Αλλος με την Βαρκα μας;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33649
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33649

Θα τους ελεγα οχι.
Γιατι πολυ απλα φιλε μου δεν ειναι παιχνιδι αυτο..Γιατι δεν τους τρωγατε για να ανεβασετε λογαριασμους εφοσον δεν ηταν τιποτα τρομερο;
Απο την στιγμη που εσυ εισαι οργανωμενος και μπορεις επρεπε να τους φας και να μην επιπλεεις σε θαλασσα στα βορρια..
Εισαι σε μια ηπειρο που την εχεις κανει ολη μπλε και μωβ με ηδη 6 ακαδημιες και κανεις αλλες τοσες απλα ειναι τραγικο.
Συν οτι σε καθε κοσμο κανεις τα ιδια με τα λεγομενα των υπολοιπων παιχτων.
Το που επαιξα δεν ενδιαφερει κανεναν,και δεν μπορεις να μου πεις να μην μιλαω,γιατι με το καταντημα αυτο που εχετε δημιουργησει πολυ απλα απωθειται τον κοσμο να παιξει το παιχνιδι..
 

DeletedUser

the mysteries θα μιλαω οποτε γουσταρω κατα πρωτον και κατα δευτερoν δεν επαιξε κ29 στην αρχη μονο χτυπουσε κατι ξεμπαρκους ανενεργους γκοου
ΑΛΛΟ ΛΕΩ οτι επαιξε σε ενα κοσμο μονο αδιαφορω πως τον κερδισε αν και ξερω και δεν με ενθουσιαζει .Παιζοντας σε ενα κοσμο δεν εχεις αυτη την επαρση του προ μαστερ σας εχω ολους για νουμπια αχρηστα παικτακια.:)

... μιλα οποτε και για οτι γουσταρεις ... δικαιωμα σου να εκτιθεσαι! ... εγω για σενα το ειπα και οποιον αλλο κανει το ιδιο εδω επειδη κατι ακουσε ή του ειπαν ... κι εγω εχω ακουσει για κ29 αλλα δεν επαιξα μεχρι τελους ουτε ηξερα ολες τις διπλωματικες παραμετρους οποτε απεχω ... οταν ομως μιλατε για κ13 και κ27 που ξερω θα πω οσα ξερω και πως ακουγονται οσα λετε για οποιον ξερει οπως εγω ...
 

DeletedUser2088

[aig]Να μεταφέρουμε το θέμα στα γενικά? (λέω εγώ τώρα)

Γιατί εδώ μόνο για τον 32 δεν συζητάτε, αλλά ούτε και για την ''βάρκα σας''[/aig]
 

DeletedUser24216

αφου δεν κανετε φυλετικες ναυμαχιες, εμεις φταιμε?
 

DeletedUser9362

Τζαμπα συζητατε {G.A} θα τον παρει τον κοσμο :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 

DeletedUser8333

Θα τους ελεγα οχι.
Γιατι πολυ απλα φιλε μου δεν ειναι παιχνιδι αυτο..Γιατι δεν τους τρωγατε για να ανεβασετε λογαριασμους εφοσον δεν ηταν τιποτα τρομερο;
Απο την στιγμη που εσυ εισαι οργανωμενος και μπορεις επρεπε να τους φας και να μην επιπλεεις σε θαλασσα στα βορρια..
Εισαι σε μια ηπειρο που την εχεις κανει ολη μπλε και μωβ με ηδη 6 ακαδημιες και κανεις αλλες τοσες απλα ειναι τραγικο.
Συν οτι σε καθε κοσμο κανεις τα ιδια με τα λεγομενα των υπολοιπων παιχτων.
Το που επαιξα δεν ενδιαφερει κανεναν,και δεν μπορεις να μου πεις να μην μιλαω,γιατι με το καταντημα αυτο που εχετε δημιουργησει πολυ απλα απωθειται τον κοσμο να παιξει το παιχνιδι..

Δεν δικαιουσαι να μιλας για κοσμου που δεν εχεις παιξει και δεν ξερεις...Μονο ενας ****ς αναφερεται σε θεματα που δεν γνωριζει..Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας...Μην δημιουργεις γνωμη απο το τι ακους,αλλα μονο απο αυτα που ξερεις...
Εγω εχω ηθικη υποχρεωση απεναντι στα παιδια που με ακολουθουν να κανω τα παντα για να κερδισουν τον κοσμο...Αν δεν τους επαιρνα εγω θα τους επαιρναν οι αΚα η οι ΜΑΟ η οι ΔΝΔ...και οποιος βγει και το αρνηθει ειναι απλα υποκριτης..Ουτε θα μπορουσαμε ν ατους φαμε γιατι δεν θα το καναμε μονο ειμεις αλλα και αλλες φυλες,οι οποιες θα επαιρναν εδαφος που δεν θα επρεπε..Μην ανησυχεις και θα μειωθουν οι φυλες..Εγω προτιμω να εχω τους καλους παικτες των ΣΟΣ μαζι μου παρα να τους φαω...Δεν τελειωνει ο κοσμος επειδη ηρθαν οι ΣΟΣ σε εμας..
 

DeletedUser24750

Ανουβη σε 3 κοσμους εχεις παιξει και ουσιαστικα απο την αρχη ως το τελος σε ενα τον κ13 εκει δεν κανατε ενωσεις κτλ? ας γελασω χα

Δεν ειναι λιγο ακυρο να εισαι γενικος κριτης?Παιξε πρωτα σε κανενα κοσμο και μετα αυτοανακηρυξου μαστερ των φυλετικων .

Θεωρω τιμητικο να εχω παιξει μονο σε 3 κοσμους στην ελλαδα .Παλιοτερα επειδη εχεις ξεχασει οι σερβερ επαιρναν 2-3 χρονια και οχι 3-4 μηνες οποτε για ενα παικτη 1 κοσμος ηταν υπεραρκετος και ειχε μεγαλυτερη αξια απο το να παιξεις σε 10 μικρους.Οσο καιρο επαιζα εγω σε ενα κοσμο εσυ ειχες αλλαξει 10.



Κομπλεξ βγαζεις επειδη οταν το παιχνιδι ηταν δυνατο με μεγαλους χαρτες και δυνατες φυλες και αντιπαλους εχανες(δεν ειναι και λιγο να παιζεις 10 χρονια και να κερδιζεις πρωτη φορα τον 9),εκλεισες πρωτη φορα κοσμο στον 24 και οχι με την Premade φυλη που ειχες μπει με jamaikano και fumal αλλα με αυτη που βριζεις τωρα και αλλη μια που συμμετειχες σε merge του fumal στον 29 και μας εχεις ζαλισει στο εξωτερικο,λες και ειναι δυσκολο να κλησεις πλεον ΄΄κοσμο΄΄ η εισαι η πρωτη που συμμετεχει σε Merge.

Ασε που ολη η κουβεντα που κανεις στο εξωτερικο απο τοτε που σπαμαρεις ειτε στον 24 ειτε στον 29 ειτε εδω δεν ειναι τπτ για παικτικους λογους η για κατι που εχεις κανει παρα μονο για ξεκατινιασμα,για τον ποιον πουλησες η σε πουλησε,ποιον ρουφιανεψε και ολους αυτους που εχεις παει πυξιδα στην φαντασια σου γιατι στα stats βλεπω μονο βαρβαρα.

Το παιχνιδι μπορει να σου αρεσει τωρα γιατι το μονο που γινεται ειναι merge και ξεκατινιασμα αλλα οσοι θελουν να παιξουν κανονικα φυλετικες δεν τους αρεσει και εχουν σταματησει και απο το παιχνιδι και απο το εξωτερικο.

Στον 13 με μια προχειρη ματια στο εξωτερικο η φυλη μου ειχε 8,000 σε μια φαση του πολεμου και η φυλη του φιλαρακου σου του fumal ειχε 22.000

χαρτης

Και η τελικη μαχη αφοτου εχασε ο κολητος σου τωρα ηταν 48.000 χωρια εναντιον 47.000 κατι τετοιο.

Και επιτελους αυτο το να γλυφεις καποιον μετα να φτυνεις μετα να ξαναγλυφεις εκει που εφτυνες ειναι κουραστικο και βαρετο και το κανεις και δημοσια...

Εχεις πολλα απωθημενα και προσπαθεις να αποδειξεις κατι στο εξωτερικο φορουμ οπου σπαταλας ωρες καθε μερα και ξεκατινιαζεσαι με οποιον βρεις,δεν στο λεω για πλακα θα σου αφησει μονιμο προβλημα θα βγαινεις εξω το πρωι και αντι για καλημερα θα λες dnd.(αν δεν το κανεις ηδη)

Αντε κανε καμια 10ρια ποσταρισματα να γελασουμε

Περαστικα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Αρχησες παλι να γραφεις ιστοριες

1.Παρεα,εχω τους ιδιους φιλους στις φυλετικες απο τον πρωτο μου κοσμο ασχετα αν παιζουμε φυλετικες η λολ και αυτο το ξερεις,οι σερβερ τωρα ειναι χασιμο χρονου στην ελλαδα μονο για πρεμιουμ αξιζουν ο οποιοςδηποτε μπορει να μπει σε οποια φυλη θελει πανω κατω...

2.Ο fumal Οταν εχασε τον 13 εβγαλε ανακοινωση οτι με ψαχνει να με δειρει (ειναι και στο εξωτερικο φορουμ) ουτε τον ξερω ουτε εχω μιλησει μαζι του ουτε με εψαχνε σε νετ ουτε κατω απο το σπιτι μου.(εκτος και αν δεν τον ειχα αντιληφθει,)

3.Σε οποιο κοσμο επεξες η τσακωθηκες η σε φαγανε η πουλησες την φυλη σου απο τον 2 που σε πουλησαν οι ακαδημειες σου και σε εφαγαν στον 15 που εγινε το ιδιο μπλα μπλα μπλα,αν ειναι αυτο επιτυχια...Σερι παιζεις απο κ2 και πρωτη φορα ειδες νικη μετα απο δεκαετια.

4.Στην διαρκεια ειχε κλησει και ο 3 και ο 4 και ο 7 και ο 10 και ολοι οι δυνατοι κοσμοι ,βλεπε πρωτα τα στατς πριν μιλησεις και τελειωσαμε μια φυλη 100 ατομα.

5.Ποσα πλανα εχω φαει?Διαιρεσε τις αμυντικες μου απωλειες σε Nuke και μετρα 133,40 Mil,εχω και απο αλλους κοσμους απλα βαζω το μεγαλυτερο

6.Στον 28 αφησαμε τα χωρια σε ενα φιλο και πηραμε φιλικα ενα δωρο μετα πηγα με ενα αλλο ακκ ριμ και επειδη κλειδωσαν στοχο μου βγηκα απο την φυλη και διεγραψα

7.Στο μονο που εχεις δικιο ειναι οτι ειμαι τουριστας στο φορουμ γραφω μια φορα τον μηνα για χαβαλε ισως να επρεπε να με αντιγραψεις λιγο γιατι ακομα και τα 10 ατομα που εχουν μηνει να το διαβαζουν πιστευω σε εχουν συχαθει να ξεκατινιαζεσαι καθε μερα

8.Οσο για τις συνεντευψεις κτλπ καλυτερα απο πιτσιρικαδες παρα απο γερους κομπλεξικους,τα Online games ειναι κατα κυριω λογο για τα πιτσιρικια,το να παιζεις ενα παιχνιδι 10 χρονια σερι κατι πρεπει να εχεις...

9.Και τελος οσο και να προσπαθεις να με κραξεις εγω προσωπικα γελαω γιατι θυμαμαι πως μου μιλαγες και τι ελεγες(ειμαι κυριος δεν βγαζω συνομιλες εξωτερικο).Απο επιχειρήματα και στατς κλασσικα δεν εχεις τπτ μονο ξεκατινιασμα κρυξου και αλλο πισω απο τον φουμαλ οπως κρυβεσαι γενικα παντα πισω απο καποιον τον οποιο μετα μπορει να βρισεις η να γλυψεις,απλα τωρα εχεις πονταρει σε ατομο που εχει χασει για να μου την πεις.

Το αστειο παντος ειναι οτι σε καθε εξωτερικο φορουμ ακυρωνεις αυτα που λες στο φορουμ του προηγουμενου κοσμου και να σου πω την αληθια χαιρομαι που με κραζεις για στο εξωτερικο φορουμ του 29 που με εγλυφες ενιωθα λιγο ασχημα προς τα αλλα παιδια γιατι με παρουσιαζες σαν ειμαι με το μερος σου ενω στο ειχα κανει ξεκαθαρο οτι δεν θελω καμια σχεση μαζι σου,τουλαχιστον μπηκαν τα πραγματα στην θεση τους.


Ετοιμασε τωρα το επομενο κειμενο απλα βαλε λιγο παραπανω φαντασια θα πουλαγε πιο πολυ να εγραφες οτι με εδειρε ο φουμαλ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33649

Δεν δικαιουσαι να μιλας για κοσμου που δεν εχεις παιξει και δεν ξερεις...Μονο ενας ****ς αναφερεται σε θεματα που δεν γνωριζει..Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας...Μην δημιουργεις γνωμη απο το τι ακους,αλλα μονο απο αυτα που ξερεις...
Εγω εχω ηθικη υποχρεωση απεναντι στα παιδια που με ακολουθουν να κανω τα παντα για να κερδισουν τον κοσμο...Αν δεν τους επαιρνα εγω θα τους επαιρναν οι αΚα η οι ΜΑΟ η οι ΔΝΔ...και οποιος βγει και το αρνηθει ειναι απλα υποκριτης..Ουτε θα μπορουσαμε ν ατους φαμε γιατι δεν θα το καναμε μονο ειμεις αλλα και αλλες φυλες,οι οποιες θα επαιρναν εδαφος που δεν θα επρεπε..Μην ανησυχεις και θα μειωθουν οι φυλες..Εγω προτιμω να εχω τους καλους παικτες των ΣΟΣ μαζι μου παρα να τους φαω...Δεν τελειωνει ο κοσμος επειδη ηρθαν οι ΣΟΣ σε εμας..

Το αν δικαιουμαι η οχι να μιλαω ειναι δικαιωμα μου και δεν μπορει κανεις να μου πει να μιλαω γιατι πολυ απλα δεν ξερει αν επαιζα η οχι.

Ξερουμε τον τροπο φιλαρακι ολοι οτι δεν θα μεινει η ου τοσα ατομα..Ο κανιβαλισμος ειναι στο αιμα μερικων παικτων σας.
(επι προσωπικου δεν θα μιλησω γιατι ξερω το καψιμο σου στο παιχνιδι)

Οποτε αστο Δημητρη συνεχιστε την παραδοση τον κλεισιματων που σας αρεσει και σταματαμε να μιλαμε πλεον.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Χαχχχαχαχα πριν απο το κ24 ειχα παιξεικ2 κ7 και κ15 και κ16 με μεγαλη επιτυχια ,ωχ αμαν ναι δεν εκλεισα μωρε ,μονο που ήμουν δουκας και εκλεισan oi φυλες μου ενα μηνα μετα αφου εφυγα γιατι εχω προτεραιοτητες στην ζωη μου ,τι λες βρε γατακι?Σε ποιον νομιζεις οτι μιλας στα 15χρονα που δινεις συνεντευξη χαχαχαχα Ρε εσυ τι συνεντευξη ηταν αυτη ?Με τοση σοβαροτητα ....προχθες την διαβαζα και ακομα γελαω .Εισαι σοβαρος ?χαχαχαχαχαχαχα Εσυ λοιπον που συνεντευξιαζεσε κι ολας θεωρεις οτι ο ελληνικος σερβερ δεν ειναι καλος χαχαχαχαχα Τουλαχιστον πες οτι δεν εχεις παρεα να μπεις γιατι τα εχεις σπασει με ολους και ασε μας ησυχους ...ακου εκει συνεντευξη στα 15 χρονα χααχαχαχαχα ποσο σπουδαιος νιωθεις πες μας .Αυτογραφα ποτε δινεις ? κλαιω ρε χαχαχαχα

Τιμητικο??????????? ελα ρε εσυ αφου εδω βολοδερνεις καθε τοσο ,πες οτι δεν παιζεις γιατι τρεμεις μην σε φανε ...και στον κ28 επαιξες και μολις σε χαιρετησε η πυξιδα πατησες διαγραφη ηθελες να φτιαξεις και φυλη θυμασαι?χαχαχαχα

ΧΜΜ στον κ24 μπηκαμε ολοι οι προ εχεις προβλημα ?Αλλοι εφυγαν αλλοι εφαγαν μπαν και εμεινα μονη και εκλεισα .Δικο το καψιμο οτι θελω κανω γιατι μπορω να κανω οτι θελω ,πραγμα που εσυ ουτε στα καλυτερα ονειρα σου δεν μπορεις να κανεις για αυτο απαξιεις και καλα !!!

Ρε εσυ αδιαφορω αν εχεις τσακωθει με το φουμαλ και σε εψαχνε να σε βρει κτλ κτλ τι με νοιαζουν τα παιδαριώδεις που κανετε μπεμπηδες ,εχεις εσυ αποθημενα και νομιζεις οτι ολοι πρεπει να εχουμε αποθημενα με το φουμαλ επειδη σε εψαχνε στα ιντερνετ καφε και κρυβοσουν ,ξεκολλα αδιαφορω λυσεστα και αν δεν μπορεις και δεν σε παιρνει καλα κανεις και κρυβεσαι εγω σε αυτα τα σημεια δεν φτανω γιατι ειναι game γκε γκε ?

Εγω λεω την γνωμη παντα ας ειναι και φιλος και συγγενεις και οτι να ειναι , ασχετα αν δεν αρεσει αλλα ουτε σου εχει περασει απο το μυαλο σου οτι καποιος εχει την μαγκια να το κανει και ζηλευεις για αυτο γιατι δεν εχεις καν το θαρρος να ψελλίσεις την αποψη σου και να γτην υποστηριξης με πραξεις.
Γλυψιματα και αηδιες ειναι μεθοδοι που απεχθανομαι και δεν ταιριαζουν στον ατιθασο χαρακτηρα μου ,μπορεις να μονολογεις οσο θες κοιταζονταςτον ευατο σου στον καθρεπτη

Εκαναν ενωση και λοιπον σε χαλασε?Δεν μπορεις να παιξεις ?ελα μωρε παικταρα στο κ24 στοςυ πεθαμενους ελπο ησουν εκει μπορουσες να παιξεις ?Γιατι δεν ειπες δεν παιζω ειμαι προ και θελω ισαξιους αντιπαλους γιατι αυτοι ειναι πεθαμενοι και ασχετοι ?Σου αρεσε λιγο το αρωμα της δοξας ...και αυτο ειναι το θεμα σου ξεκαβαλα παιξε σε κανενα κοσμο και μετα ελα κρινε και να λαβουμε υποψη μας την κριτικη σου .Παιξε γιαγτι σαν παικτη κανεις δεν ξερει σαν τουριστικα του εξωτερικου σε ξερουν και μην μου πεις οτι ολοι ξερουν τον κ13 ?????? .


Απωθημένα εχεις οταν δεν κανεις αυτο που θες και εγω παντα κανω αυτο που θελω γιατι ετσι ειμαι μην παραμυθιαζεσαι.

Εισαι απλα ενας μεγαλος κομπλεξαρας το παιζεις προ αλλα δεν εχεις καν την εμπειρια ,εναν κοσμο επαιξες και αυτος ενω ετρεχαν διπλα του αλλοι κοσμοι πιο καλοι και πως τον πηρες χωρις ενωση?Ποσα πλανα εχεις φαει δηλαδη?Ποσα εχεις κανει? Τοσα οσα σε κανουν ικανο κριτή? Δεν νομιζω αν εσυ το νομιζεις απλα δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται keep walking pro xaaxaax





Θα παρακαλουσα αν θελετε να μιλησετε για τετοια θεματα να πατε σε αλλα ρουμ που σας αντεχουν γιατι πλεον εχουν στερεψει τα δακρυα απο το γελιο μαζι σας.

Ευχαριστω.

[SPOIL]Επισης θα ηθελα να δω και κανενα μπαν και για τα εκτος θεματος σχολια καποια στιγμη.[/SPOIL]

- - - Eνημερώθηκε - - -

Αρχησες παλι να γραφεις ιστοριες

1.Παρεα,εχω τους ιδιους φιλους στις φυλετικες απο τον πρωτο μου κοσμο ασχετα αν παιζουμε φυλετικες η λολ και αυτο το ξερεις,οι σερβερ τωρα ειναι χασιμο χρονου στην ελλαδα μονο για πρεμιουμ αξιζουν ο οποιοςδηποτε μπορει να μπει σε οποια φυλη θελει πανω κατω...

2.Ο fumal Οταν εχασε τον 13 εβγαλε ανακοινωση οτι με ψαχνει να με δειρει (ειναι και στο εξωτερικο φορουμ) ουτε τον ξερω ουτε εχω μιλησει μαζι του ουτε με εψαχνε σε νετ ουτε κατω απο το σπιτι μου.(εκτος και αν δεν τον ειχα αντιληφθει,)

3.Σε οποιο κοσμο επεξες η τσακωθηκες η σε φαγανε η πουλησες την φυλη σου απο τον 2 που σε πουλησαν οι ακαδημειες σου και σε εφαγαν στον 15 που εγινε το ιδιο μπλα μπλα μπλα,αν ειναι αυτο επιτυχια?Σερι παιζεις απο κ2 και πρωτη φορα ειδες νικη μετα απο δεκαετια.

4.Στην διαρκεια ειχε κλησει και ο 3 και ο 4 και ο 7 και ο 10 και ολοι οι δυνατοι κοσμοι ,βλεπε πρωτα τα στατς πριν μιλησεις και τελειωσαμε μια φυλη 100 ατομα.

5.Ποσα πλανα εχω φαει?Διαιρεσε τις αμυντικες μου απωλειες σε Nuke και μετρα 133,40 Mil.

6.Στον 28 αφησαμε τα χωρια σε ενα φιλο και πηραμε φιλικα μια pay safe μετα πηγα με ενα αλλο ακκ ριμ και επειδη κλειδωσαν στοχο μου βγηκα απο την φυλη και διεγραψα

7.Στο μονο που εχεις δικιο ειναι οτι ειμαι τουριστας στο φορουμ γραφω μια φορα τον μηνα για χαβαλε ισως να επρεπε να με αντιγραψεις λιγο γιατι ακομα και τα 10 ατομα που εχουν μηνει να το διαβαζουν πιστευω σε εχουν συχαθει να ξεκατινιαζεσαι καθε μερα

8.Οσο για τις συνεντευψεις κτλπ καλυτερα απο πιτσιρικαδες παρα απο γερους κομπλεξικους,τα Online games ειναι κατα κυριω λογο για τα πιτσιρικια,το να παιζεις ενα παιχνιδι 10 χρονια σερι κατι πρεπει να εχεις...

9.Και τελος οσο και να προσπαθεις να με κραξεις εγω προσωπικα γελαω γιατι θυμαμαι πως μου μιλαγες και τι ελεγες(ειμαι κυριος δεν βγαζω συνομιλες εξωτερικο).Απο επιχειρήματα και στατς κλασσικα δεν εχεις τπτ μονο ξεκατινιασμα κρυξου και αλλο πισω απο τον φουμαλ οπως κρυβεσαι γενικα παντα πισω απο καποιον τον οποιο μετα μπορει να βρισεις η να γλυψεις,απλα τωρα εχεις πονταρει σε ατομο που εχει χασει για να μου την πεις.

Το αστειο παντος ειναι οτι σε καθε εξωτερικο φορουμ ακυρωνεις αυτα που λες στο φορουμ του προηγουμενου κοσμου και να σου πω την αληθια χαιρομαι που με κραζεις για στο εξωτερικο φορουμ του 29 που με εγλυφες ενιωθα λιγο ασχημα προς τα αλλα παιδια γιατι με παρουσιαζες σαν ειμαι με το μερος σου ενω στο ειχα κανει ξεκαθαρο οτι δεν θελω καμια σχεση μαζι σου,τουλαχιστον μπηκαν τα πραγματα στην θεση τους.


Ετοιμασε τωρα το επομενο κειμενο απλα βαλε λιγο παραπανω φαντασια θα πουλαγε πιο πολυ να εγραφες οτι με εδειρε ο φουμαλ...

Χανεις το δικιο σου και μονο που ασχολεισε και μιλας με ενα ατομο που απλα κοιταει την παρτη του και οχι το παιχνιδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Αυτο με τα μπαν εχεις ενα δικιο πριν κανα μηνα εκανα για πλακα αιτηση τον εαυτο μου (ξεκατινιασμα εκτος θεματος)και δεν εφαγα ποινη.
Παλιοτερα θυμαμαι οτι οταν εβγαινες και μιλαγες ασχημα ετρωγες κανα μηνα αποκλεισμο(εχω φαει 4-5 τουλαχιστον).

Τωρα μονο αν κραξεις κανα διαχειρηστη το προσεχουν η αν βρισεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9362

παντε για υπνο {G.A} θα το παρουν τζαμπα τρωγεσται :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αλεξ-αγγελικη καληνυχτα


:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
 

DeletedUser24750

1.Φυλη με 2 ατομα δεν γινεται Να κανεις το πριμιουμ τι?Αφου δεν παιζεις ? Αντε να κοροιδεψεις κανενα μικρο .Παιζεις στην σολ και ηθελες να συνεχισεις να χτυπας ιζι αυτο ειναι το προβλημα σου ολα τα αλλα που λες οτι δεν σου αρεσε η ενωση κτλ ειναι ψεμματα εχεις κολλημα με τον ιζι ραιντερ εδω και κατι κοσμους αυτη ειναι η αληθεια γατακι

Μια χαρα φυλη γινεται και με 2 ατομα ξερω οτι σε ποναει οτι εσυ συνηθως στις φυλες που παιζεις φευγεις και σε βριζει ολη η φυλη η ολος ο σερβερ (βλεπε κ15-κ24) αυτος ειναι και ο λογος που αλαζεις παρεα ανα λιγους μηνες.
Στην σολ δεν παιζω και αν γουσταρω η δεν γουσταρω τον ιζι η αν με γουσταρει αυτος δεν ειναι δικο σου θεμα...
Σταματα να κρυβεσαι πισω απο αλλους
Εχει πλακα που στο φορουμ του 29 ανεφερε ως επυτιχια οτι λεει εφερες εμενα και την παρεα μου dnd :grrr:
Οσο για το γατακι πολυ κανακη βλεπεις και ειναι ατακα για 15χρονια

2.Δεν με νοιαζει μπεμπη αυτα ειναι για φτυσιμο ,το δευτερο μεγαλο σου κολλημα ειναι ο Φουμαλ για αυτο μας τα εχεις πρηξεις που καναμε συμμαχια μαζι του ουτε η ενωση σε πειραξε ουτε τιποτα το οτι ηθελες να χτυπησω Φουμαλ σε πειραξε γιατι εχετε τσακωθει.

Προσπαθεις να βγαλεις σκελετους τωρα...,ουτε καν εχω μιλησει με τον φουμαλ ουτε τον ξερω ουτε καν στο εξωτερικο φορουμ εχουμε ανταλαξει κουβεντες απλα αντιπαλοι ειμασταν και επειδη τον εκραζα εψαχνε να με δηρει εσυ παλι που μπλεκεσαι δεν ξερω.Βαλτον να με δηρει να χαρεις να παρεις ικανοποιηση
Στον 29 εσυ τον ειχες αναφερει και με κατηγορουσες οτι η dnd ειναι μαζι του,αφου εφυγα απο εκει τι με νιαζει τι κανατε...

3.Εισαι στα καλα παιδακι μοθ?Στο κ2 εγω επελεξα ναπαω στην cb που ηταν και ειναι η καλυτερη φυλη του ελληνικου σερβερ για να μαθω το παιχνιδι οπως και εγινε τις φυλες τις εδωσα σε συμμαχικη φυλη γιατι η cb δεν ειχε Ακαδημιες και εκανε επιλεκτικες στρατολογισες σε φυλη 100 ατομων ειμασταν μονο 30 ατομα.Σε κανεναν κοσμο δεν εχω πουλησει ή φαγωθει γιατι λες ψεμματα?Νομιζεις ετσι οτι ανεβαινεις παικτικα ή γινεσαι καποιος? Στο κ15 και κ16 που επαιζα συγχρονος εγινα μαμα ρε ασχετε και το ξερεςι τι επρεπε νακανω να παιζω φυλετικες μεχρι το μαιευτηριο ή μετα που ειχα νεογεννητο στο σπιτι εισαι αρρωστος ομως να το κοιταξεις γιατι ξερεςι και συνεχιζεις να λες ψεμματα.

Μπερδευεις τις ιστοριες σου.Εσυ στον 15 ελεγες οτι σε εφαγε ο κοσπαρτα και η φυλη σου επειδη πηγες να τους τα βρεις και για κατι λογους ξεκατινιασματος που σε πουλησαν(θυμησου futi),αν λεω ψεματα εσυ μου τα ελεγες....
Eσυ η ιδια ενα θραξ που ειχα βαλει σε κλησει μου ελεγες οτι σε πουλησε στον 2 και σε χτυπαγε με μια φυλη που ηταν ακαδημεια σου οτι σε πουλησαν παλι...
Στον 24 αλλαξες κοκκινα πως να γινει ασχετα αν σε δικαιολογεισα και το γουσταρα και εγω γιατι το εκανες στους nv.
Παικτικα και κατεβαινω οταν ξεκατινιαζομαι μαζι σου και θα ηθελα να το αποφυγω αλλα εσυ με προκαλεις.
4. Στον κ13 επαιζαν μετριες φυλες ηταν ανοικτοι τοτε αλλοι κοσμοι καλυτεροι ακομα και κ7 ηταν ανοικτος οταν ανοιξε ο κ13 και μετα ανοιξε ο κ16 οπου μπηκαν οι καλοι παικτες

Η mafia που ειχε κλησει τον 4 η Myr που ηταν η cnb στον 3 η ΘΒ(πυρηνας παικτων απο cxc)η nv που εσας ηταν ο κυριως αντιπαλος στον 24 και γενικα μετριοτητες.
0 7 ειχε ηδη κρηθει και εκλεισε στην διαρκεια,ειχα αρκετους συμπαικτες και εχθρους απο τον 7 και ξεχωριζαν παρα πολυ απο τους παικτες του 4 η του 2 η του 1.
Βεβαια αν ενωεις μετριες φυλες οπως πχ ειχες χαρακτηρησει την cxc καλα ηταν.
Περιεργο βεβαια οτι τα πρωτα ρανκ στον 16 ηταν παικτες που επαιζαν παραλληλα στον 13 καθως και η πλειοψηφεια των παικτων,μεχρι και ο μποκος που ηταν αρχηγος σου στον 16 μαντεψε που επαιζε πριν με φυλη.

5.Ποιες απωλειες ?Οσες απωλειες ειχατε σαν φυλη ειχα εγω σε ενα κοσμο .χαχαχαχα
Αναφερθηκες επιτελους σε stats
5.535,04 Mil. περιμενω τα stats σου που ειχες σαν παικτης τοσες απωλειες η σαν φυλη

6.Ωπα πουλησατε τα χωρια σας δηλαδη ,λιγο παρανομο ειναι αυτο νομιζω
Τα δωσαμε σε ενα φιλο τι θες να σου πω ναι να κανεις αιτηση?Δεν παιζω πουθενα δεν φοβαμαι για μπαν

7.Σε καθε ποστ μεσα εισαι και εσυ και κραζεις την καταντια των φυλετικων και καλα λες και εσυ εισαι ο μαστερ παικτης 356 σχολια εχεις και εχεις παιξει σε εναμιση κοσμο συν τα ακαουντ που χρησιμοπουσες οταν ετρωγες μπαν χαχαχαχαχα Ποιος ξεκατινιαζεται εγω ? Το κολλημα σου με το ναγιωτη το ξεχασες?Πρεπει να κρατησε κανενα χρονο.Εισαι εμμονικος ναγιωτης ιζι φουμαλ κοκκινα πανια για εσεν αοταν δεν γινεται το δικο σου σαν κακομαθημενο ξεκινας την γκρινια και πως κανατε ετσι το παιχνιδι και θελω να χτυπησω ιζι ουα ουα τσοπα ,τσοπα θα σου παρω παγωτο

Αντι για παγωτο παρε κανα χαπι....
Εσενα μπορει να σου αρεσουν αυτοι οι κοσμοι σε μεγεθος speed και τα Merge γιατι μπορεις επιτελους να παιξεις εμενα οχι.
356 σχολια σε 4 χρονια λογαριασμο στο εξωτερικο ειναι πολυ καλος αριθμος.
Εκφραζω την γνωμμη μου σαν απλος παικτης και ειμουν ειμαι και θα ειμαι κατα των merge.
Ασ εχω παιξει 1,5 κοσμο ειναι πολυ καλυτερα απο το να παιζεις 15 για να βρεθεις στους νικητες στους 2 απο αυτους ενας με Merge και ενας με αλλαγη κοκκινων.Και στο ξαναλεω αν ενας κοσμος παρει 3 χρονια ειναι σαν να εχεις παιξει 6 6μηνους.
Αναφερεις συνεχεια τον ιζι και λες εμενα για εμονη...Εγω μια φορα που ηθελα να τον κραξω βγηκα και εκανα αφιερωμα ο ιδιος.(αυτον πως τον συμπαθεις αφου ηταν απο αυτους που σε πουλησαν στον 15 και σε εκραζε για την συμπεριφορα σου εκει στο εξωτερικο?)
Τωρα το οτι με τον ναγιοτη υπαρχει οντος κοντρα για λογους αντιπαλοτητας και οχι απο το εξωτερικο φορουμ ισχυει παλι δεν καταλαβαινω τι σε ενοχλει εσενα?Το επαιξα ποτε οτι ειμαι καλος με ολους κανω μονο φιλους κτλπ?

8.Παιζεις εσυ 10 χρονια το παιχνιδι?χαχαχα εισαι μεγαλο ψωνιο τελικα 6 χρονια ειναι στην Ελλαδα επαιζες και απο πριν?Δεν το ηξερα .χαχαχαχα ποσες πυξιδες μετρας δηλαδη ,με τι ακαουντ επαιζες?
Εδωσες συνεντευξη ?χαχαχα ελεοςΕισαι μεγαλος ανθρωπος πια σοβαρεψου

Ποτε ειπα εγω οτι παιζω 10 χρονια παλι?Αν το πεις πολλες φορες θα το θεωρεις δεδομενο.
Δυστειχως παιζω 4-5 χρονια αν φτασω να παιζω 10 σαν εσενα θα εχει καει η λαμπα...
Ειχα σκοπο να μην ξαναπαιξω μετα τον 13 το ειχα κοψει και εσεις με ζαλισατε να ξαναρχισω
Ισως εισαι το μοναδικο ατομο που απο τον κ2 παιζει σερι ως τωρα.
28 ειμαι αν και εχω ψιλογερασει κραταω ακομα και αναφερεσαι σε κατι πριν 2 ετη αν και δεν καταλαβαινω γιατι σε ξενιζει χαβαλε ειχε.

9.... δεν ξερεις τι λες

Να φαω εγω μπαν επειδη μιλαω για την ενωση στο κ32 εσυ που παραδεχτηκες οτι πουλησες τα χωρια στο κ28 τι πρεπει να φας?Ουτε τους βασικους κανονες του παιχνιδιου δεν ξερεις κυριε προ και το γραφεις και στο εξωτερικο αχαχαχαχαχαχα εγκεφαλογραφιμο ισοηλεκτρικη γραμμη καμια επαφη με την πραγματικοτητα αχαχαχαχαχαχα

Και εγω πρεπει να φαω μπαν για ποσταρισμα εκτος θεματος και εσυ για τα τοσα ακυρα ποστ που εχεις κανει και για ολο το ξεκατινιασμα που εχει πεσει.απορω παντος με τις αντοχες σου στο εξωτερικο ...
Ειναι και ο ανεστης που σπαμαρει αλλα αυτος το κανει σε στυλ χαβαλε καλοπροαίρετα εσυ το κανεις για να βγαλεις τα απωθημενα σου και τα ψυχολογικα σου
Ολα σου τα ποστ δεν εχει κανενα να κανει με το παιχνιδι μονο ποιος ειπε τι σκυπε ποιος ηταν ο ρουφιανος ποιος πουλησε ποιον...
Το μονο που προσφερεις στο εξωτερικο ειναι ξεκατινιασμα.

Αυριο θα σου ποσταρω τα ποστ που αναφεροσουν σε μενα στον 24 και στον 29 να τα βαλουμε διπλα διπλα στα καινουργια οπως το ειχα κανει την αλλη φορα να γελασουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]@katimagiko και @ΑΝΟΥΒΗΣ, δεν θα είναι κοντά μας μέχρι του 14/03/2015 για απαράδεκτη συμπεριφορά,
ελπίζω μέχρι τότε να χαλαρώσουν και να επανέλθουν εντός θέματος και οι δυο.[/aig]
 

DeletedUser

Πάντως,και η δική μας τεράστια και πολύ σοβαρή φυλή,είναι διαθέσιμη για merge και να μπει στη βάρκα.
Έχουμε μάλιστα ξεκινήσει ήδη τις προετοιμασίες με συμπλήρωση του ονόματος της φυλής αλλά και ονομασίες των χωριών.
http://gr32.fyletikesmaxes.gr/game.php?village=4713&id=655&screen=info_ally
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Η κ45 είναι στον αέρα και οι 13ΟΥ (μονο 3 δεν ειναι τα ου) νομίζουν οτι έχουν πάρει το βορρά. :rolf:
Σε λίγες μέρες όμως θα ξεκαθαρίσουν όλα.
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Πάντως,και η δική μας τεράστια και πολύ σοβαρή φυλή,είναι διαθέσιμη για merge και να μπει στη βάρκα.
Έχουμε μάλιστα ξεκινήσει ήδη τις προετοιμασίες με συμπλήρωση του ονόματος της φυλής αλλά και ονομασίες των χωριών.
http://gr32.fyletikesmaxes.gr/game.php?village=4713&id=655&screen=info_ally

χαχα ειχε πλακα μπορω να πω.

Φιλε upsite δεν νομιζουμε τιποτα. Ξερουμε οτι ο βορρας εχει δουλεια ακομα (η κ45 δηλαδη). Γι αυτο μην το παιζεις εξυπνακιας και κατσε στα αυγα σου.

Δεν ξερω σε ποια φυλη παιζεις αλλα και σε οποια και να παιζεις δεν εχεις λογο. μαομαο και dnd καναν αγκαλιτσες, τα ρεζιλια που ουτε ενα πολεμο μεσα στην ηπειρο δεν κανανε και λενε οτι εμεις χαλαμε το παιχνιδι. Δεν καναν ουτε ενα πολεμο και αφησαν και αλλες 2-3 φυλες να αναπτυχθουν στο ριμ.

Το ιδιο και με α.κ.α + μ.λ (μαρξιστικο-λενινιστικο), αφου εχουν κανει τα περισσοτερα εσωτερικα στην ιστορια των μαχων.. Και αυτη η ηπειρος δεν εκανε πολεμο και περιοριστικαν στις αγκαλιτσες.

Κοιταξτε τα χαλια και μετα μιληστε για εμας, οταν ειχαμε τα τρενα στην ηπειρο και παιζαμε ξυλο μας βαρουσαν ταυτοχρονα τα λαμογια και η σος. Αλλα που καταληξαμε; Νομπλαραμε τα τρενα, οι σος παραδωθηκαν σε εμας και τωρα θα συνεχισουμε με τα λαμογια. 3 φυλες με 1 και οι 2 εξαφανιστηκαν.

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια λενε στο χωριο μου
 

DeletedUser

Ο καθενας με την τρελα του εδω μεσα!!!

Ολοι το βλεπουν απο τη δικη τους οπτικη γωνια και νομιζουν οτι εχουν καμια σοβαρη φυλη...Βαπτιστη οι SOS σου παραδωθηκαν επειδη μ ενα πλανο σου πηραν 20 χωρια??Δεν νομιζω!! Μαλλον για αλλους λογους...Τα χωρια τα πηραν βεβαια απο την ελιτ της φυλης σου Βολαρα,Βοηθεια,κτλπ αλλα το καταλαβαινω ειναι σε σταδιο που δεν πιανει πια το Πρεμ κ αρχιζουν να χανουν χωρια και να παιρνουν εσωτερικα!
Αν επαιζε δυνατη φυλη στον κοσμο δεν θα ειχε μεινει κολυμπιθροξυλο...Περιμενουμε ολοι τον 34 μπας και δουμε σοβαρο κοσμο..Εδω θα γραψει DnD κ Mao Mao...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Φιλε το ξερω οτι χασαμε 20 χωρια αλλα κοψαμε 60 αριστους και επισης οπως ειπα ειχαμε 3 μετωπα (τρενα, σος, λαμογια). Δεν υποτιμω κανεναν, ξερω αρκετους απο σος και ποσο αξιζουν, αλλα δεν με αρεσει να με υποτιμανε. Ο ΒΟΛΑΡΑ ειναι ελιτ αλλα ο βοηθεια σε καμια περιπτωση. ποτε δεν τον ειπαμε παιχταρα, και ξερω οτι εβαζε παρα πολυ πρεμ. επισης οι σος πηραν χωρια απο οτι να ναι παικτες. Τους λεω οτι να ναι γιατι το μαθαμε απο τα στατιστικα οτι εχασαν χωρια, δεν εγινε ποστ στο φορουμ ουτε τιποτα.

Προσπαθω να υπερασπιστω την φυλη-παρεα μου γιατι στο φορουμ το μονο που κανετε ειναι να μας κραζετε, δεν θελω να προσβαλω κανεναν
 

DeletedUser8333

Λεο μην ασχολεισαι με κανεναν....Ας μας πει ο I am here Baby που παιζει,για να ξερουμε,γιατι σαν και αυτον πολυ υπηρχαν (δες τα ποστ στην αρχη του κοσμου) και τωρα τους ψαχνουμε..Ας δουμε λοιπον που παιζει να ξερουμε και τα λεμε στο παιχνιδι
 
Κορυφή