Βραβεία Κανιβαλισμου!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31371
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31371

Απο περιεργια και μονο θα ηθελα κάποιος που παιζει τα στατιστικα στα δάχτυλα να βγάλει βραβεία κανιβαλισμου μέχρι τώρα στον κοσμο 30.

Αν είναι εφικτό να το κάνει κάποιος... θα ηθελα να ξερω ποιοι έιναι οι μεγαλυτεροι 5 κανιβαλιστες αυτου του κοσμου!
 

Deleted User - 751811

αν διαβαζες το φορουμ θα εβλεπες οτι στην 5 ειναι εντελος τυχαια λογαριασμοι απο φαπες.
τελευταια αναφορα σε παρομοια δημοσιεση, οι μεγαλυτεροι κανιβαλιστες ειναι mcmour μρ διαφορα, elliashad και ακολουθουν και αλλοι.
Αν δεν μπορεις να το καταλαβεις ετσι , απλα προσθεσσε 15 φυλες που αποροφησαν με μεγαλοψυχια η ηγεσια σας, αφαιρεσε 14 φυλες για χαρη της πρωτιας, και μεσα σε αυτος θα δεις αρκετους..
διαλεξε εσυ ποιος πιστευεις οτι θα σου παρει τα χωρια καποια στιγμη στο μελλον.
ελευθερη επιλογη,
 

DeletedUser31371

NOUS νουμερα ζητησα οχι σχολιασμο...

Αν μπορεις να μου βγαλεις νουμερα καλώς... μη γινεσαι ομως εσυ νουμερο σχολιάζοντας πραγματα ασχετα με αυτο που ζητησα.

Μπορεις εσυ ή κάποιος άλλος να βγάλει νουμερα? και μάλιστα... να υπολογισει και σε αυτα.. και ολα εκεινα τα χωρια που παρθηκαν οταν καποιος λογαριασμός είχε βγει απο την ιδια φυλη του κανιβαλιστη για να μπορεσει να παρθει το χωριο.. και μετα επέστρεψε? αυτες τις περιπτωσεις νομιζω επειδη δεν ειναι εντος φυλης... δε φαινονται σε στατιστικα.. μπορει να κανω και λαθος.. αλλα νομιζω δε φαίνονται...
 

DeletedUser24216

εσυ ησουν που κλαιγοσουν με τον Κυρτσο οτι σας κερναγαμε κουραμπιεδες τα χριστουγεννα?
 

DeletedUser31371

Ναι εγω ήμουν. εσυ μπορεις να απαντησεις σε αυτο που ρωτησα ή οχι? μην αλλάζεις το θεμα και αν ξερεις και μπορεις να βγαλεις νουμερα καλώς. αν οχι οκ.
 

DeletedUser24216

μου ειναι παντελως αδιαφορο αυτο που ρωτας.
τα χαιρετισματα μου στην παλιοπαρεα της μπαντ!
 

DeletedUser21861

Εγω θελω μια ψηλη μελαχροινη γαλαζια ματια με κοτερο!!!


Υ.Γ νομιζα οτι το θεμα ειναι γραφουμε οτι θελουμε!!!
 

DeletedUser

darkling πες μ σε παρακαλω τι ενοις κανιβαλισμα δλδ οταν καποιος εχει 61 χωρια τα οποια μολις τα 16 απο εχθρο?
 

DeletedUser31371

χαχαχα darkling σε είχα παντα στο μυαλό μου σαν άτομο με πολύ χιουμορ. Πρόσεξε μερικές φορές όμως το χιουμορ και το αστείος.. μπορουν να καταλήγουν να γίνεσαι και γελοίος.
 

DeletedUser

Ποιος μπορει να παρει στα σοβαρα καποιον που βρηκε αστειο πιθανοτατα να βαλει απο 2 επιπλεον γραμματα σε καθε γραμμα στο ονομα του;:rolf:
 

DeletedUser31371

Χμμμ... μετρα καλυτερα ή μάθε να συντάσεις καλύτερα τις προτάσεις σου... με ένα απο τα δύο δε τα πας καλα. Ένα επιπλέον γράμμα έχω σε κάθε γράμμα του ονόματός μου.
 

DeletedUser

Θα μιλησει και ο nniikkoollaaooss για ασυνταξια, αρχικα, νομιζα οτι γραφεις με 3 γραμματα, γραψε λαθος

ΥΓ: Το ονομα σου εξακολουθει να ειναι χαλια:rolf:
 

DeletedUser31371

Οκ.. ούτε εμένα μου αρέσει, αλλά τι να κάνουμε.. αν ήταν αποδεσμευμένο το nikolaos σκέτο θα επέλεγα αυτό. Μπορείς τώρα να βγάλεις αυτά τα στατιστικά που ζητάω ή όχι?
 

Deleted User - 751811

http://prntscr.com/71p1cm
απο τις πρωτες μερες.
στο παιχνιδι και οσο ανεβενεις προς τα πανω τα πραγματα ειναι πολυ χειρωτερα.
οσο για τον σωτηρη εκει να δεις κανιβαλιμα.

ξερεις μαθηματικα μας το απεδειξες με το να μετρας ποσα γραμματα εχεις στο ονομα σου.
ανοιξε τα στραβα σου και κοιτα λιγο τις κατακτησεις στα ονοματα που σου εδωσα.
παρε μολιβη και χαρτι και κανε και τις πραξεις σου .
μοιρασε και τα βραβειακια σου εκει που πρεπει,
και κανε και την παπια τωρα.
 

DeletedUser

Συνονόματε, αυτό που ζητάς είναι πολύ μεγάλη δουλειά. Κι εννοώ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ!!!!!!! Μία γενική ιδέα, και μόνο, θα έχεις αν πας στα στατιστικά του κόσμου και ψάξεις τους old players. Υπάρχουν κάποιοι που δεν είναι κανιβαλισμένοι - ας μου συγχωρεθεί ο νεολογισμός - από τους master κανίβαλους, αλλά η συντριπτική πλειοψηφία τους καταβροχθίστηκε από mcmour, DON KYR και σία.... Στην από εδώ μεριά τα βλέπουμε και γελάμε.
Υ.Γ. ελπίζω να βοήθησα στην αναζήτησή σου, εγώ σίγουρα δεν πρόκειται να αφιερώσω μια μέρα στον υπολογιστή για να βρω αυτό που ήδη ξέρω.
 

DeletedUser24216

μπαη δε γουεη, επειδη αναφερθηκα πιο πανω απο καποιον αλλο πονεμενο μαλλον, εγω προσωπικα ειναι ζητημα αν εχω παρει 3-4 χωρια απο συμπαικτες που σταματησαν. Και γενικα δεν κανιβαλιζω ποτε στις φυλες μου και ειμαι ο πρωτος απ ολους που λεω σε παικτες που λογω ελλειψης χρονου κλπ θελουν να σταματησουν, να μην σταματησουν αλλα να παιζουν μαζι μας, εστω και εκτος μετωπου.

αν κανιβαλιζα θα ειχα γινει κυρτσος με 300 χωρια.

βεβαια απ οτι εχω καταλαβει εδω μεσα, θα με σεβονταν και παραπανω
χαχαχα
 

DeletedUser

μπαη δε γουεη, επειδη αναφερθηκα πιο πανω απο καποιον αλλο πονεμενο μαλλον, εγω προσωπικα ειναι ζητημα αν εχω παρει 3-4 χωρια απο συμπαικτες που σταματησαν. Και γενικα δεν κανιβαλιζω ποτε στις φυλες μου και ειμαι ο πρωτος απ ολους που λεω σε παικτες που λογω ελλειψης χρονου κλπ θελουν να σταματησουν, να μην σταματησουν αλλα να παιζουν μαζι μας, εστω και εκτος μετωπου.

αν κανιβαλιζα θα ειχα γινει κυρτσος με 300 χωρια.

βεβαια απ οτι εχω καταλαβει εδω μεσα, θα με σεβονταν και παραπανω
χαχαχα

16 χωρια εχθρου λεμε +21 βαρβαρα καπου εκει πφφφ ναι ρ παιχταρα λες κ δν εχουμε παιχτες στους φαπες που παιζουν πισω λογο ελειψης χρονου
 

DeletedUser24216

μετα απο 200 ποστς μου στα οποια λεω οτι δεν κανιβαλισα παιχτες μας συν το οτι ποτε μα ποτε εδω μεσα δεν εχω περηφανευτει για το αν ειμαι "παιχταρας" μονο αυθεντικα ηλιθιος θα εκανε το απο πανω ποστ.

κανεις δεν ειναι τελειος βεβαια.
 
Κορυφή