Πολεμικά στατιστικά ΦΑΠΕΣ/Senior/Bad VS ~TR~/V300V/Doom/VIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33300
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Deleted User - 751811

Για τα γραφίματα και για το ποιός κερδίζει απλά κλαίω......

Όταν δεν σε βαρανε πάντα καιρδίζεις όποιος και να είσαι...


Εξερετικές συζητίσεις πάντως, με κάνετε περίφανο

- - - Eνημερώθηκε - - -

+ κάτι που ξέχασα


Απλά με τρελένει που βλέπω σολ μαζί με φαπες...αχαχαχααχχα
ή και αυτοί ήταν εσωτερικά μιάς και όλοι ξέρουν οτι είχανε σημμαχία κρυφή φαπες με σόλ και λέγανε οτι ήταν σ.ε αλλα εστελναν αμυνες
(λίγο μυαλό θέλει για να βρείς την ηρωνία, πιστεύω να μήν έβαλα δύσκολα)


μην τρελενεσε γατακι.
ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ βλεπουμε την σολ μεσα στις φαπες ..
και την μπαντ
και την σενιορ
και την κουτση μαρια.
και την φιλη της κουτσης μαριας
και την θεια της φιλης της κουτσης μαριας .


μεσα σε αυτο που αποκαλειτε φυλη..

γιατι φυλη δεν ειστε .
την ειρωνια σου γατακι την καταλαβα .
εισαι απο αυτους μεσα στην φυλη σου που νομιζεις οτι διαλησατε την σολ.
υπαρχουν και αλλοι στις φαπες που ειναι μεσα τους σολ.

σε αυτους να πας να πουλησεις την ειρωνια σου να δεις αν πιανει.
γραφτους ακριβως το ιδιο μηνυμα. να δεις μετα γελια και κλαματα πουθ θα κανεις .

αν δεν σε βαρανε παντα κερδιζεις......?
καπου το εχασα εδω.

αν ψαχνεις να με βρεις στον χαρτη να σε βοηθησω και σενα ..
http://http://prntscr.com/702dk3

για συντεταγμενες πατα NOYS στο παιχνιδι και θα βρει ολα τα χωρια μου εαν θελεις να δοκιμασεις την τυχη σου..

για βαλε και εσυ το μυαλουδακι σου να σκευτει και πες μου ..
τι δυαλητε πιο ευκολα?
η φυλη σου η ο λογαριασμος μου?

αντε και να χασω 30 χωρια, εσεις θα χασετε τα αυγα και τα πασχαλια..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Τζουτζουριασα...μπορεις να πεις την λεξη γατακι αλλες 35 φορες
δεν νομιζω να αλλαξει κατι..το καταλαβαίνουμε μερικοί και απο την πρώτη δώση υπερπαικτικής ικανότητας που πηγαίνεις να περάσεις...


Όταν θέλεις να βάλεις ένα λίνκ, για εμάς τους απλούς αναγνώστες που δέν κατέχουμε τα σκιλ σου,
θα μπορούσες να βάζεις το http:// μία φορά στα λίνκ. Καλή κίνηση πιστεύω να είναι μήπως και αρχισει να τα βλέπει κανείς γιατί απο ότι κατάλαβες και εσύ μιάς και δέν αναφέρουν κάν οτι δέν ανοίγουν, φαντάσου πόσοι τα έχουν ανοίξει.


#Katimagiko
δέν περίμενα κάτι διαφορετικό, άντε πάνε ξαναβρίσου με όποιον ξέρεις. Είσαι πολύ ψυχαγωγική για το απλό κοινό οφίλω να ομολογήσω.

Όταν καταλάβεις και απο τους άλλους κόσμους που αναγράφονται τί ακρειβώς σημαίνει πιστεύω θα καταλάβεις και αυτό, ντάξυ δέν είναι και κανα αίνηγμα.




Υ.Γ

Ξαναβάλτε κανένα στατιστικό αυτή τη φορά μπορεί να το πετύχετε. Έχω μία ιδέα βάλε απο την μία ΨΟΛ, ΑΑ, οακ και απο την αλλη σενιορ θα είναι πιό πετυχημένο!
 

Deleted User - 751811

στο μονο που βρισκεις να αντικρουσεις αυτα που λεω ειναι αυτο το λογοπαιγνιο με το δηθεν λαθος που εκανες της ψολ αντι για σολ.
και επιδη το εβαλες κολητα (αλλα με κεφαλαια) εντελος τυχαια στην αα δεν σε βλεπω και πολυ καλα,. τουλαχιστον για το φορουμ.
μαζι με το τσουτσουριασμα σε επιασε και αυτος ο ιστρος?


οσο για τα σκιλ μου κλπ.
οσο ζω μαθενω...
και στο παιχνιδι το μονο που προσπαθω να περασω ειναι την ωρα μου .
χτιζω κανα χωριουδακι, περνω κανενα αλλο απο τον αντιπαλο , κραζω κατι τυπους στο φορουμ σαν και εσενα ,
αυτα και κανα δυο αλλα πραγματακια που ειναι για το καλο και των δικων σου χωριων.

εαν θεωρεις πως δεν μπορεις να δεις αυτα που γραφω για τους λογους που γραφεις . οκ
ξαναπαρτο απο την αρχη.

για πες μου τωρα πιστευεις με το να βγαλω την σολ απο τα στατιστικα θα υπαρχει μεγαλη διαφορα..?
γιατι οταν την εβαζα μεσα την σολ , ηξερα οτι θα εβγαινε κανενας τσουτσουριασμενος, αλλα
180 χωρια που ειναι αυτη η σολ δεν κανει καμια διαφορα..
βλεπεις γατακι τα πραγματα δεν ειναι οπως θα ηθελες να ειναι ..

τι στατιστικα θελεις να βαλω?
να βαλω στατιστικα τα στατιστικα για τους 5 μονο λογαριασμους των κανιβαλων σε αυτο που λετε φαπες και ολες τις φυλες ?θα βαλω και ωραιο τιτλο..
 

DeletedUser29654

Βλεπεις γατακι, η ψολ γατακι ειναι η φυλη που εκανα μονος γατακι και ειμουν για ενα διαστημμα, γατακι γατακι.
Αλλα μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι γατακι γατακι.

Οταν βαλεις σωστα στατιστικα γατακι, οταν γινει πλανο γατακι απο μεριας φαπων γατακι σε οποια φυλη γινει γατακι τοτε θα ειναι σωστα γατακι κ δεν θα λεω κ γατακι, γατακι..
 

Deleted User - 751811

τα στατιστικα ειναι σωστα γατακι.
παρε οποιο θελεις.
πηγενε μετα στις κατακτησεις του γατακι.
και απλα θαυμασε ,
και επιδη απο εδω και περα γνωριζεις και στερεψαν οι αερολογιες
οτι ταχα ειναι ψευτικα στατιστικα και αλλα τετοια
προσεξε δυο φορες τι γραφεις στο φορουμ.
καντε κανενα πλανο και σε αντιπσλους να γραφτουν στατιστικα και για αυτο, γιατι προς το παρων το μεγαλυτερο πλανο που κανατε ειναι προς τις ακαδιμιες σας , και στις φυλες που στρατολογησατε.
 

DeletedUser29654

Ανεβασε αυριο τετοια ωρα στατιστικα φιλος..

Και αυτη τη φορα ξερεις τι, δεν θα μπορεις να τα βαλεις κ οπως να νε μιας κ αποροφισατε σολ..γατακι..
 

DeletedUser31166

Ανεβασε αυριο τετοια ωρα στατιστικα φιλος..

Και αυτη τη φορα ξερεις τι, δεν θα μπορεις να τα βαλεις κ οπως να νε μιας κ αποροφισατε σολ..γατακι..

ακουω ατομα απο φαπες ναλενε για ομαδικο παιχνιδι και στη συνεχεια βλεπω και το προφιλ του sesto senso (μαρινου) και αληθεια δε μπορω να καταλαβω γτ παιζετε ακομα. ουτε δοξα ουτε χρημα ουτε διασκεδαση κερδιζεται με το παιχνιδι που κανετε. αντε σε αλλο κοσμο να τελειωνουμε μια ωρα αρχιτερα λοιπον. dimitar το πλανο εγινε ρε μαν. ποσα χωρια πηρατε? 66 συνολικα τις τελευταιες 48 ωρες απο τους αντιπαλους σας.

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: ~TR~, -TR-, V300V, v300v., V3ΟΟV, D00M, DOOM

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 54
Διαφορά: 12

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 620,877
Πλευρά 2: 518,417
Διαφορά: 102,460

chart


απο τα οποια τα 55 ηταν της τρ

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: ~TR~, -TR-

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 55
Πλευρά 2: 25
Διαφορά: 30

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 525,022
Πλευρά 2: 237,779
Διαφορά: 287,243

chart


οι συναλικες σας κατακτησεις παρ ολα αυτα ειναι διπλασιες απο τα χωρια εχθρων

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: ~TR~, -TR-

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 131
Πλευρά 2: 136
Διαφορά: 5

chart


που σημαινει οτι συνεχιζετε χωρις ελεος το κανιβαλισμα. μια χαρα παικτης εισαι. κραξτους γτ σου χαλανε το ονομα.
 

DeletedUser

kaboum εγω λεω να μας μαζευψεις στο σκυπε εμας τους κανιβαλους απο ΦΑΠΕΣ να μας μαθεις το παιχνιδι ρ τρελε παιχταρα :help
 

DeletedUser21861

Καλα και εσεις κανιβαλιζετε τον morgoth πρωην σολ!!! Απο τους οποιους πρωην σολ καποιους τους πεταξατε και εκτος!!!Κανιβαλισμα το οποιο εσεις ολοι μας κραζετε!!! ο gagakos κανιβαλιστηκε(ναι θα γινει ενωση και θα παιξουν κο αρα δν ειναι κανιβαλισμα??? 100 χωρια)morgoth πρωην σολιστας εκ των οποιων αρχηγικο στελεχος της πρωην σολ της οποιας οι doomistes με τοσο μενος ειναι κατα τους αλλα τον κανιβαλιζετε 178 χωρια!!! Η μια φυλη με τα λεγομενα σας ειναι κανιβαλοι ενω εσεις οχι οκ!!!


Και κατι τελευταιο πηρατε 4-5 παικτες πρωην σολ τωρα κανιβαλιζετε και πρωην σολ τελικα ποσο ****τουμπες ειστε ρε παιδια τελικα εισασταν εχθροι η οχι??? Οσο αναφορα τους doomistes εδωσαν αδεια και για αυτο ε!!!! χαχαχαχαχα
 

DeletedUser31166

kaboum εγω λεω να μας μαζευψεις στο σκυπε εμας τους κανιβαλους απο ΦΑΠΕΣ να μας μαθεις το παιχνιδι ρ τρελε παιχταρα :help

δεν μαθαινετε ετσι το παιχνιδι πρωτον, και δευτερον βρες αλλον εγω ειμαι ψιλοασχετουλης. αν θυμαμαι καλα κανιβαλισμα ειναι αν ανηκει ο παικτης στη φυλη σου. ανηκει ο μορκγοθ στην τρ? ο gagakos δεν κανιβαλιστηκε εδω ειναι και παιζει. μπορεις να πεις το ιδιο για ολους τους παικτες που φαγατε εσεις? μην εριζετε γτ θα κατσω να κανω λιστα με ολους τους παικτες που εχουν κανιβαλιστει, να δουμε ποιος την εχει μεγαλυτερη, τη λιστα. λοιπον αντε βαλτε διαχειριστες να φτιαχνουν επιθετικα γτ σας τελειωσαν.
 

DeletedUser

δεν μαθαινετε ετσι το παιχνιδι πρωτον, και δευτερον βρες αλλον εγω ειμαι ψιλοασχετουλης. αν θυμαμαι καλα κανιβαλισμα ειναι αν ανηκει ο παικτης στη φυλη σου. ανηκει ο μορκγοθ στην τρ? ο gagakos δεν κανιβαλιστηκε εδω ειναι και παιζει. μπορεις να πεις το ιδιο για ολους τους παικτες που φαγατε εσεις? μην εριζετε γτ θα κατσω να κανω λιστα με ολους τους παικτες που εχουν κανιβαλιστει, να δουμε ποιος την εχει μεγαλυτερη, τη λιστα. λοιπον αντε βαλτε διαχειριστες να φτιαχνουν επιθετικα γτ σας τελειωσαν.

μμμ μαθε οτι τα επιθετικα θα ειναι ετοιμα σε 5-6 μερες τα αμυντικα σας σε ποσες ??
 

DeletedUser31166

μμμ μαθε οτι τα επιθετικα θα ειναι ετοιμα σε 5-6 μερες τα αμυντικα σας σε ποσες ??

15 μερες μετα παρε απαντηση

Πλευρά 1:
Φυλές: ~TR~, -TR-, D00M, DOOM, V300V, v300v., V3ΟΟV
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 295
Πλευρά 2: 168
Διαφορά: 127

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,760,115
Πλευρά 2: 1,521,873
Διαφορά: 1,238,242

chart


η τελευταια βδομαδα στον κ30 δλδ απο τοτε που τα επιθετικα σας θα ηταν ετοιμα. αραξε λοιπον.
 

DeletedUser

15 μερες μετα παρε απαντηση

Πλευρά 1:
Φυλές: ~TR~, -TR-, D00M, DOOM, V300V, v300v., V3ΟΟV
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 295
Πλευρά 2: 168
Διαφορά: 127

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,760,115
Πλευρά 2: 1,521,873
Διαφορά: 1,238,242

chart


η τελευταια βδομαδα στον κ30 δλδ απο τοτε που τα επιθετικα σας θα ηταν ετοιμα. αραξε λοιπον.

ποσο επιτυχημενο ηταν το πλανο σας σημερα χμμμ....
 

DeletedUser19989

Καλα και εσεις κανιβαλιζετε τον morgoth πρωην σολ!!! Απο τους οποιους πρωην σολ καποιους τους πεταξατε και εκτος!!!Κανιβαλισμα το οποιο εσεις ολοι μας κραζετε!!! ο gagakos κανιβαλιστηκε(ναι θα γινει ενωση και θα παιξουν κο αρα δν ειναι κανιβαλισμα??? 100 χωρια)morgoth πρωην σολιστας εκ των οποιων αρχηγικο στελεχος της πρωην σολ της οποιας οι doomistes με τοσο μενος ειναι κατα τους αλλα τον κανιβαλιζετε 178 χωρια!!! Η μια φυλη με τα λεγομενα σας ειναι κανιβαλοι ενω εσεις οχι οκ!!!


Και κατι τελευταιο πηρατε 4-5 παικτες πρωην σολ τωρα κανιβαλιζετε και πρωην σολ τελικα ποσο ****τουμπες ειστε ρε παιδια τελικα εισασταν εχθροι η οχι??? Οσο αναφορα τους doomistes εδωσαν αδεια και για αυτο ε!!!! χαχαχαχαχα


Εσυ αγορινα δεν πρεπει να μιλας για κανιβαλισμα
σου εχουν ριξει ακυρο απο απο δυο σημεια στον χαρτη και ειπες να πας αλου για τριτη φορα και εχεις κανιβαλισει τους παντες... :clap:
 

DeletedUser21861

Για να το λες εσυ δικιο θα εχεις!!! Αλλωστε εχεις τρελη εμπειρια και εσυ στο γκειμ εκει που εβριζες γυρισες πισω σαν σκυλακι και τους εγλυψες οσο δν παει μπας και σωσεις το ακκαουντ σου!!!


Αν ρωτησεις εγω τουλαχιστον εφαγα ξυλο απο ατομα τα οποια τα ειχα σε ολο το γκειμ απεναντι μου και ποτε σαν σκυλακι δαρμενο δν πηγα μαζι τους αυτη ειναι η διαφορα μας!!!
 

DeletedUser19989

Για να το λες εσυ δικιο θα εχεις!!! Αλλωστε εχεις τρελη εμπειρια και εσυ στο γκειμ εκει που εβριζες γυρισες πισω σαν σκυλακι και τους εγλυψες οσο δν παει μπας και σωσεις το ακκαουντ σου!!!


Αν ρωτησεις εγω τουλαχιστον εφαγα ξυλο απο ατομα τα οποια τα ειχα σε ολο το γκειμ απεναντι μου και ποτε σαν σκυλακι δαρμενο δν πηγα μαζι τους αυτη ειναι η διαφορα μας!!!

μπορουν να σου πουν τα παιδια αν γυρισα σαν σκυλακι δαρμενο... ποτε δεν το εχω κανει και ποτε δεν θα το κανω...
τα παιδια μου ειπαν να γυρισω πισο να παιξω κανονικα και το εκανα για να παρετε αυτο που σας αξιζει..

εσυ ξυλο τρως δεν λεω αλλα αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι οτι ολοι η φιλη σου σου στελνει αμυνες και εσυ αυτο που κανεις ειναι να κανιβαλιζεις nice play...

επισεις και εγω τρωω ξυλο περισοτερο απο εσενα αλλα δεν κανιβαλισα σαν τρελος οπως εσυ.
αληθεια πιος ειναι ο επομενος στοχος σου???

και ενα τελευταιο εγω προσωπικα δεν εχω βρισει κανεναν.
 

DeletedUser21861

Καταρχας δν σε εβρισα εκανα μια παρομοιωση και απλως σε ειπα οτι γυρισες σαν σκυλι δαρμενο!!!


Οσο αναφορα απο αμυνες τι εχω παρει απλα γελαω!!!


Οσο αναφορα τον επομενο στοχο μου προτιμουσα να ειχα φαει εγω ολους τους ανενεργους που εχετε βαρεσει και χαρη σε αυτους πηρατε ποσα χωρια παρα να τα παρετε εσεις!!!


Δν συνηθιζω να βριζω ειμαι κατα του βρισιματος αν σε ενοχλησε κατι το οποιο ειπα σορρυ!!!
 

DeletedUser19989

αρα εσυ δεν πρεπει να μιλας για κανιβαλισους... εχεις κανιβαλισει τα παντα ουτος σι αλος..
 

DeletedUser21861

Πιστεψε με αν ηταν στο χερι μου και ειχα το ελευθερο οτι εχω κανηβαλισει θα ηταν το 30% απο οτι ηθελα αλλα καλως η κακως δν εχω το ελευθερο!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή