DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31309

Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP.., STOΡ, STOP!!, ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 95
Πλευρά 2: 50
Διαφορά: 45

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 55
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 47

chart


ΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΣΤΕΥΕΤΑΙ ΠΑΙΔΕΣ ΕΚΕΙ...
Οι πυξιδες πλησιαζουν και σε αυτους που εχω πει και δημοσια εδω...εκτος αν πατησετε την διαγραφη σας νωριτερα που σημαινει το ιδιο για μενα...<<πες τους ρενταρμυ πως πατανε διαγραφη εσυ που ξερεις καλυτερα...>> χαχαχαχαχα
 

DeletedUser33200

Φιλε μου καλυτερα να μην βιαζεσαι θυμασαι τι εγινε κ28 και κ30;
Μεγαλες ανατροπες
Κατσε να νικησεις και πανηγυρισε.
Δεν παιζω κ31
 

DeletedUser31309

Φιλε μου καλυτερα να μην βιαζεσαι θυμασαι τι εγινε κ28 και κ30;
Μεγαλες ανατροπες
Κατσε να νικησεις και πανηγυρισε.
Δεν παιζω κ31

εσυ παιζεις λογικα κ33 ποιος ο λογος που ποσταρεις εχεις επιγνωση στον κ31 τι γινεται? δεν τους βλεπεις εχουν μπει ολοι στα καβουκια τους πλεων...χαχαχαχχαχα
 

DeletedUser31309

http://prntscr.com/6qnd71
ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΚΥΛΗΣΕ! να τους χαιρεσαι πλομανατζερ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...να τος μετα απο το πρωτο πρωινο που ποσταρε 4μιση το πρωι ο see you again μπηκε παλι να κοροιδεψει παικτη ο οποιος του πηρε χωριο παρ ολο τους 4 αριστους που φαινονται...
εκεινη την ημερα κοροιδευες αρκετα ομως μπηκες στο καβουκι σου μετα τα 20+ χωρια που εχασες...

χαχαχααχα...και ξερεις οτι θα σε βγαλω και εσενα εκτος εδω το χεις εμπεδωσει γι αυτο δεν ποσταρεις τοσο καιρο...
παρ ολα αυτα δεν ειναι ολοι ιδιοι οι παικτες και στηριζω μεχρι και τον μικροτερο λογαριασμο μου αφου εχετε φαει τα μουτρα σας πανω σε μικρους μας παικτες μην γραφω ονοματα(γινεται απιστευτος χαβαλες στα φορουμ μας με τις αναφορες σας) που πατε εσυ και ο ρενταρμυ και βαρατε 30.000 λογαριασμους και τα παιρνετε τα νιουκ στο χερι...

με το επομενο πλανο θα μετρατε παλι -50 χωρια και βαλε...
οσο αναφορα τον τζιμαρας που σου πηρε κιολας το χωριο καλα θα κανεις να σκεφτεσαι το χωριο που εχασες...ωραια αναφορα παντως εγω την γουσταρω πολυ και εχω ριξει και εγω 4 αριστους με την προυποθεση μην μπουν αμυνες και κοπουν 2-3 αριστους...

οργανωστε λιγακι εκει τα απομειναρια σας και να δουμε κανενα πλανο της προκοπης εδω...
 

DeletedUser33265

εσυ παιζεις λογικα κ33

ψψψψψ....μιλαμε για υπερεγκεφαλο...που το καταλαβες ρε τσακαλε το γραφει καπου?χαχαχαχα...

ναι ρε δεν απανταμε γιατι σε τρεμουμε...
ουτε καν περασε απο το τοσο δα μυαλο που διαθετεις οτι απλα δεν αξιζεις καν την προσοχη μας...ποσο να σου απανταμε κιολας...

τελος παντων για αλλο λογο μπηκα και απ οτι ειδα εχεις πιασει το μονολογο..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΧΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!

υ.γ.1 ελα γραψε την χαζη σου απαντηση φαφλατακο δεν θα τη διαβασω βεβαια αλλα να ξερεις...
ΚΡΑΖΕΙΣ?ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ!!

υ.γ.2 ψαχνουμε ατομο να μας γυρναει το αρνι...αμα ψηνεσαι στειλε μου π.μ...
 

DeletedUser

Ευχόμαστε σε συμπαίκτες συμμάχους και ιδικά σε εχθρούς (στο παιχνίδι) ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ & ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ .
Να περάσετε την λαμπρή με υγεία και οικογενειακά.


Εκ της διοικήσεως των DRUIDS
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Καλο Πασχα και απο εμενα σε ολους και αντιπαλους και συμμαχους!
 

DeletedUser

Καλη Ανασταση και να ειστε παντα ολοι καλα.

Εκ του εαυτου μου.
 

DeletedUser31309

Στακ..ξεκινα το στακαρισμα γιατι θα τα χασεις με τη σειρα σου...και αυτο το ξερεις...αν οχι θα το εμπεδωσεις συντομα!!

παρ ολο τις ημερες πλανο των ντρουιτ Μ.Παρασκευη...καλη καρδια...
καλη ανασταση και καλο πασχα με υγεια σε ολες και σε ολους!!!
 

DeletedUser27325

Λιακο στο ειπα ενα εκατομυριο φορες εμας στον κ28 κυλωτες μας ανεβαζες κυλοτες μας κατεβαζες... κοιτα λοιπον μην σου στερισουν την χαρα και σε αυτον τον κοσμο οι κυλωτες!!!

ΑΑ και οσο για τον 28 που μας λες και μας κοκορευεσαι οτι ησουν ο τιτανομεγιστος και ο γκουρου τα φιλαρακια σου σε εκαναν να το παρατησεις και να τους δωσεις τα χωρια συν το γλεντι που τρωει ο κο λογαριασμος σου εκει αυτα απο εμενα τον ταπεινο που θα σε γλενταει παντα και παντου... και στο ειπα βγαλε πλανο για εμενα και παρτε και χαρτομαντιλα για τα δακρυα και τα αιματα μετα . αλλα οπως εκανες παντα βαρας πουθεναδες και μετα τους περνεις με το μερος σου!!! οταν θα βαρεσεις αξιολογο παιχτη απο εδω και παρεις χωρια τοτε εγω ο ιδιος θα βγω και θα σου πω λιακο νικησες μεχρι τοτε ρουφα το αυγο και βαρα και ανενεργο φιλακια λιακο και καλο πασχα!!!
 

gmouzo

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
pro κοιτα και πλατη ποτε δεν ξερεις τι ερχεται .....

κατα τα αλλα ολα καλα .... οτι ανεβαινει κατεβαινει και βλεπουμε ...
 

DeletedUser

Ευχόμαστε σε συμπαίκτες συμμάχους και ιδικά σε εχθρούς (στο παιχνίδι) ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ & ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ .
Να περάσετε την λαμπρή με υγεία και οικογενειακά.


Εκ της διοικήσεως των DRUIDS

Εύχεστε αλλά να κανονίσουμε μεταξύ μας μία ειρήνη 2 ημερών για το Πάσχα ούτε λόγος!
Βρίσκετε ευκαιρία τις γιορτές και χτυπάτε.Αυτό είναι δειλία!Να χτυπήσετε όταν θα είναι όλοι οι λογαριασμοί ενεργοί για να δούμε ποιος είναι ο καλύτερος...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ., STOP, STOP!, SΤΟP, STOΡ, STOP.., SΤOP.., STOP!!
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 30
Πλευρά 2: 12
Διαφορά: 18

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 105,991
Πλευρά 2: 74,486
Διαφορά: 31,505

chart
 

DeletedUser31309

Λιακο στο ειπα ενα εκατομυριο φορες εμας στον κ28 κυλωτες μας ανεβαζες κυλοτες μας κατεβαζες... κοιτα λοιπον μην σου στερισουν την χαρα και σε αυτον τον κοσμο οι κυλωτες!!!

ΑΑ και οσο για τον 28 που μας λες και μας κοκορευεσαι οτι ησουν ο τιτανομεγιστος και ο γκουρου τα φιλαρακια σου σε εκαναν να το παρατησεις και να τους δωσεις τα χωρια συν το γλεντι που τρωει ο κο λογαριασμος σου εκει αυτα απο εμενα τον ταπεινο που θα σε γλενταει παντα και παντου... και στο ειπα βγαλε πλανο για εμενα και παρτε και χαρτομαντιλα για τα δακρυα και τα αιματα μετα . αλλα οπως εκανες παντα βαρας πουθεναδες και μετα τους περνεις με το μερος σου!!! οταν θα βαρεσεις αξιολογο παιχτη απο εδω και παρεις χωρια τοτε εγω ο ιδιος θα βγω και θα σου πω λιακο νικησες μεχρι τοτε ρουφα το αυγο και βαρα και ανενεργο φιλακια λιακο και καλο πασχα!!!

