Συζήτηση: Αναβάθμιση στην εκδοση 8.35.1

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

[mad]Εδώ μπορειτε να συζητήσετε τις αλλαγές τις νεας έκδοσης[/mad]
 

DeletedUser17506

βελτίωση αναφορών

παλιότερα δεν είχαμε ξεχωριστό θέμα για πρόταση βελτιώσεων?
δεν ξέρω αν το γράφω στο σωστό ποστ αλλά έχω μία βελτίωση να προτείνω

να βάλετε ένα ακόμα φίλτρο στις αναφορές βάση χρόνου ακριβείας
δηλαδή να επιλέγουμε αν θέλουμε να βλέπουμε αναφορές από τότε εώς τότε ή από τότε και πριν ή από τότε εώς τώρα με επιλογή μέρας και ώρας

http://prntscr.com/81txo8
[SPOIL]
1X4g82x.png
[/SPOIL]

απαντήστε αν σκοπεύεται να το κάνετε άμεσα στην επόμενη αναβάθμιση :)
ευχαριστώ
 

DeletedUser26916

αυτο θα ηταν αρκετα καλο .. μερικε φορες σε μερες πλανον μερικες αναφορες χανονται!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Επίσης έχει αναφερθεί άπειρες φορές να μπουν και τα κριάρια στις επιλογές μονάδων στον βοηθό φαρμ.
 

DeletedUser17506

καλησπέρα
ας απαντήσουν οι διαχειριστές αν είναι το κατάλληλο θέμα και αν εισακούγονται στα αυτιά τους αυτά που προτείνουμε:)

άλλη μία πρόταση που κάνει πολύ πιο εύκολο τον σχεδιασμό βάση χάρτη και νομίζω απλή!

όταν θες να βάλεις από τον χάρτη(ή φόρουμ ή σημειωματάριο αν τα έχεις εκεί σημειωμένα) χωριά σε μία ομάδα και να τα βλέπεις χρωματιστά για κάθε χωριό πρέπει να κάνεις 5 διαφορετικά κλικ και να περιμένεις να φορτώσει η σελίδα 2 φορές
πληροφορίες χωριού-διαχείριση επισημάνσεων-επιλογή ομάδας-επιβεβαίωση ΟΚ-χάρτης ή σημειωματάριο ή φόρουμ +++ ότι όταν ανοίγεις το χωριό και όταν γυρίζεις εκεί που τα βλέπεις φορτώνει η σελίδα
δεν μιλάω για ολόκληρο παίχτη
κάποιος που θέλει να βάλει 50-100 χωριά σε ομάδα θα του φάει καμιά ώρα! και είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΒΑΡΕΤΟ!!

ΠΡΟΤΕΙΝΩ :)
κάπως να προσθέσετε την επιλογή να βάζουμε τα χωριά προσθέτοντας απλά όσες συντεταγμένες τους ή με επιλογή κλικ από χάρτη ή κάπως αλλιώς αλλά πάντα μαζικά από μία σελίδα

υπάρχουν σκριπτ σε αυτό το φόρουμ που εξάγουν μαζικά συντεταγμένες και με το αντίστοιχο πλαίσιο να τις αντιγράψουμε θα ήταν ιδανικό
 

DeletedUser27574

Προς slalom-7,

[tsa] Κάθε πρόταση ή ιδέα που δημοσιεύεται από οποιοδήποτε παίκτη λαμβάνεται υπόψιν και αν κριθεί υλοποιήσιμη μεταβιβάζεται στα τεχνικά γραφεία της εταιρείας.

Τονίζεται ότι οι αλλαγές που ανακοινώνονται σε κάθε αναβάθμιση/έκδοση του παιχνιδιού επιλέγονται εν τέλει από την εταιρεία. Κατά συνέπεια η Ομάδα Διαχείρισης δεν μπορεί να εγγυηθεί ότι μια συγκεκριμένη ιδέα θα συμπεριληφθεί σε μια επικείμενη αναβάθμιση.

Όσον αφορά το σωστό θέμα στο οποίο δημοσιεύονται κάθε είδους ιδέες ή προτάσεις που αφορούν αποκλειστικά και μόνο το παιχνίδι θα το βρείτε ΕΔΩ. [/tsa]
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Kαντε απλα πραγματακια πρωτα.
Φτιαξτε την μπαρα στο κατω μερος της οθονης για να αλλαζουμε τους κοσμους σαν ανθρωποι οπως εδω και 1 χρονο γινετε στον αμερικανικο σερβερ και εαν θελετε να προτοτυπισετε φτιαξτε και την ανταλλαγη πορων με πριμιουμ οπως την εχουν στον 21 κοσμο του αμερικανικου σερβερ.
 

DeletedUser17506

Kαντε απλα πραγματακια πρωτα.
Φτιαξτε την μπαρα στο κατω μερος της οθονης για να αλλαζουμε τους κοσμους σαν ανθρωποι οπως εδω και 1 χρονο γινετε στον αμερικανικο σερβερ και εαν θελετε να προτοτυπισετε φτιαξτε και την ανταλλαγη πορων με πριμιουμ οπως την εχουν στον 21 κοσμο του αμερικανικου σερβερ.

μου έχει κάνει και εμένα εντύπωση που δεν έχει μπει ακόμα εδώ το κουμπί κάτω αριστερά να αλλάζουμε κόσμους αφού υπάρχει αλλού!

αυτό με την ανταλλαγή πόρων τι είναι? δεν το έχω δει
 
Κορυφή