Φυλη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25303
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser25303

Γεια σε ολους,
υπαρχει καμια φυλη που θα μπει μετα την εναρξη του κοσμου μεσα??Προσπαθω να βρω μια σοβαρη φυλη για να παιξω μαζι της μεχρι τελους.Οποιος εχει κατι υποψην του ας μου πει
 

DeletedUser33729

τι ελεγα?? η Mur. ειναι μια νουμποφυλη (μονο 1-2 παικτες ειναι καλοι) που δοιηκειτε απο ακομη πιο νουμπαδες ... γινετε να δοιηκεις μια φυλη και να μην εχεις κανει τουλαχιστον 1000 λεηλασιες σε 18 ημερες που εχει ανοιξει ο κοσμος?? φανταζομαι ολος ο χαρτης μπλες θα ειναι και θα ανοιξετε πολεμο με τα βαρβαρα ... η μονη φυλη που ξεχοριζει (δεν ειμαι μελος της,δεν παιζω καν κ33) ειναι η sol. που αυτη θα κλεισει και τον κοσμο ..
 

DeletedUser18669

τι ελεγα?? η Mur. ειναι μια νουμποφυλη (μονο 1-2 παικτες ειναι καλοι) που δοιηκειτε απο ακομη πιο νουμπαδες ... γινετε να δοιηκεις μια φυλη και να μην εχεις κανει τουλαχιστον 1000 λεηλασιες σε 18 ημερες που εχει ανοιξει ο κοσμος?? φανταζομαι ολος ο χαρτης μπλες θα ειναι και θα ανοιξετε πολεμο με τα βαρβαρα ... η μονη φυλη που ξεχοριζει (δεν ειμαι μελος της,δεν παιζω καν κ33) ειναι η sol. που αυτη θα κλεισει και τον κοσμο ..



ειναι η sol. που αυτη θα κλεισει και τον κοσμο εκλεισες τον κοσμο ακομα δεν ανοιξε
 

DeletedUser33729

χαχαχα μα ειναι ολοφανερο εχει παικταραδες, και οι αλλες φυλες ειναι η μια πιο αχρηστη απο την αλλη .. πρωτη φορα βλεπω να εχει μηδεν ανταγωνιστηκοτητα ενας κοσμος ....
 

DeletedUser18669

χαχαχα μα ειναι ολοφανερο εχει παικταραδες, και οι αλλες φυλες ειναι η μια πιο αχρηστη απο την αλλη .. πρωτη φορα βλεπω να εχει μηδεν ανταγωνιστηκοτητα ενας κοσμος ....

παικτες καλους εχει και σε αλλες φυλες αλλα το ποιος θα παιξει μιας και ερχετε καλοκαιρι δεν ξερω
 

DeletedUser33484

χαχαχα μα ειναι ολοφανερο εχει παικταραδες, και οι αλλες φυλες ειναι η μια πιο αχρηστη απο την αλλη .. πρωτη φορα βλεπω να εχει μηδεν ανταγωνιστηκοτητα ενας κοσμος ....

Στο παιχνίδι φίλε είναι και η School που έχει εξίσου καλό υλικό
 

DeletedUser5800

τι ελεγα?? η Mur. ειναι μια νουμποφυλη (μονο 1-2 παικτες ειναι καλοι) που δοιηκειτε απο ακομη πιο νουμπαδες ... γινετε να δοιηκεις μια φυλη και να μην εχεις κανει τουλαχιστον 1000 λεηλασιες σε 18 ημερες που εχει ανοιξει ο κοσμος?? φανταζομαι ολος ο χαρτης μπλες θα ειναι και θα ανοιξετε πολεμο με τα βαρβαρα ... η μονη φυλη που ξεχοριζει (δεν ειμαι μελος της,δεν παιζω καν κ33) ειναι η sol. που αυτη θα κλεισει και τον κοσμο ..

Τι λε ρε θηριο, εχεις πεσει σ ολα μεσα χαχαχα!

Και μονο το γεγονος οτι εισαι παντογνωστης σε εναν κοσμο που δεν παιζεις εμενα μου λεει τα λεει ολα:)

Και σε εναν μηνα και σε πεντε εδω θα μαστε ;) Με τη διαφορα οτι τοτε θα καταλαβεις τη βλακειουλα σ και δεν θα μιλας :)
 

DeletedUser33729

χαχαχα δηλαδη θες να μου πεις πως το φαβορι ειστε εσεις????? :doh:

1ον εγω την γνωμη μου λεω .. πως το φαβορι ειναι η sol. και δεν ειπα πουθενα πως ειμαι παντογνωστης

2ον μακαρι σε εναν μηνα να υπαρχετε ακομη .. (το ξερω πολυ χρονο σας δινω) :rolf:
 

DeletedUser17727

εννοειται πως η σολ εχει το καλυτερο υλικο στο παιχνιδι . την διοικεί ενας φιλος μου , θα πηγαινα με αυτους αλλα ειχα ηδη ξεκινησει να παιζω στην τοποθεσια που ειμαι τωρα και κανενας δικος τους δεν ητανε κοντα μου. οποτε μου προτεινε να παω με αυτους που ειμαι τωρα, η σεχτα εχει επισης καλο υλικο και καποιους παιχτες που ξερουνε πως να παιζουνε αυτο το παιχνιδι.. ο χρονος θα δειξει ποιος θα ξεχωρισει. επισης οι school εχουν εξισου αρκετα καλο υλικο . καλη επιτυχια σε ολους και να θυμαστε οτι ειναι απλα ενα παιχνιδι .
 

DeletedUser33703

Παιδιά για εμένα σίγουρα περιμένουμε να δούμε έναν όμορφο κόσμο , υλικό υπάρχει όχι τόσο καλό αλλά για να δούμε ανταγωνιστικό και όμορφο παιχνίδι πιστεύω υπάρχει το υλικό , και για φυλές ακόμα είναι πολύ νωρίς να μιλήσουμε , αν προσέξετε υπάρχει αρκετά δυνατό υλικό παικτών που όμως είναι μοιρασμένο σε μικρές φυλές των 15-20 ατόμων που σημαίνει πως αυτό το υλικό κάπου θα πάει στην συνέχεια και μην ξεχνάμε πως ο κόσμος δεν έχει σημαίες οπότε αρκετοί έχουν μπει με καινούργια ονόματα.
Για εμένα όσο αφορά τις ρυθμίσεις ο κ33 είναι ένας από τους 10 καλύτερους τελευταίους κόσμους , έχει δίκαιες ρυθμίσεις (πχ δεν έχει σημαίες και δεν έχει πάλαντιν) και δεν υπάρχει και προστασία νύχτας που θυμίζει κάτι από τα παλιά.
Εύχομαι καλές μάχες και εύχομαι να δούμε ένα όμορφο και πάνω από όλα δίκαιο παιχνίδι χωρίς ρουφιανιές , πουστιές κλπ κλπ, κάτι δηλαδή που δεν έχουμε δει στους τελευταίους κόσμους

Υ.Γ. Είναι γελοίο να μιλάμε για κλείσιμο κόσμου από τόσο νωρίς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33759

Είναι πολύ νωρίς να μιλάμε για κλείσιμο κόσμου.. Σολ μεγάλα ονόματα και ωραίο υλικό. τώρα σκουλ και Μυρ. είναι από πίσω που σημενει ποτέ δεν ξέρεις τη μπορεί να γίνει με την καλή διπλωματικά όλα μπορούν να γίνουν εύκολα για σκεφτήται στην 45 παίζει Μυρ. , σεχτα τσαζ. με μια σωστή συμμαχία μια από της 2 φίλες φεύγει εύκολα από την μέση έτσι μπορεί να γίνει και στην ήπειρο της σολ.

Από υλικό η Σολ 1η Σκουλ 2η Μυρ (με πολλά νέα ονόματα) και φυσικά η σεχτα με την τσαζ με πολύ καλό αρχηγό η τσαζ (και η σολ με νέο αρχηγό στον κ33 δεν λέω ο ελ γρεκο καλώς δυνατός απλώς το θέμα του k30 ήταν καθαρά διπλωματία πίστευε πολύ στουs παίχτες του αλλά με έναν ολόκληρο κόσμο δεν μπορείς να κανείς και πολλά και πολλές ρουφιανιές .. επιτα Σκουλ με αρχηγό τον παίχτη από σολ στον κ30... Μur. αρχηγό έναν πολύ δυνατό παίχτη με καλό υλικό μπορεί να κάνει πολλά όπως το έχει αποδιξει σε άλλων κόσμο και πιο πάνω ίδα κάτι ότι τα μέλη της ηγεσίας έχουν 1000 λελασίες άμα είναι 10000 και περνει από 1-1-1 πιστέυω καλύτερα 1000 και από 300-300-300.... σεχτα αρχηγός δεν τον γνωρίζω μάλλον και αυτός έχει κάτι με σολ κ30. δεν ξέρω ακριβώς αν μπορεί καπιος να το επαληθέψη ας το γράψει από κάτω.

Γρεεκ άρμη δεν λέω πολλά διότι δεν ξέρω
 

DeletedUser33729

τι καλο υλικο εχει η mur?? τι καλο αρχηγο εχει, εγω εναν demetrius και εναν anastasis 16 βλεπω που απο τα στατιστικα δεν εχουν σχεδον καμια εμπειρια .. ειμαι τοσο κατα αυτης της φυλης γιατι ειχα μπει ετσι για την πλακα μου στην φυλη τους στην αρχη του κοσμου ... ηταν κατι παραπανω απο γελιοι γιατι ηδη ειχαν κανει τον μισο χαρτη μπλε και σαν να μην εφτανε αυτο οποιος αποχωρουσε απο την φυλη 'θεωρουταν πρωδωτης' και πηγαινε στην black list ( ναι ειχανε ανοιξει καρτελα στο φορουμ και ειχανε βαλει την μιση ηπειρο :grrr:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33759

μαλλον δεν ξερεις τον αρχηγο απο μυρ. δες καλα το προφιλ του δεν εχω καμια σχεση με την φυλη και δεν ειμαι χειτερ καμιας φυλης..
αναστασης16 το ασσ του ειναι το halandreos κ1 αυτο το ξερω .. τωρα με το βλακλιστ ειναι συστιμα της φυλης... καθε φυλη λειτουργει αλλιος.
 

DeletedUser33729

μα και παλι στον κ1 τιποτα δεν εκανε κατι σπουδαιο ... 4000 κατακτησεις που ειναι σχεδον ολα απο βαρβαρα και εσωτερικα νομπλαρισματα ...:clap:

το οτι ειχε φτασει 30 μυρια+ δεν τον κανει κατι .. ο σκοπος ειναι να τα παιρνεις απο ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΟΚΙΝΟΥΣ και οχι απο βαρβαρα .. με αυτη την λογικη θα παμε και στον cazual και θα βγαλουμε τον dsaab παικταρα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33759

μαλλον εισαι λιγο μικρος για να μιλας για τον κ1 δεν ξερεις τι γινοταν ... 1 δελετε = 10.000 βαρβαρα και κατσε ρε τρελε μου εσυ που αν δεις δλδ βαραβαρο στον κ33 4000 δεν θα το κλειδωσεις ? πιστευω το εχεις κλειδωσει και το βαρας με 1 αριστο να το νομπλαρις δεν θελω να λεμε χαζα τωρα
 

DeletedUser33729

χαχαχ φιλε αμα δεν ξερεις τον συνολιτη σου καλυτερα μην μιλας .. μολις τωρα μου απεδειξες πως εισαι αλλος ενας βαρβαροφαγος (Οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται)...


μηπως εισαι μελος την noob-mur???? :hmmm:
 

DeletedUser8333

Επειδη εγω ξερω ποιος εινια ο γατοπαρδος, και ξερω και ποιος ειναι ο Demetrius, νομιζω οτι αυτοι οι δυο παιζανε μαζι και στον κ23...Για θυμησου λιγο ρε γατοπαρδε (για να μην πω το ονομα σου και σε καρφωσω) να δεις αν εχω διακαιο...Νομιζω ηταν στις 2 φυλες που τον εκλεισαν τον κοσμο...ασιλουμ και λυκοι..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή