuad μολις εχασε χωριο τα παραταει ο κλαψαριαρης
+1000 στον Blacko που αν βρει 10 καλους συμπαικτες θα φανει το ταλεντο του στο παιχνιδι και θα εξαλιχθει.
Da viΝci μεγαλος νουμπας αλλα δεν το εχει καταλαβει ακομα.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School, Schοol
Παίκτες: patatina

Timeframe: 21/10/2015 03:00:00προς23/10/2015 10:27:14


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 74
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 52

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 864,115
Πλευρά 2: 1,020,038
Διαφορά: 155,923

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 603,776
Πλευρά 2: 174,679
Διαφορά: 429,097

chart


+52 μεχρι τωρα απο το πλανο μας και συνεχιζουμε... με διαφορα το πιο πετυχημενο πλανο μεχρι σημερα στον πολεμο των 2 φυλων
απαντηση σε οσους μας ειχαν ξεγραψει!
 

DeletedUser33970

Νικολα, εμεις δεν μετρουσαμε xninkan κλπ οταν τους βγαλατε/βγηκαν. Η πατατινα γιατι μετραει?
 

DeletedUser

AceQuad μολις εχασε χωριο τα παραταει ο κλαψαριαρης
+1000 στον Blacko που αν βρει 10 καλους συμπαικτες θα φανει το ταλεντο του στο παιχνιδι και θα εξαλιχθει.
Da viΝci μεγαλος νουμπας αλλα δεν το εχει καταλαβει ακομα.

Κλαψαριαρης;;Ψαγμενη λεξη ;)

@tornado , αδερφε ¨γλυφεις¨ καποιον οταν θελεις να κερδισεις κατι απο αυτον, ο acequad καλως ή κακως σταματησε απο το παιχνιδι, στο φορουμ εγινε εριστικος μερικες φορες, οπως και ολοι μας και οπως ειπε και ο ιδιος κλειν αν ειπαμε και μια κουβεντα παραπανο. Κανεις δεν μπορει να πει οτι δεν ειναι καλος παιχτης παντως

Αγορινα ο χρησταρας δεν εχει να κερδισει κατι απο μενα,μιας και ηδη παιζουμε co play σε νετ κοσμο,ειναι ενα πολυ καλο φιλαρακι που ριχνουμε γελιο στο σκαιπ και που μας σνομπαρει οταν πηγαινουμε για καφε :p
 

DeletedUser34065

Κλαψαριαρης;;Ψαγμενη λεξη ;)



Αγορινα ο χρησταρας δεν εχει να κερδισει κατι απο μενα,μιας και ηδη παιζουμε co play σε νετ κοσμο,ειναι ενα πολυ καλο φιλαρακι που ριχνουμε γελιο στο σκαιπ και που μας σνομπαρει οταν πηγαινουμε για καφε :p

η απαντηση μου ειναι επδ ο tornado ειπε οτι σε γλυφουν τωρα που εφυγες και του απανταω οτι απο την στιγμη που δεν παιζεις δεν εχει καποιος να κερδισει κατι απο εσενα αρα δεν σε γλυφουν :)
 

DeletedUser30692

Συνέχισε Νικόλα...Πραγματικά ντρέπομαι που άνηκα στη φυλή σας στον κ30 .Μεγαλύτερα [aig]έγινε διαγραφή[/aig] δεν έχω ξαναδεί.

(Δεν πάει για όλους)


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Νικολα, εμεις δεν μετρουσαμε xninkan κλπ οταν τους βγαλατε/βγηκαν. Η πατατινα γιατι μετραει?

Αστο βρε το παιδι να χαρεί λίγο, μην δείτε κάποιον να παίρνει χωριά παίχτη εκτός φυλής με ρουφιανοδιαμοιρασμό, αμέσως να τον προσβάλετε

Ήταν το πιο επιτυχημένο πλάνο στon K33 που από τη συγκίνηση ο πανούργος βγήκε από τη φυλή και ο AceQuad σταματησε :wow:
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αν ήταν αποτυχημένο τι θα είχε γίνει δηλαδή?

:hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
 

DeletedUser30692

Λίγο μυαλό να είχατε θα καταλαβαίνατε.

Έχετε δει κάποιον που έχει ρουφιάνο να βγει και να το φανερώσει από μόνος του;
Το μήνυμα του kaza ήρθε σε συνεννόηση με εμένα,για να κόψουμε αντιδράσεις και προφανώς όλο το σκηνικό ήταν στημένο.Δεν ητανε τυχαιο το ότι βγάζαμε screenshot στη φορά και διαλέξαμε τον σπυράκο για να τα πιστέψει.
Λίγο αποχή από το φόρουμ,νομίζατε ότι σταμάτησα και κατευθείαν αρχίσατε τις πουστιές.
Ζυγίσατε τον ''σεβασμό'' σας και είδατε πως 30 χωριά υπερνικούν μια συμφωνία...

Καιρός ήταν στα ζόρια να δείξετε το πραγματικό σας πρόσωπο.Ο Δήμος θα ντρεπόταν...

Πριν τον πόλεμο είχα πει στον Acequad ότι κάποια στιγμή θα εξετάσω την αξιοπιστία σας και με απογοητεύσατε πλήρως...
Καλή συνέχεια να έχετε.


[aig]10 Πόντοι για Ακραίο περιεχόμενο.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αυτό το ποστ το είδα και χτες αλλά ως δια μαγείας εξαφανίστηκε. :p :p :p

Σήμερα εμφανίστηκε ΟΛΟΙΔΙΟ.

Το είχες σώσει? :p :p :p
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Tη ρουφιανια δεν την αρνηθηκε κανεις οπως μπορειτε να δειτε ολοι

Το μονο που δεν μπορειτε να αποδεχτειτε ειναι το αποτελεσμα που πονεσε.(εδω σαν απαντηση θα πεσει το κλασικο κραξιδι τυπου,ειστε περηφανοι δηλαδη?)

Συνεχιζω λοιπον αν θελετε να κραξετε καποιον κραξτε τον παικτη σας που ρουφιανεψε και οχι εμας που το εκμεταλευτηκαμε(να τονισω πως εσεις τον φυτεψατε στην school και ευχαριστουμε)

Και στην τελικη αν ντε και καλα με την πρωτη στραβη πρεπει να αρχισετε την κλαψα καντε το βουβα σε καμια κληση σας και μη μας πρηζετε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή