SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31689

Κανεις δεν έριξε πυξίδα στον Nigredo άλλοι στρατολογήθηκαν υπό τον φόβο της πυξίδας ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Αυτοι που ξερουν ξερουν δεν εχω την αναγκη να αποδειξω τιποτα στη συγκεκριμενη περιπτωση. Απλα αναφερα ενα γεγονος.

Ειναι αναγκη φιλε μου να αποδειξεις αυτα που λες... Αν δεν αποδειξεις τιποτα απλα ολα ειναι δικες σου αερολογιες απλα για να καταφερεις τι? Πες μου και ποια ατομα παιζουν βρωμικα να δουμε.. Τελικα εκει στην σκουλ σας βαρανε ε? Ενα γεγονος πρεπει να υποστηριζετε με αποδειξεις αν οχι απλα μην γραφεις παραπανω μπουρδες..
 

DeletedUser33711

Το εαν γραφω μπουρδες η οχι το ξερουν οι αρχηγοι σου καλυτερα απο εμενα. Δε νιωθω την αναγκη να δειξω τιποτα και σε κανεναν ειδικα εδω οπου θα μιλησει ο καθε "ασχετος" με το ζητημα. Το να βγαινετε ολοι μαζι για αλλη μια φορα και να κανετε σα τα κοκορια μαλλον ειναι τρανη αποδειξη οτι αυτα που λεω ειναι γεγονοτα. Εαν δεν ειστε καθαροι απλα μην βγαινετε να το παιζετε εγω αυτο λεω ! Μην ξανακουσω κουβεντα για dnd λοιπον. Και θα προτεινω να μη συνεχισουμε το θεμα προς αυτη την κατευθυνση. Σε επομενο κοσμο που θα μπουμε dnd vs sol εκει θα μετρησουμε την αξια μας , αν και μεταξυ μας εδω με τη school που δεν ειναι premade φυλη τα βρισκεται σκουρα. :hmmm:

ΥΓ: Νιγρεδο και Troublemaker σας εκαναν γιογιο και στο ενα πλανο που σας βαρεσαμε μαζι και εμεις απο τη Μαο παραδοθηκατε μη τα λεμε ξανα ξανα τα ιδια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

λοιπον ναι. αμα ειναι να βγαινεις και να λες οτι κατι γινεται χωρις να εχεις καποιες αποδηξεις να μην το λες καθολου.

αν ομως εχεις να το βγαλεις εδω να το βλεπουμε ολοι φιλε ασερ
 

DeletedUser33711

Για τελευταια φορα και δεν επανερχομαι δε νιωθω την αναγκη να με πιστεψει ο οποιοσδηποτε αυτοι που ξερουν ξερουν αυτο μου φτανει.

Τελος.
 

DeletedUser26916

μα δεν ειναι αυτο! απλα γινεται ποιο θεαματικος ο πολεμος οταν υπαρχει λιγη λασπη και στο εξτερναλ.
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Μονο εγω και ο ace βγηκαμε 1ον.. Δευτερο οταν λες πως παιζουμε βρωμικα θα κατσουμε με σταυρωμενα χερια να βλεπουμε τον οποιοδηποτε να λεει οτι του κατεβει? Δειξε εσυ λοιπον τις αποδειξεις σου και τοτε βγες να πεις οτι θες... Δεν μου αρεσει εμενα να μου λενε πως παιζω βρωμικα χωρις καν αποδειξεις και να το αφηνω ετσι.. + οτι μπορει να επηρεασει παικτες που δεν παιζουν κ33 και να λενε διαφορα για μας... και για τελευταια φορα στο λεω επειδη εγω προσωπικα δεν εχω να φοβηθω τιποταα, γραψε εδω τις αποδειξεις σου να τελειωνουμε.
 

DeletedUser33711

Σκοπος μου δεν ειναι να ριξω λασπη στο εξτερναλ ακομα και εαν αυτη ειναι καθαρη αληθεια. Με συγχωρεις.


Θα σε αφησω με την απορια "ante geia" για τη φυλη σου δε λεει κανεις ασχημα λογια απο αυτο που ειπα μολις. Ξερεις τι εχουν κανει σε αλλο κοσμο με την υποθεση των μηνυματων κλπ. Αυτο και μονο φτανει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Σκοπος μου δεν ειναι να ριξω λασπη στο εξτερναλ ακομα και εαν αυτη ειναι καθαρη αληθεια. Με συγχωρεις.


Θα σε αφησω με την απορια "ante geia" για τη φυλη σου δε λεει κανεις ασχημα λογια απο αυτο που ειπα μολις. Ξερεις τι εχουν κανει σε αλλο κοσμο με την υποθεση των μηνυματων κλπ. Αυτο και μονο φτανει.

γιατι εσυ ξερεις τι εχουμε κανει? αφου τοτε δεν επαιζες καν φυλετικες
 

DeletedUser33711

Τι σχεση εχει το εαν επαιζα φυλετικες με το εαν ξερω ?

Υγ: Α ναι ?

:rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Κανεις δεν έριξε πυξίδα στον Nigredo άλλοι στρατολογήθηκαν υπό τον φόβο της πυξίδας ;)

Στρατολογηθηκαμε με τον φοβο της πυξιδας,χμμ μαλιστα,επειδη κουραστηκα να λεω τα ιδια,μερικες σελιδες πισω εχω απαντησει με πριντ για αν στρατολογηθηκαμε γιατι "φοβηθηκαμε" την πυξιδα.Τελευταιο σχολιο επι του θεματος,στην 10αδα της dnd στον κ32,6 ακκ απο α.κ.α τα οποια κατα τυχαια συμπτωση ειναι και πρωτα στις απωλειες πολεμου.Κοιτα να δεις πως τα φερνει η ζωη,απο κατατρεγμενοι να κουβαλαμε ;)
Οσο για το πλανο και ποτε διαλυθηκαμε,αν ο γκρει δεν γινοταν μεταγραφη σε ενα βραδυ,πολλα πραγματα θα ειχαν παει αλλιως.

Οσο για σενα ασερ,και το συγκεκριμενο σχολιο σου " Το να βγαινετε ολοι μαζι για αλλη μια φορα και να κανετε σα τα κοκορια μαλλον ειναι τρανη αποδειξη οτι αυτα που λεω ειναι γεγονοτα."Βγηκα απλως και ρωτησα αν εχεις αποδειξεις ή αν λες λογια του αερα,και απαντησες με λογια του αερα.Μην προσπαθεις να ριξεις την ανικανοτητα της τεκμηριωσης του σχολιου σου σε προσβολες για δηθεν κοκορια.Σε ρωτησαμε,δεν απαντησες και προσπαθεις να βγεις και απο πανω.Ε δεν ειναι λιγο ακραιο αυτο;
 

DeletedUser33711

Σωτηρη δε προσπαθω να βγω πουθενα απο πανω , ο υπαρχηγος σου ξερει για αυτο δε μπηκε στον κοπο να ρωτησει καν. Εγω αυτο που ειπα το ειπα για να συνεχισουμε να παιζουμε σωστα οπως παιζουμε μεχρι στιγμης. Δεν εχω την αναγκη της επιβεβαιωσης και της αναγνωρισης βγηκα και ανεφερα ενα γεγονος και ειπα τη γνωμη μου. Τελος για δευτερη φορα και αυτη τη φορα οριστικα. Προσωπικα δε θα ξανα αναφερθω στο ζητημα.
 

DeletedUser30906

Σας χαιρομαι ειναι η αληθεια, ειστε ναζιαρικα ολα.
Αλλα ας μιλησουμε λιγο για αυτον τον κοσμο, η dnd τσουζει πολυ απο οτι φαινεται!

:oops:
 

DeletedUser26663

Εγώ περιμένω να δω τα στατιστικά μετά τα πλάνα!
Καλές μάχες και στους δύο :)
Απλός παρατηρητής πλέον
 

DeletedUser

Σωτηρη δε προσπαθω να βγω πουθενα απο πανω , ο υπαρχηγος σου ξερει για αυτο δε μπηκε στον κοπο να ρωτησει καν. Εγω αυτο που ειπα το ειπα για να συνεχισουμε να παιζουμε σωστα οπως παιζουμε μεχρι στιγμης. Δεν εχω την αναγκη της επιβεβαιωσης και της αναγνωρισης βγηκα και ανεφερα ενα γεγονος και ειπα τη γνωμη μου. Τελος για δευτερη φορα και αυτη τη φορα οριστικα. Προσωπικα δε θα ξανα αναφερθω στο ζητημα.

Δεν λες ενα γεγονος,γιατι τα γεγονοτα ειναι αποδεδειγμενα οτι εχουν γινει,αυτο προσπαθω να σου πω :)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
stefV και αυτος εκτος φυλης για να μην χαλασετε τα στατς!!!
μηπως τραβηξε και αυτος καλωδιο??

α ρε ξεφτυλες
 

DeletedUser33711

Εγω ρωταω να μαθω γιατι εφυγε παντως http://prntscr.com/8arx3s

Με την ιδια λογικη θα βγαζαμε ολους τους παικτες οταν τρωνε πλανο μην παμε +25 παλι.? Ο παικτης βγηκε μονος του και εγω ρωταω γιατι βγηκε δεν τον πεταξαμε απο τη φυλη και προσωπικα δεν εχω ενημερωση.
 

DeletedUser26309

απορω γιατι εχετε παικτες σαν τον σαρκοβορο οταν θελετε να θεωρηστε καλη φυλη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή