Συζήτηση: Σώσε ένα βασιλιά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33867

Οταν εξερευνησουμε την σπηλια, με ποιο αριθμο στρατευματων θα πρεπει να επιτεθουμε για να "νικησουμε το τερας" ???
 

DeletedUser

οταν παρεις εκεινο το μπονους που δινει π.χ. 15% επιπλεον αμυντικη δυναμη.. ειναι για ολα τα στρατα που εχω στο χωριο (και απο βοηθειες και δικα μου) ή μονο τα δικα μου?
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Για όλα υποθέτω,Τουλάχιστον αυτό ίσχυε στο προηγούμενο.
 

DeletedUser33867

που μπορουμε να δουμε τις καθημερινες αποστολες?
 

DeletedUser27574

Απαντήσεις σε απορίες

Προς την ερώτηση του apoelistas lemesou,

Τα bonus επιθετικής και αμυντικής δύναμης, που προσφέρονται από τις διασώσεις συγκεκριμένων βασιλικών οικογενειών, εφαρμόζονται στο σύνολο των στρατευμάτων εντός των χωριών σας ανεξάρτητα αν είναι δικά σας ή όχι.


Προς την ερώτηση του mr. despicable,

Επιλέγοντας το εικονίδιο
event_icon.png
(δίπλα από το εικονίδιο του Paladin, πάνω δεξιά στην οθόνη σας), κατευθύνεστε στη σελίδα του event. Στο πίνακα με τίτλο "Πρόοδος του event", στη γραμμή "Ολοκληρωμένες αποστολές" μπορείτε να εποπτεύσετε τις διαθέσιμες αποστολές. Για να ανοίξει μια νέα αποστολή θα πρέπει να έχετε ολοκληρώσει την προηγούμενη αποστολή της ημέρας. Δεν προσφέρεται η δυνατότητα να δείτε συγκεντρωτικά τις αποστολές, παρά μόνο κάθε μέρα κατά τη σύνδεσή σας.



Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το event μπορείτε να παρακολουθήσετε [video=youtube;G2C3NQHUSBU]https://www.youtube.com/watch?v=G2C3NQHUSBU&feature=youtu.be[/video].
 

DeletedUser7539

τα τερατα που μπορει να συναντησουμε και οι μοναδες που τα νικανε ειναι:

δορυ--> κενταυρος
δορυ--> μονοκερος
δορυ--> ελεφαντας
ξιφος--> δεντρο
ξιφος--> γιγαντας
ξιφος--> ορκ
ξιφος--> μινωταυρος
ελαφρυ--> καλλικαντζαρος
ελαφρυ--> τελωνιο
τσεκουρι---> βασιλισκος
τσεκουρι--> δρακος
 
Κορυφή