ηταν που θα με σβηνες σε αυτον τον κοσμο θωμα...και οπως παντα να πατησουμε σε αλλο κοσμο...στον κ28 τα παρατησα γιατι εχω μπει εδω και οργανωνω αρκετα...
οσο αναφορα το οσο επαιζα ασε τι εκανα εγω και τι εσυ, εισαι χιλιομετρα πισω...
οσο αναφορα εδω δεν χτυπαω πουθεναδες...μαλλον δεν βλεπεις καλα ποιους χτυπαμε εδω και τι λογαριασμους...
σου εχω εξηγησει εδω δεν εχεις ελπιδα...δεν εχω λογο να στειλω τρενο 20+ ωρες μακρυα να σε χτυπησω...το κανουν αλλοι για μενα εκει...το ποιος θα νικησει ασε να το δειξει ο χρονος...οι ελπιδες σου παντως μερα με τη μερα λιγοστευουν οποτε αυτα που μου γραφες οτι θα με κανεις να σταματησω το παιχνιδι εδω εγω μαλλον ειναι δυσκολο...το αντιθετο οπως σου ελεγα μοιαζει εφικτο...παρ ολα αυτα καλη συνεχεια...λογω ημερων δεν θα γινω πολυ αιρεστικος:) !!!
 

DeletedUser32548

που ήταν αυτός ρε Ηλια και εμφανίστηκε ??? Πάντως η φυλή του απούσα είναι...Στα έλεγα Θωμά κάποτε αλλά η αλαζονεία στο παιχνίδι είναι κακός σύμβουλός...Στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό να το θυμάσαι...
 

DeletedUser27325

Στελιο το να βγαινεις και να μιλας εσυ για αλαζονιες μαζι τον λιακο με ξεπερναει... τωρα ας επανελθουμε στα δικα μας grego93 markoss93 xdangerGR & necrothaftis μππορεις να μου πεις τι τους ηθελες αφου ησουν τοσο καιρο σιγουρος οτι θα κλεισεις τον κοσμο ή μαλλον εκανες τσισακια αναμεσα στα μπουτακια σου! τωρα οσον αφορα την ειρηνη απο την ΧΧΧ δεν ζητηθηκε.. αν μας την ζητουσε καποιος θα την επαιρνε γιατι και εμεις θελαμε και να σουβλισουμε και να γινουμε κοκαλο αυτες τις μερες... οποτε οποιος θελει την ειρηνη μπορει να περιμενει μεχρι τον δεκαπενταυγουστο... αααα ξεχασα θα μας εχετε στειλει στον κ34 μεχρι τοτε σωστα??? ηλια οπως σου ξαναειπα οποιος δεν εμαθε να παιζει αμυνα δεν κερδισε ποτε εκτος απο μια φυλη!!! και πιστεψε με δεν εισαι αυτη η φυλη... τωρα κανα πλανο θα βγαλετε η θα γραφετε στο εξτερναλ,, και οπως ειπαμε λιακο αυτη την φορα οχι πλανο στους χαφιεδες εδω σε περιμενω!!!
 

DeletedUser31309

χαχαχαχα...παιζε ρε εκει σου εχω πει πως θα γινει...θα σε φτιαξει ο στελιος μην αγχωνεσαι...
αλλωστε εγω ειμαι κομπλε απο τη στιγμη που μου λεγες οτι θα με κανεις να το παρατησω στον κ31...και εγω σου ελεγα το αντιθετο που βγαινει...οσα χωρια και να χεις εισαι για πλακα...ρωτα και τους καλυτερους των ντρουιτ...ξερουν αυτοι απο προ...χαχαχααχαχαχα
τι συμμαχια εχετε δεν εχεις μαθει τιποτα κατι πρεπει να κανεις...η αμυνα μας ειναι η συντονισμενη επιθεση μας...γιατι ετσι πολλαπλασιαζομαστε...ομως ουτε οι ντρουιτ μπορουν να το καταλαβουν μετα απο 3 πλανα και 150+ χωρια που εχουν χασει...τουλαχιστον σε βοηθαω να μην φυγεις ακλαφτος και πετας για τις στρατολογησεις που δεν ειστε ικανοι να κρατησετε ομαδα που ηταν 4 φορες δυνατοτερη σε χωρια απο τους αντιπαλους σου τους ριπ απ την αρχη...
ισως να μην προλαβεις να βιωσεις πλανο μου...το βιωνουν στην 55 και τελειωνουν τα μελη τους σιγα σιγα εκει...χαχαχα
 

DeletedUser27325

Ηλια εγω θα ειμαι εδω παντως θα περιμενω τα δικα σου πλανα αααα και μην ξεχνας οι συνθηκες αλλαζουν και στο τελος θα γινεις ενα κουλουρι με μπολικο σουσαμι απο της τρεις τελευταιες πικρες κ23 κ28 κ31... η διαφορα μας ειναι οτι εγω παιζω και ειμαι σιγουρος(80%) οτι θα χασω και παιζω για το οτι προκειψει παραπανω ενω εσυ παιζει εδω και 2 μηνες με την σιγουρια της νικης !!!!
 
Κορυφή