Πολεμικά στατιστικά ΦΑΠΕΣ/Senior/Bad VS ~TR~/V300V/Doom/VIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33300
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

βαζε και σολ απο εδω και περα στα στατιστικα :)

... βρε βρε κι ο Βαγγελακης!!! ... χαχαχαχαααα ... κι ελεγα που ειστε ολοι εσεις οι ανηθικοι δηθεν ηθικοι μετρ της τουμπας και της δικαιολογιας τοσο καιρο? ... χτες ο Γιωργακης, τωρα εσυ ... τοσο πολυ σας πονεσε η εμφανιση της Σολ? ...

... και να βαλουμε τι? ... τη φυλη που εγινε για να βαραει εσας, δεν συμμετεχει στον πολεμο μας και δεν αφορα το συγκεκριμενο θεμα? ... συμμαχοι μας ουτε στη θεωρια δεν ειναι αφου δεν συμμετεχουν στον πολεμο με εσας τους τουμπες χωρις λογο και μπεσα ... εχουν Σ.Ε με ΤΡ και τη γνωστη διπλωματια με μας ... προφανως ουτε που ποσταρεις βλεπεις μιας και το θεμα αφορα συγκεκριμενες φυλες ... αντε τωρα κρυψου στο λαγουμι σου και τα λεμε σε κανα μηνα παλι που θα σε πονεσει κατι αλλο ...
 

DeletedUser32200

παιδια ξεκολλατε οι φαπες θα κλεισουν τον κοσμο...
ειναι προφανες νομιζω...
στην τρ ολοι νουμπαδες ειναι
 

DeletedUser25676

Iσχυει αυτο που λεει ο Πιγκουινος και το μεγαλυτερο σκουπιδι ειναι ο Kazab0ub0u
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Απο κοντα και ο νουμπακος ο Τοπακος

Ωχ, ομοιοκαταληξια:wow:
 

DeletedUser26663

Ο χειροτερος με διαφορα ο Τοπακος!

Δεν μας ειπε ομως, λολ εμαθα τελικα; η ακομα προσπαθω;
ΣΙΛΒΕΡΑ
 

DeletedUser

στεφανε ευτυχως για προσωπικους λογους εχω αποσυρθει απο το παιχνιδι, οσο για τα υπολοιπα απλα γελαω. δεν ητανε κατι που δεν ητανε στο μυαλο μας μιας και ολα παιζουνε αλλα το τι εχει σ.ε η τρ με σολ δεν μου λεει κατι εναν χρονο τωρα σ.ε ειχανε οι τρ βαραγανε μπαντ και ντι-τι και εσεις μπαντ με τεραστια επιτυχια. το οτι τους εχετε παλι κοκκινους εδω γελαω ακομα ποιο πολυ παλι δεν μου λεει κατι γιατι πολυ απλα και φουξια να τους βαλεις ουτε θα τους φτασεις ποτε, ειναι απλα για να μας λες ποσο παιχτουρα εισαι και οτι θα τους σκισεις. οσο για τα υπολοιπα εισαι απλα ενας πλακατζης με τρ δεν εισαστε ουτε θα γινετε αλλα μια φορα μας ελεγες οτι περνετε μαζι αποφασεις. οπως για τις στρατολογησεις των ρουφιανων των σολ και οτι αλλο θες και τωρα παλι για την σολ τα μιλησατε λογικα και ειπες κανενα θεμα εγω θα τους εχω κοκκινους (οχι οτι θα χτυπηθητε ποτε) και συμφωνησες να εχεις συμαχια με τρ και σολ. το τι χρωμα τους εχεις στον χαρτη παγερα αδιαφορο με αφηνει , επισης ηθικολογε της πλακας βρες κανα σοβαροτερο επιχειρημα ;)

- - - Eνημερώθηκε - - -

α ναι μωρε ξεχασα γιατι ολο αυτο. προσπαθητε να φερεται το παιχνιδι στο 1 προς 1 χαχαχαχαχαχαχαχαχα :rolf:
 

DeletedUser33300

To θέμα αφορά στατιστικά των συγκεκριμένων φυλών που βρίσκονται σε διαρκή πόλεμο κι έχω αναλάβει να τα βάζω εγώ.. Από κει και πέρα, μη χαλάτε ακόμα ένα θέμα στο φόρουμ, κρατήστε το λίγο καθαρό..

Μιλάμε για στατιστικά, ας μείνουμε εκεί, αν έχει να σχολιάσει κάποιος ένα στατιστικό που έχει δημοσιοποιηθεί, καλώς, μέχρι εκεί όμως.

Ευχαριστώ για την καταννόηση.
 

DeletedUser29654

Βάλτο σωστά τουλάχιστον,
βάλε κάθε φυλή ξεχωριστά να φαίνονται τα κατορθόματα

Σε αυτο το μπαχαλο δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα + δέν είναι αξιόπιστο.
 

DeletedUser33300

Βάλτο σωστά τουλάχιστον,
βάλε κάθε φυλή ξεχωριστά να φαίνονται τα κατορθόματα

Σε αυτο το μπαχαλο δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα + δέν είναι αξιόπιστο.


Θες να είναι έτσι? Έτσι θα 'ναι, χαλάω χατήρι?Δε χαλάω. :rolf:
 

DeletedUser

στεφανε ευτυχως για προσωπικους λογους εχω αποσυρθει απο το παιχνιδι, οσο για τα υπολοιπα απλα γελαω. δεν ητανε κατι που δεν ητανε στο μυαλο μας μιας και ολα παιζουνε αλλα το τι εχει σ.ε η τρ με σολ δεν μου λεει κατι εναν χρονο τωρα σ.ε ειχανε οι τρ βαραγανε μπαντ και ντι-τι και εσεις μπαντ με τεραστια επιτυχια. το οτι τους εχετε παλι κοκκινους εδω γελαω ακομα ποιο πολυ παλι δεν μου λεει κατι γιατι πολυ απλα και φουξια να τους βαλεις ουτε θα τους φτασεις ποτε, ειναι απλα για να μας λες ποσο παιχτουρα εισαι και οτι θα τους σκισεις. οσο για τα υπολοιπα εισαι απλα ενας πλακατζης με τρ δεν εισαστε ουτε θα γινετε αλλα μια φορα μας ελεγες οτι περνετε μαζι αποφασεις. οπως για τις στρατολογησεις των ρουφιανων των σολ και οτι αλλο θες και τωρα παλι για την σολ τα μιλησατε λογικα και ειπες κανενα θεμα εγω θα τους εχω κοκκινους (οχι οτι θα χτυπηθητε ποτε) και συμφωνησες να εχεις συμαχια με τρ και σολ. το τι χρωμα τους εχεις στον χαρτη παγερα αδιαφορο με αφηνει , επισης ηθικολογε της πλακας βρες κανα σοβαροτερο επιχειρημα ;)

- - - Eνημερώθηκε - - -

α ναι μωρε ξεχασα γιατι ολο αυτο. προσπαθητε να φερεται το παιχνιδι στο 1 προς 1 χαχαχαχαχαχαχαχαχα :rolf:

βαγγελη ελα πισω ρεεεε δν μπορουμε χωρις εσενα ρ στο εχω πει


[aig]10 Πόντοι για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20797

To θέμα αφορά στατιστικά των συγκεκριμένων φυλών που βρίσκονται σε διαρκή πόλεμο κι έχω αναλάβει να τα βάζω εγώ.. Από κει και πέρα, μη χαλάτε ακόμα ένα θέμα στο φόρουμ, κρατήστε το λίγο καθαρό..

Μιλάμε για στατιστικά, ας μείνουμε εκεί, αν έχει να σχολιάσει κάποιος ένα στατιστικό που έχει δημοσιοποιηθεί, καλώς, μέχρι εκεί όμως.

Ευχαριστώ για την καταννόηση.

Κανεις δεν σε επελεξε αρα γιατι το κανεις? Επειδη εισαι και νουμπας μην το κανεις αλλο φτανειιιιιιιιιιιι :grrr2:

Αντε πισω στην σπηλια σου μαζι με τους φιλους σου ξερεις εσυ με κατι λουλες που φορανε φουστανια

- - - Eνημερώθηκε - - -

παιδια ξεκολλατε οι φαπες θα κλεισουν τον κοσμο...
ειναι προφανες νομιζω...
στην τρ ολοι νουμπαδες ειναι

Ελα σταματα να μιλας ανθρωπε της μπαμπεσιας αντε και εσυ στην σπηλια σου
 

DeletedUser31166

Πλευρά 1:
Φυλές: TR, ~TR~, -TR-, SOL, DOOM, D00M, V300V, v300v.
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ., ΦΑΠEΣ, ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 679
Πλευρά 2: 845
Διαφορά: 166

chart

αιματηρη η τελευταια βδομαδα.

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 335
Πλευρά 2: 147
Διαφορά: 188

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 5,741,827
Πλευρά 2: 7,450,888
Διαφορά: 1,709,061

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,181,944
Πλευρά 2: 1,397,626
Διαφορά: 1,784,318

chart


πολυ κανιβαλισμα στις φαπες.
 

DeletedUser24216

οχι εμεις στην ιδια ομαδα με Σολ.
δε μας ενδιαφερει πως θα βγαλετε στατιστικα, δικο σου θεμα παικταρα.
 

DeletedUser

ρε παιδια εχω μια ερωτηση που λετε πολυ κανιβαλισμα ναι οντως εγιναν πολλα εσωτερικα αλλα κατα την γνωμη σας τι επρεπε να κανουμε αμα δν παιζουν να τους αφησουμε να παρετε εσεις τα χωρια ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Α ετσι εξηγειται. Εγω οταν ειδα κανιβαλισμα νομιζα οτι κανατε merge με TR:rolf:
 

DeletedUser

Σιχαμενε ρουφιανακο Ομιχλη το θεμα ειναι: "Πολεμικά στατιστικά ΦΑΠΕΣ/Senior/Bad VS ~TR~/V300V/Doom/VIP" ... συμμαχια εχουμε μονο εμεις με σας απο οσο ξερω οποτε τα στατιστικα μιας φυλης που εχετε Σ.Ε για να βαρεσουν ανενοχλητοι Σουσου περα απο εκτος θεματος(ειδες πουθενα Τοπακο να βαζεις Sol?) ειναι ακυρα...οχι πως περιμενα κατι διαφορετικο απο καποιον οπως εσυ αλλα τουλαχιστον βαλε τα δυνατα σου να μεινεις εντος θεματος
 

DeletedUser31166

εισαι ποιο γραφικος και απο τα χωρια του ζαγοριου. αν ειμαι εκτος θεματος να μου το πει ο αιγοκαιρως. τι υπονοεις οτι δεν κανει καλα τι δουλεια του μπατσε των φυλετικων? που να πληρωνοσουν κι ολας. πλανητες θα μας τα κανες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή