Αλλος με την Βαρκα μας;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33649
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33648

ενταξει εγω ειμαι ο ****ς της παρεας που δεν καταλαβαινω τι μου γινεται!

οκ μαγκια σας που ξεκινησατε πρωτοι.
ας δουμε ποιος θα τον τελειωσει και ας αφησουμε τα λογια,συμφωνεις?
 

DeletedUser26303

Η Καλυτερη λυση ειναι βορρας εναντιων νοτου και ας νικησει ο καλυτερος τοτε. Αφου ηρθαν ετσι τα πραγματα.

Μην συγκρίνεις ανόμοια πράγματα..τι σχέση έχετε με τις φυλές και τους παίχτες του νότου.

Τι μας πέρασες για αγκαλίτσες;; άιντε χτισε τα χωριά να ιναι έτοιμα...:clap:
 

DeletedUser

Τι πολεμοι υπαρχουν αυτη τη στιγμη μπορει να ενημερωσει καποιος? Διαβαζω διαβαζω και ολο μπουρδολογιες βλεπω... Και μια προσωπικη εκτιμηση, η κινηση της 3ΟΥ ηταν κακιστη μιας και στρατολογησε μια φυλη που ηδη εχανε... Επρεπε να προβλεψουν οτι θα συνεχιζε το συγκεκριμενο μετωπο να χανει + οτι θα αποκτουσε νεους εχθρους οι οποιοι θα υπερτερουσαν σε δυναμη τους πρωην σος
 

DeletedUser

Μην συγκρίνεις ανόμοια πράγματα..τι σχέση έχετε με τις φυλές και τους παίχτες του νότου.

Τι μας πέρασες για αγκαλίτσες;; άιντε χτισε τα χωριά να ιναι έτοιμα...:clap:

χαχαχα εσυ πρεπει να εισαι απο αλλο ανεκδοτο
κανε κανενα εσωτερικο νομπλαρισμα ακομη και ασε με εμενα το μονο που μπορεις να παρεις εσυ ειναι τα βαρβαρα και κανενα ανενεργο. ως φυλη δεν σε υπολογιζει κανεις ,1 πλανο και θα πατησετε μαζικη διαγραφη.
 

DeletedUser26303

Μπα τα βάρβαρα ειναι για φαρμινκ..τα κόκκινα μου αρεσου πιο πολύ.

Δεν βλέπω να πήρα ούτε βάρβαρο ούτε ανενεργό.

Εσυ φιλαράκι ποσα κόκκινα νομπλαρες;; που να τα βρεις ομως τα κόκκινα ε;;

9735 τα θελω τα χωριά ετσι.
 

DeletedUser

Μπα τα βάρβαρα ειναι για φαρμινκ..τα κόκκινα μου αρεσου πιο πολύ.

Δεν βλέπω να πήρα ούτε βάρβαρο ούτε ανενεργό.

Εσυ φιλαράκι ποσα κόκκινα νομπλαρες;; που να τα βρεις ομως τα κόκκινα ε;;

9735 τα θελω τα χωριά ετσι.

1.δεν το ειπα για σενα αν περνεις βαρβαρα η οχι ουτε με ενδιαφερει, για την φυλη σου το ειπα που εχει βαλει κοκκινα τα βαρβαρα και παιζει πολεμο με αυτα διοτι δεν βλεπω να εχετε κανει ως φυλη καποιο πολεμο μεχρι σημερα εκτος απο τις φυλετικες αγκαλιτσες που κανατε για να κλεισετε την ηπειρο σας με Μ.Λ αλλα ξεχασα δεν ειστε σαν τους αλλους και επισης η σε απο την αρχη του κοσμου με την 44.
και κατι ακομα με διαφορα η πρωτη φυλη που εχει τους περισσοτερους κανιβαλλισμους!
2 επειδη απλα μιλας και τιποτα αλλο εμεις ειμαστε μια παρεα 10 ατομων που τωρα μπηκαμε για χαβαλε αν προσεξες(και δεν εχουμε τιποτα και με κανεναν) και για να τελιωνουμε επειδη πολυ μιλας μεχρι να φτιαξω εγω τα χωρια μου εσυ δεν θα υπαρχεις.
 

DeletedUser20435

1.δεν το ειπα για σενα αν περνεις βαρβαρα η οχι ουτε με ενδιαφερει, για την φυλη σου το ειπα που εχει βαλει κοκκινα τα βαρβαρα και παιζει πολεμο με αυτα διοτι δεν βλεπω να εχετε κανει ως φυλη καποιο πολεμο μεχρι σημερα εκτος απο τις φυλετικες αγκαλιτσες που κανατε για να κλεισετε την ηπειρο σας με Μ.Λ αλλα ξεχασα δεν ειστε σαν τους αλλους και επισης η σε απο την αρχη του κοσμου με την 44.
και κατι ακομα με διαφορα η πρωτη φυλη που εχει τους περισσοτερους κανιβαλλισμους!
2 επειδη απλα μιλας και τιποτα αλλο εμεις ειμαστε μια παρεα 10 ατομων που τωρα μπηκαμε για χαβαλε αν προσεξες(και δεν εχουμε τιποτα και με κανεναν) και για να τελιωνουμε επειδη πολυ μιλας μεχρι να φτιαξω εγω τα χωρια μου εσυ δεν θα υπαρχεις.

φιλε Restart Incoming πριν χρησιμοποιησεις εκφρασεις τυπου "εσυ δεν θα υπαρχεις" για τον fishy cross διαβασε λιγο τα στατς του σε αλλους κοσμους μπας και την σακουλευτεις οσο ειναι καιρος
υπηρξα προσφατως συμπαικτης του στον 26 και ξερω τι σου λεω.ειναι απλα εξαιρετικος
θα πικραθεις:cop:
 

DeletedUser26303

Γεια σου Νικόλα μου..ασε τον καθένα να λέει ότι τραγούδι θέλει.

Τους ασχεγουλιδες πρέπει να τους μαθαίνεις πρώτα προπαγανδα και μετά τι ειναι το δόρυ.
 

DeletedUser

φιλε Restart Incoming πριν χρησιμοποιησεις εκφρασεις τυπου "εσυ δεν θα υπαρχεις" :cop:
σχημα λογου δεν το ειπα για να τον προσβαλω.

Γεια σου Νικόλα μου..ασε τον καθένα να λέει ότι τραγούδι θέλει.

Τους ασχεγουλιδες πρέπει να τους μαθαίνεις πρώτα προπαγανδα και μετά τι ειναι το δόρυ.

στις 5 πυξιδες περνεις εικονιδιο εχεις ηδη 1 αντε καλα τα πας. :clap:
 

DeletedUser

χρειαζεσαι εξορκισμο εισαι δαιμονισμενη
το μισος που εχεις μεσα σου να φυγει περιμενει...

πλαθεις στο νου σεναρια και την διχονια σπερνεις
γιατι εφαγες ακυρο απο εκεινον που προσμενεις

εφαγες πορτα απο μας και τωρα φημες σπερνεις
ετσουξαν φαινεται πολυ τα ακυρα που περνεις

στο δαχτυλο σου κρυβεσαι το παιζεις ιστορια
για να σου δωσουνε εδω λιγακι σημασια

εμεις σε λυπομαστε για την κατασταση σου
πατα καμια διαγραφη και τραβα και κοιμησου
 

DeletedUser33653

Ούτε τα γεμάτα υπονοούμενα σεξιστικά ποιηματάκια , ούτε το γεγονός ότι το έχει παρακάνει το κάτι μαγικό με την dnd εδώ και καιρό , δεν αλλάζουν την ουσία του θέματος , και αυτή είναι ότι έχει δίκιο για αυτά που λέει .
Πάντως όσο βλέπω όλους τους άλλους και καλά αρχηγούς φυλων να παρακολουθούν παθητικά αυτά που συμβαίνουν , αρχίζω να πιστεύω ότι καλά κάνουν τελικά και στους περισσοτερους τους αρέσει ο ρόλος του θύματος . Συνεχίστε να εθελοτυφλείτε ελπίζοντας ότι την δικια σας φυλή θα την φάνε τελευταία .
 

DeletedUser

οτι του φανει του λολοστεφανη δεν την παλευεις κ εσυ ε?? αλλος με την βαρκα μας?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Κανεις παρεα με τον κλικς;

Μια χαρα τα λεει η beret, αυτο σε τσουζει προσπαθωντας να την βγαλεις τρελη
 

DeletedUser

μηπως εσυ κανεις παρεα με την μπερετ και σου εχει κανει τα μυαλα αεροστατα?
η μπερετ το μονο που λεει καλα ειναι τα ξορκια της στην πανσεληνο που τα λεει για να κανει μαγια μπας κ πιασουν οι συνομοσιες της...
 

DeletedUser

ρωτα τον αντωωωννν και θα σου πει....αγαπημενη μου εσυ που τα ξερεις ολα αυτο πως σου ξεφυγε.... ??για ψαξτο λιγο καλυτερα και μετα σφυρα μου κλεφτικα γιατι θα παρεις μελαληηη ηττα... εφοσον δεν ξερεις την τυφλα σου για το τι γινετε στον ιδιο τον κοσμο που παιζεις γιατι καθεσαι και λες οτι σου ερθει στο κεφαλι? μαθε πρωτα και μετα ελα και παιξτο μας προ...!!! αλλα μεχρι τοτε μουγκα στην στρουγκα γιατι εσυ εισαι αυτη που γινετε ρεζιλι... οταν κατηγορεις διαρκως καποιον χωρις να ξερεις τι σου γινετε φαινονται τα αποθημενα σου!
 
Κορυφή