EASY RIDER

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24400
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21129

Καλό ταξίδι και κουράγιο στην οικογένεια του.
 

DeletedUser18637

Πεισματάρης, οξύθυμος, φωνακλάς με μια αίσθηση περί δικαίου ιδιαίτερη με τα σωστά του και με τα όποια λάθη του...

Πάντα άνθρωποι σαν τον Βασίλη είναι ξεχωριστοί γιατί με τον έναν η τον άλλο τρόπο ανακατεύουν τα θολά νερά και προτρέπουν πολλούς να σκεφτούν.

Έτσι και εδώ στον μικρόκοσμο των Φ.Μ. έκανε έντονη την παρουσία του με την δυναμική προσωπικότητά του.

Φίλε Βασίλη θα λείψεις. Οι διαφορετικές φωνές λιγοστεύουν με την απουσία σου και γινόμαστε όλοι φτωχότεροι.

Καλό σου ταξίδι και καλή αντάμωση

Ο φίλος σου Βαγγέλης
 

DeletedUser22677

Ψαχνω να βρω κατι να γραψω απο εχθες που το εμαθα.Δυστυχως ομως δεν μπορω.
Αισθανομε πως οτι κι αν πω δεν θα ανταποκρινετε με οτι πραγματικα αισθανομε γι αυτη την ξαφνικη φυγη του φιλου Βασιλη.
Θα αρκεστω στο καλο ταξιδι...και καλη ανταμωση ..........................................................
 

DeletedUser33484

Καλο ταξιδι,κουραγιο στην οικογενεια του
 

DeletedUser

οποτε τον χρειαστηκα με βοηθησε χωρις να εχει κανενα οφελος
σε οποιο κοσμο και αν εμπαινε νικητης ή χαμενος ολοι μιλαγαν για αυτον...ειναι κατι που θαυμαζω και σεβομαι
προσπαθησε να κανει λιγο ποιο δικαιο αυτο το παιχνιδι

καλο ταξιδι ευχομαι
 

DeletedUser2088

Διάβασα το θέμα από το πρώτο λεπτό της δημιουργίας του.
Καθυστέρησα όσο μπορούσα έχοντας την ελπίδα ότι θα αποδειχτεί μια κακόγουστη φάρσα.

Με την σειρά μου να εκφράσω τα θερμά μου συλληπτήρια
και να ευχηθώ να είναι καλά οι άνθρωποι που άφησε πίσω του, για να τον θυμούνται και να τον τιμούν όπως του αρμόζει.

ΥΓ. Βαθιά μέσα μου ελπίζω ακόμα να είναι φάρσα.
 

DeletedUser8132

https://www.youtube.com/watch?v=IyNN5426N9c

Πριν λίγη ώρα το έμαθα και πραγματικά στην αρχή νόμιζα/ήλπιζα ότι ήταν πλάκα.

Όπως πλάκα νόμιζα και το μήνυμα στα τσέχικα που μου ήρθε πριν 2 μέρες στο skype και ποτέ δεν μπήκα στον κόπο να μεταφράσω...

Απόσο πρόλαβα να σε γνωρίσω μου φάνηκες άτομο με περίεργες/ιδιαίτερες απόψεις αλλά με τα @@ να τις υποστηρίζει μέχρι τέλους...

Προσωπικότητες μεγάλες είναι αυτές που κάνουν αίσθηση και μαζεύουν φανατικούς εχθρούς και φανατικούς φίλους.. Τέτοιος ήσουν...

Καλό ταξίδι Βασίλη... Και καλή δύναμη στους δικούς σου που μένουν πίσω...
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Τον ανθρωπο δεν τον γνωριζα για να μπορεσω να πω δυο λογια

Καλο παραδεισο λοιπον και καλο κουραγιο στους συγγενεις και τους φιλους
 

DeletedUser

Καλο παραδεισο κ απο μενα φιλε..να εισαι καλα εκει που πας κ ας μας αφησες νωρις..Δεν επρεπε. ειλικρινα δεν ξερω τι να πω κ τι οχι αλλα ενα ειναι για μενα οτι οπως κ να εχει ποτε ξανα οι φυλετικες δεν θα ειναι το ιδιο....τοσα χρονια κ με κοντρες ολοι τον ψαχναμε σε καθε κοσμο να δουμε αν ειναι εκει κ ηταν παντα εστω κ απο αποσταση....Καλο ταξιδι Φιλε-Αρχηγε βασιλη κ ειπαμε μια ζωη Κακα Παιδια !!!
 

DeletedUser6091

Παρά τις διαφορές που μπορεί να υπάρξουν εντός του παιχνιδιού, ο θάνατος ενός νέου ανθρώπου είναι κάτι που δυσαρεστεί όλους μας.

Εκ μέρους της Εταιρίας και της Ομάδας εκφράζω τα συλληπτήρια μας.
 

DeletedUser33703

Ο Βασίλης ήταν ακραίος άνθρωπος , όπως είπε και ο φίλος μας M0rg0th οι άνθρωποι που έχουν φανατικούς φίλους και φανατικούς εχθρούς είναι σπουδαίοι άνθρωποι γιατί έχουν κάτι το ιδιαίτερο πάνω τους .
Οι ακραίοι άνθρωποι είναι και οι ρομαντικοί άνθρωποι , ξέρουν να ζουν και να φτάνουν τη ζωή στα άκρα .
Άκουσα ότι ο Βασίλης έφυγε από καρδιά , από την μεγάλη καλοκαρδοσύνη του δεν άντεξε .
Καλό ταξίδι φίλε
 

DeletedUser33767

ο Βασίλης ήτανε υπόδειγμα άνθρωπου τουλάχιστον για μένα τότε που άρχισα τον κόσμο με άλλο όνομα στο εδώ παιχνίδι, μου ήρθε κι εμένα στα Ούγγρικα το ίδιο μήνυμα, ο θάνατος ενός ανθρώπου είναι ότι χειρότερο μπορεί να συμβεί. Εγώ τον γούσταρα σαν άτομο γιατι ήτανε ιδιαίτερο με ακραίες και επικίνδυνες απόψεις. Σίγουρα θα μου μείνεις αξέχαστος φιλαράκι, αναπαύσου εν ειρήνη, ευχαριστώ για όλα όσα έκανες για μένα...
 

DeletedUser

συλληπητηρια στην οικογενεια του και καλο ταξιδι
 

DeletedUser18669

αν και ηρθα αρκετες φορες μαζι του σε σκληρη αντιπαραθεση στον κ26,πραγματικα λυπαμαι και στεναχωρεθηκα αφανταστα με αυτη την ειδηση.
κριμα νεο παιδι να φυγει τοσο νωρις.
αν εχει καποιος νεοτερα σε σχεσει με την αιτια θανατου του ας μας ενημερωσει.
δυστηχως μας εχουν καταντησει με τετοια πιεση που η καρδια πλεον προδιδη και νεους ανθρωπους.
Συλληπητηρια και απο εμενα.
Καλο ταξιδι ρε Βασιλη.
 

DeletedUser

ποτε συμπαιχτες ποτε αντιπαλοι παντα βρισκαμε λογο για να τσακωθουμε θα μου λειψουν οι καβγαδες μας καλο ταξιδι φιλε βασιλη!εκει που θα βρισκεσε βρες τον βαγγελη7 οπως και τα αλλα παιδια που γνωρισαμε σαν παιχτες και χαθηκαν και δωστε τις μαχες σας εκει ψηλα!
 

DeletedUser31334

Μηνυμα απο Βασιλη!!

"καλήμερα" . Το μήνυμα που ανήγγειλε τον θάνατο μου είναι ψεύτικο και ψάχνω να βρω ποιος το έστειλε τώρα . Ζητω συγγνώμη για την "αναστατωση" .

Το πιο κατω μηνυμα το εγραψε ο ιδιος ο Βασιλης που θα ηθελε να εκφραση την συγνωμη του για ολα αυτα απλα λογω του οτι ειναι μπαναρισμενος απ το εξωτερικο με παρακαλεσα να το βαλω εγω!!!
Καλημέρα σε όλους .
Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας ειλικρινά με συγκίνησαν , αλλα και ζώντας είμαι και χαίρω άκρας υγείας .
Δεν είμαι σε θέση να ξέρω ακόμα ποιος και για ποιον λόγο η με ποιον τρόπο χρησιμοποίησε το σκύρε μου για να διαδώσει αυτή την φήμη .Το μονο που ξέρω είναι ότι το κείμενο είναι μεταφρασμένο από Ελληνικά , σε αθλια Τσεχικα και ότι γνωρίζει και την οικογένεια μου οποιος το έκανε ,καθώς έχει βάλει σωστά ονόματα .
Έχω ζητήσει βοήθεια από το σκύρε να μου πουν τα στοιχεια της σύνδεσης την στιγμή του μηνύματος .
Ευχαριστώ και πάλι όλους σας και ζητω συγγνώμη για την αναστάτωση .

Δεν ξερω πιος και γιατι εκανε αυτην την φαρσα και σε μας και στον βασιλη...!!!
Ευτιχως ομως ο Βασιλης ειναι καλα και ολο αυτο ειναι μια μεγαλη φαρσα!!
 

DeletedUser2088

[aig]Εκ μέρους όλης της ομάδας,
ειμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που όλο αυτό αποδείχτηκε μια κακόγουστη φάρσα.

Ευχόμαστε στον παίχτη να είναι πάντα καλά.

Το θέμα κλειδώνει.[/aig]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή