1ο Νομπλαρισμα

  • Δημιουργός θέματος Deleted member 32709
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

απ'οσο παρατηρησα εγινε κιολας το 1ο νομπλαρισμα θα ηθελα να εκφρασω τα ''συγχαρητηρια'' στον παικτη xxxmanxxx. που ''αξια'' ειναι 1ος με διαφορα φιλε απλα να ξερεις οτι κατι τετοιοι σαν κι εσενα διαλανε το παιχνιδι και επισης θελω να μαθω ποσο εισαι ρε φιλε γιατι μικρος αποκλειεται και να εχεις βαλει του κοσμου τα λεφτα κανας γερος θα εισαι που δν θα εχει τι να τα κανει απαντα μου φιλε ειμαι περιεργος πραγματικα


Υ.Γ:Ζητω απο την διαχειριση να αφησει το θεμα ανοιχτο για να εκφρασουν οι παικτες τις αποψεις σου




[aig]10 Πόντοι για,
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33761

Επίσης διαλύουν το παιχνίδι αυτοί που κάνουν διαχειριστές να κλείσουν τους speed.Αλλά ακόμα παίζουν και γράφουν στο φόρουμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31289

Μπορεις να μου εξηγησεις πως ακριβως, αυτος ο παικτης σου χαλαει εσενα το παινχιδι;
 

DeletedUser9362

Μονο και μονο απο το επιτευγμα εμπορος 'χρυσο' καταλαβες τι παιζει
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Παιδιά δε σας χαλάει το παιχνίδι.

Τι λέτε.

Μακάρι να υπήρχαν άλλοι 20 τέτοιοι 1ον για να μας δίνουν premium και 2ον για να ετοιμάζουν τα χωριά να τα παίρνουμε εμείς έτοιμα.

Εμένα το μόνο που με στεναχωρεί-ξενερώνει είναι που βγήκε πολύ μακριά μου.
 

DeletedUser

Μπορεις να μου εξηγησεις πως ακριβως, αυτος ο παικτης σου χαλαει εσενα το παινχιδι;


ακου πως το χαλαει παει 1ος με διαφορα απο τους αλλους και θεωρει τον εαυτο του οτι ειναι καποιος με αποτελεσμα οι παικες που ειναι διπλα του να μην μπορουν να παιξουν αμα τους κανει φαρμες αν και δν πιστευω να αντεξει πολυ γιατι γινεται και στοχος
 

DeletedUser29426

μπράβο η ασυναρτησία πάει σύννεφο , παιξτε το παχνιδι ρε κουτσομποληδες.
 

DeletedUser33729

καθηστε ρε παιδια οπα πως σας χαλαει το παιχνιδι το παιδι ???
δηλαδη ειναι ο μονος που βαζει πριμιουμ και παιζει με αυτον τον τροπο ?
Και στην τελικη ο καθενας εχει τον τροπο του που παιζει ... εσας τι σας χαλαει ... ?
δεν γουσταρει να καθεται ολη μερα να κανει φαρμ και για αυτο βαζει πριμ ....
το παιχνιδι δεν το εχει χαλασει αυτος ΕΣΕΙΣ που τον κατηγορειτε τον χαλασατε ΕΣΕΙΣ που παραπονιασασταν για τους σπεεντ .. (βλεπε the lost assasin και πολλοι αλλοι)
 

DeletedUser25303

Το παιχνιδι χαλασε απο την στιγμη που εγινε απο play-to-win σε pay-to-win .Τωρα δηλαδη πρεπει να κατηγορισουμε το παιδι που εχει την δυνατοτητα να ριξει πολλα λεφτα στο παιχνιδι??Αν πρεπει να δωσουμε "ευθινες" σε καποιον ειναι στη δοιηκιση που του εδωσε την δυνατοτητα να το κανει και οχι το παιδι η οποιδιποτε παιδι γιατι το κανει
 

DeletedUser30988

τα πολλα λογια ειναι φτωχια μαγκες!παιξτε το παιχνιδι σας και αφηστε τον ανθρωπο να παιξει το δικο του.
 

DeletedUser18019

απ'οσο παρατηρησα εγινε κιολας το 1ο νομπλαρισμα θα ηθελα να εκφρασω τα ''συγχαρητηρια'' στον παικτη xxxmanxxx. που ''αξια'' ειναι 1ος με διαφορα φιλε απλα να ξερεις οτι κατι τετοιοι σαν κι εσενα διαλανε το παιχνιδι και επισης θελω να μαθω ποσο εισαι ρε φιλε γιατι μικρος αποκλειεται και να εχεις βαλει του κοσμου τα λεφτα κανας γερος θα εισαι που δν θα εχει τι να τα κανει απαντα μου φιλε ειμαι περιεργος πραγματικα




Εσένα αδερφέ τι σε κόφτει αν πληρώνει ο άνθρωπος ? Απο την τσέπη σου τα παίρνει ?? Σε κάθε περίπτωση δεν απαγορεύεται από το παιχνίδι , το αντίθετο μάλιστα .... Δεν ξέρω αν σου έδωσε καμιά υπόσχεση πως θα αναπτυχθεί χωρίς premium ...αν το έκανε και δεν κράτησε την υπόσχεσή του ....τότε ΝΤΡΟΠΗ του. Αλλά δεν νομίζω !!! Επίσης όσον αφορά το απαράδεκτο σχόλιο για την ηλικία του (το οποίο δεν ξέρω αν ισχύει ) είναι χαρακτηριστικό της παιδείας που έχεις !!!!

Σε κάθε περίπτωση πρόσεξε μη δαγκώσεις τη γλώσσα σου....
..
 

DeletedUser33729

χααχαχα tsigeo ετσι συνεχιζε να ταπωνειςςςςςςςς τα στοματακια που ανοιγουνννννν
 

DeletedUser32985

αυτο που εχω να πω ειναι πως απο την στιγμη που επιτρεπεται να παιξεις με πρεμιουμ στο παιχνιδι δεν θα επρεπε να παραπονιεσαι καθολου, ολοι χρησιοποιουμε εστω και λιγα πρεμ, ο ανθρωπος μπορει να εχει λεφτα και γουστο να τα δωσει στις φυλετικες δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα σου εσενα. Ναι σαφως, δεν θα μου αρεσε ουτε εμενα να τον εχω αντιπαλο και γειτονα μου οχι επειδη ειμαι κανενας αρχαριος και φοβαμαι αλλα για θεματα αναπτυξης. Τα παραπονα σου λοιπον οχι στον παικτη αλλα στην διαχειρηση που επιτρεπει αυτον το τροπο παιχνιδιου. Στην τελικη ξερεις κατι ? Εσυ μπορει να εχεις 12 ωρες την ημερα να στελνεις 5000 επιθεσεις και αυτος μπορει να δουλευει να μην γουσταρει να φαρμαρει την μιση ημερα και να δινει 3-4 ευρω [ που ειναι σημαντικη βοηθεια ακομα και απο 1 παικτη για να τρεχουν οι σερβερς ] και να παιρνει πρεμ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
απ'οσο παρατηρησα εγινε κιολας το 1ο νομπλαρισμα θα ηθελα να εκφρασω τα ''συγχαρητηρια'' στον παικτη xxxmanxxx. που ''αξια'' ειναι 1ος με διαφορα φιλε απλα να ξερεις οτι κατι τετοιοι σαν κι εσενα διαλανε το παιχνιδι και επισης θελω να μαθω ποσο εισαι ρε φιλε γιατι μικρος αποκλειεται και να εχεις βαλει του κοσμου τα λεφτα κανας γερος θα εισαι που δν θα εχει τι να τα κανει απαντα μου φιλε ειμαι περιεργος πραγματικα


Υ.Γ:Ζητω απο την διαχειριση να αφησει το θεμα ανοιχτο για να εκφρασουν οι παικτες τις αποψεις σου

Δεν μας νοιαζει ρε φιλε, δωσε και συ πρεμ και παρε πρωτος χωριο. Αυτος τουλαχιστον αν και "γερος που δεν εχει τι να κανει τα λεφτα" σε καθε κοσμο παει μια χαρα, εσυ παλι δεν νομιζω να χεις νομπλαρει χωριο

ΥΓ:+1 σε BlackCanary και τον αγαπητο Allright(L)
 

DeletedUser33729

Ο/Η the lost assassin έγραψε:
απ'οσο παρατηρησα εγινε κιολας το 1ο νομπλαρισμα θα ηθελα να εκφρασω τα ''συγχαρητηρια'' στον παικτη xxxmanxxx. που ''αξια'' ειναι 1ος με διαφορα φιλε απλα να ξερεις οτι κατι τετοιοι σαν κι εσενα διαλανε το παιχνιδι και επισης θελω να μαθω ποσο εισαι ρε φιλε γιατι μικρος αποκλειεται και να εχεις βαλει του κοσμου τα λεφτα κανας γερος θα εισαι που δν θα εχει τι να τα κανει απαντα μου φιλε ειμαι περιεργος πραγματικα


Υ.Γ:Ζητω απο την διαχειριση να αφησει το θεμα ανοιχτο για να εκφρασουν οι παικτες τις αποψεις σου


καλα σου λεει αυτος ουλαχιστον δινει χρηματα και πηρε ενα χωριο εσυ τι εχεις κανει ?? ενας πουθενας εισαι ... ιδου και τα κατορθωματα σου :http://gr.twstats.com/index.php?page=search
για δες λιγο και τα στατς του παιδιου με το ακκ voithia ή xxxmanxxx.
και θα καταλαβεις γιατι τον υπερασπιζομαστε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Δεν ξέρω για τις φυλές , εγω βλέπω για αλλη μια φορά ανθρώπους που δεν βλέπουν τι γίνετε στην Ελλάδα ή μαλλον δεν θέλουν να δουν , έχουν καβατζωμένη την φωλια τους και χαλάνε σωριδον λεφτά για ένα εικονικο παιχνίδι που στον πρώτο πολεμο που θα δουν το παρατάνε τον κόπο τους και τα λεφτά τους !

Έχετε σκεφτει αν δώσετε 10 ευρο απο τα εκατοντας που χαλάτε για να εσιτε στην κατάταξη μπροστα σε οικογένεις που πεινάνε και θέλουν ενα πιάτο φαγητο?

Οχι γιατιειμαστε Ελληνες ! Απλοιστος Λαος , παρτάκιδες και καλοπερασάκιδες θελουμε να είμαστε παντα πρωτοι με οτι μεσω έχουμε!

Ξυπνιστε !

Καλα βεβαια υπαρχει παλι η τρέλα του πρωτου τις κατάταξης ( του νουμερου οπως τον αποκαλω εγω ) αυτου του κόσμου που έχει πλουτισοι πολους επιτηδιους που φτιαχνουν λογαριασμους σε αυτο το παιχνιδι μονο και μονο να βγαλουνε λεφτα πουλοντας ποντους πρεμιουμ που βρισκουν θυματα να το πω? κατι τετοιους ανθρωπους. ( παραπολοι ψαχνουν και κανουν πολους λογαριασμους μεχρι να βρεθουν κοντα του.
Τυπακια με λογαριασμους που δεν νοιαζοντε για το παιχνιδι αλλα το κερδος τους πουλοντας πρεμιου 1000 ποντους 10 ευρο βγάζοντας ενα καλο μισθο το μηνα η σε καθε ανοιγμα του κοσμου απο σας ΠΡΟΒΑΤΑ !

Ελληνικος σερβερ απο Κοσμο 1 ειμαι εδω και ασχολουμε ακομα για 1 λογο για να καλυπτω τον ελευθερο χρονο μου αλλα οποιος ειναι παλιος βλεπει την καταντια του ελληνικου σερβερ με μειωσει 60% των παικτων που παιζουν οι κοσμοι ειναι ολοενα και μικροτεροι !

Αν αγαπατε αυτο το παιχνιδι παιξτε με της δυνατοτητες σας και οχι με τις τσεπες σας!

Εγω προσωπικα μεχρι πριν ενα μηνα επαιζα με πρεμιουμ που ειχα κερδισει στον πρωτο 15ημερο το 2012-13 δεν θυμαμαι καλα που ειχα βγει πρωτος. και το σκεφτομαι να βαλω λεφτα σε ενα παιχνιδι που τον κανταντησατε εσεις και οχι η διαχειρηστε ουτε ι ΙΣΝΟ ενα "βρωμικο" παιχνιδι.

Τα γραφω αυτα για να ξυπνησουν μερικοι που κανουν καποιους καλοθελητες εξυπνους.

Μια συγνωμη στους διαχειριστες εαν πιστευουν οτι τους προσβαλα αλλα αυτο δεν ηταν για εσας.

Τροφή για σκέψη!
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια Θαναση.Εχω ακριβως την ιδια αποψη με BlackCanary. :clap: :grrr2:
 

DeletedUser9362

Εγω παντως τον συμπαθώ τον τυπα με αυτες τις προσφορές που κανει;) χρηματα δν εχω βαλει ποτε, βαζουν αλλοι για μενα :ρ
 

DeletedUser13738

Θα μπορούσαμε επίσης να μετράμε της ώρες που τρόμε στο παιχνίδι και να της υπολογίζουμε σε ώρες εργασίας . επίσης ο χρόνος στο κομπιούτερ χρεώνετε περισσότερο ..μετά το οκτάωρο υπερορίες .. και για τον κο μας ος αντικαταστάτη και έξτρα χρέωση ..
Τώρα όλα αυτά μαζί αν τα υπολογίσεις καθώς και τους πόντους πριμιουμ που ξοδεύει ο καθένας μας , πάει το λύσαμε το οικονομικό πρόβλημα της Ελλάδας …
Δουλευόμαστε έτσι ???
Ας παίξει ο καθένας όπως θέλει και άστε της εξυπνάδες σε έναν άνθρωπο που δεν μπαίνει καν στην διαδικασία να σας απαντήσει …………..
 
Κορυφή