3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30244

καλα ο αλλος νομιζει οτι με εχει νικησει καπου αλλα τες πα,ο ηλιας συμφωνα με οποιον πουθενα προσπαθει να μου την πει σαν γελαδι,ο λιγο νορμαλ λεφτης δεν παραδεχετε το γεγονος οτι ειναι βαρβαροι.:rolf:

δεν βγαζουμε ακρη :D
 

DeletedUser31309

καλα ο αλλος νομιζει οτι με εχει νικησει καπου αλλα τες πα,ο ηλιας συμφωνα με οποιον πουθενα προσπαθει να μου την πει σαν γελαδι,ο λιγο νορμαλ λεφτης δεν παραδεχετε το γεγονος οτι ειναι βαρβαροι.:rolf:

δεν βγαζουμε ακρη :D

Πως δεν βγαζουμε ??
Σε δουλευουμε τοσο καιρο εδω και σπαμε πλακα μαζι σου..πες του ρε λευτερη...:oops::noob: αχαχαχαχα
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Γιωργο μπηκες στα 3 ΝΤΟΥ και παρατησες τις μαχες με τα βαρβαρα η κανατε Σ.Ε.;Ενημερωσε μας σε παρακαλω! :help
 

DeletedUser33265

παντως μαγκες εγω γουσταρω με αυτα που γραφετε,απο οτι βλεπω εχετε λυσει ολα σας τα προβληματα και το μονο που σας εμεινε ειναι το προβλημα του κ31...μια χαρα αντε και ο νικητης θα παρει και 200 πρεμ στο τελος:clap:...παντως εγω δεν εχω προβλημα να χασω και να μην κλεισω κοσμο:p
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Stac χαβαλε κανουμε μωρε.Μην τα παιρνεις ολα στα σοβαρα...
Γιωργη θα εμπιστευτω την εμπειρια σου.Σαν ενας απο τους μεγαλυτερους βαρβαροφαγους του κ.31 πες μου.Ειμαστε καλυτεροι απο τα βαρβαρα;; :help :hmmm:
 

DeletedUser33265

Stac χαβαλε κανουμε μωρε.Μην τα παιρνεις ολα στα σοβαρα...
Γιωργη θα εμπιστευτω την εμπειρια σου.Σαν ενας απο τους μεγαλυτερους βαρβαροφαγους του κ.31 πες μου.Ειμαστε καλυτεροι απο τα βαρβαρα;; :help :hmmm:


και εγω χαβαλε κανω φιλε...μα δεν μπορεις και να μην κανεις εδω μεσα...
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Βασικα γενικως το παιχνιδι για χαβαλε ειναι! :D :clap:
 

DeletedUser31996

καλημεραααα stac αν δεν λεμε και καμια μ@λ@κι@ εδω τι θα κανουμε ρε συ? θα τα παιξουμε..


τοκ περιμενω αποψη πανω σε αυτο που ρωτησε ο λεφτης :D


[aig]10 Πόντοι
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33265

αιγοκαιρε μην μας ριχνεις ποινες χαβαλε κανουμε
 

DeletedUser30244

Stac χαβαλε κανουμε μωρε.Μην τα παιρνεις ολα στα σοβαρα...
Γιωργη θα εμπιστευτω την εμπειρια σου.Σαν ενας απο τους μεγαλυτερους βαρβαροφαγους του κ.31 πες μου.Ειμαστε καλυτεροι απο τα βαρβαρα;; :help :hmmm:

Εγω θα σε ρωτησω σε κατι αλλο που εχεις εμπειρια,εισαι ο μεγαλυτερος πυξιδοφαγος γενικα στον gr.Πες μου,ποιος παικτης ειναι καλυτερος ο πυξιδοφαγος ή ο βαρβαροφαγος;

ελπιζω να μην σε εθιξα πολυ :D εγω κανω καλυτερο χαβαλε οπως βλεπεις χαχα
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
αχαχαχα βασικα σε ποιον κοσμο μου εχεις ριξει πυξιδα ακριβως; :p
 

DeletedUser

Tok Empire

εχει παιξει 300 κοσμους οπου σε ολους ηταν μηδενικο εκτος απο 4
οι 2 απο τις 4 που προανεφερα ηταν λογαριασμοι τις πλακας ..... κ28 απο τις 82 κατακτησεις οι 60 βαρβαρικα και εσωτερικα
κ9 απο τις και παλι 82 κατακτησεις τα 33 βαρβαρικα .
το μεγαλο γελιο ειναι ο κ12 που ειχε το θρασος να στησει και τετοιο λογαριασμο .... γτ πρπει να εισαι πολυ looser για να το κανεις αυτο ////
5 εκ λογαριασμος με 650 κατακτησεις εκ των οποιων 280 εσωτερικα !!!!! συν 170 βαρβαρικα !!!!! βαλε και 50 φορες που κατεκτησε τον εαυτο του και μενουν μετα βιας καμια 150ρια χωρια που δε ξερουμε πως καταφερε και τα πηρε και αυτα ....

απορω, ποσο κομπλεξ να εχει καποιος για να στησει τετοιο λογαριασμο ?

παμε κ31 που εχει το θρασος να εμφανιζεται .....

απο τα 118 χωρια τα 88 ειναι βαρβαρικα !!!!! με επιθετικες απωλιες ανυπαρκτες οπως το <account του .....

Υ.Γ. νομιζα κυκλοφορουσες μονο κυριακη σαν την εφημεριδα που σε εκφραζει .... ΤΟ ΧΩΝΙ
 

DeletedUser30244

σε ολα μεσα επεσες χαχαχαχαχαχ :doh:,πουθενακο,btw τους κοσμους που εχω παιξει γενικα τους εχω απο κατω.
Λεφτη κανε μια γυρα στα στατιστικα σου ρε φιλε και δες που εχεις φαει πυξιδα δεν ειπα οτι στην εριξα εγω,δεν ειχες αυτη την τιμη,εγραψα οτι οπου εχεις παιξει πλην του κ31 μεχρι στιγμης την εχεις αντικρυσει :D
 

DeletedUser

εισαι νουμπας ή τυφλος ? οι κοσμοι που εχεις παιξει ειναι αυτοι που περιγραφω καθως κα ιτο τι εκανες σ αυτους.

ειπαμε .... ΤΟ ΧΩΝΙ κανεις παντα
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Ελα ρε Γιωργη παιχτουρα.Η αληθεια ειναι οτι τα στατιστικα σου δεν εκατσα να τα ψαξω ποτε...Το τι ειδους παιχτης εισαι το εχω καταλαβει απο τον 31! :clap: Αλλα μην τον παρεξηγουμε.Ηθελα να φτιαξει δυνατο πυρηνα για να μας πυξιδιασει ολους!
 

DeletedUser30244

Σηκωσαν αμανε και οι πυξιδοφαγοι :oops: :D

ο παραπανω φιλος να μας πει πιο acc παιζει να δουμε και εμεις λιγο τα στατιστικα του,που θα σχολιασει κιολλας ο πουθενας.Φταστε να κανετε τα μισα που εχω κανει στους κοσμους που εχω παιξει παρακατω και μετα σχολιαστε.:grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Εγινε.Ποσσα βαρβαρα πρεπει να μαζεψω; :clap: :help :rolf:
 

DeletedUser

θα στο περιγραψω οσο πιο απλα γινεται ....

εισαι πολυ ανωτερος μου στο να παιρνεις βαρβαρικα και εσωτερικα .... εκει ναι ....εισαι αποθεωση !

σε κατασταση πολεμου ομως εισαι η γνωστη κυρακατικη εφημεριδα .... ΤΟ ΧΩΝΙ (με αναγκαζεις να επαναλαμβανομαι ...)

Οταν τελειωσει ο κοσμος θα σου πω ποιος ειμαι να δεις πως με αυτη τη νικη στον κ31 , ο ομιλων θα εχει 4 νικες στους 12 τελευταιους κλεισμενους κοσμους ...... και απο τους υπολοιπους 8 σε οσους επαιξα κανονικα εφτασα μεχρι τελους .....

αλλα σημασια δεν εχει τι κανω εγω .... δεν ειμαι εγω που χαρακτηριζω τους αλλους βαρβαροφαγους ....

Εσυ εισαι που το κανεις και τα στατς σου ειναι τουλαχιστον εξεφτελιστηκα ......
ακομη και στον κ31 εχεις παρει 88 βαρβαρικα !!!!!!!!!!!

εισαι τραγικος παιχτης , αλλα το χειροτερο ειναι οτι απο το κομπλεξ σου , οπως οπως να φτιαξεις ενα μικρο λογαριασμο του εκατομμυριου , παιζεις ενα παιχνιδι τουλαχιστον τραγικο που μονο γελιο προκαλει
 
Κορυφή