- Προπα-γανδα-μπου-γαδα-

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28143
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28143

Θα παρακαλεσω θερμα την ηγεσια των ΜΑΟΜΑΟ να σταματησει..




1) Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας,οπου να λενε οτι φταιω εγω για ολα..

2) Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας, οπου να το παιζουν θυματα και εμεις ολοι οι αλλοι οι κακοι.

3)Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας,που να λενε οτι εισαι πολυ καλος παιχτης και δεν θα σε βαρεσουμε εσενα.

4)Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας οπου να λενε οτι ο Conan--k5 ειναι λαμογιο...(το ξερουν απο μονοι τους)

5) Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας και μετα απο πλυση εγκεφαλου,να τους ζητα κωδικους η επιτηρηση.(για καλο σκοπο)

6)Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας για να πανε με ΜΑΟΜΑΟ γιατι ο πολεμος ειναι αδικος...(ντουνιας)

7)Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας και να προσπαθει να βγουν σοι απο μακρινο ξαδελφο στο Περου,για να μην παιξουν.

8)Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας που να τους ζητα να πατησουν διαγραφη η να παρατησουν το game γιατι ειναι λερα ο conan-k5....(οφειλω παντως να πω οτι με καμια 2 η 3 ατομα το καταφερατε).χαχαχαχα εχετε το χαρισμα τελικα στο λεγειν.

9)Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας και να λεει οτι εγω φταιω για ολα,γιατι τα ειχαν κανει αυτοι ριμαδι τα εσωτερικα τους προβληματα και μετα καπου να τα ριξουμε....τι βολικο....θα ελεγα..

10)Να στελνει μυνηματα σε παιχτες μας οπου να τους λεει ,τι παιζετε ρε .?? αφου μετα μολις θα φανε εμας θα φανε και εσας για να κλεισουν κοσμο...Πραγματικα ποσο χαμηλα..??...

Θα μπορουσα να γραψω πολλα ,αλλα πραγματικα ντρεπομαι...θα αφησω το πιο καλο για το τελος..


Θα παρακαλεσω τον Αρχηγο,να μην κανει δωρα στα μελη μας τα χωρια του ,για να το παιξει ο καλος και ο Conan ο κακος.

Δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη κανει δωρακια τα χωρια της φυλης του σε εχθρους...Αν πιστευει οτι εχει φιλους μεσα ,γιατι απο την αρχη της Συμμαχιας δεν εκανε ουτε μια προσπαθεια με εμας.? γιατι το μονο που ηθελε ,ηταν να μας φαει.?? τοτε τι θα ελεγε στους φιλους του.?? δεν ειναι ετσι το πραμα και τα παιδια πλεον το εχουν καταλαβει καλα τι παιζει...

Εχει παιδια που καιγονται καθε μερα και αυτος τα δινει δωρο.??? Πρωτη φορα το εχω ξαναδει αυτο..Ποσο χαμηλα μπορει να πεσει ενας αρχηγος.???

Να καιγονται στην φυλη του και να τα κανει δωρα αυτος στον εχθρο του...τι να πω με ξεπερνα αυτο...και να το γραφει και στα χωρια του μαλιστα,χαχαχαχαχα..Αυτος θα παρει αυτο,το αλλο εκεινος και παει λεγοντας...(τα γραφω ολα γιατι δεν με αφηνει μονο εμενα να παρω χωριο και με κερνα κοκκινες) :angry:(ειμαι νουμπας τι να κανω)?? θα μαθω..σιγα σιγα..





Και για να κανω και εγω την προπανδα μου,θα πω ....


Αν εχεις τετοιο αρχηγο,τι να τον κανεις τον εχθρο τελικα...

Να τον χαιρεστε ,πραγματικα ....Μολις τελειωσεις τα δικα σου δωρα ,δωσε μας και κανενα αλλου μελους σου τα χωρια να τα παρουμε ξεκουραστα..

Δεν περιμενα ποτε οτι ηγεσια θα πεσει τοσο χαμηλα ,μονο και μονο για της εντυπωσεις...Και μαλιστα εντυπωσεις στην εχθρικη φυλη και οχι στην δικια της που φτανει σε σημεια διαγραφης και αυτος προσπαθει να κανει νεους φιλους στην αντιπαλη φυλη με σκοπο να δειξει οτι ειμαι ο Κακος του Κ32...... Ψαχτε εσωτερικα να τους βρειτε τους κακους,που σας εφεραν στην κατασταση αυτη...

Που φτασατε σε σημειο να ζητατε αμυνες απο της ακαδημιες σας και να σας γραφουν ,να σας λενε να τα μπαλωσετε τωρα με τα χαλια που τα κανατε...Να φτανω σε σημειο να εχω προτασεις απο τις ακαδημιες σας για Σ.Ε γιατι η μητρικη και αυτες ηταν τελειως ανεξαρτητες,γιατι εβλεπαν οτι με 11 αρχηγους που ειχατε καποιο διαστημα που ελειπε ο Μεγαλος,τα ειχατε κανει μανταρα.??

Να εχετε αφησει ολες αυτες τις ακαδημιες να χαθουν παιχτες γιατι δεν στειλατε ουτε ενα ξιφος αμυνες.?? Τους τιμωρησατε με αυτον τον τροπο.?? Ετσι ειναι μια ενωμενη φυλη.?? η πραγματικα δεν εισασταν μια φυλη και απλος τους πηρατε καθαρα για τους ποντους στην καταξη του κοσμου...Που δηλωνατε καθαρα σε μυνηματα σας ,οτι ανα πασα στιγμη θα τους φατε.? Και μιλαω για τα παιδια απο τα πρωην λαμογια,που σας πιστεψαν οτι θα τους βαζατε στην παρεα σας και τωρα παιζουν στον κ34.?

Να με καλουν σε κληση δικα σας παιδια για να μου πουν οτι κανω λαθος και οτι εχω πεσει θυμα προπαγανδας απο dnd και να προσπαθω να τους δωσω να καταλαβουν και τωρα να παιζουν κ34 ,εκεινα τα παιδια και εδω να τα τρωνε τα χωρια τους τα κορακια σας.?

Ειχα πει να μην τα γραψω,αλλα δεν μου δινετε αλλα περιθωρια...με πολεματε,οχι με πολεμο ,αλλα με μυνηματα πισω απο την πλατη μου και στα μελη μου...Εγω τουλαχιστον το κανω φανερα ,μεσα εδω.

Με ξεπερνα ολο αυτο που βλεπω και ζω στον κ32

Στην αρχη του πολεμου πιστευα οτι το κανατε(μεσα στα λογικα πλαισια την πολεμικης προπαγανδας),αλλα εσεις δεν σταματατε με τιποτα.!!!!!!

Και κατι ακομα....Οσο και να προσπαθειτε με τους τροπους που εσεις ξερετε και κανετε,να μας βαλετε να μαλωσουμε με τους
dnd ,δεν θα τα καταφερετε....

Μπορουμε και μονοι μας αν το θελουμε...χαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τι μιλας εσυ; Σαν GA πηγαινες να κλεισεις τον 32 οπως ελεγες και σε ενα βραδακι εγινες ντιντης(μελος της DnD).

Κοναν για να μη σου απαντουν η δεν σε παιρνει κανεις στα σοβαρα η δεν εχει ζωη το φορουμ, μαλλον το πρωτο:rolf:
 

DeletedUser28143

Τι μιλας εσυ; Σαν GA πηγαινες να κλεισεις τον 32 οπως ελεγες και σε ενα βραδακι εγινες ντιντης(μελος της DnD).

Κοναν για να μη σου απαντουν η δεν σε παιρνει κανεις στα σοβαρα η δεν εχει ζωη το φορουμ, μαλλον το πρωτο:rolf:


Μακαρι φιλε ,μακαρι να βρουμε και την ηρεμια μας...












Πολλα (ΜΠΑΝ)νακια βλεπω σημερα εβρεξε στον κ32....τι εγινε ρε παιδια...??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16877

Επειδή το ψέμα εχει κοντα ποδάρια , το ποιοι έπαιζαν διπλούς και τριπλούς εσπρέσο , και κυρίως αλληλοϋποστήριζαν την γνώμη τους και την προπαγάνδα τους σε συμπαιχτες , αντιπάλους και ουδέτερους παρατηρητές φάνηκε απο τα σημερινά κλειδωματα λογαριασμών .
 

DeletedUser9362

Τι μιλας εσυ; Σαν GA πηγαινες να κλεισεις τον 32 οπως ελεγες και σε ενα βραδακι εγινες ντιντης(μελος της DnD).

Κοναν για να μη σου απαντουν η δεν σε παιρνει κανεις στα σοβαρα η δεν εχει ζωη το φορουμ, μαλλον το πρωτο:rolf:

Μας πηραν τα μυαλα με τα ωραια τους κοριτσια τι να κανουμε (L)(L)(L)
 

DeletedUser28143

Επειδή το ψέμα εχει κοντα ποδάρια , το ποιοι έπαιζαν διπλούς και τριπλούς εσπρέσο , και κυρίως αλληλοϋποστήριζαν την γνώμη τους και την προπαγάνδα τους σε συμπαιχτες , αντιπάλους και ουδέτερους παρατηρητές φάνηκε απο τα σημερινά κλειδωματα λογαριασμών .


Γιατι γινεσαι κακος τωρα.?? γιατι.??


Ο Κοναν ηταν πισω απο ολα,εγω πισω απο πτωσεις φυλων στον κ32,εγω πισω απο ενωσεις φυλων,εγω πισω απο ολα και πανω απο ολα οτι ημουν σε ολες τις φυλες με παιχτες δικους μου....

Με εκραζαν ,οτι δεν παιζω καθαρα,οτι ειμαι λαμογιο,οτι κανω τα παντα ολα...(Μαζι με τον Τεο,χαχαχαχα,ετσι για να μαθεις)

Σημερα μετα ολα τα σημερινα,πιστευω οτι και οι Πετρες καταλαβαν ποιος,ποιοι και τι εκαναν στον κ32 ...

Και στην δικια μας φυλη μεσα,που χανονταν λογαριασμοι ,τυχαια μια μερα πριν τα πλανα των ΜΑΟΜΑΟ η εχαναν χωρια ,χωρις να ενημερωνουν κανεναν και στο τελος να μπαναρονται κιολας για κοινες συνδεσεις η αλλους λογους που δεν μαθαμε ποτε.

Και τυχαια οι λογαριασμοι αυτοι οι (δικοι μας) να μην μπορουν να αλληλοεπιδρασουν μεταξυ τους,με λογαριασμους ,που σημερα πηγαν για (ΜΠΑΝ)ακια.


Μια του κλεφτη,δυο και τσακ...εγινε το κακο...Τωρα θα δω οτι πισω απο αυτα τα (μπαν)ακια κρυβομαι και εγω ,να δεις γελια που θα κανουμε,χαχαχαχαχα

Λυπαμαι τα παιδια που εφαγαν τοσο ψεμμα και προπαγανδα οτι φταιει ολος ο κ32 που τους κανει πολεμο, απο αυτους που σημερα ξεκινησαν διακοπες επισημα και με την βουλα στον χαρτη.(κλεισαμε μην στελνετε επιθεσεις)...

Τα ελεγα εγω ο κακος αλλα κανεις δεν ακουγε.....Τωρα δειτε τα και μονοι σας κυριοι..
 

DeletedUser

Κρύβε λόγια μόρτη θα σε στάξουν οι ΜΑΟ. Εξαφανισμένοι απο το πρώτο τους πόστ και μετά και τώρα και μπαναρισμένοι. Καλά είναι. Κατα τα άλλα είναι "ΙΔΕΑ Η ΜΑΟ " ρε....
 

DeletedUser22409

Κατι τετοιες ιστορικες στιγμες μου λειπει η Αγγελικουλα..:'(

Καλα βρε παιδια μετα τα ξεκατινιασματα με τις ονομασιες των χωριων σας σε καθε επιθεση που σας καναμε τωρα πηγατε για μπανακι?
:hmmm: Τωρα με ποιο θα γελαμε οταν κανουμε επιθεσεις?
Ηταν που ηταν βαρετο να παιρνουμε χωρια χωρις κοπο τουλαχειστο μας διασκεδαζατε με τα ξεκατινιασματα σας τυπου http://prntscr.com/784kbg
http://prntscr.com/784lbl και του μεγαλου παντελονατου αρχηγου σας που δεν ξερει τι θα πει λαμογια αλλα επαιξε με καμποσους λογ/σμους φυτεμενους στους ψυχο
http://prntscr.com/784meh

καλο μπανιο παιδια καλο καλοκαιρι..

Πρεπει να ξερετε. οτι δεν ειναι στραβος ο γιαλος αλλα εσεις αρμρνιζατε στραβα.
Τα δικας σας λαθη δεν πρεπει να τα ριχνετε σε αλλους.. px -Cancel-
 

DeletedUser28143

Κατι τετοιες ιστορικες στιγμες μου λειπει η Αγγελικουλα..:'(

Καλα βρε παιδια μετα τα ξεκατινιασματα με τις ονομασιες των χωριων σας σε καθε επιθεση που σας καναμε τωρα πηγατε για μπανακι?
:hmmm: Τωρα με ποιο θα γελαμε οταν κανουμε επιθεσεις?
Ηταν που ηταν βαρετο να παιρνουμε χωρια χωρις κοπο τουλαχειστο μας διασκεδαζατε με τα ξεκατινιασματα σας τυπου http://prntscr.com/784kbg
http://prntscr.com/784lbl και του μεγαλου παντελονατου αρχηγου σας που δεν ξερει τι θα πει λαμογια αλλα επαιξε με καμποσους λογ/σμους φυτεμενους στους ψυχο
http://prntscr.com/784meh

καλο μπανιο παιδια καλο καλοκαιρι..

Πρεπει να ξερετε. οτι δεν ειναι στραβος ο γιαλος αλλα εσεις αρμρνιζατε στραβα.
Τα δικας σας λαθη δεν πρεπει να τα ριχνετε σε αλλους.. px -Cancel-




Παιζει στον κ34,αλλα δεν λεει να μεινει σε φυλη....Ολο στην κανουν πασα στον χαρτη μονη της...χαχαχαχαχα Τι εχει και δεν την παιζουν.??
 

DeletedUser22409

Ελα τωρα κακιουλες.. Αφου δν μπηκε να παιξει.. για να κοιταει μονο μπας και μπουν οι dnd να τους κραξει...

Σε ολους τους κοσμους παραλια για να μη δει σπαθακια..
 

DeletedUser17325

hqdefault.jpg


On Topic.
Την περίληψη του μυθιστορήματος μπορώ να τη βρω κάπου για να μη μείνω με την απορία περι τίνος πρόκειται ; :confused:
 

DeletedUser

ολα γυρω σου γυριζουν σκεψεις....λεξεις......πυξιδες ολαααααα.....
 
Κορυφή