SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26309

τουλαχιστον βλεπεις το δεντρο.πολυ ειναι και αυτο
 

DeletedUser26309

stats update


Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς16/10/2015 13:27:34

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 3,673
Πλευρά 2: 3,416
Διαφορά: 257

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 740
Πλευρά 2: 636
Διαφορά: 104

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 20,581,237
Πλευρά 2: 19,289,235
Διαφορά: 1,292,002

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,776,163
Πλευρά 2: 4,952,797
Διαφορά: 823,366

chart


να τα χιλιασετε σας ευχομαι(μιας και τα εκατοστησατε ηδη) γεροι,δυνατοι παντα
 

DeletedUser

Φαπα ξαπλα τα 100 χωρια;;μμμ μαλλον ξεκινησες να παιζεις το παιχνιδι απο τον κ34 και μετα.Καταλαβαινω ;)

Λεωνιδα ολα κομπλε αγορινα;;Μπηκαν τα φαναρια στα χωρια;
Εισαι ασφαλης ή να κανονισω κανα κονε με κ1 που ειναι ακομα ανοιχτος,να μπουν κανα 2χιλιαρο αμυντικα να μην εχεις αγχος;
 

DeletedUser26309

μπηκαν τα περισσοτερα.περιμενω λιγα ακομα απο τον κ36 και ειμαι κομπλε.εσυ θες κανενα?αρκετα χωρια χανεις ψηλα στη 55 βλεπω.αν θες βοηθεια στειλε μου μηνυμα εχω πολλες αμυνες


-----------------------------------

επισης εχουν αλλαξει τελειως οι ισορροπιες στα χωρια στις ηπειρους της καθε φυλης
πλεον οι σολ εχουν 304 στις ηπειρους μας ενω εμεις 343 στις ηπειρους της.σε εναν τομεα που ειχαμε φτασει και -100 ειμαστε πλεον στο +39.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Προσδιορισε μου το "πολλα χωρια" γιατι νομιζω βλεπεις αλλα στατς και οχι τα δικα μου ;)
Αλλα αν σου περισσευει κανα αμυντικο στειλτο ναι,προσπαθω με απεγνωσμενες προσπαθειες να διατηρησω το βραβειο του πιο στακαρισμενου ακκ της σολ!

Κοιτα,και εμεις μπορουμε να παρουμε οτι βαρβαρο υπαρχει στην μερια που εχουμε στην κ44 και να παμε στο +50,αλλα θα υπαρξει ουσιαστικη διαφορα στον μεταξυ μας πολεμο;
 

DeletedUser33711

Κοιτα,και εμεις μπορουμε να παρουμε οτι βαρβαρο υπαρχει στην μερια που εχουμε στην κ44 και να παμε στο +50,αλλα θα υπαρξει ουσιαστικη διαφορα στον μεταξυ μας πολεμο;

Και αλλα εννοεις ? Γιατι στησατε ολοκληρους λογαριασμους εκει πανω με βαρβαρα(->Blacko πχ O μισος πυρηνας ειναι με βαρβαρα ). Αλλα και αλλων παικτων σας οχι οτι κατηγορω κανεναν, καλα κανει και στηνει οπως θελει το λογαριασμο του για τον πολεμο.
 

DeletedUser

Βασικα μονο ο μπλακο εστησε λογαριασμο με βαρβαρα εκει πανω...Αλλα μην πιασουμε το θεμα,ποια φυλη μαζευει συνεχεια βαρβαρα,δεν θα βγαλουμε ποτε ακρη.
Εγω αναφερθηκα μονο και μονο στην λογικη των χωριων στις αντιπαλες ηπειρους,οτι δηλαδη οι διαφορες ευκολα αλλαζουν,οποτε η απαντηση σου ειναι καθαρα προσπαθεια υποτιμησης,αλλα μιας και εισαι η συμπαθεια μου,θα σε αφησω να κανεις το κομματι σου ανενοχλητος :)
 

DeletedUser33711

Δεν τιθεται θεμα Σωτηρη, κουβεντα κανουμε. Βλεπεις και στο τελος αυτο λεω καλα εκανε-εκαναν και αλλοι παικτες απο εμας και απο εσας και στηθηκαν για τον πολεμο ετσι ειναι το παιχνιδι. Ακριβως λοιπον στο ιδιο καταληγω και εγω εμμεσως στο θεμα των βαρβαρων ειδικα ακρη δε θα βγαλουμε οποτε δεν εχει νοημα να ασχοληθουμε. Επιστρεφουμε στα του πολεμου μας λοιπον(ειχαν πλακα οι τελευταιες τρεις ημερες θυμηθηκαμε λιγο το παιχνιδι και οχι το να μαλωνουμε στο φορουμ ετσι πρεπει να συνεχισουμε πιστευω)
 

DeletedUser

Ισχυει αυτο,και το πλανο σας ηταν καλο.Βεβαια αν ειχαμε και μια ενημερωση απο 2 λογαριασμους μας πιστευω οτι δεν θα καταφερνατε κατι σπουδαιο,αλλα τι να κανεις,και αυτα στο προγραμμα ειναι.
Οσο για το δηθεν δικο μας πλανο(70 νουκς ηταν,δεν το θεωρησαμε πλανο) δεν περιμεναμε τετοια κινητοποιηση αμυνων.Οποτε,το μοναδικο μπραβο παει σε ολη την φυλη και οχι στον λεωνιδα συγκεκριμενα,για τα τοσα αμυντικα που βρεθηκανε.Τωρα οτι ο λεωνιδας το πιστεψε λιγο παραπανω και νομιζε οτι απεκρουσε την υπερπλαναρα,ενταξει του το συγχωρουμε ;)
 

DeletedUser26309

Ισχυει αυτο,και το πλανο σας ηταν καλο.Βεβαια αν ειχαμε και μια ενημερωση απο 2 λογαριασμους μας πιστευω οτι δεν θα καταφερνατε κατι σπουδαιο,αλλα τι να κανεις,και αυτα στο προγραμμα ειναι.
Οσο για το δηθεν δικο μας πλανο(70 νουκς ηταν,δεν το θεωρησαμε πλανο) δεν περιμεναμε τετοια κινητοποιηση αμυνων.Οποτε,το μοναδικο μπραβο παει σε ολη την φυλη και οχι στον λεωνιδα συγκεκριμενα,για τα τοσα αμυντικα που βρεθηκανε.Τωρα οτι ο λεωνιδας το πιστεψε λιγο παραπανω και νομιζε οτι απεκρουσε την υπερπλαναρα,ενταξει του το συγχωρουμε ;)

πρωτον δεν σκασατε 70 νουκ σκασατε 90.δευτερον δεν προσπαθησα να παρω εγω τα credits.προφανως και δεν ειναι δικη μου η επιτυχια που σωθηκαν αυτα τα χωρια αλλα ολης της φυλη που μου εστειλε τοσες αμυνες.εγω παιρνω λιγα credits για τα 3 χωρια που ηταν αστακαριστα και τα κρατησα με 0 τοιχος και αφου εσπασαν οι αμυνες και για τα 2 καινουρια που πηρα και τα κρατησα και αυτα με 0 τοιχος και 0 αμυνες.τελος τη δικαιολογια με τα βαρβαρα μπορουμε να τη πουμε ολοι.οταν π.χ μας λεγατε οτι ειστε στα +50 χωρια απο εκει που ξεκινησε ο πολεμος και ησασταν στο -200 θα μπορουσαμε να σας απαντησουμε οτι αμα παρουμε και εμεις 200 βαρβαρα θα παει η διαφορα στο +150 πλεον.απλα οπως ειπες ας μη το αρχισουμε αυτο με τα βαρβαρα.τωρινα δεδομενα παραθετουμε.ξεκινα λοιπον να παρουσιαζεις ορθως στημενα επιχειρηματα και οχι οταν σου βγαζω αναφορα συμπαικτη σου με 80.000 πεζικο και 15.000 μαυρα να μου λες αν εφτασαν τα φαναρια στα χωρια μου

υ.γ αν ειχαμε παρει τοσα βαρβαρα η διαφορα στους ποντους ανα χωριο της φυλης μας με της φυλης σας δεν θα ηταν στο +300 για εμας
 

DeletedUser33703

Μην προσπαθούμε να κάνουμε το άσπρο μαύρο , η αλήθεια είναι ότι αυτή την στιγμή η School κερδίζουν τον πόλεμο στα σημεία ενώ πριν ένα μήνα κερδίζαμε εμείς .
Τους 2 πρώτους μήνες του πολέμου ενώ στην αρχή γυρίσαμε το πλεονέκτημα που είχε ξεκινήσει η School και καταφέραμε να είμαστε εμείς μπροστά , τώρα τον τελευταίο μήνα κατάφερε να το ξανά γυρίσει η School .

Το σίγουρο είναι ότι βλέπουμε έναν κόσμο με ανατροπές και πιστεύω πως θα δούμε πολλές ανατροπές ακόμα οπότε καμία πλευρά δεν πρέπει να καθησυχάζεται , ο κόσμος θα κριθεί στην αντοχή ξεκάθαρα και το κατά πόσο οι φυλές θα συνεχίσουν να παίζουν με τον ίδιο ρυθμό , κατά διαστήματα κατεβάζουν και οι 2 φυλές ρυθμούς και ξανά ανεβάζουν στην συνέχεια.

Καλή συνέχεια και καλές μάχες να έχουμε.
 

DeletedUser26309

Μην προσπαθούμε να κάνουμε το άσπρο μαύρο , η αλήθεια είναι ότι αυτή την στιγμή η School κερδίζουν τον πόλεμο στα σημεία ενώ πριν ένα μήνα κερδίζαμε εμείς .
Τους 2 πρώτους μήνες του πολέμου ενώ στην αρχή γυρίσαμε το πλεονέκτημα που είχε ξεκινήσει η School και καταφέραμε να είμαστε εμείς μπροστά , τώρα τον τελευταίο μήνα κατάφερε να το ξανά γυρίσει η School .

Το σίγουρο είναι ότι βλέπουμε έναν κόσμο με ανατροπές και πιστεύω πως θα δούμε πολλές ανατροπές ακόμα οπότε καμία πλευρά δεν πρέπει να καθησυχάζεται , ο κόσμος θα κριθεί στην αντοχή ξεκάθαρα και το κατά πόσο οι φυλές θα συνεχίσουν να παίζουν με τον ίδιο ρυθμό , κατά διαστήματα κατεβάζουν και οι 2 φυλές ρυθμούς και ξανά ανεβάζουν στην συνέχεια.

Καλή συνέχεια και καλές μάχες να έχουμε.

απολυτα σωστος
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
το μομεντουμ του κοσμου ειναι με την πλευρα της σκουλ
παιζουν τον τελευταιο μηνα καλυτερα σε αμυνα και επιθεση απο εμας και εχουν ενεργοποιησει αρκετους λογαριασμους
αντιστοιχα μερικα απο τα μεγαλα μας ακκ κοιμουνται

ωστοσο τα 100 χωρια ειναι μικρο προβαδισμα για τα δεδομενα του κοσμου και ανατρεπεται...
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
η αλήθεια είναι ότι αυτή την στιγμή η School κερδίζουν τον πόλεμο στα σημεία ενώ πριν ένα μήνα κερδίζαμε εμείς .

το μομεντουμ του κοσμου ειναι με την πλευρα της σκουλ
παιζουν τον τελευταιο μηνα καλυτερα σε αμυνα και επιθεση απο εμας

:wow:
Έλα Παναγία μου.. Θαύμα; ή μήπως μύγα τσε-τσε; :p

Όχι τιποτα άλλο το έχω κόψει το external αλλα με τόση συγκίνηση δεν είχα άλλη επιλογή.

Ο κόσμος είναι ισορροπημένος. Απλά το momentum το έχει η School όπως είπε και ο Da viΝci.

Όσο για τους ανενεργούς κλπ. no comment. Απορώ γιατί κάποιοι άνθρωποι παίζουν φυλετικές κι εμείς γιατί τους κάνουμε τη χάρη κ τους ανεχόμαστε.

Ισχυει αυτο,και το πλανο σας ηταν καλο.

Ποιό; Α, ναι αυτο το αποτυχημένο πλάνο στους ανενεργούς; Μα δεν έγινε κανά πλάνο, λίγες fakes, επιθετικά και άριστοι όπως κάθε μέρα. Άλλοι περιμένουν ένα μαγικό πλάνο εξ ουρανού για να παίξουν φυλετικές και μετά γιούργια να βγαίνουν external να λένε πόσο παιχταράδες είναι.

Αλλα όταν νομπλάρει π.χ. ο λεωνίδας να τον λένε και άσχετο κιόλας επειδή νομπλάρει μόνος του χωρίς πλάνο. Just lol.
Καλα αυτο για τις αμυνες και το στακαρισμα πιο LoL. Οχι δεν θα γεμισουμε 10 χωρια δηλαδη. Θα κατσει να παιξει με dodge ακυρωση ο αλλος για να πουν όλοι πόσο pro είναι. 70.000 δορια; ε τοσα ειχαμε, τόσα βαλαμε. Αν προλαβαίναμε παραπάνω θα έμπαιναν και αυτά :)

Άντε πάω πάλι στην τρύπα μου να ανεβάσω επιτελεία να έχω να χτίζω :p
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ειναι γεγονος πως η σκουλ αυτη τη στιγμη εχει ενα καλο προβαδισμα τον τελευταιο καιρο φενεται πως εχει στρωσει το κλιμα για αυτους ενω εμεις εχουμε καποια προβληματα κυριως στο οργανωτικο και στο στησιμο των αμυνων και φανηκε στα 2 προηγουμενα πλανακια της σκουλ

Τιποτα δεν εχει τελειωσει ομως ελπιζω να εχουμε πολλες καλες μαχες ακομα και πανω απ'ολα να μη χαλασει το σχετικα ηρεμο κλιμα που επικρατει μεταξυ μας :D

Οι ανενεργοι ειναι θεμα που μας θιγει αυτη τη στιγμη αλλα δεν τελειωσε τιποτα επειδη 2 λογαριασμοι που ουτως η αλος δεν επαιζαν πολυ ενεργα εχασαν χωρια,το θεμα ηταν οργανωτικο απο την αρχη

Ολα θα φτιαξουν ομως
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή