Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser20797

Το που στελνουμε αμυνες μας ειναι δικο μας θεμα και δεν σας αφορα

Στειλε αμυνες εσυ στους σολ που μεχρι πριν λιγο καιρο τους εθαβες

Κωλοτουμπα

- - - Eνημερώθηκε - - -

Στην Σ.Ε. δεν στελνεις αμυνες?Γιατι οι σενιορ εδιναν οταν ειχαμε Σ.Ε.

Μπουγαδες πολλες
 

DeletedUser

Ναι ρε γιαννη τι δεν καταλαβαινεις?? ε γραφικε, αντε απο εκει
Τημιοτατοι ειναι, ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.
ετυχε απλα να ειναι γνωστοι αυτοι που εστελναν αμυνες με το παιδι ρε...που θα τους πεις και κολοτουμπες. Εσυ εισαι κολοτουμπας που ακομα δεν ξερεις ολα τα κρυφα του παιχνιδιου, που ξερουν μονο οι τιμιοι προ και τα αποκαλυπτουν με το περας των χρονων ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝ!

... ηρθε ο εταιρος τουμπας των Σενιορ που μιλαγαν με ολες τις φυλες οταν διαλυοταν η Σολ και το μονο που ηξεραν ειναι να κανιβαλιζουν και να βαρβαροτρωνε! ... αμα θες μαθηματα μπεσας κι εσυ να μας το πεις ... αν δεν ξερεις ομως που σου πανε τα 4 τοτε καλυτερα μην μιλας ... οτι λεμε το κανουμε σε αντιθεση με Σολ, Σουσου και Σενιορ που ηταν "οπου φυσαει ο ανεμος" και " ο,τι φαμε ο,τι πιουμε κι οτι αρπαξει ο πισινος μας"! ... σας ειδαμε κι εσας τη φυλη εισαστε ... ή μαλλον ησασταν γτ δεν βλεπω πουθενα Σενιορ ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Στεφανεεεεεεεεεεεεεεεε φτανει να μιλας και να απαντας πανε πιες καμια βοτκα και ανοιξε το φορουμ σε κανα 2-3 χρονια:grrr:

... δεν μπορω να πιω ... μου φερνει αερια! ... καμια αλλη λυση για να σταματησω? ...
 

DeletedUser20797

... ηρθε ο εταιρος τουμπας των Σενιορ που μιλαγαν με ολες τις φυλες οταν διαλυοταν η Σολ και το μονο που ηξεραν ειναι να κανιβαλιζουν και να βαρβαροτρωνε! ... αμα θες μαθηματα μπεσας κι εσυ να μας το πεις ... αν δεν ξερεις ομως που σου πανε τα 4 τοτε καλυτερα μην μιλας ... οτι λεμε το κανουμε σε αντιθεση με Σολ, Σουσου και Σενιορ που ηταν "οπου φυσαει ο ανεμος" και " ο,τι φαμε ο,τι πιουμε κι οτι αρπαξει ο πισινος μας"! ... σας ειδαμε κι εσας τη φυλη εισαστε ... ή μαλλον ησασταν γτ δεν βλεπω πουθενα Σενιορ ...

- - - Eνημερώθηκε - - -



... δεν μπορω να πιω ... μου φερνει αερια! ... καμια αλλη λυση για να σταματησω? ...

Η λυση ειναι μια παμε παραλια
 

DeletedUser25676

... θες αναλυση των ορων της Σ.Ε ? ... χαχαχαααααα ... τιποτε αλλο? ... εγω την λεω Σ.Ε με ορους ... συμμαχια ισον μια φυλη ... ετσι ειχαμε και συμφωνια με Σουσου και ΤΡ: Σ.Ε με ορους τους οποιους βεβαια μολις βρηκαν την ευκαιρια τους ξεχασαν ... εγω σαν φυλη εστειλα αμυνες σε ΤΡ και Σουσου και επιθετικα για Σουσου και? ... αυτο με κανει συμμαχο? ... χαχαχαχαααααα ...

... αν η Σ.Ε πχ εγινε για να φας μια αλλη φυλη τοτε φυσικα και θα υπαρχει συνεργασια ... αν εσυ δεν εχεις ξανασυνεργαστει με φυλη που εχεις Σ.Ε απεναντι σε φυλη που εχετε και οι 2 κοκκινοι δεν φτιαω εγω... αυτο δεν σημαινει οταν φας την αλλη φυλη εγινες αυτοματα συμμαχος ... προφανως ποτε δεν ειναι αργα να μαθεις νεα πραγματα οπως οτι μια Σ.Ε μπορει να εχει ορους ... βεβαια στις βρωμερες φυλες που προφανως παιζεις δεν περιμενα κατι διαφορετικο ...


Άσε το παιδί ήσυχο στέφανε μην το κουράζεις έχει πολύ αρκετή δουλειά να σηκώσει αγροκτήματα






Στειλε αμυνες εσυ στους σολ που μεχρι πριν λιγο καιρο τους εθαβες

Κωλοτουμπα

- - - Eνημερώθηκε - - -



Μπουγαδες πολλες

Είμαι πολύ ****τούμπας ο άτιμος
 

DeletedUser24216

η σολ ηταν ειναι και θα ειναι κοκκινη.
το τι αποφασισε η ΤΡ ειναι δικο της θεμα.
 

DeletedUser20797

Χαχαχα mirdonas νουμπα θα σε πυξιδιασουν οι Σενιορ .
Μπουγαδες μερα -νυχτα τους βαζω ολους μεσα στην σκαφη και δεν τους ξεπλενει τιποτα .

υγ πρωτη φορα βλεπω να λενε την διπλωματια της φυλης στο φορουμ,παρτα αλλιως.

Εισαι λαθος ποιοι σενιορ? υπηρχαν ποτε?

Αλλοι θα μας πανε πυξιδα και λεγονται φαπες

Οποτε κρατα μικρο καλαθι μπερετ γιατι δεν μας βλεπω καλα

Μητσο εισαι απλα τουμπας μην ξαναγραψεις και εσυ στο φορουμ

- - - Eνημερώθηκε - - -

η σολ ηταν ειναι και θα ειναι κοκκινη.
το τι αποφασισε η ΤΡ ειναι δικο της θεμα.

Φαν και εσυ της σολ φανταζομαι :p
 

DeletedUser33703

η σολ ηταν ειναι και θα ειναι κοκκινη.
το τι αποφασισε η ΤΡ ειναι δικο της θεμα.

Βασικά αυτό έχουμε πει από την πρώτη στιγμή που μιλήσαμε με ~TR~ , όπου σας πετυχαίνουμε κόκκινοι θα είστε
οπότε Paint it Black .
 

DeletedUser

Βασικά αυτό έχουμε πει από την πρώτη στιγμή που μιλήσαμε με ~TR~ , όπου σας πετυχαίνουμε κόκκινοι θα είστε
οπότε Paint it Black .

χαχαχαχαααα ... ελα ρε ετσι ειπατε? ... σοβαρα? ... μπρρρρρ ... τρεμω ... μηπως τους ειπατε κιολας ιτι θα μας δωσετε και την 10 πυξιδα μας στον κ30? ... γτ αν θυμαμαι καλα τοσες φορες εχουμε φαει πυξιδα απο τη Σολ και την τελευταια φορα μου ελεγες να ερθω κ33 για να τη φαω μιας και εδω μαλλον απετυχε και τος 10 προηγουμενες ... θα γινεις κι αλλο κωμικος ή τελειωσες για σημερα?
 

DeletedUser21861

Μια ερωτηση κανεις και βγαινουν 10 ατομα και απαντανε!!! καλο αυτο τελικα εχει ζωη το εξωτερικο ακομα!!!
 

DeletedUser20797

Αυτος ο πολεμος Doom-Sol εχει θυματα μονο τους θαμωνες του εξωτερικου φορουμ.

Ειναι τερμα **** ομως φαντασου να παει o mirdonas Σολ για να περασουν επιθεσεις και να του την πεσουν οι doom

Φαντασου να πηγαινε σολ η μπερετ
Πιστευω θα δακρυζε μεχρι και η παναγιά :rolf:
 

DeletedUser21861

Αγγελικουλα δν με αγαπανε τα παιδακια απο εκει οποτε!!! :(
 

DeletedUser33703

χαχαχαχαααα ... ελα ρε ετσι ειπατε? ... σοβαρα? ... μπρρρρρ ... τρεμω ... μηπως τους ειπατε κιολας ιτι θα μας δωσετε και την 10 πυξιδα μας στον κ30? ... γτ αν θυμαμαι καλα τοσες φορες εχουμε φαει πυξιδα απο τη Σολ και την τελευταια φορα μου ελεγες να ερθω κ33 για να τη φαω μιας και εδω μαλλον απετυχε και τος 10 προηγουμενες ... θα γινεις κι αλλο κωμικος ή τελειωσες για σημερα?

Βασικά την πυξίδα δεν την έχετε δει επειδή δεν έτυχε να είστε κοντά μας , σας έχω προκαλέσει τόσες φορές και στον κ33 αλλά μάλλον εκτός από άσχετοι είστε και λίγο χέστες ή μάλλον είστε νοήμονες γιατί ξέρετε ότι αν βγείτε ποτέ σε χάρτη κόσμου δίπλα σε SOL είστε πυξίδα .Πάντως εσένα ακόμα σε περιμένω να έρθεις δίπλα μου όπως είχες δηλώσει στις αρχές αλλά κατά κάποιον περίεργο λόγο μάλλον αερολογούσες .
Μην ξανά βγείς να γράψεις για SOL σε εξωτερικό φόρουμ αν δεν αποδεχτείς μία από τις 1000αδες προκλήσεις που σου έχω κάνει να φέρεις την παρέα σου και να βγεις δίπλα μας .
 

DeletedUser

Βασικά την πυξίδα δεν την έχετε δει επειδή δεν έτυχε να είστε κοντά μας , σας έχω προκαλέσει τόσες φορές και στον κ33 αλλά μάλλον εκτός από άσχετοι είστε και λίγο χέστες ή μάλλον είστε νοήμονες γιατί ξέρετε ότι αν βγείτε ποτέ σε χάρτη κόσμου δίπλα σε SOL είστε πυξίδα .Πάντως εσένα ακόμα σε περιμένω να έρθεις δίπλα μου όπως είχες δηλώσει στις αρχές αλλά κατά κάποιον περίεργο λόγο μάλλον αερολογούσες .
Μην ξανά βγείς να γράψεις για SOL σε εξωτερικό φόρουμ αν δεν αποδεχτείς μία από τις 1000αδες προκλήσεις που σου έχω κάνει να φέρεις την παρέα σου και να βγεις δίπλα μας .

χαχαχαχαααα ... βασικα δεν την ειδαμε την πυξιδα γτ εξαφανιστηκες Ελ Χουντινι για καποιο λογο ! ... κριμα ... να ερθουμε στον φοβερο κ33 με της μυστικες ακαδημιες σου? ...πηγαινε στο πολιτικη και προπαγανδα γατακι και διαβασε το απο την αρχη ειδικα οσο αφορα το τι ελεγες ... ειναι το ιδιο αστεια με αυτα που λες τωρα ... θα ερθω μην αγχωνεσαι(αν δλδ υπαρχεις μεχρι τοτε και δεν εξαφανιστεις μαγικα παλι) ... οσο για το τι θα γραφω δεν θα ρωτησω εσενα Αφρικανε Ελ Μπλανκο Τουμπα ... λυπαμαι που σου χαλαω την ηδη χαλασμενη φαντασιωση ... οσο για τις 1000 προσκλησεις θα τις σκεφτω οταν τελειωσει ο κ30 και αφου βεβαιωθω οτι δεν ειναι ενας μικρος κοσμος με 125 κρυφες ακαδημιες Σολ οπως ο κ33! ... και παλι μπορει να παω στον νετ γιατι το επιπεδο του μεσου ορου μπεσας στον ελληνικο σερβερ ειναι ομοιο με το δικο σου ...
 

DeletedUser21861

Παλι καλα που ειναι η αρετη γτ εγω δν ειμαι αγαπουλης μονο σε σενα ειμαι συμπαθητικος! :)
 

DeletedUser24216

Αυτος ο πολεμος Doom-Sol εχει θυματα μονο τους θαμωνες του εξωτερικου φορουμ.

μου ειναι αδιαφορο το εξωτερικο φορουμ, σ αυτο το θεμα.
η κοροιδευτικη σου διαθεση επειδη εισαι απ τους υπερμαχους της Συμβασης Ειρηνης μου ειναι επισης αδιαφορη. Εγω δεν πραττω αναλογα με το πως θα ξυπνησω το πρωι.


Ειναι τερμα **** ομως φαντασου να παει o mirdonas Σολ για να περασουν επιθεσεις και να του την πεσουν οι doom


Εχεις δικιο. Οποτε ληχτε την Συμβαση. Γιατι εμεις θα τους εχουμε κοκκινους ως το τελος.
 

DeletedUser29654

συμμαχια ισον μια φυλη
... αν η Σ.Ε πχ εγινε για να φας μια αλλη φυλη τοτε φυσικα και θα υπαρχει συνεργασια ... αν εσυ δεν εχεις ξανασυνεργαστει με φυλη που εχεις Σ.Ε απεναντι σε φυλη που εχετε και οι 2 κοκκινοι δεν φτιαω εγω... αυτο δεν σημαινει οταν φας την αλλη φυλη εγινες αυτοματα συμμαχος ... προφανως ποτε δεν ειναι αργα να μαθεις νεα πραγματα οπως οτι μια Σ.Ε μπορει να εχει ορους ... βεβαια στις βρωμερες φυλες που προφανως παιζεις δεν περιμενα κατι διαφορετικο ...


Δηλαδή οταν κανω συμμαχία με μία φυλή, τα έχω όλα κοινά?
Βρε δες τι μαθαίνει κανείς βραδυάτικα..

Κλασικα, τα είπαμε εισαι ο μονος υπερπαιχταρας που εχει δει το παιχνιδι. Όλοι οι άλλοι είναι άχρηστοι που δεν εχουν μυαλό να σκεφτούν ούτε ιδέα πάνω στο παιχνίδι.

Οι φυλές που παίζει τουλάχιστον δέν κάνουν ****τούμπες φίλτατε κολοτούμπα..


Στην Σ.Ε. δεν στελνεις αμυνες?Γιατι οι σενιορ εδιναν οταν ειχαμε Σ.Ε.

Δέν νομίζω να μίλησες με κάποιον που έκανε κουμάντο τότε και να σε προέτρεψε στον υπεύθυνο άμυνας για να σου βρει αμυντικά φίλτατη..


... ηρθε ο εταιρος τουμπας των Σενιορ που μιλαγαν με ολες τις φυλες οταν διαλυοταν η Σολ και το μονο που ηξεραν ειναι να κανιβαλιζουν και να βαρβαροτρωνε! ... αμα θες μαθηματα μπεσας κι εσυ να μας το πεις ... αν δεν ξερεις ομως που σου πανε τα 4 τοτε καλυτερα μην μιλας ... οτι λεμε το κανουμε σε αντιθεση με Σολ, Σουσου και Σενιορ που ηταν "οπου φυσαει ο ανεμος" και " ο,τι φαμε ο,τι πιουμε κι οτι αρπαξει ο πισινος μας"! ... σας ειδαμε κι εσας τη φυλη εισαστε ... ή μαλλον ησασταν γτ δεν βλεπω πουθενα Σενιορ ...


Κ έχεις το θράσος να λές εμένα τούμπα, όταν έβριζες δεν ξέρω κ εγώ πόσο καιρό τους σόλ και τώρα τους βοηθάς?
Ωραίο επίπεδο έχουμε εδω μέσα.
Ιδικά απο εσένα, τί μαθήματα να θέλω?? Πώς να πέρδομαι όταν κάνω τούμπες?? :D



Χαχαχα mirdonas νουμπα θα σε πυξιδιασουν οι Σενιορ .
Μπουγαδες μερα -νυχτα τους βαζω ολους μεσα στην σκαφη και δεν τους ξεπλενει τιποτα .

υγ πρωτη φορα βλεπω να λενε την διπλωματια της φυλης στο φορουμ,παρτα αλλιως.

Καραoff τόπικ, θυμήθηκε ο καθένας τον πόνο του και είπε να γράψει μία λαλακια
Και ερωτώμαι
δέν ξεπλένει τους γύρω μας, όταν αλλάζουμε στρατόπεδα όποτε γουστάρουμε?
Ίσως να μην φταίνε οι γύρω μας για αυτό, αλλά ευθύνεται η μικρή απόσταση απο εμάς..



η σολ ηταν ειναι και θα ειναι κοκκινη.
το τι αποφασισε η ΤΡ ειναι δικο της θεμα.

Πρίν λίγο καιρό δέν μας έλεγες οτι αποφασίζεται μαζί με τρ???
Μήπως είσαι λίγο περισσότερο τούμπας απο ότι νομίζεις??



ΦΑΠΕΣ στους ΦΑΠΕΣ

Σταμάτα επιτέλους το σπάμ, για το καλό σου. Θα βγείς αυριο μεθαυριο καμια βολτα με κανενα κοριτσακι και θα πετάς άκυρα μονο κ είναι κρυμα
νέο παλικαρι ακομα, να παει χαμενο στην ροή της πολυπλοκότητας της ζωής..
 

DeletedUser24216

Πρίν λίγο καιρό δέν μας έλεγες οτι αποφασίζεται μαζί με τρ???
Μήπως είσαι λίγο περισσότερο τούμπας απο ότι νομίζεις??


βρες καποιο ποστ μου που να συμφωνει με την κινηση της ΤΡ για ΣΕ με τους αρλεκινους ταχυδρομους, και τα παιρνω ολα πισω.
αν δε βρεις μονο, ελα να το γραψεις να μαστε ολοι τιμιοι α?
 
Κορυφή