Μειωση ατομων σε καθε κοσμο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Καλησπερα παιδια καθως εβλεπα παλιους χαρτες κοσμων αναρωτηθηκα τι φταιει που τωρα δν εχουμε τοσο κοσμο και αν μπορουμε να το αλλαξουμε γιατι ειναι κριμα ενα τοσο ωραιο παιχνιδι να διαλυθει δν ξερω αμα συμφωνειτε πειτε μου οι παλιοι τι φταει γι αυτο αμα μπορειτε
 

DeletedUser20043

τι φταει?οι αγορες με πρεμ,οι αναβαθμησεις με πρεμ,οι μειωσεις χρονου κατασκευης με πρεμ και αλλα πολλα
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
μπορουν καλιστα να γινουν κοσμοι χωρις αυτα οπως στην γερμανια και προσωπικη μου αποψη οτι πρεπει να διαφημισουν το παιχνιδι παλι και στην τηλεοραση αυτο ξερω οτι κοστιζει αλλα εχουν βγαλει παρα πολλα απο το συγκεκριμενο παιχνιδι
 

DeletedUser31289

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι η εταιρεια δεν κουμανταρει το ιδιο της το παιχνιδι.
 

DeletedUser33703

Το παιχνίδι εξαφανίζεται γιατί έκανε τον κύκλο του , όλα τα παιχνίδια κάποια στιγμή κάνουν τον κύκλο τους και τελειώνουν .
Αν η εταιρία έβγαζε κέρδη από αυτό να είσαι σίγουρος ότι κάτι θα έκανε αλλά δεν βγάζει πλέον οπότε θέλει να εξαφανιστεί το παιχνίδι τουλάχιστον από την Ελλάδα (γιατί ακόμα στο net έχει παίκτες) .
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
να σας πω οτι μιλησα με την Ο.Δ και μου ειπε οτι η εταιρια εχει τομεα που ασχολειτε με την διαφημιση τους παιχνιδιου δν ξερω αμα εχει και για το ελληνικο γτ θυμαμαι παλια που τα διαφημιζαν στην τηλεοραση εγω προσωπικα ειχα συνεχισει το grepolis γτ το ειδα στην τηλεοραση και μου αρεσε αμα κανει το ιδιο ισως προσελκυσει ατομα αλλα κι εμεις ισως υπαρχει κατι που να μπορουμε να κανουμε
 

DeletedUser31289

Το παιχνίδι εξαφανίζεται γιατί έκανε τον κύκλο του , όλα τα παιχνίδια κάποια στιγμή κάνουν τον κύκλο τους και τελειώνουν .
Αν η εταιρία έβγαζε κέρδη από αυτό να είσαι σίγουρος ότι κάτι θα έκανε αλλά δεν βγάζει πλέον οπότε θέλει να εξαφανιστεί το παιχνίδι τουλάχιστον από την Ελλάδα (γιατί ακόμα στο net έχει παίκτες) .

Μπα, παιζω παιχνιδι που υπαρχει 6 χρονια και οι παιχτες πολλαπλασιαζονται καθε ημερα, youtubers με εκατομμυρια subscribers σιγα-σιγα αρχιζουν να το παιζουν, γενικα γινεται η σωστη διαφημηση, αυτο το παιχνδι παει απο το κακο στο χειροτερο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή