DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Δεν είμαστε εμείς τα σκυλιά φίλε.Άλλοι είναι και θα το δεις.Εμείς μόνοι μας βγάζουμε πλάνα,μόνοι μας τα εκτελούμε.Το τι κάνουν οι στοπ και οι ριπ είναι δικό τους θέμα.
 

DeletedUser

χαχαχαχα,φερτε ενα κοκκαλο στον παικτη,αυτα μην τα γραφεις οταν λειπει το αφεντικο σου ο jorgen,γτ οταν επιστρεψει σε βλεπω στο μπαλκονι δεμενο,και μετα απο 4 μηνες πολεμου λοιπον η υπερσυμμαχια αυτη εναντιων των druids αυξηθηκε καθως η xxx αν βλεπω καλα εγινε παλταξουξουξου,αρα να γινει μια διορθωση στην ονομασια του θεματος,ΠΑΛΤΑ,RIP,STOP,ΠΑΠ,ΧΧΧ VS DRUIDS,να το ζητησει ο δημιουργος του θεματος :D

Τι γινεται στον 31? Ολος ο κοσμος μια αγκαλια? Φιλικα παντα, εστω οτι διαλυονται οι druids και κερδιζεται ο πολεμος. Θα φτιαχτει μια φυλη με τα μυστικα (που θα εχει μεσα ριπ, χχχ , παπ, στοπ) ή θα δουμε πολεμο μεταξυ στοπ-ριπ-παπ εναντια στα παλτα και χχχ? Διοτι μεχρι τελη Αυγουστου το λογικο ειναι οι druids να εχουν χασει.

atsalakotos13
 

DeletedUser30244

Τι γινεται στον 31? Ολος ο κοσμος μια αγκαλια? Φιλικα παντα, εστω οτι διαλυονται οι druids και κερδιζεται ο πολεμος. Θα φτιαχτει μια φυλη με τα μυστικα (που θα εχει μεσα ριπ, χχχ , παπ, στοπ) ή θα δουμε πολεμο μεταξυ στοπ-ριπ-παπ εναντια στα παλτα και χχχ? Διοτι μεχρι τελη Αυγουστου το λογικο ειναι οι druids να εχουν χασει.

atsalakotos13

μπα,δεν μας κανουν την χαρη επιτηδες για να μην δουμε καλοκαιρι ξενοιαστοι....:D
 

DeletedUser20213

Δεν είμαστε εμείς τα σκυλιά φίλε.Άλλοι είναι και θα το δεις.Εμείς μόνοι μας βγάζουμε πλάνα,μόνοι μας τα εκτελούμε.Το τι κάνουν οι στοπ και οι ριπ είναι δικό τους θέμα.

καλα τα λες και μακαρι να ισχυει, πιο πολυ για εσας τους ιδιους.
απλα δεν το εχουμε δει ακομα αυτο που λες.
τον πλανομανατζερ βλεπαμε τοσο καιρο να κοκορευεται οτι βγαζει τα πλανα του 31
 

DeletedUser31309

γιατι ρε ΜΟΥΦΑΜΑΝΙΑ...σε εχουν χαλασει μεχρι τωρα τα πλανα μας? με το 1/3 προς 1/4 σε χωρια στην 55 τωρα εχουμε τα μισα και πανω χωρια της 55...
 

DeletedUser

καλα τα λες και μακαρι να ισχυει, πιο πολυ για εσας τους ιδιους.
απλα δεν το εχουμε δει ακομα αυτο που λες.
τον πλανομανατζερ βλεπαμε τοσο καιρο να κοκορευεται οτι βγαζει τα πλανα του 31

Ο προμανατζερ βγάζει τα πλάνα για τη φυλή του.Στα παλτά βγάζουν 2-3 άτομα τα πλάνα που ανήκουν στα παλτά.
Μέσα στον απρίλιο η φυλή μας κέρδισε 176 χωριά και έχασε 16 εναντίων των druid
Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS
Παίκτες: paok4444

Timeframe: 01/04/2015 00:00:00προς01/05/2015 18:30:20

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 176
Πλευρά 2: 16
Διαφορά: 160

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,218,392
Πλευρά 2: 103,188
Διαφορά: 1,115,204

chart


ενώ οι στοπ κέρδισαν 192 και έχασαν 96

Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS
Παίκτες: paok4444

Timeframe: 01/04/2015 00:00:00προς01/05/2015 18:30:20

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 176
Πλευρά 2: 16
Διαφορά: 160

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,218,392
Πλευρά 2: 103,188
Διαφορά: 1,115,204

chart


Θέλετε σε κάθε πλάνο που κάνουμε,όταν ολοκληρώνεται να στέλνουμε μήνυμα στους δούκες σας για το ποιος έβγαλε το πλάνο; Το ότι έχουμε μία συμμαχία δεν έχει καμία σχέση με το ποιος βγάζει τα πλάνα.Ναι μπορεί να κάνουμε κάποιο κοινό πλάνο ή να χτυπήσουμε την ίδια ημερομηνία.Αυτό όμως συμβαίνει 1 στα 50 πλάνα τουλάχιστον και δεν είναι αναγκαίο να έχει βγάλει κάποιος άλλος τους στόχους.
 

DeletedUser20213

μαλλον δεν γνωριζεις οτι κανω γενικα τα πλανα σε ΡΙΠ και σε ΣΤΟΠ...και τα 2 που εχω κανει εχουν πιασει τοπο...αφου χτυπαμε 70-80 στοχους περιπου και παιρνουμε τους 50 περιπου...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΤΟΠ-ΡΙΠ...αλλα δεν πειραζει σε ενα τοσο αργο κοσμο ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΣΟΥΖΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ****ΜΑΡΕΣ ΣΑΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ:noob:...γι αυτο και ο ση γιου εδω δεν ξαναγραψε μετα τις δικες του πρωτες πρωινες πρωτου σκασει το πλανο μας... οταν θα βλεπεις να μην μπορεις να κανεις τιποτα αφου θα σας απομονωσω εκει κατω τοτε δεν θα εισαι εδω να ποσταρεις...ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ...
σε αντιθεση με σας που κοκορευεστε ενας ενας και χανεστε...:oops: εμεις συνεχιζουμε να σας τα λεμε οπως εχουν και μεχρι το τελευταιο μας χωριο καποιοι θα ειμαστε εδω...απορω για εσενα κακοτυχε μανιμαφια που θα με βρεις μπροστα σου...:grrr: :axe: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

- - - Eνημερώθηκε - - -



μαλλον δεν γνωριζεις οτι κανω γενικα τα πλανα σε ΡΙΠ και σε ΣΤΟΠ...και τα 2 που εχω κανει εχουν πιασει τοπο...αφου χτυπαμε 70-80 στοχους περιπου και παιρνουμε τους 50 περιπου...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΤΟΠ-ΡΙΠ...αλλα δεν πειραζει σε ενα τοσο αργο κοσμο ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΣΟΥΖΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ****ΜΑΡΕΣ ΣΑΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ:noob:...γι αυτο και ο ση γιου εδω δεν ξαναγραψε μετα τις δικες του πρωτες πρωινες πρωτου σκασει το πλανο μας... οταν θα βλεπεις να μην μπορεις να κανεις τιποτα αφου θα σας απομονωσω εκει κατω τοτε δεν θα εισαι εδω να ποσταρεις...ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ...
σε αντιθεση με σας που κοκορευεστε ενας ενας και χανεστε...:oops: εμεις συνεχιζουμε να σας τα λεμε οπως εχουν και μεχρι το τελευταιο μας χωριο καποιοι θα ειμαστε εδω...απορω για εσενα κακοτυχε μανιμαφια που θα με βρεις μπροστα σου...:grrr: :axe: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ναι σορρυ λεει για ριπ. οχι για παλτα.
 

DeletedUser

Ο προμανατζερ βγάζει τα πλάνα για τη φυλή του.Στα παλτά βγάζουν 2-3 άτομα τα πλάνα που ανήκουν στα παλτά.
Μέσα στον απρίλιο η φυλή μας κέρδισε 176 χωριά και έχασε 16 εναντίων των druid
Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS
Παίκτες: paok4444

Timeframe: 01/04/2015 00:00:00προς01/05/2015 18:30:20

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 176
Πλευρά 2: 16
Διαφορά: 160

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,218,392
Πλευρά 2: 103,188
Διαφορά: 1,115,204

chart


ενώ οι στοπ κέρδισαν 192 και έχασαν 96

Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS
Παίκτες: paok4444

Timeframe: 01/04/2015 00:00:00προς01/05/2015 18:30:20

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 176
Πλευρά 2: 16
Διαφορά: 160

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,218,392
Πλευρά 2: 103,188
Διαφορά: 1,115,204

chart


Θέλετε σε κάθε πλάνο που κάνουμε,όταν ολοκληρώνεται να στέλνουμε μήνυμα στους δούκες σας για το ποιος έβγαλε το πλάνο; Το ότι έχουμε μία συμμαχία δεν έχει καμία σχέση με το ποιος βγάζει τα πλάνα.Ναι μπορεί να κάνουμε κάποιο κοινό πλάνο ή να χτυπήσουμε την ίδια ημερομηνία.Αυτό όμως συμβαίνει 1 στα 50 πλάνα τουλάχιστον και δεν είναι αναγκαίο να έχει βγάλει κάποιος άλλος τους στόχους.

Καλησπέρα σε όλους :)

Ουσιαστικά αυτοαναιρείσαι με αυτό που λες.Kάνεις πριν λόγο για αυτονομία σας από τους ΣΤΟΠ,την οποία δεν αμφισβητεί κανείς,αλλά στο τέλος,όσον αφορά τα πλάνα εναντίον των DRUIDS, πετάς όσο πιο διακριτικά μπορείς την πληροφορία πως εναντίον των DRUIDS δράτε σαν κοινό σώμα,εφόσον μιλάς για κοινά πλάνα και ημερομηνίες.
 

DeletedUser

συγγνώμη φίλε έβαλα λάθος στατιστικό. Περιμένετε 1-2 μέρες και θα δείτε ποιος βγάζει τα πλάνα
 

DeletedUser27325

Λιακο μου το βρηκες σε ποιανου τον πατο ειναι τωρα το αυγο? Οχι για να δεις οτι στα λεγα και δεν με ακουγες.. Ααα και για να μην 3εχνιομαστε επειδη σου αρεσει να λες ιστοριες απο κ28 για πες μας λιγο που βρισκετε ο κο σου και τι επαθαν τα εργα που θα εκλειναν τον κοσμο... αντε να σε δουμε λιακο μου, τωρα τι ψαρια πιανεις?
 

DeletedUser14960

τι γινεται πλέον στοπ-ριπ vs παλτα-χχχ???? γιατι οι δρουιδες μου φαινονται εκτος...
 

DeletedUser31309

Λιακο μου το βρηκες σε ποιανου τον πατο ειναι τωρα το αυγο? Οχι για να δεις οτι στα λεγα και δεν με ακουγες.. Ααα και για να μην 3εχνιομαστε επειδη σου αρεσει να λες ιστοριες απο κ28 για πες μας λιγο που βρισκετε ο κο σου και τι επαθαν τα εργα που θα εκλειναν τον κοσμο... αντε να σε δουμε λιακο μου, τωρα τι ψαρια πιανεις?

Μην βιαζεσαι θωμακο...στον 28 εγιναν πολλα που δεν ξερεις και εχω σταματησει εδω και καιρο οποτε δεν μπορω να σου πω κατι...τι να σου πω για τον κοπλεη μου?
δεν χρειαζεται κατι νομιζω τα ψαρακια σαν εσενα οταν δουν ασπρη μερα ποσταρουν εδω...αν κι ο στελιος εκει δεν θα σαφησει ετσι...εγω δυστυχως ειμαι μακρυα σου...
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Φιλε Γιωργο θα καθομουν να σου εξηγησω τι εγινε στους κοσμους που επαιξα και σε ποσσους κοσμους ειδα πυξιδες απο εχθρους αλλα βαριεμαι γιατι απο οτι εχω καταλαβει εισαι μεγαλος μπλα μπλας.Οποτε σου δινω το ελευθερο να κανεις αυτο που αγαπας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33265

εεεεε πατριωτες τα εχετε κανει ολα μυλος παιζουμε 31 εχετε μπερδεψει τα παντα..
τα λυνουμε ολα μεσα με τσεκουρια με μαχαρια με νυστερια με παρτερια και με 2 χερια περιστερια....
μην τρωτε την ωρα σας σε ειρωνιες και αηδιες και κοσμους ξεχασμενους....

και γω καποτε ημουνα πουλι και με ζηλευανε πολλοι!!!
 

DeletedUser32957

εεεεε πατριωτες τα εχετε κανει ολα μυλος παιζουμε 31 εχετε μπερδεψει τα παντα..
τα λυνουμε ολα μεσα με τσεκουρια με μαχαρια με νυστερια με παρτερια και με 2 χερια περιστερια....
μην τρωτε την ωρα σας σε ειρωνιες και αηδιες και κοσμους ξεχασμενους....

και γω καποτε ημουνα πουλι και με ζηλευανε πολλοι!!!

θαααα... συμφωνησω μαζι σου!
 

DeletedUser27325

Μην βιαζεσαι θωμακο...στον 28 εγιναν πολλα που δεν ξερεις και εχω σταματησει εδω και καιρο οποτε δεν μπορω να σου πω κατι...τι να σου πω για τον κοπλεη μου?
δεν χρειαζεται κατι νομιζω τα ψαρακια σαν εσενα οταν δουν ασπρη μερα ποσταρουν εδω...αν κι ο στελιος εκει δεν θα σαφησει ετσι...εγω δυστυχως ειμαι μακρυα σου...

Λιακο το θεμα ειναι οτι βιαστηκες απο την αρχη οπως και κανεισ και σε καθε κοσμο... ενω ξερεις οτι ο κ31 θα εχει βαθος λογο της ταχυτητας βγηκε και μας πανυγηριζες εδω και δυο μηνες.. Στο ειπα πολλες φορες καλος εισαι αλλα μεχρι εκει και τπτ παραπερα και οσα για το πως εγινες καλος μου το ειπες και στην κληση μας τοτε στο σκαιπ, που μου ειπες οτι μπορεις μονο με διπλους λογαριασμους και με τα ****ακια που σου παρειχαν οι φιλοι σου απο τον κ28 οποτε μην τα λες σε εμενα και σε κανεναν για απλα δεν πειθεις... ο λογαριασμος μου οταν εμεινε στασιμος για πανω απο δυο μηνες δεν ειδα ουτε τοτε να εχετε τα φρυδια να κανετε τπτ... οποτε μονο λογια, οσο και για το αν οι πλαναρες σου ειναι επιτυχημενες ειναι δεν μπορω να πω οχι απλα ειναι μεχρι εκει στο λεω για ακομα και τωρα ξεχνας οτι ο κοσμος ειναι με μυστικα!!!
 
Κορυφή