Αλλος με την Βαρκα μας;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33649
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Προσωπικα δεν εχω τπτ ουτε μαζι σου ουτε με τη φυλη σου ουτε με κανεναν....Λεω την αντικειμενικη αληθεια...Ο Βολαρα ειναι ελιτ???Και χανει χωριο απο τις 16 ωρες μακρια??? Κατι λαθος εχει γινει φιλε μου.... Επειδη πηρε κ η κουτση Μαρια πεντε σκριπτ δε σημαινει πως εγινε ελιτ... ;) Ο νωον νοειτο!
Μολις μπηκα κο πλαυ στον κοσμο κ μαλιστα στην 3 ου να βοηθησω ενα φιλο...Αυτο δε σημαινει πως συμφωνω με τη σταση της 3 ου...Μπηκα μονο κ μονο για να βοηθησω τον φιλο μου!Δεν εκρινα την κινηση σας λαθος ή σωστη να κανετε υπερσυμμαχια...Ηταν σιγουρο πως θα κανατε κατι τετοιο κ δεν υπηρχε περιπτωση να λεγατε οχι...Οχι σ αυτα λενε οι μεγαλες φυλες...Και δεν λεω κατι μονο για την 3ου....κ οι αλλες ηπειροι που κραζουν αγκαλιτσες ειναι...Το μονο σιγουρο ειναι πως θα εχει σοου στο εξωτερικο αυτος ο κοσμος!! :D
 

DeletedUser

Η ΜΑΟ και η dnd αν τις προσθέσεις πάλι είναι λιγότερες απο τις ακαδημίες σας εκεί πάνω.. Οπότε αυτοί μπορεί να μην τις έπαιξαν ακόμα για την κυριαρχία της Ηπείρου αλλά δεν έκαναν merge, και όπως ξέρεις απο πρώτο χέρι (εδώ γελάμε) οι συμμαχίες σπάνε σε ένα βράδυ............ ;)

Επίσης η νικήτρια φυλή του κόσμου θα έρθει απο το νότο, αυτό να το θυμάστε γενικά όλοι.


"Γι αυτο μην το παιζεις εξυπνακιας και κατσε στα αυγα σου."

Δεν το σχολιάζω γιατί με τη λογική σου όποιος τοποθετείτε σε ένα θέμα μάλλον είναι εξυπνάκιας
και πρέπει να κάτσει στα αυγά του. Μήπως θες να μην ξαναγράψουμε γενικά και στο εξωτερικό?
Το διάβασμα επιτρέπεται ή είμαστε και περίεργοι που διάβαζουμε?

Συνέλθετε παρακαλώ λίγο ορισμένοι, δεν βόσκουμε όλοι μυρμήγκια. (Δεν είναι προσωπικό)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33649

Φιλε το ξερω οτι χασαμε 20 χωρια αλλα κοψαμε 60 αριστους και επισης οπως ειπα ειχαμε 3 μετωπα (τρενα, σος, λαμογια). Δεν υποτιμω κανεναν, ξερω αρκετους απο σος και ποσο αξιζουν, αλλα δεν με αρεσει να με υποτιμανε. Ο ΒΟΛΑΡΑ ειναι ελιτ αλλα ο βοηθεια σε καμια περιπτωση. ποτε δεν τον ειπαμε παιχταρα, και ξερω οτι εβαζε παρα πολυ πρεμ. επισης οι σος πηραν χωρια απο οτι να ναι παικτες. Τους λεω οτι να ναι γιατι το μαθαμε απο τα στατιστικα οτι εχασαν χωρια, δεν εγινε ποστ στο φορουμ ουτε τιποτα.

Προσπαθω να υπερασπιστω την φυλη-παρεα μου γιατι στο φορουμ το μονο που κανετε ειναι να μας κραζετε, δεν θελω να προσβαλω κανεναν

...ΕΛΙΤ Ο ΒΟΛΑΡΑ?απο που και ως που?
Αν δεις τα στατιστικα του θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα αλλο απο κανιβαλος οπως και το80% της φυλης σου...(δες τα TW Stats)
Μην υποτιματε την νοημοσυνη του κοσμου και γελαει μαζι σας...
 

DeletedUser8333

εγω δεν λεω κατι αλλο.Μονο θα ηθελα σας παρακαλω να γραψετε ο καθενας απο εσας σε ποια φυλη παιζεται και με ποιο λογαριασμο..Μονο αυτο..Τα υπολοιπα θα τα πουμε αργοτερα..οταν σας ψαχνουμε και εσας.
Αν ουτε αυτο δεν ειστε ικανοι να κανετε τι να σας πω.....
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Βρε πηγενετε να κανετε τις αγκαλιτσες σας και αφηστε δικαιολογιες. Μονο στην κ44 εγινε κανονικος πολεμος. Και οπως λεει ο Δημητρης κρυβεστε και δεν λετε τον λογαριασμο και την φυλη σας.

Θες να δεις εσωτερικα; Ας αρχισω με α.κ.α ----> Cleardeath

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=49814

Neardeath ------>

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=15929&type=&pn=1

συνεχεια εχουν οι ΤΣΑ -----> elapoueisai

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=799555

elaedweimai ------>

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=613973

και γενικα οι ΤΣΑ απο την αρχη του κοσμου καθυστερουσαν σε πλανα γιατι επρεπε πρωτα να κανιβαλισουν.


Οπως και δεν χρειαζεται να αρχισω να βαζω στατιστικα της πρωην διοικησης των σος...

I am here baby δες λιγο κατι.

Ο καθενας με την τρελα του εδω μεσα!!!

Ολοι το βλεπουν απο τη δικη τους οπτικη γωνια και νομιζουν οτι εχουν καμια σοβαρη φυλη...Βαπτιστη οι SOS σου παραδωθηκαν επειδη μ ενα πλανο σου πηραν 20 χωρια??Δεν νομιζω!! Μαλλον για αλλους λογους...Τα χωρια τα πηραν βεβαια απο την ελιτ της φυλης σου Βολαρα,Βοηθεια,κτλπ

Προσωπικα δεν εχω τπτ ουτε μαζι σου ουτε με τη φυλη σου ουτε με κανεναν....Λεω την αντικειμενικη αληθεια...Ο Βολαρα ειναι ελιτ???

μας μπερδευεις λιγο εδω περα.

Αλλα κανεις δεν μου απαντησε οταν ειπα οτι ημουν η μονη ηπειρος που εκανε πολεμο! Οι υπολοιπες 3 ηταν αγκαλιτσες και θα ξαναγινουν τωρα για να μας εναντιωθουνε. Μαο μαο dnd λαμογια ΤΣΑ, ελα γινεται και εσεις αδερφακια για να μας αντιμετωπισετε.


"Γι αυτο μην το παιζεις εξυπνακιας και κατσε στα αυγα σου."

Δεν το σχολιάζω γιατί με τη λογική σου όποιος τοποθετείτε σε ένα θέμα μάλλον είναι εξυπνάκιας
και πρέπει να κάτσει στα αυγά του. Μήπως θες να μην ξαναγράψουμε γενικά και στο εξωτερικό?
Το διάβασμα επιτρέπεται ή είμαστε και περίεργοι που διάβαζουμε?

Συνέλθετε παρακαλώ λίγο ορισμένοι, δεν βόσκουμε όλοι μυρμήγκια. (Δεν είναι προσωπικό)

Αυτο το ειπα οχι για να προσβαλω, ισως δεν ειχα σωστη συνταξη, αλλα εννοω οτι σε οποια φυλη και να εχεις δεν σε περνει να μιλας(οχι οτι απαγορευεται)

Επισης λετε για εμας οτι αλλαζουμε ευκολα γνωμη και ενσωματωσαμε τους σος στην 3-ΟΥ. Ο βουβουζελας ομως μια χαρα πηγε μαο μαο που πριν 3 βδομαδες βριζοταν στο εξωτερικο μαζι τους. Τα λαμογια στρατολογησαν επισης οσους μπορεσαν να τραβηξουν απο την σος. Περιμενουν λαμογια-μαο σαν τα κορακια να παρουν καμια στρατολογηση και κραζουν εμας που δεχτηκαμε την παραιτηση τους; :hmmm:

Καθηστε λοιπον και παιξτε-απολαυστε το παιχνιδι και αφηστε τα ξεκατηνιασματα. Η διπλωματια ειναι απαραιτητη σε παιχνιδι στρατηγικης. Αμα θελεις μονο πολεμο πανε παιξε call of duty. Και οταν λεω διπλωματια δεν εννοω αγκαλιες, αλλα σωστες κινησεις.

Και τελος μια φιλικη συμβουλη μοτσαρτ, λες οτι υποτιμαμε την νοημοσυνη του κοσμου και γελανε μαζι μας. Κατι παρομοια λεγανε και τα τρενα-σος. Τωρα βλεπεις που ειναι και οι 2. Εμεις την αληθεια λεμε
 

DeletedUser

Φίλε Λεό, όλος ο 32 γνωρίζει πλέον πως η 45 τινάχτηκε στον αέρα επειδή έτσι βόλευε ορισμένα άτομα της ηγεσίας της SOS. Άρα όταν θα λες ότι παραιτήθηκε η SOS να γίνεσαι πιο συγκεκριμένος παρακαλώ!!.. Δεν παραιτήθηκε το 85% της πρώην SOS αλλά ένα 15% που αποτελούσε και το βασικό κορμό της φυλής.. Και για εμένα εκεί φαίνονται οι παίχτες.. Αλλά με τι άντερα να σας αντιμετωπίσουν που θα φευγαν άκλαφτοι σε 2 εβδομάδες το πολύ.. Με εσάς πάνω και λαμόγια και ΜΑΟ κάτω όλες οι φυλές θα κάναν πάρτυ στα πτώματα των μελών της SOS.. Προτίμησαν λοιπόν οι συγκεκριμένοι παίχτες να πουλήσουν τουλάχιστον 100 άτομα χωρίς να σεβαστούν τίποτα
(prem. των παιδιών, ξενύχτια, παρέες, χρόνο, κόπο κτλ).

Οι ηγεσίες όλων των φυλών του 32 έχουν γίνει δέκτες κυκλικών π.μ. απο αρχηγούς φυλής (από σεβασμό δεν αναφέρω ονόματα) που στάλθηκαν με σκοπό τη προπαγάνδα αλλά τους γύρισε μπούμεραν πίσω.. Τα ίδια τα μέλη τους τους επιτίθοντε πλέον και κάθε μέρα που περνάει και τους παίρνουν χαμπάρι τι έκαναν φεύγουν και περισσότεροι.

Προσωπικά παραδέχομαι τα Λαμόγια που κατάφεραν να ανασυνταχθούν τάχυστα και διπλωματικά και πολεμικά από τη διάλυση της συμμαχίας με SOS. Και εκεί που όλοι τους είχαν για χαμένους όχι μόνο δεν έχασαν αλλά σε 5 μέρες πήραν κεφάλι στην ήπειρο. Και αν δώσουν πατήματα και σε ΜΑΟ να μπουν πιο μέσα η ήπειρος θα δυσκολέψει λίγο περισσότερο για εσάς.

Συνοψίζοντας λοιπόν το θέμα όλων δεν είναι το αν είσαστε εσείς σαν 3ΟΥ καλή φυλή, αυτό δεν το αμφισβητεί κανείς, έχετε δυνατούς παίχτες και ηγεσία με πλάνο και όραμα, απλά στα 100 άτομα που κρεμάστηκαν έχετε μερίδιο ευθύνης και εσείς.. θα μπορόυσατε να απορροφήσετε αυτό το 15% των παιχτών και όχι να δεχτείτε το να τιναχτεί μια συμμαχία με 200 και περισσότερους παίχτες στον αέρα επειδή έτσι βόλευε 7 άτομα από SOS.
Ανθρώπινα και μόνο και για λόγους ηθικής όταν σας είπαν πως παραδίνοντε όπως λες κι εσύ, έπρεπε να τους νομπλάρετε. Απλά...
Και όχι να κρεμάσεις 10 ακαδημίες απο κάτω σου.
Θα είχατε να παίρνετε χωριά για 2 μήνες εκεί πάνω.. Τώρα πόσοι παίχτες σας είναι εγκλωβισμένοι και στο σημείο που είναι ακόμα ο κόσμος αυτό είναι λάθος.

Κατά την άποψή μου αυτή ήταν μια κακή απόφαση της ηγεσίας της 3ΟΥ.
 

DeletedUser3380

Βρε πηγενετε να κανετε τις αγκαλιτσες σας και αφηστε δικαιολογιες. Μονο στην κ44 εγινε κανονικος πολεμος. Και οπως λεει ο Δημητρης κρυβεστε και δεν λετε τον λογαριασμο και την φυλη σας.

Θες να δεις εσωτερικα; Ας αρχισω με α.κ.α ----> Cleardeath

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=49814

Neardeath ------>

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=15929&type=&pn=1

συνεχεια εχουν οι ΤΣΑ -----> elapoueisai

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=799555

elaedweimai ------>

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=613973

και γενικα οι ΤΣΑ απο την αρχη του κοσμου καθυστερουσαν σε πλανα γιατι επρεπε πρωτα να κανιβαλισουν.


Οπως και δεν χρειαζεται να αρχισω να βαζω στατιστικα της πρωην διοικησης των σος...

I am here baby δες λιγο κατι.





μας μπερδευεις λιγο εδω περα.

Αλλα κανεις δεν μου απαντησε οταν ειπα οτι ημουν η μονη ηπειρος που εκανε πολεμο! Οι υπολοιπες 3 ηταν αγκαλιτσες και θα ξαναγινουν τωρα για να μας εναντιωθουνε. Μαο μαο dnd λαμογια ΤΣΑ, ελα γινεται και εσεις αδερφακια για να μας αντιμετωπισετε.




Αυτο το ειπα οχι για να προσβαλω, ισως δεν ειχα σωστη συνταξη, αλλα εννοω οτι σε οποια φυλη και να εχεις δεν σε περνει να μιλας(οχι οτι απαγορευεται)

Επισης λετε για εμας οτι αλλαζουμε ευκολα γνωμη και ενσωματωσαμε τους σος στην 3-ΟΥ. Ο βουβουζελας ομως μια χαρα πηγε μαο μαο που πριν 3 βδομαδες βριζοταν στο εξωτερικο μαζι τους. Τα λαμογια στρατολογησαν επισης οσους μπορεσαν να τραβηξουν απο την σος. Περιμενουν λαμογια-μαο σαν τα κορακια να παρουν καμια στρατολογηση και κραζουν εμας που δεχτηκαμε την παραιτηση τους; :hmmm:

Καθηστε λοιπον και παιξτε-απολαυστε το παιχνιδι και αφηστε τα ξεκατηνιασματα. Η διπλωματια ειναι απαραιτητη σε παιχνιδι στρατηγικης. Αμα θελεις μονο πολεμο πανε παιξε call of duty. Και οταν λεω διπλωματια δεν εννοω αγκαλιες, αλλα σωστες κινησεις.

Και τελος μια φιλικη συμβουλη μοτσαρτ, λες οτι υποτιμαμε την νοημοσυνη του κοσμου και γελανε μαζι μας. Κατι παρομοια λεγανε και τα τρενα-σος. Τωρα βλεπεις που ειναι και οι 2. Εμεις την αληθεια λεμε

εχεις δικιο σουπερ ντουπερ τυπε, τερας ιδιοφυιας οπως θα ελεγε ο φιλος κοντοπας
αυτο εδω το ατομακι εισαι εσυ:
v9VnOV2.png


elaedweimai
xKBpJLS.png


elapoueisai
fOUwGTE.png



οπως βλεπεις απο τον εναν εχεις το μισο OD και απο τον αλλο το 1/3...
Αλλο ενα θυμα της πλυσης εγκεφαλου του τιτανοτεραστιου ΙΖΙ Ράιντερ

Και σε "φυλετικο" επιπεδο,
IVX2wsn.png

Καλα τα πηγες και εδω,η ΤΣΑ στον σταυρο να εχει παραπανω OD αποτι οι 2 μεγαλυτερες σας φυλες. :oops:

υ.γ. σας ειδαμε με τα λαμογια και τους σοσ, σε ενα πλανακι σας πηραν 15-20 χωρια απο 20 ωρες αποσταση με αριστο :noob: :rolf:

υ.γ.2 ο τιτανομεγιστος ΙΖΙ Ράιντερ ελουσε στα διπλωματικα
ΣΟΣ βαρουσαν ηδη οι ΜΑΟ-DND
ΛΜΓ επαιζαν ξυλο με ΤΣΑ
ΣΟΣ βαραει στο υπουλο τους ΛΜΓ ενω ηταν συμμαχια απο αρχη του σερβερ
ΟΥ βαραει ΤΣΑ ενω ειχαν κοινη διπλωματια στην Κ44 απο οταν αρχησε ο πολεμος με Τρενα.
(ακουστηκε οτι δωθηκε 24 ωρες για να αρχισει ο πολεμος με ΤΣΑ, και ο τρισμεγιστος ΙΖΙ Ράιντερ εφαγε τη πρωτη κοκκινη 2 ωρες μετα την 24ωρη διορια,αληθευει?)
Οχι τιποτα,για να ξερουν οι μελλοντικοι συμμαχοι τι εστι λαμογια,εεεε ΟΥ ηθελα να πω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Upsite δεν εχω κατι να διαφωνησω σε αυτα που λες για την σος, απλα ειναι η αποψη σου και ειναι ενα αλλο σεναριο.

Μixalaki εσυ προφανως εισαι ενας απο τους ελαπουεισαι/ελαεδωειμαι. Σε πονεσε η αληθεια προφανως για τα κανιβαλισματα που εχετε κανει.
εγω σαν παικτακι που ειμαι απο τα 11 χωρια που εχω νομπλαρει τα 10 ειναι απο κοκκινα.

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=757080 (2/3 βαρβαρα ειναι παικτες που πατησαν ρεσταρτ ενω πηγαινε η επιθεση)

Εγω μπορει να εχω το 1/2 και το 1/3 αντιστοιχα απο τις απωλειες σας αλλα αμφιβαλω αν και οι 2 μαζι εχετε 10 πραγματικα νομπλαρισματα
Αλλο ενα θυμα της πλυσης εγκεφαλου του τιτανοτεραστιου ΙΖΙ Ράιντερ
Με αυτο που λες δειχνεις το ποιόν του ανθρωπου που εισαι. Το να αποκαλεις τον αλλο θυμα.... χαχα. Σωπα ρε, δηλαδη εμεις δεν παιζουμε για τον χαβαλε μας και ειμαστε οι ****ι που ακολουθουμε εναν σαν προβατα, ενω εσεις ειστε οι εξυπνοι οι openminded και οι μαγκες που το παιζετε υπερανω.... αχ με τι ατομα μπλεξαμε.

Τωρα για τις φυλες. Η φυλη που ειναι πιο ψηλα στην καταταξη (απο τις 3ΟΥ) εγινε πριν κανα μηνα. Για αυτο δεν μπορεις να παρεις υποψιν τα στατιστικα στις φυλες. γιατι εμας ειναι οι απωλειες του μηνα και εσας του τετραμηνου που ειναι ανοικτος ο κοσμος. Το ξερεις πολυ καλα και ο ιδιος αυτο αλλα προσπαθεις να κανεις καημενο μου και εσυ την προπαγανδα σου.

Ναι πηραν χωρια απο 20 ωρες και εμεις τα μαθαιναμε απο τα στατιστικα. Οι πιο ανενεργοι και "νουμπαδες" παικτες υπαρχουν (χωρις να τους προσβαλω).

Ρε ανθρωπε χρησιμοποιησες δικαιολογια οταν σου ζητησαμε να βαρεσεις λαμογια οτι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΕΙΣ. Βαρα κοκκινα παλι χωρια θα επερνες. Αυτο σου φαινεται δυσκολο μαλλον. Και εκλεισες εκεινη την επικη Σ.Ε μιας και μιλαμε για διπλωματικες κινησεις και λαθη.
Και βεβαια, αν και με βολεψε δεν θα πω ψεμματα, εχω ειχατε Σ.Ε ενα πρωι τους πηρατε παρα πολλα χωρια με πλανο. Να βρηκαμε το ηθος που μας ελειπε στην ΤΣΑ.

Κοτες ειστε φοβαστε μεχρι και την σκια σας.


ΛΜΓ επαιζαν ξυλο με ΤΣΑ
ΣΟΣ βαραει στο υπουλο τους ΛΜΓ ενω ηταν συμμαχια απο αρχη του σερβερ
ΟΥ βαραει ΤΣΑ ενω ειχαν κοινη διπλωματια στην Κ44 απο οταν αρχησε ο πολεμος με Τρενα.


1) Παιζατε ξυλο με διαλλειματα ενδιαμεσα για να κανετε κανενα κανιβαλισμο.
2) Αν και δεν με νοιαζει η σος βαρεσαν τα λαμογια 1-2 πριν ερθουν σε εμας. Και ΤΥΧΑΙΑ η μιση διοιηκηση των πρωην σος εχει ΠΑΕΙ στα λαμογια. χαχα ξερουν πολυ καλα τι κανουν οι διοικηση των πρωην σος.
3) Ναι ειμαστε οι κακοι ΟΥγκα ΟΥγκα που σας προδωσαμε. Ηταν πολυ απλο, ή ακολουθουσατε την πολιτικη μας ή εναντιωνωσασταν. επιλεξατε το δευτερο, δικαιωμα σας. Παντως εσεις αμεσως αρχισατε να κανετε σαν παιδακια και να κλετε οτι φοβαστε α.κ.α.

Δεν εισαι καλος στην προπαγανδα, πανε στον easy να σου μαθει λιγη.

Τωρα και εσεις με την σειρα σας θα τρεξετε στα λαμογια-μαομαο για να κανετε καμια αγκαλιτσα. εε ναι γιατι πανω απο 1 κοκκινη φυλη σας πεφτει αρκετη.
 

DeletedUser3380

victims,victims everywhere!
Μιλας για αγκαλιτσα με 13 μινιμουμ φυλες?

a0ZzfyH.png


Θα σε παρακαλουσα για να μην εκτιθεις την νοημοσυνη σου και να γραφεις αντικειμενικα
Αν δεν μπορεις καλυτερα να σταματησεις γιατι θα γινεις περισσοτερο ρεζιλι.

Το τι κλαμα επεφτε απο δικους σας οταν σας βαρεσε ΣΟΣ-ΛΜΓ ακομα θυμαμαι κ γελαω για εσας κ εκλαιγα για εμας
Λεω κοιτα να δεις ποσο μπαζουν,τοσο πυκνος πυρηνας κ εχασαν χωρια απο 20 ωρες αποσταση αριστου...


Δεν ηξερα οτι η προπαγανδα ηταν να φλομωνεις τον αλλο στο ψεμα! καλα τα πας, λογικο με τετοιο γκουρου-κ μετρ του ειδους!

Σχετικα με elaedweimai/elapoueisai
Ειμαι δεν ειμαι ενας απο αυτους γιατι οχι? τα βρηκε και τα πηρε. Χαλιεσαι? Κριμα για σενα,να εβρισκες να καννιβαλιζες
Παντως η λογικη σου ειναι τοσο μπροστα,μιλαμε τρελενομαι. Αφου καννιβαλισαν τα παιδια πως ανεβηκαν OD?? :grrr:


Ξυλο με διαλειματα? Οχι μεγιστε στρατηγε, θεωρειται ανασυνταξη και αναπληρωση στρατου,αλλα ουτε αυτο το νιωθεις, ανυπομονω τι δικαιολογια θα πεις.


Εννοεις στρατηγικη να γινει η ΤΣΑ,ΟΥ ενω η ΟΥ εχει την πιο βρωμικη ηγεσια? (wannabe 1a2a3a,ΙΖΙ,θαλασσοανιδεος κτλ)?
Οταν γραφει ο δικος σας ο μεγιστος, ΕΝΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Ή ΠΟΛΕΜΟ?
Να ανεβασω το screenshot αγορινες αμα το θελετε και το επιτρεψουν οι διαχειρηστες, με οτι αλλο γουσταρετε να μαθετε για την διοικηση σας. Αυτους που φτυνατε,αυτους στρατολογησατε.

υ.γ.1) 1 φυλη? Ειστε μινιμουμ 3, ΟΥ,UDA,υπολειματα τρενα. ΜΙΝΙΜΟΥΜ τονιζω.γιατι αν το παμε αριθμητικα 13 ειστε συνολικα,μινιμουμ και εδω,μιας και εχω χασει την μπαλα με τοσο στρατολογηση!
Υ.γ.2) φημες λενε οτι ο IZI ξεκινησε ηδη στρατολογικο πολεμο στον κ33 για να βρει συμμαχιες για τον 32!!!
gS6OU1l.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8333

ειστε ολες κοτες λυρατες...γιατι δεν λετε τους πραγματικους λογαριασμους που παιζετε???
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Συνονόματε (Μιχάλη) δε θα κάνω κανένα άλλο σχόλιο παρά μόνο το εξής.

Γιατί δεν λέτε ρε παίδες ποιό λογαριασμό παίζετε και καθόσαστε πίσω από ένα νικ σε ένα φόρουμ?

Ντροπή είναι δλδ?

Μπορείς να απαντήσεις σε αυτό?
 

DeletedUser3380

Συνονόματε (Μιχάλη) δε θα κάνω κανένα άλλο σχόλιο παρά μόνο το εξής.

Γιατί δεν λέτε ρε παίδες ποιό λογαριασμό παίζετε και καθόσαστε πίσω από ένα νικ σε ένα φόρουμ?

Ντροπή είναι δλδ?

Μπορείς να απαντήσεις σε αυτό?

οχι δε μπορω να βγαινω offtopic.
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Εμεις προερχομαστε απο την "ενωση" ΔΥΟ φυλων, δεν ειναι κατι πρωτακουστο ουτε περιεργο. Εσεις απο την αλλη εχετε κανει συμμαχια με 2 ηπειρους αυτην την στιγμη για να βαρεσετε σε ενα μετωπο. Και οταν λεω 2 ηπειρους για να εξηγουμε εννοω την κ55 και την κ45 η οποια ειναι ανοιχτη.

Σε αντιθεση με εσας εχουμε 3 μετωπα και ναι ειμαστε αυτη την στιγμη ΜΙΑ φυλη με αρκετες ακαδημιες. Ρεζιλι εγω δεν γινομαι μην ανησυχεις, εσυ με τους κανιβαλισμους σου γινεσαι. Τα στατιστικα δεν κρυβονται φιλε μου, εσυ θα μεινεις ως γνωστος κανιβαλιστης, εγω το ονομα μου δεν το λερωνω.

Το τι κλαμα επεφτε απο δικους σας οταν σας βαρεσε ΣΟΣ-ΛΜΓ ακομα θυμαμαι κ γελαω για εσας κ εκλαιγα για εμας
Λεω κοιτα να δεις ποσο μπαζουν,τοσο πυκνος πυρηνας κ εχασαν χωρια απο 20 ωρες αποσταση αριστου...

Απο αυτο το μηνυμα δηλωνεις εξαρχης τις θεσεις σου απεναντι μας και αποδεικνυει ποιος ειναι τελικα ο προδοτης. Δηλαδη, εχεις μια δυνατη συμμαχια και γελας πισω απο την πλατη της; Ουτε ηθικη εχεις τελικα.

Το ξαναλεω παντως για τα 20 χωρια οτι τα 15 ηταν απο παικτες που ηταν ανενεργοι και το μαθαμε απο τα στατιστικα. Τοτε ηταν ακομα, και τωρα μην σου πω, στα αρχικα σταδια ο κοσμος, λογικο ειναι λοιπον να υπαρχουν και αυτοι οι παικτες. Οι οποιοι μαλιστα επειδη δεν ειχαν μετωπο με τα τρενα ηταν πιο "κρυοι αγωνιστικα".

Σχετικα με elaedweimai/elapoueisai
Ειμαι δεν ειμαι ενας απο αυτους γιατι οχι? τα βρηκε και τα πηρε. Χαλιεσαι? Κριμα για σενα,να εβρισκες να καννιβαλιζες
Παντως η λογικη σου ειναι τοσο μπροστα,μιλαμε τρελενομαι.

Να ποιος γινεται γελοιος και ρεζιλι τελικα. Ρε ανθρωπε λες κριμα που δεν μπορω να κανιβαλισω; Εισαι με τα καλα σου; Δεν γουσταρω να κανιβαλισω. Και αλλο 1-2 χωρια που μπορει να υπαρχουν 1000 λογοι, αλλα οχι και 20 στον τετραμηνο που παιζει ο κοσμος.

Ξυλο με διαλειματα? Οχι μεγιστε στρατηγε, θεωρειται ανασυνταξη και αναπληρωση στρατου,αλλα ουτε αυτο το νιωθεις, ανυπομονω τι δικαιολογια θα πεις.

Ναι αφηνοντας τα λαμογια να εισχωρησουν πιο βαθια στην ηπειρο σου ενω τους εχεις κοκκινους ειναι τρομερη στρατηγικη. Απογονος του Ναπολεοντα πρεπει να εισαι εσυ.
Και δεν θα μας μαθεις πως γινεται η αναπληρωση στρατου σε αυτο το παιχνιδι. Βαρας, σπας το επιθετικο σου για παραδειγμα και σε 7-9 μερες το ξαναβγαζεις. Χρειαζεται να κανω Σ.Ε. με τον αντιπαλο για αυτον τον λογο; Εσυ μαλλον υστερεις σε ικανοτητα και δεν ξερεις πως να παιξεις

Εχουμε λες την πιο βρωμικη ηγεσια, μαλλον εχεις αρκετα κομπλεξ για να τα λες αυτα. Παιχνιδι ειναι, μην ξεχνας οτι η ψυχολογια και ο χαρακτηρας του καθενος παιζει τεραστιο ρολο. Για ποιον λογο ειμαστε βρωμικη ηγεσια; Ασυναρτησιες δεν θα λες, βαλε αποδειξεις. Και δεν με νοιαζει αν εισαι προκατειλημμενος με τον easy για παραδειγμα που πολλοι τον εχουν αχτι ή με τον οποιοδηποτε easy. Θελω σαν συνολο και οχι για μια μοναδα που ισως σε χαλαει να αποδειξεις την γενικευση σου.

Λες για την UDA η οποια ηταν μια μικρη φυλη(χωρις να υποτιμαω τα ατομα και τους παικτες της), απο τα τρενα παιζει 4-5 ατομα να στρατολογησαμε, δεν πηραμε φυλη μαζι μας. Επιπλεον, κανεις ενα ασημαντο λαθος. Στρατολογησεις δεν κανουμε, αλλο αμα ειμασταν με 5 ακαδημιες ηταν και με αλλες τοσες οι σος και ξαφνικα εχουμε τοσες ακαδημιες.

Για τον easy τι εχεις να πεις; εχεις φαει την προκαταληψη σου και σαν καλο προβατο ακολουθας για να παιξεις μαγκας αντι-easyκος. Αλλος πανω κατω προκαλεσε τον πολεμο και το γνωριζεις καλα αυτο.
Και να ξες πιο πολλες συμμαχιες εχεις απο εμας αρα μην ειρωνευεσαι.

Δημητρη και Μιχαλη εχουν λογω που δεν λενε φανερα το ονομα, αμα εσυ ειχες κανιβαλισει και το επαιζες μετα μεγαλος παικτης και καποιος σε εξεθετε θα εισασταν περιφανοι; Πατανε πανω σε αλλους για να το παιξουν καποιοι, δεν εχουν την τσιπα να παιξουν σωστα.


Τελος mixalaki για τις απωλειες που καυχιεσαι( μαλλον πρωτη φορα κανεις) υπαρχουν καποιες παραμετροι που δεν εχει λαβει υποψη στο μυαλο σου. Μπορει να κανεις μια μπακτιμε σε ενα επιθετικο, να το σπασεις με 2000 τσεκουρια και 1000 αλογα και να παρεις του κοσμου τις απωλειες, και μπορει σε αλλη περιπτωση να στειλεις μια nuke να πεσεις σε καταπελταδικο, να του φας 100 δορια και να μην παρεις τιποτα απο απωλειες. Σε περιπτωση μου ειχα στειλει 3 nuke σε χωριο, για ασφαλεια 3 κιολας, και μετα που περασαν το τειχος πηγε στο 18, φαντασου τι ειχε μπει μεσα. εχασα 3 επιθετικα και πηρα 10.000 απωλειες. Απλο ειναι το παιχνιδι αυτο για να το καταλαβεις δεν χρειαζεται ψαξιμο, και μην γινεσαι ο τυπος που λεει ααα εγω σε περναω σε ποντους αρα ειμαι καλυτερος, γελοιοποιεισαι ετσι
 

DeletedUser3380

Εμεις προερχομαστε απο την "ενωση" ΔΥΟ φυλων, δεν ειναι κατι πρωτακουστο ουτε περιεργο. Εσεις απο την αλλη εχετε κανει συμμαχια με 2 ηπειρους αυτην την στιγμη για να βαρεσετε σε ενα μετωπο. Και οταν λεω 2 ηπειρους για να εξηγουμε εννοω την κ55 και την κ45 η οποια ειναι ανοιχτη.

Σε αντιθεση με εσας εχουμε 3 μετωπα και ναι ειμαστε αυτη την στιγμη ΜΙΑ φυλη με αρκετες ακαδημιες. Ρεζιλι εγω δεν γινομαι μην ανησυχεις, εσυ με τους κανιβαλισμους σου γινεσαι. Τα στατιστικα δεν κρυβονται φιλε μου, εσυ θα μεινεις ως γνωστος κανιβαλιστης, εγω το ονομα μου δεν το λερωνω.



Απο αυτο το μηνυμα δηλωνεις εξαρχης τις θεσεις σου απεναντι μας και αποδεικνυει ποιος ειναι τελικα ο προδοτης. Δηλαδη, εχεις μια δυνατη συμμαχια και γελας πισω απο την πλατη της; Ουτε ηθικη εχεις τελικα.

Το ξαναλεω παντως για τα 20 χωρια οτι τα 15 ηταν απο παικτες που ηταν ανενεργοι και το μαθαμε απο τα στατιστικα. Τοτε ηταν ακομα, και τωρα μην σου πω, στα αρχικα σταδια ο κοσμος, λογικο ειναι λοιπον να υπαρχουν και αυτοι οι παικτες. Οι οποιοι μαλιστα επειδη δεν ειχαν μετωπο με τα τρενα ηταν πιο "κρυοι αγωνιστικα".



Να ποιος γινεται γελοιος και ρεζιλι τελικα. Ρε ανθρωπε λες κριμα που δεν μπορω να κανιβαλισω; Εισαι με τα καλα σου; Δεν γουσταρω να κανιβαλισω. Και αλλο 1-2 χωρια που μπορει να υπαρχουν 1000 λογοι, αλλα οχι και 20 στον τετραμηνο που παιζει ο κοσμος.



Ναι αφηνοντας τα λαμογια να εισχωρησουν πιο βαθια στην ηπειρο σου ενω τους εχεις κοκκινους ειναι τρομερη στρατηγικη. Απογονος του Ναπολεοντα πρεπει να εισαι εσυ.
Και δεν θα μας μαθεις πως γινεται η αναπληρωση στρατου σε αυτο το παιχνιδι. Βαρας, σπας το επιθετικο σου για παραδειγμα και σε 7-9 μερες το ξαναβγαζεις. Χρειαζεται να κανω Σ.Ε. με τον αντιπαλο για αυτον τον λογο; Εσυ μαλλον υστερεις σε ικανοτητα και δεν ξερεις πως να παιξεις

Εχουμε λες την πιο βρωμικη ηγεσια, μαλλον εχεις αρκετα κομπλεξ για να τα λες αυτα. Παιχνιδι ειναι, μην ξεχνας οτι η ψυχολογια και ο χαρακτηρας του καθενος παιζει τεραστιο ρολο. Για ποιον λογο ειμαστε βρωμικη ηγεσια; Ασυναρτησιες δεν θα λες, βαλε αποδειξεις. Και δεν με νοιαζει αν εισαι προκατειλημμενος με τον easy για παραδειγμα που πολλοι τον εχουν αχτι ή με τον οποιοδηποτε easy. Θελω σαν συνολο και οχι για μια μοναδα που ισως σε χαλαει να αποδειξεις την γενικευση σου.

Λες για την UDA η οποια ηταν μια μικρη φυλη(χωρις να υποτιμαω τα ατομα και τους παικτες της), απο τα τρενα παιζει 4-5 ατομα να στρατολογησαμε, δεν πηραμε φυλη μαζι μας. Επιπλεον, κανεις ενα ασημαντο λαθος. Στρατολογησεις δεν κανουμε, αλλο αμα ειμασταν με 5 ακαδημιες ηταν και με αλλες τοσες οι σος και ξαφνικα εχουμε τοσες ακαδημιες.

Για τον easy τι εχεις να πεις; εχεις φαει την προκαταληψη σου και σαν καλο προβατο ακολουθας για να παιξεις μαγκας αντι-easyκος. Αλλος πανω κατω προκαλεσε τον πολεμο και το γνωριζεις καλα αυτο.
Και να ξες πιο πολλες συμμαχιες εχεις απο εμας αρα μην ειρωνευεσαι.

Δημητρη και Μιχαλη εχουν λογω που δεν λενε φανερα το ονομα, αμα εσυ ειχες κανιβαλισει και το επαιζες μετα μεγαλος παικτης και καποιος σε εξεθετε θα εισασταν περιφανοι; Πατανε πανω σε αλλους για να το παιξουν καποιοι, δεν εχουν την τσιπα να παιξουν σωστα.


Τελος mixalaki για τις απωλειες που καυχιεσαι( μαλλον πρωτη φορα κανεις) υπαρχουν καποιες παραμετροι που δεν εχει λαβει υποψη στο μυαλο σου. Μπορει να κανεις μια μπακτιμε σε ενα επιθετικο, να το σπασεις με 2000 τσεκουρια και 1000 αλογα και να παρεις του κοσμου τις απωλειες, και μπορει σε αλλη περιπτωση να στειλεις μια nuke να πεσεις σε καταπελταδικο, να του φας 100 δορια και να μην παρεις τιποτα απο απωλειες. Σε περιπτωση μου ειχα στειλει 3 nuke σε χωριο, για ασφαλεια 3 κιολας, και μετα που περασαν το τειχος πηγε στο 18, φαντασου τι ειχε μπει μεσα. εχασα 3 επιθετικα και πηρα 10.000 απωλειες. Απλο ειναι το παιχνιδι αυτο για να το καταλαβεις δεν χρειαζεται ψαξιμο, και μην γινεσαι ο τυπος που λεει ααα εγω σε περναω σε ποντους αρα ειμαι καλυτερος, γελοιοποιεισαι ετσι

ποσο τυφλωμενος,εκπλησσομαι ειλικρινα!
3 μετωπα αποκτησατε γιατι εσεις το θελησατε και εσεις επιδιωξατε, οποτε μην το παιζεις κ θυμα.
Να προσεχατε κ να σεβοσασταν την φυλη που ειχατε κοινη διπλωματια εδω κ 2 μηνες, οπου την σπασατε, αποκαλεσατε ψευτες-ρουφιανους-κατινες την ηγεσια τους, δωσατε 24ρη προθεσμια για σπαθακια την οποια δεν τιμησε πρωτος πρωτος ο αρχηγος σας ο οποιος δεν αντεξε το ξυδι και βαρεσε 2 ωρες μετα.


Φαινεται ποιος τιμαει τον λογο του και ποιος φοραει παντελονια!


Διπλωματια δεν σε ενδιαφερει με ποιον εχει η ΤΣΑ και ουτε προκειται να μαθεις. :doh:

Να ησουν σωστος να συνεχιζες να ησουν συμμαχος και να μην σε σιχαινοταν ολοκληρος ο χαρτης (μιλαω για ΟΥ, οχι για σενα προσωπικα)


Ακαδημιες? :grrr: Εννοεις τα διασπαρτα χωρια απο τις στρατολογημενες φυλες που μονο σκοπο εχουν να σου κερδισουν χρονο για να αναπτυχθεις εσυ με ασφαλεια.
Δεν βλεπω καμια οργανωση στις ακαδημιες, ειδικα οταν δεν καταφερνατε να περασετε κοινο πλανο διεκδηκησεων με 2 μηνες συμμαχια.

Σκεψου,και κανιβαλιζω οπως πιστευεις οτι ειμαι ενας απο αυτους αλλα και βαραω και παλι μεγαλυτερο OD.

Εσυ τους αφηνες να εισχωρισουν οταν εχασες 20 χωρια σε ενα βραδυ. Τοτε ξεκινησε κ εμπαζε η 44 και αυτο ηταν απο το μερος σας.

Εχω screenshot με καποιους ζορισμενους της ηγεσιας σου (2 ατομα) να ρωτανε δυο κ τρεις φορες "η ερχεστε μαζι μας για ενωση η ΠΟΛΕΜΟ"
Και αυτο δε το λες σε μια φυλη τυχαια-ουδετερη-εχθρικη, αλλα σε συμμαχο σου με κοινη διπλωματια κ κοινα πλανα εναντιον προηγουμενου εχθρου.
Για να δεις τι σεβας καλλιεργει η διοικηση σου (μιλαω για μεμονομενα ατομα φυσικα)

η UDA ριμαξε τα βαρβαρα με την δικη σας "ευχη". 30 ατομα ηταν-ειναι, συγκροτησαν ολοκληρη φυλη που μεχρι προτινος ηταν 650κ ποντοι
Να μου πεις ηταν ενα μικρο τειχακι μεχρι να ανεβουμε στο "κυριως" πιατο.


Υ.γ.1 καλα κανω και υποστηριζω τις απωλειες.ποιος ειναι ο ξυπνιος? εκεινος που βρισκει προσιτους στοχους ή εσυ που βαρας καραστακαρισμενα χωρια? :noob:
Αλλοι καυχιουνται για το OD,αλλοι καυχιουνται για το ποσες φυλες μπορουν να στρατολογησουν =] :oops:

Τι να κανουμε διαφορετικες προτεραιοτητες!
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Δεν το παιζω θυμα, για τα μετωπα που λες οτι αποκτησαμε, ισα ισα τωρα εχει πιο πολυ πλακα το παιχνιδι. Δεν θυμαμαι καποιος να σας αποκαλεσε ρουφιανους και τετοια αλλα με αυτο που ειπες σε προηγουμε σχολιο, οτι γελουσες οταν χαναμε χωρια, αποδεικνυει αυτον τον χαρακτηρισμο.

Δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις τις διπλωματιες των φυλων, φαινεται απο την σταση που κρατανε. Και φυσικα με ενδιαφερει η διπλωματια ολων των φυλων σε αυτο το παιχνιδι στρατηγικης.( χωρις ρουφιανιες και λοιπα ομως)

Οσο για αυτα που λες για τις στρατολογησεις, ξερω καλυτερα για την φυλη μου και για τον τομεα που ποσο μαλλον ειμουν υπευθυνος για ενα χρονικο διαστημα.

Επισης για αυτο που λες οτι ειπαμε η ερχεστε μαζι μας ή παμε για πολεμο, το ειπε διπλωματης μας; Δεν ειμουν στο skype σε εκεινη την συζητηση για αυτο σε ρωταω.

Παντως αν δεν απατομαι και η ΤΣΑ ειχε δημιουργηθει απο ενωση 2 φυλων και στην συνεχεια πηρατε τους ομερτα μαζι σας, αρα 3

Συγγνωμη που δεν ψαχνω βαρβαρα και κανιβαλισματα και βαραω κοκκινα. Και ξερεις καλα απο τα τρενα ποσα φαναρια ειχαν και σε τι αποστασεις ηταν τα χωρια. Αμα ηταν ο παικτης μεσα την ωρα της επιθεσης εμπεναν μεσα 2-3 καταπελταδικα στο 2ωρο. Αλλα συγγνωμη αλλη φορα θα ρωταω τον αρχοντα των εσωτερικων για το πως να παιζω....

Εγω στις φυλετικες καυχιεμαι για τις παρεες που κανω στους διαφορους κοσμους που παιζω, γιατι καλως ή κακως παντα σε ηγεσιες ειμαι και γνωριζω αρκετα ατομα. Εικονικο ειναι το χωριο, δεν θα σε πει η κοινωνια μπραβο ουτε ο πατερας σου επειδη πηγες για παραδειγμα 1.000.000 ποντους.

Τελος παντων δεν εχει νοημα να συνεχισουμε αυτον τον διαλογο γιατι οπως φαινεται δεν βγαζουμε ακρη, απο εμενα καλη συνεχεια
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33653

Αχ μιχαλάκη μιχαλάκη ξύλο που θα το φας μέσα στο ξένο περιβολάκι τρύπες γιατί τρύπας ..

Εσύ δεν είσαι που έβγαινες κατά καιρούς στο forum μας και εγγραφες για barbara , στρατολογήσεις και κλειδώματα , έμπαινε ο ίζι μετά και σου τις έβρεχε και έτρεχες να κρυφτείς χωρίς να απαντάς και ανάγκαζες τον elaedw και τον 3.2.1 να ταπεινώνονται ζητώντας συγγνώμη για λογαριασμό σου ?

Εσύ δεν είσαι που όταν είχε ο ίζι την ανωτερότητα να σε καλέσει να πεις και εσύ την αμελητέα σου γνώμη για τους sos , βάραγες ποιο δυνατά παλαμάκια από όλους και κραύγαζες μεγάλε τους πήρες και τα σώβρακα ?

Εσύ που όταν βρήκες άλλον νταβαντζή να σε κάνει κουμάντο γύρισες και είπες ότι ηχογραφούσες τα πάντα και τους πάντες και τώρα πας στο καινούργιο σου χαρέμι με πλούσια προίκα ?
Άσε μας λοιπόν μιχαλάκη και τα οδ που λες και κουνιέσαι σαν συκιά , τα απέκτησες γιατί οι 3 ου σου υπέδειξαν που να κτυπήσεις και να βρείς επιθετικά από τα λαμόγια και εσύ το έκανες σπάζοντας την σύμβαση ειρήνης που είχες μαζί τους .

Να σε αφήσουμε όμως να ρουφήξεις το αυγό σου και να ασχοληθούμε με ποιο σοβαρά πράγματα .
Την πάτησε λέει ο ίζι με την ένωση έτσι ? Εγώ βεβαια τώρα κάνω τον έξυπνο γιατί διάβασα την ανάλυση του πριν την ένωση , τον έχω ακούσει και στο skype να μας λέει που στοχεύουμε ..
Για να μην βγει κάποιος και πει ότι πάμε να τα μπαλώσουμε τώρα που είδαμε τα σκούρα και καλά , ένα μικρό απόσπασμα με συνομιλία του με αρχηγό άλλης φυλής .. http://prntscr.com/6g9oz8

Λοιπόν για απαντήστε τώρα ρεαλιστικά στις ερωτήσεις που ακολουθούν ...

Οι 3 ου τι είχαν και τι έχασαν ? Κατάφεραν να διαλύσουν μια απειλή από την διπλανή τους ήπειρο , και συγχρόνως με τον πόλεμο που ξεκίνησαν με ΤΣΑ καθαρίζουν οριστικά την ήπειρο τους από άλλες φυλές και συμμαχικά κολοβά φιδάκια ?

Οι mao mao που έφτασαν τα 3500000 κυρίως με στρατολογήσεις διαφωνούντων δειλών των sos μήπως ξαφνικά έγιναν το νούμερο ένα κίνδυνος του κόσμου ,και επί πλέον έχουν στα σύνορα τους παίχτες που οποιος τους τάξει ποιο πολλά πάνε μαζί του ? Όταν οι DND αποφασίσουν ότι δεν μπορούν άλλο να περιμένουν στην γωνια που θα πάνε όλοι αυτοί οι τόσο σταθεροί παίχτες ? Λέτε να αλλάξουν στρατόπεδο πάλι και να βάλουν την mao mao στην μέση ?
Οι AKA που λήγει η σύμβαση ειρήνης με τους 3 ου στις 18/3 τι θα κάνουν ? θα δοκιμάσουν να μπούν στην 44 η θα προτιμήσουν να μην αφήσουν τους DND και mao mao να μπούν στην δικια τους ? Η συμμαχία λαμόγια mao mao όταν φτάσουν στο σημείο που έχουν αποφασίσει από την αρχή να αντισταθούν οι 3 ου και βρεθούν χωρίς στόχους και προοπτικές ανάπτυξης θα συνεχίσουν να είναι φιλαράκια ?
Μήπως τελικά οι 3 ου είναι η μονη φυλή του κόσμου που θα παίζει ένα μονο μέτωπο στο τέλος και με καθαρή ήπειρο ?
Ξέρω .. propaganda σενάρια και τι άλλο θα μου πείτε .. Δίκιο έχετε όλοι ..
Παρακαλώ τον μιχαλάκη να βγει πάλι στην σκηνή γιατί η τηλεόραση σήμερα δεν έχει κάτι αξιόλογο
 

DeletedUser33648

το οτι δεν θα βγει ακρη ειναι σιγουρο γτ μερικοι δεν ειστε καλα πληροφοριμενοι για το τη συνεβει και καλα κανετε και υποστηρηζεται την φυλη σας.

με απλα λογια εγω προσωπικα ενιωσα ασεβια οταν οι ου μας εβαζαν παντα μπροστα σε πολεμους και δεν βοηθαγε οπως και οσο θα επρεπε.
και με το να στρατολογει εχθρους μεσα σε αυτους ανενεργους παιχτες χωρις να την ενδιαφαιρει η αποψη μας και ταυτοχρονα να μας ανοιγει 3 μετοπα που και παλι ειμστε πρωτη γραμη,αυτο ξεχιλισε το ποτηρι.

θα πιτε μας σας ρωτησαμε!!!μα ειπαμε ΟΧΙ!!!!και ξαφνηκα,η ερχομαστε μαζι σας η σας περναμε κοκκινους ηταν η απαντηση σας.
βεβαιως υπηρξε ενταση και παντα καποιος θα θελει να επιβληθει αλλα οχι εμεις δεν ειμαστε τσιρακια και το αποδηκνιουμε.

οσο για ομερτα ηταν το πολυ 30 ατομα?ειναι το ιδιο αδερφε μου 30 ατομα με 130 (τροπος του λεγην)

αυτα απο μενα,ειναι λεπτομεριες που για να της καλυψουμε γραπτως θα περασει κανας χρονος.
καλες μαχες να εχουμε ;)
 

DeletedUser3380

Αχ μιχαλάκη μιχαλάκη ξύλο που θα το φας μέσα στο ξένο περιβολάκι τρύπες γιατί τρύπας ..

Εσύ δεν είσαι που έβγαινες κατά καιρούς στο forum μας και εγγραφες για barbara , στρατολογήσεις και κλειδώματα , έμπαινε ο ίζι μετά και σου τις έβρεχε και έτρεχες να κρυφτείς χωρίς να απαντάς και ανάγκαζες τον elaedw και τον 3.2.1 να ταπεινώνονται ζητώντας συγγνώμη για λογαριασμό σου ?

Εσύ δεν είσαι που όταν είχε ο ίζι την ανωτερότητα να σε καλέσει να πεις και εσύ την αμελητέα σου γνώμη για τους sos , βάραγες ποιο δυνατά παλαμάκια από όλους και κραύγαζες μεγάλε τους πήρες και τα σώβρακα ?

Εσύ που όταν βρήκες άλλον νταβαντζή να σε κάνει κουμάντο γύρισες και είπες ότι ηχογραφούσες τα πάντα και τους πάντες και τώρα πας στο καινούργιο σου χαρέμι με πλούσια προίκα ?
Άσε μας λοιπόν μιχαλάκη και τα οδ που λες και κουνιέσαι σαν συκιά , τα απέκτησες γιατί οι 3 ου σου υπέδειξαν που να κτυπήσεις και να βρείς επιθετικά από τα λαμόγια και εσύ το έκανες σπάζοντας την σύμβαση ειρήνης που είχες μαζί τους .

Να σε αφήσουμε όμως να ρουφήξεις το αυγό σου και να ασχοληθούμε με ποιο σοβαρά πράγματα .
Την πάτησε λέει ο ίζι με την ένωση έτσι ? Εγώ βεβαια τώρα κάνω τον έξυπνο γιατί διάβασα την ανάλυση του πριν την ένωση , τον έχω ακούσει και στο skype να μας λέει που στοχεύουμε ..
Για να μην βγει κάποιος και πει ότι πάμε να τα μπαλώσουμε τώρα που είδαμε τα σκούρα και καλά , ένα μικρό απόσπασμα με συνομιλία του με αρχηγό άλλης φυλής .. http://prntscr.com/6g9oz8

Λοιπόν για απαντήστε τώρα ρεαλιστικά στις ερωτήσεις που ακολουθούν ...

Οι 3 ου τι είχαν και τι έχασαν ? Κατάφεραν να διαλύσουν μια απειλή από την διπλανή τους ήπειρο , και συγχρόνως με τον πόλεμο που ξεκίνησαν με ΤΣΑ καθαρίζουν οριστικά την ήπειρο τους από άλλες φυλές και συμμαχικά κολοβά φιδάκια ?

Οι mao mao που έφτασαν τα 3500000 κυρίως με στρατολογήσεις διαφωνούντων δειλών των sos μήπως ξαφνικά έγιναν το νούμερο ένα κίνδυνος του κόσμου ,και επί πλέον έχουν στα σύνορα τους παίχτες που οποιος τους τάξει ποιο πολλά πάνε μαζί του ? Όταν οι DND αποφασίσουν ότι δεν μπορούν άλλο να περιμένουν στην γωνια που θα πάνε όλοι αυτοί οι τόσο σταθεροί παίχτες ? Λέτε να αλλάξουν στρατόπεδο πάλι και να βάλουν την mao mao στην μέση ?
Οι AKA που λήγει η σύμβαση ειρήνης με τους 3 ου στις 18/3 τι θα κάνουν ? θα δοκιμάσουν να μπούν στην 44 η θα προτιμήσουν να μην αφήσουν τους DND και mao mao να μπούν στην δικια τους ? Η συμμαχία λαμόγια mao mao όταν φτάσουν στο σημείο που έχουν αποφασίσει από την αρχή να αντισταθούν οι 3 ου και βρεθούν χωρίς στόχους και προοπτικές ανάπτυξης θα συνεχίσουν να είναι φιλαράκια ?
Μήπως τελικά οι 3 ου είναι η μονη φυλή του κόσμου που θα παίζει ένα μονο μέτωπο στο τέλος και με καθαρή ήπειρο ?
Ξέρω .. propaganda σενάρια και τι άλλο θα μου πείτε .. Δίκιο έχετε όλοι ..
Παρακαλώ τον μιχαλάκη να βγει πάλι στην σκηνή γιατί η τηλεόραση σήμερα δεν έχει κάτι αξιόλογο


αλλος ενας τυφλωμενος ακολουθος και αξιος μαθητης του τρισμεγιστου προπαγανδιστη ΙΖΙ.
τι να πρωτοπουμε αραγε? αφου μιλανε κ οι ΟΥ για OD το ακουσαμε κ αυτο
ακομα περιμενω ενα σπαθακι-φεηκ οταν καναμε τα πλανα μας ειτε με ομερτα ειτε με Λαμογια,αλλα οχι οχι, που να ξοδευετε χρονο-πορους για τετοια πραγματα? αυτα ειναι αχρηστα, γιαυτο υπαρχουν οι συγγραφεις που πανε κ σπερνουν φημες απο εδω κ απο εκει ωστε να διχοτομησουν τις αντιπαλες φυλες και να της στρατολογησουν!

Αφου ακουσες την αναλυση του,ωρα να τα λουστεις και εσυ. Οι ου ειχαν μιση ηπειρο κ κερδισαν αλλη μιση
Τωρα ομως το θεμα ειναι με τι θα τελειωσουν. Οποιος θελει τα πολλα χανει κ τα λιγα,ειδικα οταν ειναι υπεροπτης μεχρι αηδιας.

Αυτοι ειστε
XMqJo6l.png

rC026lR.png


Βλεπω ολους τους πιανεις στο στοματακι σου!
Σε ζοριζουν οι ΤΣΑ?
Σε ζοριζουν οι ΜΑΟΜΑΟ?
Σε ζοριζουν οι DND?
Σε ζοριζουν και οι ΣΟΣ?
χαχαχαχα τραγικος, επειδη δεν συμμεριζονται την γνωμη σου ειναι δειλοι? Η μηπως δεν γουσταρουν τα καμωματα σας και της πρωην ηγεσιας της ΣΟΣ?


απαπαπαπα βλεπω ολοι ειναι οι κακοι εκτος απο τους 3ΟΥγκ που ειναι οι καλυτεροτεροτεροι ολων των εποχων, η καλυτεροτεροτερη φυλη που εχει περασει ποτε απο ελληνικο σερβερ!
Ή μηπως αποδεικνυεται για αλλη μια φορα τελικα οτι η ΟΥ ειναι η μοναδικη φυλη που ολοι σε ολους τους σερβερ την σιχαινονται λογο οτι παιρνει βραβεια μεγαλυτερης βρωμιας και φυλετικης αγκαλιτσας?
 

DeletedUser33653

πως κηρύχτηκε ο πόλεμος

http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/***
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*


Τι προηγήθηκε ...

http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*
http://prntscr.com/*


[aig]10 Ποντοι για 5. Προσωπικά Δεδομένα
Παρακαλούμε μην αναφέρετε Προσωπικά Δεδομένα και πληροφορίες σχετικά με άλλα μέλη δίχως την προέγκρισή τους, καθώς είναι ενάντια στους Νόμους περί Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.

Εσείς αντί αυτού βάλατε όλα τα προφίλ των συμπαιχτών σας που έχουν στο skype.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή