Βραβεία Κανιβαλισμου!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31371
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

μετα απο 200 ποστς μου στα οποια λεω οτι δεν κανιβαλισα παιχτες μας συν το οτι ποτε μα ποτε εδω μεσα δεν εχω περηφανευτει για το αν ειμαι "παιχταρας" μονο αυθεντικα ηλιθιος θα εκανε το απο πανω ποστ.

κανεις δεν ειναι τελειος βεβαια.

χμμμ ναι εγω ηλιθιος κ καποιος μεγαλος κομπλεξικος με μεγαλα αποθημενα κ κολιματα σε καθε ποστ κηνυγας εμας κ σε καποια του ΣΟΛ(βεβαια ποτε δν επαιξες ουσιαστικα ξυλο ουτε με αυτους ουτε στην ουσια με εμας απο μακρια ολοι γλωσσα βγαζετε)
 

DeletedUser31371

http://prntscr.com/71p1cm
απο τις πρωτες μερες.
στο παιχνιδι και οσο ανεβενεις προς τα πανω τα πραγματα ειναι πολυ χειρωτερα.
οσο για τον σωτηρη εκει να δεις κανιβαλιμα.

ξερεις μαθηματικα μας το απεδειξες με το να μετρας ποσα γραμματα εχεις στο ονομα σου.
ανοιξε τα στραβα σου και κοιτα λιγο τις κατακτησεις στα ονοματα που σου εδωσα.
παρε μολιβη και χαρτι και κανε και τις πραξεις σου .
μοιρασε και τα βραβειακια σου εκει που πρεπει,
και κανε και την παπια τωρα.

Συνονόματε, αυτό που ζητάς είναι πολύ μεγάλη δουλειά. Κι εννοώ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ!!!!!!! Μία γενική ιδέα, και μόνο, θα έχεις αν πας στα στατιστικά του κόσμου και ψάξεις τους old players. Υπάρχουν κάποιοι που δεν είναι κανιβαλισμένοι - ας μου συγχωρεθεί ο νεολογισμός - από τους master κανίβαλους, αλλά η συντριπτική πλειοψηφία τους καταβροχθίστηκε από mcmour, DON KYR και σία.... Στην από εδώ μεριά τα βλέπουμε και γελάμε.
Υ.Γ. ελπίζω να βοήθησα στην αναζήτησή σου, εγώ σίγουρα δεν πρόκειται να αφιερώσω μια μέρα στον υπολογιστή για να βρω αυτό που ήδη ξέρω.

Αυτο λεω και γω. ηθελα να ξερω αν υπάρχει πιο γρηγορος τρόπος για να το βρεις.. όπως λετε και οι δυο καταλαβαινω οτι δεν υπάρχει. Και να μετραω ξερω NOUS αλλά χρόνο να κατσω να το κανω δεν εχω. Γιαυτο και ηθελα να μαθω αν υπαρχει κάποιος άλλος τρόπος πιο γρήγορος.

Αποτι φαίνεται δεν υπάρχει. Και NOUS σε παρακαλώ άσε τις ειρωνείες.. ουτε σε ειρωνευτικα ποτε μου ουτε τίποτα. το γιατι επιτιθεσαι θα θελα να το ξερω.
 

Deleted User - 751811

Νικολα, πες μου τι ειναι ειρωνια .
να βγαινεις στο φορουμ και να ζητας να σου βγαλουν στατιστικα για το ποιος ειναι κανιβαλος στον κ30, να περνεις απαντηση στο πρωτο κιολας ποστ και να με λες νουμερο? η να στην πω εγω μετα απο ολα αυτα.?

βλεπεις τελικα δεν ειναι ειρωνικο το ηφος μου . απλα απαντησα στο ιδιο μηκος κυματος .

ολες οι φυλες κανιβαλιζουν . και αυτο ειναι λογικο. και δεν θα το ελεγα κανιβαλισμο αυτο.
καιβαλισμο κανουν συγκεκριμενοι παιχτες . οπως αναφερθικαν παραπανω. και δεν το εκαναν μονο εδω αλλα σε οποιοδηποτε κοσμο επαιξαν.
 

DeletedUser

Ως μεγαλος νουμπας εχω μια απορια: Πως γινεται να δεχεστε πλανο ρε παιδια και αντι να οργανωθειτε στην αμυνα να τρωτε τους δικους σας; Ειστε απιστευτοι πραγματικα
 

DeletedUser

Επειδή μάλλον το έχετε ακουστά το παιχνίδι κάποοι τα παιδιά στις φάπες τρώνε αυτούς που απλά δεν παίζουν. Ας μείνουν 10 άτομα. 10 αλλά να παίζουν. Γίνατε όλοι παικταράδες με τους ανενεργούς που παίρνετε χωριά. Έρχεται καλοκαιράκι και κάποιοι φροντίζουν τα νώτα τους. Εσείς φροντίσατε τα δικά σας??
 

DeletedUser20797

Επειδή μάλλον το έχετε ακουστά το παιχνίδι κάποοι τα παιδιά στις φάπες τρώνε αυτούς που απλά δεν παίζουν. Ας μείνουν 10 άτομα. 10 αλλά να παίζουν. Γίνατε όλοι παικταράδες με τους ανενεργούς που παίρνετε χωριά. Έρχεται καλοκαιράκι και κάποιοι φροντίζουν τα νώτα τους. Εσείς φροντίσατε τα δικά σας??

Εμεις απο ΤΡ μονο ανενεργους νομπλαρουμε φυσικα οποιον και αν χτυπησουμε ειναι ανενεργος δεν ανοιγει ουτε υπολογιστη βασικα με το που δει σπαθακι κλεινει υπολογιστη τον πεταει κιολας και γινεται επιτοπου ανενεργος ............ :hmmm:

Εννοειται πως τα δικα μας εχουν φροντιστει εδω και καιρο ..... αντιθετα με τα δικα σας που οπως λες οτι βαραμε ειναι ανενεργος .... γιατι τους στρατολογησατε ολους δικο σας θεμα :D

Τελικα δεν ειπαμε ποιος ειναι ο πρωτος κανιβαλος στον κ30 ? να ξερουμε και εμεις :hmmm:


Τοπακο αγορι μου σταματα να νομπλαρεις τον eliashad ελεος ολο τους ανενεργους νομπλαρεις φτανει μας κραζουν ρε :rolf:
 

DeletedUser33300

Εμεις απο ΤΡ μονο ανενεργους νομπλαρουμε φυσικα οποιον και αν χτυπησουμε ειναι ανενεργος δεν ανοιγει ουτε υπολογιστη βασικα με το που δει σπαθακι κλεινει υπολογιστη τον πεταει κιολας και γινεται επιτοπου ανενεργος ............ :hmmm:

Εννοειται πως τα δικα μας εχουν φροντιστει εδω και καιρο ..... αντιθετα με τα δικα σας που οπως λες οτι βαραμε ειναι ανενεργος .... γιατι τους στρατολογησατε ολους δικο σας θεμα :D

Τελικα δεν ειπαμε ποιος ειναι ο πρωτος κανιβαλος στον κ30 ? να ξερουμε και εμεις :hmmm:


Τοπακο αγορι μου σταματα να νομπλαρεις τον eliashad ελεος ολο τους ανενεργους νομπλαρεις φτανει μας κραζουν ρε :rolf:

Eγώ είμαι αθώος, οι ανενεργοί έρχονται σε μένα, όχι εγώ σ αυτούς.
 

DeletedUser

σημερα ειδικα υπηρχε μεγαλο κανιβαλισμα κατω στην κ65
 
Βαθμολογία αντίδρασης
0
μονο αυτον θα βαλω και φτανει και περισευει αμα σασ βαλω ολουσ θα παθεται καταθλιψη

Ο/Η ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ έγραψε:
Πλευρά 1:
Παίκτες: 300 phalanx
Πλευρά 2:
Παίκτες: DON KYR, hadjiou, krisos, hostage, χαραμαδας, ehetlaios, perastikos5, kinGMagic39, AVENGERS, Sodium, αποτρόπαιος, Predestiny, M0rg0th

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 161
Πλευρά 2: 41
Διαφορά: 120

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,588,788
Πλευρά 2: 400,156
Διαφορά: 1,188,632

chart


Πλευρά 1:
Παίκτες: 300 phalanx
Πλευρά 2:
Φυλές: D00M, V300V, ~TR~, DOOM, V3ΟΟV

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 92
Πλευρά 2: 359
Διαφορά: 267

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 891,057
Πλευρά 2: 3,528,885
Διαφορά: 2,637,828

chart



στα παραπανω ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΤΗΣΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ Κ30
 

DeletedUser

μονο αυτον θα βαλω και φτανει και περισευει αμα σασ βαλω ολουσ θα παθεται καταθλιψη

εσενα ποιο ειναι το θεμα σου ρ αδελφε? αν καποιος τα παραταει λογο υποχρεωσεων κατα την γνωμη σου εσυ τι κανεις?
ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΕΣΥ κανε το παιχνιδι σου εσυ κ ασε εμας να παιξουμε με τους κανιβαλισμους μας
 
Βαθμολογία αντίδρασης
0
εσενα ποιο ειναι το θεμα σου ρ αδελφε? αν καποιος τα παραταει λογο υποχρεωσεων κατα την γνωμη σου εσυ τι κανεις?
ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΕΣΥ κανε το παιχνιδι σου εσυ κ ασε εμας να παιξουμε με τους κανιβαλισμους μας

κανενα θεμα δεν εχω μολις τελειωσετε γιατι καπια στιγμη θα μεινετε εσεισ οι κανιβαλοι μονοι σας μενει να δω θα παιξετε η θα φαγωθητε μεταξυ σας γιατι οταν τελειωσουν τα πτωματα θα πεινασετε παλι εχετε δυο επιλογες η θα παιξετε θα φαγωθητε μεταξυ σας ειδωμεν ......
 

DeletedUser

κανενα θεμα δεν εχω μολις τελειωσετε γιατι καπια στιγμη θα μεινετε εσεισ οι κανιβαλοι μονοι σας μενει να δω θα παιξετε η θα φαγωθητε μεταξυ σας γιατι οταν τελειωσουν τα πτωματα θα πεινασετε παλι εχετε δυο επιλογες η θα παιξετε θα φαγωθητε μεταξυ σας ειδωμεν ......

θα φαγωθουμε μονοι μας στο λεω να ξερεις εχουμε ειδη χωρισει πως θα παει ο καθενας κ σε 2-3 μερες αρχιζουμε να τρωγομαστε
χαχαχαχ
 
Βαθμολογία αντίδρασης
0
αχ μαντης ειμουνα δεν στο ειπα μονοι σασ θα φαγωθητε τωρα παιχτουρες καλη συνεχεια στον κ35 η μαχες κερδιζοντε με καλη παρεα και τιμιο παιχνιδι οχι με τις λαμογιεσ σασ οτι παθατε μονοι σασ το παθατε και αφηστε την κλαψα οτι σασ εφταιγαν οι αντμιν καπιοι απο σασ παιξανε τιμια και τουσ βγαζω το καπελο οι υπολοιποι οι παιχταραδεσ με τα ****ακια αντε γεια......
 

DeletedUser29692

παντοτε ετσι γινεται στι τελος πατανε διαγραφη
 
Κορυφή