3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31309

χαχαχαχχαχαχα γιωργο σε δουλευουνε και απο αλλους κοσμους φιλε, φαντασου...:oops:

τα παραμυθια σου τα βλεπω διαρκως και γελαω...στην ειπε λιγακι το παλικαρι εδω και δεν ξερεις τι να γραψεις...χαχαχαχα

προς το παρον αυτο που θα πω στην υπερ-φυλη που μπηκες...μετα απο 3 ενσωματωσεις φυλων χχχ-ντρουιτ-παλτα χανεται πανω απο 100 χωρια σε πλανο μας...και εχεις τον αλλον και επισημα ανεγκεφαλο και ανιωθο ΤΑΡΑΧΗ να σου λεει τωρα που γιναμε 15-16 ενεργοι και......
Θα πολεμισεις με ενεργους και μαλιστα εαν παρατηρησες απο 5-6 γιναμε 15-16... χαχαχαχα

Ελα λοιπον τωρα να δουμε ποσα θα παρεις στα ****πλανα - καθως τωρα θα ειναι παιχτες απο πισω που θα αμυνονται... οχι ανενεργοι...

και να δουμε τι θα κανεις στα πλανα που ερχονται - αφου ηρεμισαμε μετους ανενεργους λογαριασμους...


Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ στα ****πλανα μου πηραμε..................ΜΕΤΡΑ ΤΑΡΑΧΗ...χαχαχαχαχαχαχα



Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!
Πλευρά 2:
Φυλές: 3 NTOY, 3 ΝΤΟY, 3 ΝΤΟΥ

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 159
Πλευρά 2: 28
Διαφορά: 131

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 117
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 109

chart
 

DeletedUser

να τημωρηθει ο promanager γιατι δεν εβαλε το σημα του ..... μονο για ενηληκες ..... πριν τη δημοσιευση του .....

παρακολουθουν και μικρα παιδια .... αισχος

https://www.youtube.com/watch?v=RodRcnVRbdk
 

DeletedUser33752

ελα ρε προ τι λες τωρα!!! μονο 109 χωρια!!!! τι να μας πεις!!!!! ελα ρε ταραχη βγες να μιλησεις μονος μου θα τα λεω!!??? ΜΟΝΟ 109 χωρια!!!! :doh:
 

DeletedUser

ταραχη στο ειπα κ τις προαλλες. προλαβαινεις να πατησεις διαγραφη.. γτ οταν φτασουμε σε σενα θα χρειαζεσαι εργαλεια περιποιησης σωματος!
 

DeletedUser31996

Νταξει απλα για να ξηγηομαστε να μην παρεξηγιομαστε η διαγραφη ειναι στις ρυθμησεις αλλα δεν ξερω που. Ρωτα γατουλη μια ρε φιλε να σου πει η...μαλλον αστο. Δεν προλαβαινε ουτε διαγραφη με την ταχυτητα που τον εξαφανισαμε <3
 

DeletedUser

να λεμε αληθειες , ο γατουλης παλεψε οσο ηταν εκει και για το λογο αυτο ..... απομακρυνθηκε !

Υ.Γ ολοι εσεις οι νουμπαδες που γραφετε εδω, παρατηρησατε οτι εδω και 5 μερες υπαρχει εκεχειρια μεταξυ tok empire και βαρβαρικων ? Τα βρηκατε με τον conan και το πατε για συμμαχια ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33265

να λεμε αληθειες , ο γατουλης παλεψε οσο ηταν εκει και για το λογο αυτο ..... απομακρυνθηκε !

Υ.Γ ολοι εσεις οι νουμπαδες που γραφετε εδω, παρατηρησατε οτι εδω και 5 μερες υπαρχει εκεχειρια μεταξυ tok empire και βαρβαρικων ? Τα βρηκατε με τον conan και το πατε για συμμαχια ?

εισαι σωστος φιλε..

παντως εγω δεν θα ηθελα να ασχοληθω με το τι ικανοτητες παικτικες εχει ο καθενας,το καλυτερο ειναι οταν καποιος χανει πρεπει να δεχετε την ηττα του...θεωρω οτι τον κοσμο τον εχει κερδισει η συμμαχια στοπ-ριπ κατα κρατος...καμια φορα ειναι καλυτερα αντι να σου φταινε ολα απλα να αποδεχεσαι την ηττα σου...ασχετως ποιος ειναι ο λογος (ενεργητηκοτητα,ικανοτητα κτλ.)...ολα παιζουν σημασια και οποιος τα διαθετει κερδιζει...
μπραβο στους στοπ-ριπ και ενα μπραβο σε οσους απο εμας τους λιγους το παλευουν οσο μπορουν,τον τελευταιο καιρο ηταν ματς για γερα νευρα...
 

DeletedUser

φιλαρακι ακουσε με τι θα σου πω ,

οι μικροι λογαριασμοι οπως ο γατουλης , ο αρης κλπ, παλεψαν εδω κατω και μαλιστα τον γατουλη επεμενα να τον χτυπησουμε μαζικα πριν απο τον αρη , γτ πολυ απλα μας εκανε ρεκλαιμ , εκοβε, το παλευε δλδ ......

αντιθετως υπαρχουν οι λογαριασμοι τυπου tok empire, που μονο βαρβαρικα ξερουν να παιρνουν και να μιλανε στο φορουμ λες και εχουν καμια πορεια στο παιχνιδι να επιδηξουν ....

ο λογος λοιπον της ηττας σας ειναι οτι αντι να εχει ο καθε γατουλης και ο καθε αρης τα 100 χωρια να κανει παιχνιδι ... τα εχει ο tok και ειναι χωρια αχρηστα που απλα περιμενουν την ωρα που θα τα παρουμε .....

απλο ειναι , δειξε μου ποιοι εχουν τα πολλα χωρια και θα σου πω που θα φτασεις ....

οταν βλεπεις οτι ο ταραχη εχει 2,5 εκ λογαριασμο και ειναι αφαντος εδω και βδομαδες , τοτε τι περιμενεις ?
 

DeletedUser31309

Χαχαχα..αφαντος απο παντου ειναι..βγηκε εγραψε τις ****μαρες του και τωρα κρυβεται οπως ο τοκ...χαχαχα

Να ετοιμαζονται σιγα σιγα και οι υπολοιποι ταραχη και σια...και πιστωσε 100.000 πρημιουμ θα χρειαστουν για την αρχη των επιθεσεων μας...
Γιατι στη συνεχεια δεν σε σωζει τιποτα...μονο η διαγραφη!!!

Respect στον Stac μετα τον gmouzo που δεν λεει τις υποθετικες αρλουμπες οπως οι υπολοιποι και μας τιμα με το παιχνιδι του!
 

DeletedUser33265

φιλαρακι ακουσε με τι θα σου πω ,

οι μικροι λογαριασμοι οπως ο γατουλης , ο αρης κλπ, παλεψαν εδω κατω και μαλιστα τον γατουλη επεμενα να τον χτυπησουμε μαζικα πριν απο τον αρη , γτ πολυ απλα μας εκανε ρεκλαιμ , εκοβε, το παλευε δλδ ......

αντιθετως υπαρχουν οι λογαριασμοι τυπου tok empire, που μονο βαρβαρικα ξερουν να παιρνουν και να μιλανε στο φορουμ λες και εχουν καμια πορεια στο παιχνιδι να επιδηξουν ....

ο λογος λοιπον της ηττας σας ειναι οτι αντι να εχει ο καθε γατουλης και ο καθε αρης τα 100 χωρια να κανει παιχνιδι ... τα εχει ο tok και ειναι χωρια αχρηστα που απλα περιμενουν την ωρα που θα τα παρουμε .....

απλο ειναι , δειξε μου ποιοι εχουν τα πολλα χωρια και θα σου πω που θα φτασεις ....

οταν βλεπεις οτι ο ταραχη εχει 2,5 εκ λογαριασμο και ειναι αφαντος εδω και βδομαδες , τοτε τι περιμενεις ?

ο ταραχη και ο λιολιος οπως και καποια αλλα ατομα απο τα παλτα ειναι καλοι παικτες (ο λιολιος για εμενα ειναι μια φυλη μονος του),ο τοκ ασχετα με την πορεια στο παιχνιδι εμενα προσωπικα σε 2 πλανα με στηριξε και δεν εχω να πω κατι κακο για αυτον αλλα αυτες ειναι αποψεις που δεν μπορουν να ειναι αντικειμενικες οταν ειρωνευομαστε μεταξυ μας (απλα εγω θελω να ειμαι αντικειμενικος)......ωστοσο μια και αναφερεσαι σε λογαριασμους ειχατε καποιους παικτες οι οποιοι χωρις να φανουν ηταν βαρομετρο και δεν εχουν αναφερθει ποτε...ενας απο αυτους ειναι bowe που το παιδι ξερει πολυ καλα το παιχνιδι και η δουλεια που εχει κανει στην 55 ειναι μεγαλη και παραλληλα αθορυβη και τον εχω και σε ιδιαιτερη εκτιμηση....δεν μπορω να συγκρινω π.χ. τον τασονικο που εχει τριπλασιο λογαριασμο με αυτο το παληκαρι...σε ολες τις φυλες υπαρχουν καποιοι παικτες που δεν συκγρινονται και ισως να μειονεκτουν απο αλλους σε χωρια...δεν μπορω να πω λοιπον οτι ο ταραχη δεν ειναι καλος παικτης η καλος αρχηγος...ετσι και αλλιως ειμαστε στον τελευταιο πολεμο,θα κλεισει ο κοσμος και καποιοι παικτες δεν θα περασουν το 1 μυριο αμυντικες απωλειες γιατι απλα ποτε δεν χτυπηθηκαν η δεν ηταν πλανο...δεν γινετε να εκφερω γνωμη για ολους γιατι καποιοι απλα δεν πιεστηκαν και ισως να το παρατουσαν στο πρωτο πλανο...
στην κ 55 βορεια κατεβαινατε αβερτα,ο σιγιου το παρατησε ο ατσαλακωτος και ο ντοναντελο το ιδιο,λογαριασμοι τοτε διπλασιοι απο εμενα...μονο εγω εκατσα και εφαγα ξυλο και κρατησα την περιοχη αμα 3 στους 4 το κλεινουν αδερφε και το παρατανε τοτε ποιος θα μεινει στο τελος....εξαλου αφου απο οτι βλεπω σκαμπαζεις απο το παιχνιδι η ψυχολογια του επιτιθεμενου απο τον αμυνομενο εχει μιλια διαφορα...δεν μπορει λοιπον να φταιει καποιος που εκατσε και το παλεψε και να μην φταινε οσοι το παρατησαν,αν ειχα κανει οτι εκαναν και οι αλλοι ο κοσμος θα ειχε κλεισει απο τον μαη....
 

DeletedUser

ξερεις εναν κοσμο που ο ντοναντελο δε τα παρατησε στο πρωτο σπαθακι ? ειναι και που στηριζεσαι για να φτιαξεις φυλη .... και ο σιγιου στην ιδια κατηγορια ειναι

εμεις κατεβασαμε στη κ55 αυτους που θα εκαναν τη δουλεια και σχολασε ο γαμος .... παιχτες που την εχουν ξανακανει ....
 

DeletedUser31309

Καλα τα λες σταθη..εχω αρκετους αθορυβους λογαριασμους που εχουν κανε πολυ καλη δουλεια...

Μην μου μιλας για ταραχη ρε ανθρωπε...ειχε ταξει θα χτυπαει συνεχεια και περα απο 1 πλανο το 2μηνο δεν ρυχνει...
Να μιλησεις για παικτες της ΣΤΟΠ που κοπανανε καθε βδομαδα...γιατι ετσι σας σπασαμε...επειδη χτυπαμε καθε βδομαδα...
Πες τα εκει στους αριστερα γιατι ερχετε η σειρα τους...και θα ειναι για διαγραφη...
Ποιος Ταραχη?:oops:

Και μην μας πει παλι για απωλειες ο ασχετος ο ταραχη...μια φυλη μεινανε απο τοσες που ειχαν χχχ-ντρουιτ-παλτα...:oops:
Ας προσθεσει ολης της δικης μας συμμαχιας να δει ποσο πισω ειναι παλι...:noob:

Κρυφτηκαν κιολας δεν ποσταρουν οι κοκορομυαλοι πλεον...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ...
 

DeletedUser32093

respect στον stac
φιλε οντως εισαι αυτος που κατα την γνωμη μου κρατησε την 55 την στιγμη που ντονατελο-ατσαλακοτος και μετα ο σεευ που στο δευτερο απανωτο πλανο τα παρατησε

εγω πιστευω οτι αυτον τον κοσμο των εχασαν τα παλτα που ποτε(περα απο 2 πλανα) δεν βαρεσαν οργανωμενα στην 55 τοτε που ηταν ακομα αδυναμη.

Ειτε απο ξενερα ειτε απο βαρεμαρα ειτε απο φοβο ειτε απο κατι αλλο τα παλτα δεν μπηκαν ΠΟΤΕ στον πολεμο ουσιαστηκα και αφησαν τους 2-3 απο δρυιδς να παιζουν μονοι μεχρι βεβαια να λυγισουν απο τις απανωτες επιθεσεις.Επομενο ητανε να κλεισει συντομα η 55.

Προς ταραχη λοιπον να ξερει οτι αυτος και η καμοια στρατηγικη που εφαρμοσε εχασε τον κοσμο εχοντας μια κλεισμενη ηπειρο σε ανενεργια για μηνες!
 

DeletedUser

Προ μη τα κοροιδευεις τα παιδια,
Οταν δεν εχεις βγαλει πλανο 2 μηνες μετα δε ξερεις που να το πρωτοριξεις ιδιως οταν εχεις χασει μια υπειρο απο τοτε .....

Ειναι σαν να τους βλεπω .... τον ταραχη και τους αλλους Ναπολεοντες , στο skype να κανονιζουν το φοβερο χτυπημα τους ....

-λοιπον βαραμε εκει ...
- οχι οχι εκει .... εχουν αμυνες
-οκ παμε εκει τοτε
- οχι οχιχο ιχοχ εκει και αν εχουν αμυνες ....
-παμε τοτε να βαρεσουμε εκει ....
-τρελαθηκες ? εκει ειναι καραστακαρησμενοι

μεχρι λοιπον οι Ναπολεοντες να αποφασισουν ... εχουν φαει 3 4 πλανα και εχουν χασει ενεργους παιχτες που δεν πηραν μισο αμυντικο απο τη φυλη τους .....
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Stac και μονο Stac.Ελπιζω να παιξουμε παρεα καποια στιγμη αν και δεν το κοβω να ξαναμπαινω συντομα... :p
Αποψη μου και εμενα ειναι οτι εσυ κρατησες την 55 χωρις βεβαια να θελω να αδικησω τον Σακη που και αυτος εκανε καλη δουλεια.Τωρα βεβαια τα εχουν παρατησει οι περισσοτεροι απο δεξια...Οσο για Παλτα το θεμα που προαναφερανε τα παιδια απο πανω εχουν δικιο.Δεν επρεπε να σταματησετε τις επιθεσεις οταν εφυγε ο πυρηνας μας γυρω απο το μυστικο.Τωρα το αν θα κραταγαμε αυτο ειναι αλλο θεμα που δεν εχει νοημα να το συζητησουμε αυτη τη στιγμη.
Καλη συνεχεια να εχετε.Δεν ξαναγραφω τετοιες αρλουμπες! :noob:
Θα επιστρεψω στο τρολαρισμα του Τοκ! :axe:
 

DeletedUser

ε οχι και το εχουν παρατησει !
εχουν τον Tok Empire , και τωρα που εψησε τον conan για συμμαχια θα εξαπολισει την οργη του
 

DeletedUser33265

δεν εχω ξαναπαιξει απο τον κ5 φιλε και δεν ξερω τους παικτες και τους χαρακτηρες....3μιση χρονια ειχα να παιξω απλα ειναι σαν το ποδηλατο,ειδικα εγω που απο απο τα 2μιση χρονια στον κ5 τα 2 ημουν σε πολεμο...και παλι τελικο εφτασα εκει και παλι στην πηγη μπροστα εφτασα και νερο δεν ηπια....αλλα εχεις δικιο,μεγαλο θεμα με τι παικτες θα παιξεις και αν ειναι ατομα που μπορεις να στηριχτεις,το φιλοτιμο δεν το βαζω καθολου γιατι και εγω απο φιλοτιμο παιζω ακομα μιας και το ποιος εχει το πανω χερι και θα κλεισει κοσμο κατα την γνωμη μου φαινετε....ηδη εχετε τα διπλασια χωρια απο εμας στον χαρτη...
εγω παντως για να μην μακρυγορω και κουραραζω σαν σταθης ειπα την αποψη μου γενικα στο παιχνιδι και θα σχολιασω τα ατομα...ο μονος αλωβητος πυρηνας στον χαρτη ειναι απο την μερια στα παλτα,αν καταφερουν και κρατησουν και αλλαξουν οι ισοροπιες μπραβο τους...
 
Κορυφή