ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΟΔ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser20730
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32579

παιδια αν ημουν στην θεση του μιρδονα θα σταματουσα να σχολιαζα σε αυτο το ποστ..οταν ο τεραστιος παικτης κρισος που εχει κλεισει τοσους κοσμους,εχει διδαξει το παιχνιδι σε νεα παιδια με ονειρα και φιλοδοξιες και ειναι παντα στην πρωτη γραμμη μαχης απλα θα σιωπουσα...ο σωτηρης και η λιανα ειναι ο μπαμπας και η μαμα σου??μηπως δεν μπορεις χωρις αυτους??γιαατι δεν σε ειδα να παιζεις σε κανα κοσμο χωρις το ζευγαρακι της συμφορας..ααα και κατι ακομα..τωρα που εφαγε μπαν ο μπαμπας και η μαμα βαλτους στον λογαριασμο σου..θα δεις πως θα ανεβεις γρηγορα στην καταταξη..ξερεις εσυ εσωτερικα και αγιος ο θεος...μπηκα ειδα και το προφιλ σου στο παιχνιδι...κατσε εκει κατω στο ριμ ειναι καλα...γιατι αν ανεβεις πανω θα γελαει και ο καθε πικραμενος....

ποτε δεν ειπα ειμαι παικτης μετωπου
ποτε δεν ειπα ειμαι παικταρας
ξαναδιαβασε τι εχω γραψει
και μην βαζεις λογια στο στομα μου που δεν εχω πει
 

DeletedUser25676

Κροίσος κανε μας την χάρη και πες ποιος ανύπαρκτος είσαι και έχουμε την τιμή να μιλάμε μαζί σου,Θανασάκι ******** άσε τα παιδιά ήσυχα μιλάνε για παντελόνια για άλλους αλλα μονοι τους φοράνε φούστες
 

DeletedUser33687

καλα να παθετε παλιο-****ακηδες, εγιναν και οι καλιακουδες παιχτες :noob::clap::grrr::rip:
 

DeletedUser

στο στομα σου κατι αλλο θα βαλω....ξερεις εσυ...πιπερι...τα αλλα ομως δεν μου τα απαντησες που σου ειπα...οτι εισαι νουμπας το ξερει ολη η πλαση..τα στατσ τα λενε ολα..πλανο εγινε τελικα στον μιρδονα??γιατι ειδα κατι μηνυματα περι ζωγραφικης απο το φιλαρακι σου τον κιζα...δηλαδη για να καταλαβω εγραψες εδω για να εκθειασεις την μαμα και τον μπαμπα που στους θιξαμε?ενταξει αν σε ενοχλει τοσο μην ξαναγραψουμε..τα καλυτερα παιδια...ο μεγας αρχηγος με τα τριπλα ακκαουντ...σε καθε κοσμο και μπαν...αυτο νομιζω λεει κατι....
 

DeletedUser

ΕΓΩ ενα εχω να πω..
ειμαι εχθρος με τους tr ναι αλλα τους σεβομαι


ΟΛΟΙ θα πρεπει να σεβονται τους αντιπαλους και να σταματησουν τις ******ες και τις ειρωνιες.


σε αλλους κοσμους μπορει να παίξετε μαζι τοτε τι θα λετε? τα αντιθετα?


ο καθε αντιπαλος θα πρεπει να σεβαιτε τον αλλον. αυτο ειναι το πραγματικο νοημα της καθημερινοτητας αλλα και του ιδιου του πεχνιδιου

ο καλος παιχτης δεν ειναι μονο αυτος που κοβει τρενα και εχει 1000000 χωρια. ο πραγματικος παιχτης ειναι αυτος που συμπεριφετεται έντιμα και σωστα.



εμπρος καντεμε ρεπορτ τωρα για την βρισια μου... αλλα θα εχω δικιο
 

DeletedUser32579

Κροίσος κανε μας την χάρη και πες ποιος ανύπαρκτος είσαι και έχουμε την τιμή να μιλάμε μαζί σου,Θανασάκι ******** άσε τα παιδιά ήσυχα μιλάνε για παντελόνια για άλλους αλλα μονοι τους φοράνε φούστες

εγω ειμαι ο κρισος
οσο γτ τις φουστες να μας γυρισεις πισω αυτη που δανειστηκες για να βγεις βολτα με το θαναση !

- - - Eνημερώθηκε - - -

στο στομα σου κατι αλλο θα βαλω....ξερεις εσυ...πιπερι...τα αλλα ομως δεν μου τα απαντησες που σου ειπα...οτι εισαι νουμπας το ξερει ολη η πλαση..τα στατσ τα λενε ολα..πλανο εγινε τελικα στον μιρδονα??γιατι ειδα κατι μηνυματα περι ζωγραφικης απο το φιλαρακι σου τον κιζα...δηλαδη για να καταλαβω εγραψες εδω για να εκθειασεις την μαμα και τον μπαμπα που στους θιξαμε?ενταξει αν σε ενοχλει τοσο μην ξαναγραψουμε..τα καλυτερα παιδια...ο μεγας αρχηγος με τα τριπλα ακκαουντ...σε καθε κοσμο και μπαν...αυτο νομιζω λεει κατι....

δεν ειναι γονεις μου εχω γονεις και ειναι μια χαρα ανθρωποι
και αν δε καταλαβες τι ειπα να στα πω σε επιπεδο α δημοτικου
οχι δεν εγινε πλανο στο μιρδονα οσο και να το ηθελε . κανεις δεν ασχολειται μαζι του , παρολο που το προσπαθει για να δειξει οτι κατι ειναι.
το κιζα ασε τον απλα δε μπορεις να πεις τιποτα για αυτον
σου απαντησα τωρα ?
αν οχι και παλι δε καταλαβες κλεισε τον υπολογιστη σου καλυτερα
 

DeletedUser

αρα η λιανα και ο σωτηρης δεν ειναι μια χαρα ανθρωποι...αυτο το πορισμα βγηκε..εσυ ασχολεισαι ομως μαζι του..μπηκες εδω με σκοπο να τον βγαλεις ρουφιανο,αχρηστο και τα λοιπα..ολες οι συκοφαντιες σου..οποτε μαλλον ασχολεισαι και σε τσουζει...και οι αλλοι ασχολουνται απλα εχουν παει για μπανιο και κωλυονται...οσο για το επιπεδο εκει συγκαταλεγεσαι...αα δημοτικου...τι μου το λες??το ξερω οτι ανηκεις στην προτοβαθμια εκπαιδευση...ετσι σου λεει και η λιανα και ο σωτηρης..κλεισε τον υπολογιστη και εσυ σαν σκυλακι πας και τον κλεινεις??αυτες τις εξυπναδες απο εκει τις εμαθες??νικολακηηη πιασε το κοκκαλοοο...μαλιστα κυριε σωτηρη και κυρια λιανα...:D
 

DeletedUser25676

με συγχωρείς krisos γιατί ούτε καν ήξερα ότι υπήρχε παίχτης με τέτοιο όνομα στον κόσμο 30 ανυπαρκτος είσαι....Ανοιξε και τα στατιστικά mcmour eliashad και μετά έλα μιλα μου giorgos77771
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32579

αρα η λιανα και ο σωτηρης δεν ειναι μια χαρα ανθρωποι...αυτο το πορισμα βγηκε..εσυ ασχολεισαι ομως μαζι του..μπηκες εδω με σκοπο να τον βγαλεις ρουφιανο,αχρηστο και τα λοιπα..ολες οι συκοφαντιες σου..οποτε μαλλον ασχολεισαι και σε τσουζει...και οι αλλοι ασχολουνται απλα εχουν παει για μπανιο και κωλυονται...οσο για το επιπεδο εκει συγκαταλεγεσαι...αα δημοτικου...τι μου το λες??το ξερω οτι ανηκεις στην προτοβαθμια εκπαιδευση...ετσι σου λεει και η λιανα και ο σωτηρης..κλεισε τον υπολογιστη και εσυ σαν σκυλακι πας και τον κλεινεις??αυτες τις εξυπναδες απο εκει τις εμαθες??νικολακηηη πιασε το κοκκαλοοο...μαλιστα κυριε σωτηρη και κυρια λιανα...:D

εχουμε και μια κενη θεση για σκυλιτσα
μπραβο την κερδισες !
χαχαχαχα
δωσε πονο και αλλο
πες και αλλα

- - - Eνημερώθηκε - - -

με συγχωρείς krisos γιατί ούτε καν ήξερα ότι υπήρχε παίχτης με τέτοιο όνομα στον κόσμο 30 ανυπαρκτος είσαι....Ανοιξε και τα στατιστικά mcmour eliashad και μετά έλα μιλα μου giorgos77771

αφου ολοι ειναι ασχετοι και εσεις προ
γτ δε τους βαρατε ?
τους εχετε ανετα !
 

DeletedUser

με συγχωρείς krisos γιατί ούτε καν ήξερα ότι υπήρχε παίχτης με τέτοιο όνομα στον κόσμο 30 ανυπαρκτος είσαι....Ανοιξε και τα στατιστικά mcmour eliashad και μετά έλα μιλα μου giorgos77771

καλα κοιτα πρωτα τον δικο σου λογαριασμο κ μετα τους αλλους :grrr2:
 

DeletedUser33685

πρωτον
πιο πλανο ρε κακομοιρη ?
ποιος σου εκανε πλανο ?
καλα ετσι πιστευεις ? μαλλον δεν εχεις ιδεα τι ειναι πλανο .


krisos έχεις δίκιο φιλαράκι πιο πλάνο? σιγά μην κάνουμε και πλάνο στον νουμπα τον θαναση....μόνο 50 μυρια απώλειες έχει ο βαρβαροφαγος..αγόρι μου παιχτουρα μου εσύ είσαι το ποιο λαμπρ(αντ)ο(ρ) αστέρι που το πετάνε κοκαλάκια και κουνάει την ουρά του να πάει να φάει ψοφίμια....θα σε ανεβάσουμε και εσένα σε απώλειες μην φοβάσαι εκτός και αν προλάβεις να πας επάνω δεξιά στο παιχνίδι ρυθμίσεις,λογαριασμός και διαγραφή...θα είναι πολύ ποιο εύκολο για σένα...και όταν η φυλή σου έκανε πλάνα εσύ ήσουν έξω και κοιτούσες τα αερο...πλανα η δεν σε λογάριαζαν καθόλου γιατί σε κρατούσαν σαν μπαλαντέρ για τα δύσκολα πλάνα..παρτο τζακ ορμααααα χαχαχαχαχα

Mr. Fabulous
 

Deleted User - 751811

στον 20 ... οι χειρωτεροι... να θυμηθουμε αληθειες?
ενωσεις ενωσεις και κανιβαλισμος.
συμαχιες σ.ε οπου φυσαει ο ανεμος . να ανεβενουν μερικοι λογαριασμοι και οι αλλοι απλα για εσωτερικη καταναλωση ..

καποιος ανεφεερε πριν οτι ολοι ειμαστε παιχτες του ιδιου παιχνιδιου. και πρεπει να σεβωμαστε ολοι ακομα και τους αντιπαλους μας .
εν μερη εχει δικιο. αλλα ο σεβασμος ειναι κατι που κατακτιετε πολυ πιο δυσκολα απο 1000 χωρια.
και κυριως απο την παρεα του σωτηρη μιας και η φιλοσοφια του παιχνιδιου τους ειναι ο ορισμος του ατιμου παιχνιδιου.
στην τελικη πιος ειναι νουμπας .? αυτος που παιζει η αυτος που κλεβει για να παιξει..?
τωρα στον 30....
δεν ειναι τυχαιο τιποτα.
εχετε παρελθον σε αλλους κοσμους του ιδιου παιχνιδιου .
εχετε σε αυτον τον κοσμο στρατολογησει ακομα και τα δεντρα και τις λιμνες του χαρτη για χαρη της υπερφυλης :rolf:
κανετε κανιβαλισμους αλλα λετε οτι ειναι παιχτες που αποφασησανε να σταματησουνε ..( 3 φυλες στο συνολο κανιβαλισατε ως τωρα)
με λιγα λογια το καλοκαιρι αρχιζει και μερικοι μπορειτε να ευυχαριστηθιτε τα μπαν νακια σας και οι οι υπολιποι την πυξηδα.
ως τοτε περαστικα σας...
 

DeletedUser20797

πραγματικα εσυ δε ξερεις που πανε τα 4 !
μην τα πεις και αλλου αυτα θα κλαινε και οι πετρες .
Έχετε αποκλειστεί λόγω ώθησης του λογαριασμού........ Η ώθηση απαγορεύεται από τους Κανονισμούς
το καταλαβαινεις η να στο εξηγησουμε ?
θα μας δωσεις παλι τα φωτα σου ?
ποσο σχετικος και σωστος εισαι ! μπραβο σου ολα τα ξερεις !!!χαχαχα
εχεις δικιο διπλος και τριπλος και ****ακια μαζι και λιγο απο αλιεν και ουφο που ηρθανε μεσα στο σαλονι μας
μην προσπαθεις να το παιξεις γνωστης και σωστος . απλα δε σου βγαινει.
παντως σε χαιρομαι πολυ που ακομα ασχολεισαι και λες για τη λιανα
μεχρι να τελειωσει ο κοσμος μαζι της θα τρωγεσαι θα λες θα κατηγορεις και αυτη απλα θα σε γραφει!

οσο για ολο αυτο το και καλα απειλησε που ειπες για το πρωτο μπαν και εκανε και 1002 αλλα
αν οντως τον απειλησε μπορει καλιστα να παει να κανει αγωγη και οτι θελει
ξερεις καλο ειναι πριν ανοιξεις το στοματακι σου να βουτας τη γλωσσα σου μεσα σε μυαλο
δε θα χασεις . μπορει να βρεις κατι που ξερεις . εξυπναδα λεγεται και σωστη κριση !!!
ασε λοιπον τις απειλες και τα τραγικα .- αλλα τι λεω !!! αλατι στο ψωμι σου για να ξεκατινιαστεις παλι .
καλα κανεις δωσε και αλλο στη τελικη σε εχουμε και για να γελαμε . κατι κανεις και με αυτο!!!
χαχαχαχ

οσο για σενα θανουλη


πρωτον
πιο πλανο ρε κακομοιρη ?
ποιος σου εκανε πλανο ?
καλα ετσι πιστευεις ? μαλλον δεν εχεις ιδεα τι ειναι πλανο .
δευτερον
φυσικα και δε σε εμαθε ο σωτηρης να παιζεις
ποτε δεν ασχολειται με αχρηστους
και μην μιλας εσυ για **** γτ μολις εμαθες τι ειναι εγινες και παικτης !
ξεχνας την χαρα σου στον 26 ?
για ξαναθυμησου . και αν δε μπορεις να σου δωσω εγω συνομιλιες σου που τις εχω δει , να θυμηθεις .
εχεις ολο το πακετο του αποτυχημενου .
αναρωτηθηκες ποτε γτ βγαινεις εδω και κραζεις και δε μπορεις μεσα στο παιχνιδι να τον αντιμετωπισεις στα ισα?
ουτε φεικ δε σηκωνεις ! ολο απειλεις κανεις πυξιδιαζεις αλλα μονο εδω το παιζεις αντρας . μεσα στο χαρτη δεν τον πλησιαζεις καθολου.
τη μαγκια σου βγαλε την εκει οχι εδω.δε θα σε δαγκωσει μην φοβασαι. χαχαχαχαχα
χαχαχαχαχα
συγχαρητηρια παικτουρα μου !!!

αααα και κατι ακομα
οταν μεγαλωσεις και γινεις αντρας σωστος
να βγεις και να πεις και οσα εκανες στον 26
παραδειγμα προδοσιας και ρουφιανιας
ο κοσμος πρεπει να μαθαινει απο τους καλυτερους
μην τους στερησεις τα φωτα τα δικα σου .
βαλε τιτλο τρανταχτο να κανεις καλη εντυπωση . χαχαχαχ

εσυ φιλε μου


καπου κατι δε ξερεις καλα κατα τη δικη μου γνωμη
εχω τελειως διαφορετικη αποψη . σεβαστη η δικη σου αποψη απλα οχι αποδεκτη απο εμενα οσο αφορα τον 20.
εγω ομως δε σχολιασα τι εγινε στον 20 γτ δεν αφορα εδω το θεμα , απλα το θανο τον τρανο που ξαφνικα πεταχτηκε ο παικταρας , οχι το τι εγινε εκει. αμα θες να μιλησουμε για τον 20 σε καποιο αλλο θεμα πολυ ευχαριστως.


Ας απαντησω σε σκουπιδια γιατι κρυβεστε πολλα πισω απο αυτα που γραφονται

Αρχικα για πιο πλανο μιλαω? Ωστε δεν ηταν πλανο και τι ηταν ? χτυπουσατε εκτος απο εμενα και αλλους παικτες της φυλης μου για πλανο το περασαμε εδω στην φυλη

Επισης αμα δεν λεγεται πλανο οτι σε καταδεφιζουν 30 χωρια και νομπλαρουν ενδιαμεσα 20 χωρια παντου επιθετικα κολληματα βλεπε του μεγα και τρανου κιζα στα 1 μς νουκς και αριστους απο διαφορετικα χωρια ε οχι ρε ********κι θα τον πιασω στον στομα μου.... και θα τον κραξω γιατι αρχικα εστελνε τυπου μηνυματα σε αρεσε η ζωγραφικη μου οταν κολλησε σε ενα χωριο 25 νουκες απο της 60 ωρες στα 1-10 μς η καθε νουκ και καμαρωνε για αυτο ε ναι βρε ********κι θα σε κραξω και θα σε πω οχι μονο οτι εχεις ****ακια καρα ****αρες γιατι αυτα στον 26 ουτε για πλακα τα κανατε :oops:

Και μιας και αναφερθηκες για κ26 ας το πιασουμε και αυτο ρουφιανος εγω? προδοτης εγω? ποτε βρε? εχεις καποια στοιχεια ? εχασα τοσους μηνες μιλωντας μαζι σας ? για να ειμαι και ρουφιανος και προδωτης απο την αρχη ? αληθεια ? μαλλον με περασες για κανεναν μυστικο πρακτορα σε μυστικη αποστολη θα ελεγα να κοψεις τις ταινιες φαντασιας :D

Επισης εφοσον εχεις τα κακαλα πες να βγει εδω δημοσια ο αρχηγος απο σεσε.... και ο God patron που ηταν σε μια φυλη τα Boys δεν την θυμαμαι καλα και ρωτα τους στα ισια να δουμε τι θα σε πουν για το τι ειπα στον τουρλουμπουκι ηταν ενα πραγμα πως παιζει ενα ***** νουμπο που το παιζει αρχηγος και καποιος ξερεις για ποιον μιλαω ετσι :confused:

Επισης γιατι το εκανα αυτο αραγε ? ας το αναλυσουμε και αυτο γιατι σας σιχαθηκα πολυ απλα βαρεθηκα να το καιω χωρις λογο και σε μια φαση ειπα τερμα εφοσον αμυνες δεν ερχονται δεν θα κατσω να το καιω για κανεναν και ετσι δεν εκανα κανενα κοψιμο η αμυνα σε κανεναν επισης εσεις δεν με ειπατε τι ακριβως κανατε για να προβω στην κινηση να δωσω μονο μιλημενα με σεσε 4η5 χωρια ηταν α ναι με βαρασανε οι ιδιοι μου οι συμπαικτες εννοειται που μολις το ειδα αυτο εκανα την κινηση να ανταποδωσω την πουστια σας με μια πουστια .... δεν σε αρεσει ? ετσι εγινε ομως δεν με πιστευεις? στα παπακια μου :grrr: και οπως ειπα πες να βγουν τα 2 αυτα ατομα που θα με πεις εμενα ρουφιανο απο την αρχη *****νουμπο αλλα οταν ενας εδωσε στην σεσε 100 χωρια πατηματα μεσα στον πηρυνα της ουτ τοτε τουμπεκι ψιλοκομμενο και κανατε την κοτα γιατι ηταν "φιλος" σας που στον 30 μαλωσατε και μαζι του χαχαχα τραγικα ανθρωπακια....


Ας πιασουμε το θεμα του κ20 που αναφερθηκες ηξερες σε τι φαση ημουν τοτε ? μπα οχι επαιζα ? μαλλον οχι φαινεται αυτο αλλωστε μιλησα εγω στον 20 ποτε με σωτηρη ? ουτε που τον ηξερα 26 τον γνωρισα

Ασχετο παντως εισαι και ****ς σε μηνυμα του μεγα και τρανου σκυλιου κιζα ειπε οτι ο mcmour οτι αυτος με εμαθε να παιζω εισαι και τερμα στοκος τεσπα λασπες πολλες

Επισης δωσε συνομιλιες βαλε πολλες αλλα θα τις βαλεις ολες στους τοσους μηνες εχεις τα κακαλα να το κανεις ? μαλλον οχι μονο λασπες και τιποτα αλλο ασχετοι

Επισης εγω στον σωτηρακι διπλα θα παω αλλα θα παω με κανονικο χωριο κοκκινο οχι με λαμογια :oops: μονο ετσι ξερει χαχα


Επισης κ26 οπως και κ30 φαινεται ο καθενας πως παιζει :rolf:
k26
http://gr.twstats.com/gr26/index.php?page=player&mode=conquers&id=585582&type=gain&pn=10

http://gr.twstats.com/gr26/index.php?page=player&mode=conquers&id=437269&type=gain&pn=5

k30
http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=7725379&type=gain&pn=33


http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=585582&type=gain&pn=34

Αυτη ειναι η διαφορα μας αλλοι παιζουν αλλοι νομιζουν οτι παιζουν :rolf:
Δεν σηκωσα φαικ ? εισαι σιγουρος ? κουνα το κεφαλι σου να δεις αμα κουνιεται καλα το ιδιο μπορω να πω και εγω ουτε μια απο το τοτε πλανο σας α ναι συγνωμη δεν ηταν πλανο τοσες νουκ ποσο τραγικοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Αν και οι απωλειες στην ταδε ημερομηνια 2015-03-05 θα σε βγαλουν ψευτη και τερμα λασπολογο

Κοιτα για το τι ειμαι ξερω πολυ καλα τι ειμαι δεκαρα δεν δινω για τα πιστευω σου :D

Ειχα πει τι ανθρωποι εισαστε τοτε τη πρωτη φορα που μιλησαν μαζι σας με ειπαν κομπλεξικο αλλα βγηκα αληθινος :oops:

Οσο εγω λετε πως ειμαι ρουφιανος και προδοτης αλλο τοσο εισαστε κοτες ψευτες και εννοειται δεν εχετε τα κακαλα και ιχνος τσιπας ολα τα πουλατε για ενα παιχνιδι :clap:

Τελος σημα εκει στο σπηλαιο ακομα να βρειτε?
 

Deleted User - 751811

τελικα δεν ειναι μονο μια φορα ειναι σε καθε κοσμο...
στον 20 στον 26 στον 30..παντου τα ιδια...
νουμπια με ολη την λεξη της εννοιας . οσοι παιζουν με ****ακια και διπλοτετραπλους λογαριασμους.
νουμπια καθε ασχετος που με απειλες και φοβερα προσπαθει να κερδισει, γιατι δεν ειναι αξιος να παιξει σωσα.
αντε γεια σε καθε νουμπα.
 

DeletedUser

Καλοκαιρακι ερχεται οποτε λιγα μπανακια καλο θα κανουν....Για την ιστορια,εχω δει ελαχιστες φορες να πεφτουν αδικα μπαν!!!Παλιοτερα τις περισσοτερες φορες τα μπαν ηταν απο λανθασμενους χειρισμους παιχτων και μη προστασιας του παιχνιδιου(μεταφορες πορων,επιτηρησεις,μοιρασμα χωριων κ.τ.λ)Τα τελευταια χρονια που το συστημα του παιχνιδιου σε προστατευει απο τετοια μπαν θεωρω πως οτι πεφτει δεν πεφτει αδικα!Το προβλημα ομως των διαχειριστων σημερα ειναι οτι αν καταφερουν να ριξουν μπαν στους παραβατες θα πρεπει το 70% του χαρτη να γεμισει βαρβαρα!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή