ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΑΙΜΟΝΩΝ (Σ.Δ)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33818
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

το να βγαινει ο δηθεν νταβας(darkling) και η αννουλα του(εσυ) να λετε οτι κανατε κατι σημαντικο,ε ειναι υπερβολικα γελοιο.


ειναι λογικο που τα σκατωσε η σολ, δεν ειχε μεσα και πολυ εξυπνο ροστερ.
 

DeletedUser

... με εχετε κανει χαχανουλη με τα αστειακια που γραφετε! ... και ειδικα εσεις ...

.. τα περι πρεμ μια γυριστρουλα με 500κοπλευ και πολυχρωμες φουστιτσες τα λεει μονο που οποτε ζητησα να πει ονοματα και να τους βαλει εδω εκανε γαργαρα κι αλλα λογια να αγαπιομαστε! ... αστο ... τωρα αν η κοπελια ειναι φιλη σου δεν μου λεει κατι ... εχω 15 ατομα εδω στον κ30 συμπαιχτες του(μεχρι να τον στειλω διακοπουλες) που παιζαμε κ19 και ξερουν ποσο πρεμ χαλαγα σε επιτηρησεις οποτε την καραμελα αυτη φτυστη γτ εφυγε η γευση προ πολλου και γινεσαι πιο πολυ ρεζιλι ...

... οσο για το ειναι ο λογ ξερω καλυτερα ... αν και πλεον με κινητα και 3g και ειδοποιησεις ειναι ευκολο ... οσο για το αν ανοιγω μνμ τετραπερατε φιλε μου παλι δικο μου θεμα ... ειτε απανταω σε αλλα, ειτε στελνω επιθεσεις ειτε το κανω επιτηδες γιατι αν ξερει ο αλλος οτι οποτε ειμαι μεσα ανοιγω οταν δει οτι αργω θα καταλαβει οτι δεν ειμαι(αν δεν το ηξερες αυτο το κολπο μην μου ξαναπαντησεις γτ φαινεται ποσο ανιδεος εισαι) ... επισης το κοπλευ δεν φαρμαρει γτ δεν εχει φαρμ ο κοσμος(μαντεψε ειπες κι αλλη κοτζανα) ... τελος ουτε ουλτιμεητ ουτε προ παιχτη ειμαι πλεον και αν ειχαμε κοπανηθει θα το ηξερες απο το ποσες προσπαθειες για σφηνες(επιθετικες) βαζω 5' πριν! ...

... ειμαι σιγουρος και δεν χρειαζεται να κανω αιτηση ... οπως ειμαι σιγουρος που αποφευγεις να πεις κατι για παρανομα σκριπτακια με υβριστικα μνμ απο νεοδημιουργηθεντες λογ με ονομα υπευθυνων απο αντιπαλες φυλες με ενα γραμμα παραλαγμενο! ... αντε τωρα να δεις αν ερχομαι ποντικακι(γτ αν σε πω γατακι ειναι πολυ ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ηθελα απλα να σου πω να μην κατηγορεις χωρις αποδειξεις, και διαβαζοντας την απαντηση σου το μονο που βλεπω ειναι μερικα επιχειρηματα-δικαιολογιες και μετα να λες οτι εισαι σιγουρος οτι ολη η Σολ παιζει παρανομα. Αφου εισαι τοσο σιγουρος πχ για μενα οτι παιζω παρανομα σε προκαλω να κανεις αιτηση υποστηριξης. Αν ομως δεν φαω μπαν θα βγεις μετα στο εξωτερικο και θα ζητησεις συγγνωμη. Αφου εισαι τοσο σιγουρος παντως καντο. Αν θες μπορω να σου πω και ποιον λογαριασμο παιζω στον κ33. Και τελος για να σου φυγει η απορια γιατι δεν απανταω για τα του κ30, επαιξα ελαχιστα στην Σολ εκει κ γενικα στον κοσμο οποτε ουτε γνωση εχω ουτε θα απολογηθω για ο,τι μπορει να εγινε εκει περα. Αυτα απο μενα, δεν εχει νοημα να συζηταμε αλλο. Καλη συνεχεια.
 

DeletedUser

Ηθελα απλα να σου πω να μην κατηγορεις χωρις αποδειξεις, και διαβαζοντας την απαντηση σου το μονο που βλεπω ειναι μερικα επιχειρηματα-δικαιολογιες και μετα να λες οτι εισαι σιγουρος οτι ολη η Σολ παιζει παρανομα. Αφου εισαι τοσο σιγουρος πχ για μενα οτι παιζω παρανομα σε προκαλω να κανεις αιτηση υποστηριξης. Αν ομως δεν φαω μπαν θα βγεις μετα στο εξωτερικο και θα ζητησεις συγγνωμη. Αφου εισαι τοσο σιγουρος παντως καντο. Αν θες μπορω να σου πω και ποιον λογαριασμο παιζω στον κ33. Και τελος για να σου φυγει η απορια γιατι δεν απανταω για τα του κ30, επαιξα ελαχιστα στην Σολ εκει κ γενικα στον κοσμο οποτε ουτε γνωση εχω ουτε θα απολογηθω για ο,τι μπορει να εγινε εκει περα. Αυτα απο μενα, δεν εχει νοημα να συζηταμε αλλο. Καλη συνεχεια.

... ενας κατηγορει χωρις αποδειξεις και αυτος εισαι εσυ κι οι φιλες σου ... λετε ολοι ξερουν,λεω φερτε τους ολους δεν ερχεται κανεις ... τολματε να λετε οτι εφαγα πρεμιουμ απο κοσμο πολυ και ουτε ενας πλην του γελοιπου Δημου δεν εμφανιζεται ... λετε οτι ειπα πως εμεις διαλυσαμε τη Σολ,ζηταω να βρειτε ενα ποστ αλλα παλι πουθενα ... αντιθετα λεω οτι βρωμικα και τρισαθλια κανατε οτι μπρουσατε με ****ακια, σκριπτακια και λοιπα κολπα και ενω οι αρχηγοι σας τοτε εφαγαν γκλομπαλ και αυτο το κανετε γαργαλα ... ποσες γαργαρες ακομα θα κανετε? ... μην πνιγειτε προσεξτε στο τελος ... μιλας ομως σαν να επιαξες κ19 και ξερεις και κ30 επισης οταν κατηγορεις ... αν λοιπον δεν ξερεις εισαι αστειος που μιλας για πραματα που δεν ξερεις ... νοημα δεν εχει γτ χαλαω χρονο να μιλαω με καποιον που μιλαει χωρις αποδειξεις και χωρις να ξερει, αυτο ειναι αληθεια ... καλη συνεχεια και σε σενα με υγεια! ...
 

DeletedUser33200

Εδω ειναι κ33 αν θελετε να συνεχισετε για τον κ30 και παλιοτερα γραψτε στο καταλληλο φορουμ
:hmmm:
 
Κορυφή