Χάρηκα για την γνωριμία

  • Δημιουργός θέματος alargοth
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

πες τα και εσυ φιλε αιγοκαιρε. μεσα απο ενα θεμα ανοιγονται αλλα 100 γιατι καποιοι ετσι εμαθαν, να πεταγονται απο ενα θεμα στο αλλο μη εχοντας επιχειρηματα να απαντησουν στο κανονικο!!!
 

DeletedUser33767

μα δεν με νοιάζει τι μου είπαν και τι λένε για σένα, απλά θα είσαι άλλο ένα θύμα που βρέθηκες στον δρόμο μου :)
 

DeletedUser33767

Έτσι σκέφτομαι γιατι είναι ατίθασος. Κι όσο το πάει νομίζω θα αφοσιωθώ ένα 2ήμερο πάνω του. :axe:
 

DeletedUser33767

όταν ασχοληθώ ''σοβαρά'' εαν δεν ολοκληρώσω το έργο μου δεν κοιμάμαι ήσυχος άρα 2 μέρες κορδόνι...
 

DeletedUser33767

Εσύ που είσαι ατρόμητος έτρεξες σαν λαγός στον Μαύρο Γάτο, όπου και να κρυφτείς και στην τρύπα της αλεπούς να πας εγώ θα έρθω να σε βρω. 2 μέρες θέλω, θα μου πεις εσύ πόσες θα κάνω;; Αν θες να το συζητήσουμε τώρα. Μπορώ να τις κάνω και 10 να σε τρελλαίνω πιο αργά και βασανιστηκά, αν έχεις παράπονο.
 

DeletedUser26303

Εσύ που είσαι ατρόμητος έτρεξες σαν λαγός στον Μαύρο Γάτο, όπου και να κρυφτείς και στην τρύπα της αλεπούς να πας εγώ θα έρθω να σε βρω. 2 μέρες θέλω, θα μου πεις εσύ πόσες θα κάνω;; Αν θες να το συζητήσουμε τώρα. Μπορώ να τις κάνω και 10 να σε τρελλαίνω πιο αργά και βασανιστηκά, αν έχεις παράπονο.


Εγω ειμουνα σε μια φυλή που μπήκε στον μ. Γάτο.

Εσυ που εισουνα;; από την αρχή dnd εισουνα;;;:rolf:


Μάλλον εσυ κρυφτηκες πρώτος ετσι;;
 

DeletedUser33767

σε πια φυλή ρε ανύπαρκτε;; όταν είδες ότι οι άκα γίνανε κακά έτρεχες σαν λαγός. Εγώ από το 0 άρχισα σε 1 κλειστή ήπειρο και σε γλεντήσαμε και 'σένα και το παρεάκι σου, από ά.κ.α κάνατε κακά... Ανύπαρκτοι άμπαλοι και ανενεργονουμπάδες

- - - Eνημερώθηκε - - -

και έχεις και προιστορία στις πυξίδες τώρα που σε βλέπω..
 

DeletedUser26303

σε πια φυλή ρε ανύπαρκτε;; όταν είδες ότι οι άκα γίνανε κακά έτρεχες σαν λαγός. Εγώ από το 0 άρχισα σε 1 κλειστή ήπειρο και σε γλεντήσαμε και 'σένα και το παρεάκι σου, από ά.κ.α κάνατε κακά... Ανύπαρκτοι άμπαλοι και ανενεργονουμπάδες

- - - Eνημερώθηκε - - -

και έχεις και προιστορία στις πυξίδες τώρα που σε βλέπω..


Έχεις κάποιο παράπονο από τα παιδια από την ακα;;; οχι γιατί τωρα είσαστε στην ίδια φυλή.
 

DeletedUser33767

ευτυχώς υπάρχουν και 10 καλοί παίχτες, με 'σας τους νουμπάδες κάτω ούτε ένα πλάνο να μας φάτε δεν βγάλατε σωστό.
 
Κορυφή