STOP-RIP VS 3 NTOY

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33260

Νομίζω όλοι ξέρετε ότι δεν πολυ μιλάω στο εξωτερικό φόρουμ. Αλλά κάποια πράγματα έχουν τα όρια τους. Και αυτό έχει ξεπεράσει κατα πολύ το όριο

Είναι αδιανόητο σε ένα κόσμο με σοβαρό πόλεμο και να οδεύουμε προς κατάκτηση του κόσμου οι ΡΙΠ-ΣΤΟΠ, να αλλάζεται κανόνες χωρίς ενημέρωση και ξαφνικά να βλέπουμε αντίπαλο παίκτη να ευνοείται. Συγγνώμη κιόλας, άλλα εμένα όλο αυτό το σκηνικό μου φαίνεται-θα το λέγατε σιγουρα έτσι-""Πολιτική Προπαγάνδα"". Γιατί? Δεν θέλω καν να σκέφτομαι ότι ο αντίπαλος παίκτης, ήξερε τον κανονισμό πριν απο εμάς, και απλά άλλαξε φυλή για να γίνει όλο αυτό το θέμα υπέρ του.

Μπορούσατε να δοκιμάσετε σε ένα καινούργιο κόσμο την καινούργια αναβάθμιση σας και όχι να γίνουμε πειραματοζωα η οικογένεια της ΣΤΟΠ(Γιατί στην τελική ετσι έγινε...)
 

DeletedUser33265

καταρχην αυτο θα μπορουσε να γινει και σε δικο σας παικτη και να διαμαρτυροσασταν εσεις αντι για εμας αφου η ενημερωση δεν εγινε με κυκλικο μηνημα, θα ηταν ατοπο να ξερει ο φιλιππας οτι θα του φυγουν οι αμυνες και να ρισκαρει ΑΝ ξαναπαρει τα χωρια του πισω...επισης αν ειδατε καλα εχει γινει λαθος στην μεταφραση πως γινετε να το ηξερε?
οσο καιρο επεφταν τα μπαν σε λογαριασμους με 100 χωρια δικα μας παντως δεν ενιωθε κανεις την αδικια...και δεν βγηκαμε να κραζουμε καθως ο πολεμος γυρισε υπερ μετα που εξαφανιστηκαν ο καβας και ο ρεντ αρμυ...οποτε τα ιδια και τα ιδια οχι μονο στο παιχνιδι αλλα και απο τους παικτες...ετσι και αλλιως εχω δηλωσει οτι ειναι η τελευταια φορα που παιζω αλλα οχι οτι ειστε και αδικημενοι μια στιγμη...
η πιο σωστη τοποθετηση ειναι του προ οτι δεν επρεπε να χαθει στρατος και να πανε ολα επισκεψεις...μεχρι εκει θα πω και κλεινω...
 

DeletedUser2088

[aig]Θα πρέπει να καταλάβετε ότι και εγώ είμαι άνθρωπος και όχι ένα απλό ψηφίο στον δικό σας υπολογιστή,
προσπαθώ να κρατήσω το φόρουμ σε μια ισορροπία εφαρμόζοντας τους κανόνες του.

Μετά από πολλές προειδοποιήσεις επιτρέψτε μου να κάνω την εθελοντική δουλειά που επέλεξα (αν κάποιος νομίζει ότι μπορεί να την κάνει καλύτερα οι αιτήσεις είναι ανοιχτές).

Το θέμα κλειδώνει και άνοιγμα παρομοίου θέματος θα οδηγήσει τον δημιουργό του ένα μήνα εκτός φόρουμ.[/aig]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή