Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

... βρε καλως τον κλαψιαρη! ... τι εγινε? ... χασατε κι αλλο παιχτη-αδερφο? ... ξυπνα μικρουλη: easy come, easy go! ...

οχι ωραια περναω παιχτη-αδερφο ουτε καν το ηξερα το παλικαρι αμα δν εφευγε μπορει να μην καταλαβενα καν οτι υπηρχε :rolf:
 

DeletedUser

... βρε καλως τον κλαψιαρη! ... τι εγινε? ... χασατε κι αλλο παιχτη-αδερφο? ... ξυπνα μικρουλη: easy come, easy go! ...

οχι ωραια περναω παιχτη-αδερφο ουτε καν το ηξερα το παλικαρι αμα δν εφευγε μπορει να μην καταλαβενα καν οτι υπηρχε :rolf:

... και τι βγηκες να κλαφτεις? ... η εμπιστοσυνη κερδιζεται μικρουλη, δεν χαριζεται ...κι εσας σας την χαρισαν και την πηρατε αβερτα οποτε τι να εμπιστυτεις τον διπλανο σου και πρασινα αλογα? ... το διπλανο σου που σε μια μερα ηρθε σε σενα και βαραγε πρωην συμπαιχτες του? ... εοκ ... το ιδιο κανει και τωρα μονο που τοτε σε βολευε ... φαε τα αγγουρι και δροσιου τωρα λοιπον και ασε το παραμυθι ...
 

DeletedUser31166

Με τοση διαθεση για γραπτο λογο αν μπαινατε στο οποιοδηποτε κινημα θα αλλαζατε τον κοσμο.
 

DeletedUser

Με τοση διαθεση για γραπτο λογο αν μπαινατε στο οποιοδηποτε κινημα θα αλλαζατε τον κοσμο.

... ειπε ο πουλημενος ρουφιανος του κ27 που οδηγηθηκε εκει και καλα γιατι δεν του εδιναν προνομια ενω μιλαγε καθε μερα με τον αρχηγο των εχθρων σκαιπ ... χαχαχαχαααααα ... ελεος ρε! ... ασε να μιλησει κανας αλλος, εσυ βρηκες?(βαλε και το Ereandil κ27 στο προφιλ αφου και αυτον εφτιαξες για να μεταφερεις το μυστικο) ... με τοση διαθεση για ρουφιανια αν ζουσες στην κατοχη θα αλλαζες τον κοσμο(γτ θα ειχαμε ακομα κατοχη) ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

... ειπε ο πουλημενος ρουφιανος του κ27 που οδηγηθηκε εκει και καλα γιατι δεν του εδιναν προνομια ενω μιλαγε καθε μερα με τον αρχηγο των εχθρων σκαιπ ... χαχαχαχαααααα ... ελεος ρε! ... ασε να μιλησει κανας αλλος, εσυ βρηκες?(βαλε και το Ereandil κ27 στο προφιλ αφου και αυτον εφτιαξες για να μεταφερεις το μυστικο) ... με τοση διαθεση για ρουφιανια αν ζουσες στην κατοχη θα αλλαζες τον κοσμο(γτ θα ειχαμε ακομα κατοχη) ...

πουλημενος? χαχαχαχ με τη θεληση μου μιλαγα και με κανενα ανταλαγμα μικρο γατι. τι τα θες και τα σκαλιζεις ομως τωρα. οταν εχεις οτι ποιο γλοιωδες εχει υπαρξει για ηγεσια εχεις τασεις να διεκδικησεις δικαιωματα. και αφου δεν ειχα προνομια τι ρουφιανευα? την ασχετοσυνη-νουμποσυνη της αροξολ? χαχαχαχ τα παιδια απο σεκς ξεραν το παιχνιδι σε αντιθεση με αροξολ-3ου που της ανηκε το 70% του χαρτη και προσπαθουσε με ρουφιανους στην αλλη φυλη να παρει τον κοσμο. δλδ.για γελια.

α ενταξει ο Ομιχλης, δεσαμε τωρα.
φερτε και κανα Συλβεστρο να μιλησει στο τοπικ.

θυμασαι γλοιωδες υποκειμενο να σου ξαναλεω να μη ξανασχοληθεις μαζι μου? ειμαι κι εγω ενα υποκειμενο με εγκεφαλικες λειτουργιες μακραν ανωτερες απο τις δικες σου. δεν εχει νοημα να προσπαθεις να κατανοησεις τις πραξεις μου. ειναι σα να ζεις στο μονοδιαστατο χωρο και να σου λεω για επιφανειες. αντε τωρα στην απραξια της ξαναηγετικης σου θεσης με μηδενικο παιχνιδι απ' οτι βλεπω μονο απο το λογκ σου. ρουφιανους εχετε παλι στις φαπες? τι ρωταω βσκ. ο ποιο σαπιος κοσμος απο αποψη τιμιοτητας, σιγα μη λειπανε ο γκλαντ και ο νταρκλινγκ απ αυτον. Καπου αναφερθηκε οτι παιζεις με μπεσα. χαχαχ . μη γελιεσαι δε ειναι ολοι ****ι. οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος κι οτι ειναι πισω απο τη βιτρινα δεν ειναι για πουλημα. τσιου γατι. κλεινοντας ο κοσμος θα σου βαλω γατοτροφη και αμμο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

πουλημενος? χαχαχαχ με τη θεληση μου μιλαγα και με κανενα ανταλαγμα μικρο γατι. τι τα θες και τα σκαλιζεις ομως τωρα. οταν εχεις οτι ποιο γλοιωδες εχει υπαρξει για ηγεσια εχεις τασεις να διεκδικησεις δικαιωματα.



θυμασαι γλοιωδες υποκειμενο να σου ξαναλεω να μη ξανασχοληθεις μαζι μου? ειμαι κι εγω ενα υποκειμενο με εγκεφαλικες λειτουργιες μακραν ανωτερες απο τις δικες σου. δεν εχει νοημα να προσπαθεις να κατανοησεις τις πραξεις μου. ειναι σα να ζεις στο μονοδιαστατο χωρο και να σου λεω για επιφανειες. αντε τωρα στην απραξια της ξαναηγετικης σου θεσης με μηδενικο παιχνιδι απ' οτι βλεπω μονο απο το λογκ σου. ρουφιανους εχετε παλι στις φαπες? τι ρωταω βσκ. ο ποιο σαπιος κοσμος απο αποψη τιμιοτητας, σιγα μη λειπανε ο γκλαντ και ο νταρκλινγκ απ αυτον. Καπου αναφερθηκε οτι παιζεις με μπεσα. χαχαχ . μη γελιεσαι δε ειναι ολοι ****ι. οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος κι οτι ειναι πισω απο τη βιτρινα δεν ειναι για πουλημα. τσιου γατι. κλεινοντας ο κοσμος θα σου βαλω γατοτροφη και αμμο.

... χαχαχαχαχαααααα ... ασε μας κουκλιτσα μου που σου φταιξε η διοικηση! ... ρουφιανος γενιεσαι δεν γινεσαι ... δεν σ αρεσει η ηγεσια φευγεις απο τη φυλη, κανεις δικια σου και παιζεις με τους συμπαιχτες σου συμμαχος ... ενναλακτικα πατας διαγραφη ... εσυ εγλυφες τους αντιπαλους, εξασφαλισες να πας εκει και πουλησες ολους τους συμπαιχτες σου ...

... εσενα και τον PH Perfect που εδινε τα πλανα του και δεν εριχνε ουτε νιουκ σας θυμαται ολος ο κ27 ... μπορει να ηταν ασχημος κοσμος παικτικα και πολλα αλλα ... μπορει να μην ξερουμε να παιζουμε ... αυτο δεν αλλαζει οτι ειστε ρουφιανακια της δεκαρας και πουλημενοι! ... το να συγκριθει καποιος μαζι σου ειναι mismatch , καθοτι εισαι ενα ανδρεικελο υβριδιο μισανθρωπου και υπανθρωπου που ουτε ενα παιχνιδι δεν μπορει να παιξει με αξιοπρεπεια! ...

... ε τι γινεται! ... χαχαχααααα ... ηρθε να μιλησει το κατακαθι των φυλλετικων και να κανει υποδειξεις ... χαχαχαχαααα ...απιστευτος! ... κανε κομμα με τον Αρτεμη Ματσα ρε και κανε μας τη χαρη ...
 

DeletedUser24216

θυμασαι γλοιωδες υποκειμενο να σου ξαναλεω να μη ξανασχοληθεις μαζι μου?

Ναι αλλα δεν χανω ποτε την ευκαιρια να βουτηξω το κεφαλι στη λασπη καποιου που το αξιζει. Μη σε εκθεσω και σε κανω ρομπα τωρα για τον 27, κριμα ειναι.



ειμαι κι εγω ενα υποκειμενο με εγκεφαλικες λειτουργιες μακραν ανωτερες απο τις δικες σου.

Oχι, εισαι απλο υποκειμενο, σορρυ.

δεν εχει νοημα να προσπαθεις να κατανοησεις τις πραξεις μου. ειναι σα να ζεις στο μονοδιαστατο χωρο και να σου λεω για επιφανειες.

Μα ειναι πληρως κατανοητες, εξ ου και ο χαρακτηρισμος σου ως γελοιος.

αντε τωρα στην απραξια της ξαναηγετικης σου θεσης με μηδενικο παιχνιδι απ' οτι βλεπω μονο απο το λογκ σου.

Δεν ειμαι "ηγετης", ειμαι υπευθυνος αμυνας. Θα επρεπε να καταλαβεις τη διαφορα αν ειχες παιξει φυλετικες μαχες κι οχι κατι σε "ουαου το λογκ μου ειναι τελειο"


ρουφιανους εχετε παλι στις φαπες?

δεν εχω ιδεα αλλα ολες οι φυλες εχουν ρουφιανους σε ολες, κι αυτο ισχυει σε ολους τους κοσμους. Το τι πιστευεις εσυ ο ομιχλας ο ασχετος, ειναι ιρρελεβαντ.

τι ρωταω βσκ. ο ποιο σαπιος κοσμος απο αποψη τιμιοτητας, σιγα μη λειπανε ο γκλαντ και ο νταρκλινγκ απ αυτον.

Oχι μονο δε λειπουμε αλλα απο φυλη στην θεση 50, ειμαστε εδω ακομα, παρα τις τουλαχιστον 4 βεβαιοτητες απο αλλες φυλες οτι ειμαστε τελειωμενοι. Οχι ασχημα σε σχεση με καποιον που ρουφιανεψε, στιγματιστηκε και του πεταμε βουρκο να νιωθει οικεια α?

Καπου αναφερθηκε οτι παιζεις με μπεσα. χαχαχ.

Φανταζομαι εχεις παραδειγματα για τον 30 οτι παιζω χωρις "μπεσα", μπορεις να τα γραψεις και να γινεις ηρωας στους εχθρους μας.




μη γελιεσαι δε ειναι ολοι ****ι. οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος κι οτι ειναι πισω απο τη βιτρινα δεν ειναι για πουλημα. τσιου γατι. κλεινοντας ο κοσμος θα σου βαλω γατοτροφη και αμμο.

αναρθρη κλαψα του χαμενου.
αντιο.
 

DeletedUser31166

... χαχαχαχαχαααααα ... ασε μας κουκλιτσα μου που σου φταιξε η διοικηση! ... ρουφιανος γενιεσαι δεν γινεσαι ... δεν σ αρεσει η ηγεσια φευγεις απο τη φυλη, κανεις δικια σου και παιζεις με τους συμπαιχτες σου συμμαχος ... ενναλακτικα πατας διαγραφη ... εσυ εγλυφες τους αντιπαλους, εξασφαλισες να πας εκει και πουλησες ολους τους συμπαιχτες σου ...

... εσενα και τον PH Perfect που εδινε τα πλανα του και δεν εριχνε ουτε νιουκ σας θυμαται ολος ο κ27 ... μπορει να ηταν ασχημος κοσμος παικτικα και πολλα αλλα ... μπορει να μην ξερουμε να παιζουμε ... αυτο δεν αλλαζει οτι ειστε ρουφιανακια της δεκαρας και πουλημενοι! ... το να συγκριθει καποιος μαζι σου ειναι mismatch , καθοτι εισαι ενα ανδρεικελο υβριδιο μισανθρωπου και υπανθρωπου που ουτε ενα παιχνιδι δεν μπορει να παιξει με αξιοπρεπεια! ...

... ε τι γινεται! ... χαχαχααααα ... ηρθε να μιλησει το κατακαθι των φυλλετικων και να κανει υποδειξεις ... χαχαχαχαααα ...απιστευτος! ... κανε κομμα με τον Αρτεμη Ματσα ρε και κανε μας τη χαρη ...

εφυγα απο τη φυλη κι εκανα δικια μου. δε πηγα στους σεκςμεχρι να χασω ολα τα χωρια. τα αρχεια υπαρχουν αν δε θυμασαι πηγαινε φρεσκαρε τη μνημη σου.απο κει και περα τους πηρα ενα 2 χωρια συμμετειχα σε μια κληση σκυπε που μου ζηταγαν να γυρισω ενω μολις μου βαλαν 300φακες παικτες απο 9 φυλες (και καλα τρομοκρατηθηκα??? αχαχαχ) επειτα εδωσα επιτηρηση γτ βαρεθηκα σιχαθηκα- ειμαι νουμπας κλπ κλπ. ο καθενας οπως θελει το βλεπει. ρε φιλε αληθεια πιστευω δε ξερεις ελληνικα. το υποκειμενικο και τη γνωμη σου δε μπορεις να την παιρνας σαν αντικειμενικο. εισαι μπουμπουνας αν το κανεις. αυτο το λεω για το ρουφιανακια της δεκαρας και πουλημενοι. πουλιεσαι οταν ζητας αντιτιμο. εγω δε ζητησα κατι απλα σιχαθηκα την ηγεσια της αροξολ.

"το να συγκριθει καποιος μαζι σου ειναι mismatch , καθοτι εισαι ενα ανδρεικελο υβριδιο μισανθρωπου και υπανθρωπου που ουτε ενα παιχνιδι δεν μπορει να παιξει με αξιοπρεπεια! ... "

αληθεια τωρα που το πες αυτο νοιωθω τοσο υποτιμημενος στον κοσμο τον tw. χαχαχαχ αστειος εισαι. η αξιοπρεπεια επισης ειναι υποκειμενικο θεμα βλακακο. θεμα φιλοσοφιας εδω και αιωνες. δεν παρχει στανταρ μοτιβο αξιοπρεπειας.

λοιπον για να τα συμμαζεψω. η δεν εχεις ιδεα τι εγινε στον 27, η δε θυμασαι, η σου χουν πει πολλα ψεμματα.

οριστε και το αρχειο αλλαγων φυλων. http://gr.twstats.com/gr27/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=784033

ο νταρκλινκγ ειναι απο αλλον πλανητη και αληθεια δε καταλαβαινω τους συνειρμους του.
 

DeletedUser

εφυγα απο τη φυλη κι εκανα δικια μου. δε πηγα στους σεκςμεχρι να χασω ολα τα χωρια. τα αρχεια υπαρχουν αν δε θυμασαι πηγαινε φρεσκαρε τη μνημη σου.απο κει και περα τους πηρα ενα 2 χωρια συμμετειχα σε μια κληση σκυπε που μου ζηταγαν να γυρισω ενω μολις μου βαλαν 300φακες παικτες απο 9 φυλες (και καλα τρομοκρατηθηκα??? αχαχαχ) επειτα εδωσα επιτηρηση γτ βαρεθηκα σιχαθηκα- ειμαι νουμπας κλπ κλπ. ο καθενας οπως θελει το βλεπει. ρε φιλε αληθεια πιστευω δε ξερεις ελληνικα. το υποκειμενικο και τη γνωμη σου δε μπορεις να την παιρνας σαν αντικειμενικο. εισαι μπουμπουνας αν το κανεις. αυτο το λεω για το ρουφιανακια της δεκαρας και πουλημενοι. πουλιεσαι οταν ζητας αντιτιμο. εγω δε ζητησα κατι απλα σιχαθηκα την ηγεσια της αροξολ.

"το να συγκριθει καποιος μαζι σου ειναι mismatch , καθοτι εισαι ενα ανδρεικελο υβριδιο μισανθρωπου και υπανθρωπου που ουτε ενα παιχνιδι δεν μπορει να παιξει με αξιοπρεπεια! ... "

αληθεια τωρα που το πες αυτο νοιωθω τοσο υποτιμημενος στον κοσμο τον tw. χαχαχαχ αστειος εισαι. η αξιοπρεπεια επισης ειναι υποκειμενικο θεμα βλακακο. θεμα φιλοσοφιας εδω και αιωνες. δεν παρχει στανταρ μοτιβο αξιοπρεπειας.

λοιπον για να τα συμμαζεψω. η δεν εχεις ιδεα τι εγινε στον 27, η δε θυμασαι, η σου χουν πει πολλα ψεμματα.

οριστε και το αρχειο αλλαγων φυλων. http://gr.twstats.com/gr27/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=784033

ο νταρκλινκγ ειναι απο αλλον πλανητη και αληθεια δε καταλαβαινω τους συνειρμους του.

... χαχαχαχαχααααα ... εμενα να μου εχουν πει πολλα ψεμματα? ... χαχαχαααααα ... αστειος απλα ... πουληθηκες για εικονικα χωριουδακια ... κι εγω εχω σπαστει κ13 με τον αρχηγο μου εφυγα και ειπα σε ολους οτι θα ειμαι εκει οτι με χρειαστουνε ... δεν κρατησα τα μυστικα και το επαιζα ιστορια ... ρουφιανος σε ενα εικονικο παιχνιδι με χωρια, φαντασου! ... για λυπηση εισαι ... και μη λες οτι θες: http://prntscr.com/6j6uok πηγες Σεκς με το μυστικο που ειχε μεινει και το αλλο το εδωσες στον Ερεαντιλ(το 2ο λογ σου απλα με ελλληνικο Ε) που μολις ειχε μπει στον κοσμο με 26 ποντους! ... πολυ περιεργο που ολη η Αρξ εσενα μαζι με PH perfect & genitsaros7 σε ελεγαν ρουφιανακι και ολοι σε σιχαινονταν ... τραβα να παραμυθιασεις καναν αλλο τωρα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

... χαχαχαχαχααααα ... εμενα να μου εχουν πει πολλα ψεμματα? ... χαχαχαααααα ... αστειος απλα ... πουληθηκες για εικονικα χωριουδακια ... κι εγω εχω σπαστει κ13 με τον αρχηγο μου εφυγα και ειπα σε ολους οτι θα ειμαι εκει οτι με χρειαστουνε ... δεν κρατησα τα μυστικα και το επαιζα ιστορια ... ρουφιανος σε ενα εικονικο παιχνιδι με χωρια, φαντασου! ... για λυπηση εισαι ... και μη λες οτι θες: http://prntscr.com/6j6uok πηγες Σεκς με το μυστικο που ειχε μεινει και το αλλο το εδωσε στον Ερεαντιλ(το 2ο λογ σου) που μολις ειχε μπει στον κοσμο με 26 ποντους! ...τραβα να παραμυθιασεις καναν αλλο τωρα ...

φιλε εδω ειναι http://gr.twstats.com/gr27/index.php...nges&id=784033 τα λεει ολα. οσο για το δευτερο λογκ προφανως δε θα εδινα το μυστικο στην αροξολ. εγω το πηρα εγω αποφασιζω που θα παει. αν δεν ειμαι ικανοποιημενος με την πρωην φυλη μου προφανως δε παει σ αυτην. σοβαρα δε χρειαζεται ιδιαιτερη ευστροφια για να καταλαβεις οτι δε γουσταρα να κλεισετε τον κοσμο. ****μαρες ομως. τοση χαμενη ενεργεια για εικονικα χωρια οπως λες. δε σε παραμυθιαζω και συνεχιζες να λες για πουλημα. εισαι βλακακος τελικα. ειχατε κανει πολλες αιτησεις ε? εμπαινα απο αλλο δικτυο και υπολογιστη ομως. χαχαχαχ. σας ζορισε πολυ εκεινη η φαση συνεχεια μου το κοπανατε. δεν παραβιασα καποιο κανονα απ' οτι ξερω. ο λογαριασμος μπηκε μονο για να παρει το μυστικο και αυτο εκανε. βαρεθηκα ομως. εδω ειναι κ30 οχι κ27. μπηκα ειπα τη γνωμη μου και βρηκατε ευκαιρια για μια αναδρομη στο παρελθον. καλη φαση. ειπατε κι εσεις τη δικη σας και ωραια. αλλαξε τιποτα? μπαα μακαρι να υπηρχε αντικειμενικος κριτης για ολα αυτα να μας πει κι εμας να μαθουμε τι ειναι "σωστο" και τι οχι που ολο αρλουμπες για τιμιοτητα διαβαζω εδω μεσα.

α και ξεχασες και τον ταρταρους. κατι ακομα. ξερατε οτι τον σποο τον επαιζε ο πρωην ιδιοκτητης του ph perfect που ολη την ωρα κραζετε και πετατε λασπη εν γνωση του manowar? οποιος ξερει την κατασταση γελαει εδω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

φιλε εδω ειναι http://gr.twstats.com/gr27/index.php...nges&id=784033 τα λεει ολα. οσο για το δευτερο λογκ προφανως δε θα εδινα το μυστικο στην αροξολ. εγω το πηρα εγω αποφασιζω που θα παει. αν δεν ειμαι ικανοποιημενος με την πρωην φυλη μου προφανως δε παει σ αυτην. σοβαρα δε χρειαζεται ιδιαιτερη ευστροφια για να καταλαβεις οτι δε γουσταρα να κλεισετε τον κοσμο. ****μαρες ομως. τοση χαμενη ενεργεια για εικονικα χωρια οπως λες. δε σε παραμυθιαζω και συνεχιζες να λες για πουλημα. εισαι βλακακος τελικα. ειχατε κανει πολλες αιτησεις ε? εμπαινα απο αλλο δικτυο και υπολογιστη ομως. χαχαχαχ. σας ζορισε πολυ εκεινη η φαση συνεχεια μου το κοπανατε. δεν παραβιασα καποιο κανονα απ' οτι ξερω. ο λογαριασμος μπηκε μονο για να παρει το μυστικο και αυτο εκανε. βαρεθηκα ομως. εδω ειναι κ30 οχι κ27. μπηκα ειπα τη γνωμη μου και βρηκατε ευκαιρια για μια αναδρομη στο παρελθον. καλη φαση. ειπατε κι εσεις τη δικη σας και ωραια. αλλαξε τιποτα? μπαα μακαρι να υπηρχε αντικειμενικος κριτης για ολα αυτα να μας πει κι εμας να μαθουμε τι ειναι "σωστο" και τι οχι που ολο αρλουμπες για τιμιοτητα διαβαζω εδω μεσα.

α και ξεχασες και τον ταρταρους. κατι ακομα. ξερατε οτι τον σποο τον επαιζε ο πρωην ιδιοκτητης του ph perfect που ολη την ωρα κραζετε και πετατε λασπη εν γνωση του manowar? οποιος ξερει την κατασταση γελαει εδω.

... ακριβως ... εδω ειναι κ30 αλλα ασε να μιλησει κανενας αλλος ... εσυ εισα ο τελευταιος να μιλησει για κατι τετοιο! ... πηγαιεν αλλου ρουφιανακι να τα πεις ... εδω σε ξερουμε ...
 

DeletedUser31166

εδω εχεις λαθος. οπως και ο τελευταιος πικραμενος μπορει να βγαινει σ ενα διαδικτυακο φορουμ να λεει την αρλουμπα του ετσι κι εγω. το οτι με ξερετε αληθεια δεν ειναι σαφως ορισμενο οποτε απλα εκτεθηκες που το πες. και αληθεια για οσους διαβαζουν καποιοι κουτσομποληδες, καποιοι οχι αληθεια σκεφτειτε το πρωτο ποστ μου και ξεχαστε τα υπολοιπα. κοινωνικα δεν εχουν κανενα αντικτυπο. καληνυχτω.
 

DeletedUser21861

Εσεις ομως που το παιζετε ηθικοι συμμαχησατε με σολ την οποια την βριζετε και την κακολογειτε τελικα ποιος ειναι περισσοτερο λαμογιο απο ποιον δν το εχω καταλαβει???
 

DeletedUser

Εσεις ομως που το παιζετε ηθικοι συμμαχησατε με σολ την οποια την βριζετε και την κακολογειτε τελικα ποιος ειναι περισσοτερο λαμογιο απο ποιον δν το εχω καταλαβει???

1. δυστυχως για μερικους δεν το παιζουμε ηθικοι, ειμαστε...οχι για να το λεμε αλλα γιατι ετσι θεωρουμε οτι ειναι το σωστο παιχνιδι και δεν θα κανουμε τα παντα για να κερδισουμε σε αυτο

2. κανεις δεν συμμαχησε με Σολ...αν στα εχουν πει λαθος δεν φταιμε εμεις... Σ. Ε εχει με ΤΡ για να βαρανε Σουσου και με εμας τη γνωστη κοκκινη διπλωματια απο τοτε που εκαναν την πρωτη τουμπα τους 2 ηπειρους μακρια : http://prntscr.com/6j9dd4

3. βασικα πλεον μονο εμεις, η V300V & TR εχουμε μεινει να μην εχουμε παιξει λαμογια σε κανεναν και να τηρουμε τις συμφωνιες μας...βεβαια οταν βγαινεις και λες-γραφεις πραγματα οπως για τη διπλωματια μας χωρις να ξερεις εκτιθεσαι και αναμενομενο να μην καταλαβαινεις και πολλα
 

DeletedUser21861

σ.ε μαλιστα δλδ θες να με πεις οτι η συμφωνια ειναι να μην χτυπιουνται γτ εχουν ενα κοινο στοχο σωστο αυτο!!!

Δλδ οταν χτυπανε χωριο και βοηθειες πηγαινουν και ερχονται με αυτο τον τροπο δν ειναι συμμαχοι ειναι απλα σ.ε μαλιστα μετα απο καιρο μαθαινω καινουρια πραγματα καθε μερα!!!
 

DeletedUser29654

Ναι ρε γιαννη τι δεν καταλαβαινεις?? ε γραφικε, αντε απο εκει
Τημιοτατοι ειναι, ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.
ετυχε απλα να ειναι γνωστοι αυτοι που εστελναν αμυνες με το παιδι ρε...που θα τους πεις και κολοτουμπες. Εσυ εισαι κολοτουμπας που ακομα δεν ξερεις ολα τα αποκρυφα του παιχνιδιου, που ξερουν μονο οι τιμιοι προ και τα αποκαλυπτουν με το περας των χρονων ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20797

Στεφανεεεεεεεεεεεεεεεε φτανει να μιλας και να απαντας πανε πιες καμια βοτκα και ανοιξε το φορουμ σε κανα 2-3 χρονια:grrr:
 

DeletedUser25676

Το που στελνουμε αμυνες μας ειναι δικο μας θεμα και δεν σας αφορα
 

DeletedUser

σ.ε μαλιστα δλδ θες να με πεις οτι η συμφωνια ειναι να μην χτυπιουνται γτ εχουν ενα κοινο στοχο σωστο αυτο!!!

Δλδ οταν χτυπανε χωριο και βοηθειες πηγαινουν και ερχονται με αυτο τον τροπο δν ειναι συμμαχοι ειναι απλα σ.ε μαλιστα μετα απο καιρο μαθαινω καινουρια πραγματα καθε μερα!!!

... θες αναλυση των ορων της Σ.Ε ? ... χαχαχαααααα ... τιποτε αλλο? ... εγω την λεω Σ.Ε με ορους ... συμμαχια ισον μια φυλη ... ετσι ειχαμε και συμφωνια με Σουσου και ΤΡ: Σ.Ε με ορους τους οποιους βεβαια μολις βρηκαν την ευκαιρια τους ξεχασαν ... εγω σαν φυλη εστειλα αμυνες σε ΤΡ και Σουσου και επιθετικα για Σουσου και? ... αυτο με κανει συμμαχο? ... χαχαχαχαααααα ...

... αν η Σ.Ε πχ εγινε για να φας μια αλλη φυλη τοτε φυσικα και θα υπαρχει συνεργασια ... αν εσυ δεν εχεις ξανασυνεργαστει με φυλη που εχεις Σ.Ε απεναντι σε φυλη που εχετε και οι 2 κοκκινοι δεν φτιαω εγω... αυτο δεν σημαινει οταν φας την αλλη φυλη εγινες αυτοματα συμμαχος ... προφανως ποτε δεν ειναι αργα να μαθεις νεα πραγματα οπως οτι μια Σ.Ε μπορει να εχει ορους ... βεβαια στις βρωμερες φυλες που προφανως παιζεις δεν περιμενα κατι διαφορετικο ...
 
Κορυφή