SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33703

Κατά την γνώμη μου όλα τα πλάνα σας που έχετε κάνει ως τώρα είναι σε λάθος στόχους , είναι πολύ καλύτερα από τα δικά μας στον σχεδιασμό αλλά και στην εκτέλεση και λόγω αυτού με σωστούς στόχους θα ήσασταν στο +50 ανετότατα .
Αν αυτό το πλάνο έπεφτε σε έναν λογαριασμό στην 20άδα της SOL όχι και τόσο ενεργό θα είχε εξαφανιστεί , και αν δεν είχε πάει πυξίδα θα έμενα με 4-5 χωριά .
Κατά την γνώμη μου λόγω αυτού θα χάσετε τον κόσμο , μπορεί να βγω και λάθος θα δείξει .

Ένας λογαριασμός μεγάλος και ενεργός που χτυπιέται αν δεν δεχθεί ολοκληρωτική καταστροφή με τη βοήθεια της φυλής μπορεί να ξανά φτιαχτεί όπως ήταν το πολύ σε 2 εβδομάδες .
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
ειπε κανεις οτι τα πλανα θα γινονται μονο σε σενα στο εξης ή δεν θα παμε και για 50-100 χωρια σε αλλες περιοχες;

Υπομονη ολα θα γινουν στην ωρα τους. Τα κλεισιματα κοσμου αργουν ακομα. Γιατι να βιαζομαστε αλλωστε. Μια χαρα κοσμος ειναι. Μακάρι να ήταν και αλλοι σαν και αυτον.

Αλλα μην βγαινει ο αλλος και λεει για αποτυχια πλανου. Οχι τιποτε αλλο και βαριεμαι να περναω 100 χωρια plan τώρα :p
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
τελικα τα πλανα τα βγαζεις μονος σου? ή ειναι ομαδικη δουλεια οπως ελεγες?

λοιπον φιλτατε υπερπαικτουρα κυριε Κωστα αν εισαι τοσο μεγαλος πλαναρχης βγαλε ενα πλανο αεροπλανο πανω να δουμε τι θα παρετε...

θα εχει μεγαλη πλακα (L)
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Για πάνω δεν ξέρω, πάνω σου ίσως :p

Τα πλάνα είναι Ομαδικότατη δουλεια. Το τελευταίο πλάνο ήταν "made by sotostheone" και support απο 3-4 παιχτες της διοίκησης.

Μην πας να με τσιγκλίσεις δεν ψαρώνω τόσο εύκολα όσο τα παιδιά που παραμυθιάζετε στο skype πριν απο κάθε πλάνο μας. Ό,τι είναι να έρθει θα το δεις, ό,τι επιτήρηση να παίξεις θα την παίξεις και ό,τι χωριό είναι να χαθεί θα χαθεί εν ευθέτω χρόνω :D

Κανείς δεν είναι υπερπαίχτουρας. Άλλοι έγραφαν για superproφυλές στο external για πυξίδες τον Αυγουστο και για τρίχες κατσαρές και πανηγύριζαν μόνοι τους.

Αντε good luck στο πλάνο και καλά νομπλαρίσματα :p
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Θα στο πω απλα μια φορα για να το καταλαβεις εσυ και τα μαθητουδια σου

δεν μπορειτε να με χτυπησετε....
 

DeletedUser33761

O Da Vinci είναι άτρωτος, μην δοκιμάσετε καν!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
α ναι ξεχασα εσυ εισαι ο superman και δεν καταλαβαίνεις τίποτα... :axe:
κρίμα σε όλους εμας τους μέτριους.

Αλλη μερα παλι external γιατι τους τα κάναμε τσουρέκια εδώ πέρα

Μπορείτε να επανέρθετε στο θέμα μας :p
 

DeletedUser33703

Τα πλάνα είναι Ομαδικότατη δουλεια. Το τελευταίο πλάνο ήταν "made by sotostheone" και support απο 3-4 παιχτες της διοίκησης.

Εγώ πιστεύω πως το πλάνο ήταν ''made by φασόλας'' ο Uppercut θα καταλάβει , αλλά αυτό θα μείνει απόκρυφο μυστικό της ηγεσίας σας.
 

DeletedUser33711

Θα στο πω απλα μια φορα για να το καταλαβεις εσυ και τα μαθητουδια σου

δεν μπορειτε να με χτυπησετε....

Untouchable τσουτσουριασα

Ολοι χτυπιουνται, κανεις δεν ειναι ατρωτος μαζεψε λιγο το ναρκισισμο σου και κατεβα στο υψηλο παλι επιπεδο παικτικα που βρισκεσαι. Και επιτελους ξυπνα στον 32 εφαγες πυξιδα απο Σαλονικα Νολαντερ αυτο το ξεχασες ? Α συγνωμη εδειξες και εκει ποσο μεγαλη παικτουρα εισαι και εδωσες ____(τα χωρια σου) στον ορκισμενο σου εχθρο. Για αλλον εναν κοσμο εκει προκαλεσατε αηδια! Ειλικρινα λυπαμαι που εδω και ποσα post βγηκαμε να πουμε φυσιολογικα, συγχαρητηρια και πουλας υφος. Και να σου θυμησω το γραφει η υπογραφη σου

ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΝΟΜΠΛΑΡΟΝΤΑΙ και εαν ερθει η ωρα σου δε θα ξερεις που να κρυφτεις και θα πας παλι για διαγραφη !! εκτος εαν εννοεις αυτο οτι οταν δεις σπαθακια πατας διαγραφη χμμμμ:hmmm:

τα πολλα λογια ειναι φτωχια μπορει σε δυο μερες να μας παρετε 100 χωρια.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
μολις σταματησε ο Genlyn τον κοσμο σταματησα και εγω μαζι του γιατι ειχα μπει για να τον βοηθησω ενω επαιζα στον κ30

ημουν λογιαριασμος 25αδας ενω δεν επαιζα καθολου και στις 22/3 περασα επιτηρηση στον φιλο μου σπυριδινικο να μοιρασει τα χωρια μου

εδωσε ολο τον πανω πυρηνα μου στη φυλη 3-ου και τα κατω χωρια τα πηρανε τα παιδια απο πρωην σος

εδω ειναι τα στατς...πριν μοιραστουν τα χωρια μου δεν ειχα χασει ουτε ενα οπως μπορεις να δεις εκτος απο τα ρικλειμ...και τονιζω παλι στον κ32 δεν επαιξα γιατι ημουν στον κ30 απλα βοηθησα καποιους φιλους

http://twstats.gr/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=7740619&type=&pn=-1

οποτε αυτο που λες ειναι τουλαχιστον ****...

υγ. αν ποτε παιξεις κοσμο που να σε χτυπανε 3 ηπειροι για αρκετους μηνες και ενω τρως ξυλο απο παντου το παλευεις μεχρι τελους και δεν πατησεις διαγραφη μπορεις να μου μιλησεις για αυτο το θεμα...γιατι εμεις αυτο καναμε στον κ30 ενω οι περισσοτεροι στη θεση μας θα ειχαν πατησει διαγραφες μηνες νωριτερα πριν φαμε πυξιδα απο μπαν
 
Τελευταία επεξεργασία:

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Σε αυτό το πλάνο φάνηκε ξεκάθαρα η σαφέστατη ανωτερότητα της σκουλ, χτυπήσαμε με τεραστια επιτυχία(40%) τον μετριο αρχηγο τους,ο οποιος παρακάλαγε :'( καμια εβδομαδα για αμυνες οι οποίες φυσικα δεν ηταν διαθέσιμες καθως ηταν στα 20+ στακαρισμενα χωρια του acequad :doh: καθως επισης και στα χωρια του da vinci και dreamer bill.
Μολις εσπασαν βέβαια τα χωριά ο αγαπημένος μας ace οπως και ολη η σολ εκαναν αυτο που ξερουν καλύτερα να βαζουν αμυνες σε χωρια με 5 τειχος με αποτελεσμα αυτες φυσικά να σφαχτουν και χωρια να χάνονται ακομα και σημερα.
Πληροφορίες θέλουν το συμβούλιο της σολ να συνεδριασε χτες και μάλιστα έχουμε αποκλιστικούς διαλόγους:

-blacko(ο μπουκομενος)=αυνες αυνες εχομε κι αλλους αιστους
-irotheos=τα εχω στείλει ολα στον αce
-trafalgar=και εγω στον ace τα εχω και τα υπολοιπα στον da vinci και dreamer bill
-panourgos=0111001101011100011101110100011
-da vinci =καλα τα λεει ο πανουργος ο chess με περασε στην καταταξη, θέμα ημερων ειναι να περασει και αυτον τζαπα οι 120κ+ λεηλασιες που έκανε καθε μερα τι να τους κάνει τουςς αριστους αν δεν μπορεί να πάρει χωρια ενεργων παιχτων
-panourgos=1101110011000001110110111100000001
-da vinci=ενταξει μην θυμωνεις τοσο το επομενο πλανο θα γινει παλι πανω στα βαρβαρα του χλαπα και καναδυο ανενεργων που θα βρουμε
-smileq=μα πως καταλαβαίνετε τι λεει ο πανουργος?
-blackο ο ανετος = ωραια κανονιστικε πλανάκι πανω ,ξερεται εσεις τα γνωστα δηλώνεται και χτυπάτε απλά να φτάνετε πρωι
-de insidious= DA-DE DA-DE DA-DE
-da vinci= τι ωρα νικο?
-blacko=mm mm mmm
-da vinci=ok καταλαβα θα γυρισε ο σωτος απο το τσιγάρο,οπως ειπε ο αρχηγος δηλωστε στο φορουμ στοχους και νυκε για ωστε να περάσω και παλι τον chess
panourgos=000011101010111001110111100000011
da vinci =ok και για τον πανουργο
panourgos=1110111

υγ1=ο χλαπα ο βαρβαρος σας ποναει ακομα
υγ2= -smileq μα πως τον καταλαβενεται ?!!!!!?!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Σε αυτό το πλάνο φάνηκε ξεκάθαρα η σαφέστατη ανωτερότητα της σκουλ, χτυπήσαμε με τεραστια επιτυχία(40%) τον μετριο αρχηγο τους,ο οποιος παρακάλαγε :'( καμια εβδομαδα για αμυνες οι οποίες φυσικα δεν ηταν διαθέσιμες καθως ηταν στα 20+ στακαρισμενα χωρια του acequad :doh: καθως επισης και στα χωρια του da vinci και dreamer bill.
Μολις εσπασαν βέβαια τα χωριά ο αγαπημένος μας ace οπως και ολη η σολ εκαναν αυτο που ξερουν καλύτερα να βαζουν αμυνες σε χωρια με 5 τειχος με αποτελεσμα αυτες φυσικά να σφαχτουν και χωρια να χάνονται ακομα και σημερα.
Πληροφορίες θέλουν το συμβούλιο της σολ να συνεδριασε χτες και μάλιστα έχουμε αποκλιστικούς διαλόγους:

-blacko(ο μπουκομενος)=αυνες αυνες εχομε κι αλλους αιστους
-irotheos=τα εχω στείλει ολα στον αce
-trafalgar=και εγω στον ace τα εχω και τα υπολοιπα στον da vinci και dreamer bill
-panourgos=0111001101011100011101110100011
-da vinci =καλα τα λεει ο πανουργος ο chess με περασε στην καταταξη, θέμα ημερων ειναι να περασει και αυτον τζαπα οι 120κ+ λεηλασιες που έκανε καθε μερα τι να τους κάνει τουςς αριστους αν δεν μπορεί να πάρει χωρια ενεργων παιχτων
-panourgos=1101110011000001110110111100000001
-da vinci=ενταξει μην θυμωνεις τοσο το επομενο πλανο θα γινει παλι πανω στα βαρβαρα του χλαπα και καναδυο ανενεργων που θα βρουμε
-smileq=μα πως καταλαβαίνετε τι λεει ο πανουργος?
-blackο ο ανετος = ωραια κανονιστικε πλανάκι πανω ,ξερεται εσεις τα γνωστα δηλώνεται και χτυπάτε απλά να φτάνετε πρωι
-de insidious= DA-DE DA-DE DA-DE
-da vinci= τι ωρα νικο?
-blacko=mm mm mmm
-da vinci=ok καταλαβα θα γυρισε ο σωτος απο το τσιγάρο,οπως ειπε ο αρχηγος δηλωστε στο φορουμ στοχους και νυκε για ωστε να περάσω και παλι τον chess
panourgos=000011101010111001110111100000011
da vinci =ok και για τον πανουργο
panourgos=1110111

υγ1=ο χλαπα ο βαρβαρος σας ποναει ακομα
υγ2= -smileq μα πως τον καταλαβενεται ?!!!!!?!

χαχαχαχαχα ενταξει εκλαψα, οτι καλυτερο διαβαζω σημερα...:rolf:
 

DeletedUser33711

μολις σταματησε ο Genlyn τον κοσμο σταματησα και εγω μαζι του γιατι ειχα μπει για να τον βοηθησω ενω επαιζα στον κ30

ημουν λογιαριασμος 25αδας ενω δεν επαιζα καθολου και στις 22/3 περασα επιτηρηση στον φιλο μου σπυριδινικο να μοιρασει τα χωρια μου

εδωσε ολο τον πανω πυρηνα μου στη φυλη 3-ου και τα κατω χωρια τα πηρανε τα παιδια απο πρωην σος

εδω ειναι τα στατς...πριν μοιραστουν τα χωρια μου δεν ειχα χασει ουτε ενα οπως μπορεις να δεις εκτος απο τα ρικλειμ...και τονιζω παλι στον κ32 δεν επαιξα γιατι ημουν στον κ30 απλα βοηθησα καποιους φιλους

http://twstats.gr/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=7740619&type=&pn=-1

οποτε αυτο που λες ειναι τουλαχιστον ****...

υγ. αν ποτε παιξεις κοσμο που να σε χτυπανε 3 ηπειροι για αρκετους μηνες και ενω τρως ξυλο απο παντου το παλευεις μεχρι τελους και δεν πατησεις διαγραφη μπορεις να μου μιλησεις για αυτο το θεμα...γιατι εμεις αυτο καναμε στον κ30 ενω οι περισσοτεροι στη θεση μας θα ειχαν πατησει διαγραφες μηνες νωριτερα πριν φαμε πυξιδα απο μπαν

Σε παρακαλω μη μου μιλας για στατς σε μια ηπειρο οπου ησασταν μια μητρικη και 5?! ακαδημιες , απο ποιον να χασεις χωρια απο τα βαρβαρα ? για αγκαλιτσες πηγαινατε εκει..

Μηπως εχω βρεθει στη θεση αυτη που αναφερεσαι ? Για να σκεφτω... Ααα ναι Invincible24 πρωτο τραπεζι πιστα στον 32 στο μετωπο μπλεγμενος αναμεσα στη Dnd. Μετωπο μπροστα εκει μετωπο και εδω. Συνεχιζουμε πρωτο πλανο DND μονο επανω μας πλανο ιδιο οπως δεχτηκατε πριν 4 μερες. Να μην σου αραδειασω παλι νουμερα μαλλον σε εχω ζαλισει. Θα σου πω μονο αυτο ενα πλανο πανω μας μονο ποσοστο επιτυχιας 13/50 και στησιμο οχι Blacko στησιμο μπλεγμενο και οχι στημενο για πολεμο !! Συνεχιζοντας κρατουσαμε ενα μετωπο μονοι μας ολοκληρο με 6,7 επιτηρησεις επι δυο μηνες been there done that.

Πλαναρες κανει η DND και ο αρρωστος της πολεμος της, η πιεση της γιατι μην ξεχνας ο πολεμος δεν ειναι μονο τα πλανα αλλα και η καθημερινη πιεση, ωχ αυτο δεν επρεπε να το πω DND ουπς μου ξεφυγε παλι

Μπορω να σου μιλησω τωρα ω Da vinci μεγαλε ?

Λοιπον προσωπικα εγω δεν κραταω. Περιμενουμε το πλανο σας. Αλλη απαντηση μην περιμενεις με κανατε και εκανα 5 δημοσιευσεις μαζι !! τσ τσ τσ
 

DeletedUser33703

Ένα πλάνο και πόσο μάλλον ένα πλάνο με αριστοnukes καταλαβαίνεις ότι είναι πολύ ποιο δύσκολο όσο αφορά τον Κ33 από οποιοδήποτε άλλο κόσμο γιατί μην ξεχνάς πως ο κ33 δεν έχει paladin οπότε δεν έχει και φανάρια και δεν έχει και νυχτερινή οπότε δεν υπάρχουν κάποιες ώρες μέσα στη μέρα να μπορείς να πάρεις άμυνες ή να ανέβουν λίγο τα ηθικά ή ακόμα και να μπορείς να ξεκουραστείς .
Σε έναν άλλο κόσμο τα πράγματα θα ήταν πολύ ποιο απλά και το αποτέλεσμα πολύ ποιο κακό για εσάς.
 

DeletedUser

Σε αυτό το πλάνο φάνηκε ξεκάθαρα η σαφέστατη ανωτερότητα της σκουλ, χτυπήσαμε με τεραστια επιτυχία(40%) τον μετριο αρχηγο τους,ο οποιος παρακάλαγε :'( καμια εβδομαδα για αμυνες οι οποίες φυσικα δεν ηταν διαθέσιμες καθως ηταν στα 20+ στακαρισμενα χωρια του acequad :doh: καθως επισης και στα χωρια του da vinci και dreamer bill.
Μολις εσπασαν βέβαια τα χωριά ο αγαπημένος μας ace οπως και ολη η σολ εκαναν αυτο που ξερουν καλύτερα να βαζουν αμυνες σε χωρια με 5 τειχος με αποτελεσμα αυτες φυσικά να σφαχτουν και χωρια να χάνονται ακομα και σημερα.
Πληροφορίες θέλουν το συμβούλιο της σολ να συνεδριασε χτες και μάλιστα έχουμε αποκλιστικούς διαλόγους:

-blacko(ο μπουκομενος)=αυνες αυνες εχομε κι αλλους αιστους
-irotheos=τα εχω στείλει ολα στον αce
-trafalgar=και εγω στον ace τα εχω και τα υπολοιπα στον da vinci και dreamer bill
-panourgos=0111001101011100011101110100011
-da vinci =καλα τα λεει ο πανουργος ο chess με περασε στην καταταξη, θέμα ημερων ειναι να περασει και αυτον τζαπα οι 120κ+ λεηλασιες που έκανε καθε μερα τι να τους κάνει τουςς αριστους αν δεν μπορεί να πάρει χωρια ενεργων παιχτων
-panourgos=1101110011000001110110111100000001
-da vinci=ενταξει μην θυμωνεις τοσο το επομενο πλανο θα γινει παλι πανω στα βαρβαρα του χλαπα και καναδυο ανενεργων που θα βρουμε
-smileq=μα πως καταλαβαίνετε τι λεει ο πανουργος?
-blackο ο ανετος = ωραια κανονιστικε πλανάκι πανω ,ξερεται εσεις τα γνωστα δηλώνεται και χτυπάτε απλά να φτάνετε πρωι
-de insidious= DA-DE DA-DE DA-DE
-da vinci= τι ωρα νικο?
-blacko=mm mm mmm
-da vinci=ok καταλαβα θα γυρισε ο σωτος απο το τσιγάρο,οπως ειπε ο αρχηγος δηλωστε στο φορουμ στοχους και νυκε για ωστε να περάσω και παλι τον chess
panourgos=000011101010111001110111100000011
da vinci =ok και για τον πανουργο
panourgos=1110111

υγ1=ο χλαπα ο βαρβαρος σας ποναει ακομα
υγ2= -smileq μα πως τον καταλαβενεται ?!!!!!?!

Θανασαρα εγω γιατι δεν ειμαι στον διαλογο του συμβουλιου;;;

Υ.Γ.γιατι μιλας για στακαρισμενα βρε οταν παιρνει χωριο ο κυριος κωστας και του στελνεις τα 40 αμυντικα χωρια που εχεις στο μετωπο;;
τσ τσ τσ καθολου αυτογνωσια σε αυτον τον κοσμο!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
1101110011000001110110111100000001
:D χαχα

του στελνεις τα 40 αμυντικα χωρια
και λίγα λες για τα 777 αμυντικά του :p


τελικα εχουμε και μαμω τα παιδια στον κοσμο. πλακα πλακα μια φυλη με παιχτες School και Sol θα μάμαγε.
Ποια QQ, ποια CxC, μιλάμε για άνετη νίκη παντού :p

AceQuad και cr777 για αμυνες
Blacko και Sotostheone να πολεμανε
Panourgo να κάνει λεηλασίες και 10010111011
Ammut και Βrutal (μονο απο τα U στα ονοματα τους φοβασαι)
Da ViNci και chess να τσακωνονται ποιος την εχει πιο μεγαλη
και με μια φουρνια 20 παιχτων της School και 10 της SOL ( χαχα ναι εχουμε 20 καλυτερους εμεις, χαχα) και Nowhere to run, SchoOL (ε ναι στο ονομα θα ειστε μεσα στο school) και εκει θα τελειωσει ο gr*


ΥΓ. τι με επιασε σημερα και θελω να τσακωνομαι; :D

ΥΓ2 Equalizer & black label in of course :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Οντως θα ηταν δυνατος ο συνδυασμος των 2 φυλων,βεβαια στο ονομα τα χαλαμε καπως αλλα θα τα βρουμε θελω να πιστευω!

Mess with the best,το υστερογραφο που εβαλες καταλαβαινεις ποσο αντιφατικο ειναι εε;
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Προφανως με το "δεν εχω κατι προσωπικο" εννοει οτι δεν ειναι ηδη τσακωμενος μαζι τους απο αλλο κοσμο ή κατι τετοιο φανταζομαι. Αλλα οκ πανω κατω εχει δικιο στα περισσοτερα. Πώς θα μπορούσε άλλωστε ένας τέτοιος παίχτης να μην έχει δίκιο; (L)

Γιατι τί ονομα θες εσυ; καλα αν σκεφτω θα βρω κατι καλο αλλα βαριεμαι τωρα. :p

Ο DaVinci δεν ξέρω αν θα μπει βεβαια αν συνεχίσει έτσι.. χαχα ακούς εκει να προσβαλει έναν μύθο. χαχα
Περα απο την πλάκα οχι οκ, εχει το στυλ του Ανούβη αλλα τον ανούβη τον συμπαθούσα, αυτος μου καθεται λίγο στο στομάχι ακόμα :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή