Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21861

Ενα ενα τα παιδακια!!! Σιγουρα σε μια φυλη η οποια δν ειναι premade μπορεις να δεις τα χιλια μυρια δν.αντιλεγω αλλα ισως λεω ισως υπαρχει και ενα αλλο κομματι που μπορεις να.μην δεις τα χιλια μυρια!!!

Οσο αναφορα τον φιλτατο the mysteries και για το αν ειμαι μικρουλης η μεγαλος απλα ειπα οτι εφοσοβ κριτικαρετε τα παιδια που πηγαν σουσου γτ δν κριτικαρεις και εσενα που πηρες παικτη απο πρωην σολ σε καθιστα καλυτερο???? Αλλα φυσικα θα γυρισεις να πεις εφοσον εκαναν τις στρατολογησεις εκεινοι πρωτοι εκανα και εγω δλδ με τα λεγομενα σου μας λες οτι θα μπορούσες και εσυ να παρεις πρωην σολ αλλα δν σε εκατσε!!!!

Τροφη για σκεψη οπως ελεγε και ενα φιλαρακι!!!
 

DeletedUser33300

Ενα ενα τα παιδακια!!! Σιγουρα σε μια φυλη η οποια δν ειναι premade μπορεις να δεις τα χιλια μυρια δν.αντιλεγω αλλα ισως λεω ισως υπαρχει και ενα αλλο κομματι που μπορεις να.μην δεις τα χιλια μυρια!!!

Οσο αναφορα τον φιλτατο the mysteries και για το αν ειμαι μικρουλης η μεγαλος απλα ειπα οτι εφοσοβ κριτικαρετε τα παιδια που πηγαν σουσου γτ δν κριτικαρεις και εσενα που πηρες παικτη απο πρωην σολ σε καθιστα καλυτερο???? Αλλα φυσικα θα γυρισεις να πεις εφοσον εκαναν τις στρατολογησεις εκεινοι πρωτοι εκανα και εγω δλδ με τα λεγομενα σου μας λες οτι θα μπορούσες και εσυ να παρεις πρωην σολ αλλα δν σε εκατσε!!!!

Τροφη για σκεψη οπως ελεγε και ενα φιλαρακι!!!

Πήρε παίκτη ο Στέφανος?
Ποιονα να τον κράξω?:axe:
 

DeletedUser24216

παλι δειχνετε να τα μπερδευετε.

ο mysteries ειναι παικτης της Doom, απ οσο κοιταξα τελευταια φορα δεν πηραμε παικτη της σολ και δεν εχουμε παικτη της σολ.
 

DeletedUser

Ενα ενα τα παιδακια!!! Σιγουρα σε μια φυλη η οποια δν ειναι premade μπορεις να δεις τα χιλια μυρια δν.αντιλεγω αλλα ισως λεω ισως υπαρχει και ενα αλλο κομματι που μπορεις να.μην δεις τα χιλια μυρια!!!

Οσο αναφορα τον φιλτατο the mysteries και για το αν ειμαι μικρουλης η μεγαλος απλα ειπα οτι εφοσοβ κριτικαρετε τα παιδια που πηγαν σουσου γτ δν κριτικαρεις και εσενα που πηρες παικτη απο πρωην σολ σε καθιστα καλυτερο???? Αλλα φυσικα θα γυρισεις να πεις εφοσον εκαναν τις στρατολογησεις εκεινοι πρωτοι εκανα και εγω δλδ με τα λεγομενα σου μας λες οτι θα μπορούσες και εσυ να παρεις πρωην σολ αλλα δν σε εκατσε!!!!

Τροφη για σκεψη οπως ελεγε και ενα φιλαρακι!!!

... αν και σου απαντησαν και αλλοι πριν απο μενα θα σου πω κι εγω ... αλλο premade κι αλλο καταφυγιο κατατρεγμενων! ... και μιλας για στρατολογηση Ντουμ ενω εμεις και οι 300 ειμαστε οι ιδιες φυλες εξ αρχης κοσμου??? ... χαχαχααααα ... αστειο στα ορια του γελιου ... και για να μην μπερδευεσαι ... κριτικαρω τη διοικηση ΣΟΥΣΟΥ που αλλα ελεγε σκαιπ οσο ειχε το αγγουρι σφηνωμενο και αλλα εκανε μετα και κρυβοταν! ... οπως επισης και τους παιχτες που πηγαν ΣΟΥΣΟΥ και 1" μετα νομπλαραν Σολ(συμπαιχτες δλδ) ...

... εγω ειμαι Ντουμ και ειχα Σ.Ε με συγκεκριμενους ορους με ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ ... λογο του οτι η ΤΡ ειχαν τα αντερα να αποδεχτουν τον πολεμο μας εναντια σε Σολ και Σολογλυφτες(ενω οι ΣΟΥΣΟΥ κλαιγονταν οτι δεν μπορουν) αυτοματα απο το συστημα μπηκαν συμμαχοι ... οταν αρχισε να διαλυεται η Σολ η ΣΟΥΣΟΥ στρατολογησαν χωρις να μιλησουν οπως εκαναν τοσο καιρο σκαιπ οταν ηθελαν τη βοηθεια εμας ή των ΤΡ στο σκαιπ στο κοινο ρουμ των διοικησεων και κρυβονταν απο το σκαιπ ...αντιθετα οι ΤΡ και ενω το 90% των Σολ ειχε στρατολογηθει ειχαν την ευθυξια να μην στρατολογησουν και να με ρωτησουν ως οφειλαν(τυπικα πλεον) για Μοργκοθ, Γκαγκακο και Σιπμπου οι οποιοι συζηταγαν μαζι τους για στρατολογηση και εδωσα το οκ ... ετσι γιναμε συμμαχοι και στην ουσια με ΤΡ! ...

... μικρος ειναι οποιος προσπαθει με φτηνα τεχνασματα να αλλοιωσει οσα εγιναν ... δεν εισαι μονο εσυ ... και αυτο ειναι προσωπικη εκτιμηση ... για καποιον αλλο(πιθανως μειωμενης αντιληπτικοτητας) ισως εισαι τεραστιος! ... το να στρατολογεις 100 παιχτες με 800 χωρια παρα την συμφωνια που εχεις κανει και να στρατολογει η αλλη πλευρα επιτηδες αυτον που σε ποναει πιο πολυ και θα σε ποναει οταν δεν παει πυξιδα ,θα εχει 300αριστους και θα σου παιρνει χωρια ειναι τα ελαχιστα αντιποινα ...

... μηπως ηθελες να πεις τροφη για μπουφους???(το πουλι εννοω για να μην αρχισετε) ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Καταρχας γνωριζω ότι εισαι doom παικτης σας στο εξωτερικο ειπε οτι ειστε αιωνιοι συμμαχοι με tr εκτος 12 ωρων οποτε εφοσον πηρε η tr ειναι σαν να πηρες και εσυ εφοσον εισαι αιωνιος συμμαχος!!!!

Οσο αναφορα αυτα που λες για σουσου δν.με απασχολουν δν ειμαι σουσου εγω απλως αναφερθηκα σε γεγονος οτι στρατολογηθηκε παικτης οπως λες για αντιποινα και καθομαι και λεω οτι τους αλλους τους κριτικαρεις την στρατολογηση που εκαναν οι δικοι σου οχι!!!


Αν ειμαι μικρος στραβος μεγαλος η τεραστιος δν.με πολυ απασχολει το τι λεγεται εφοσον ειναι ενα γκειμ και απο οτι εχεις καταλαβει διασκεδαζω και δν με απασχολει το κομματι να μειωσω κανεναν!!!
 

DeletedUser

Καταρχας γνωριζω ότι εισαι doom παικτης σας στο εξωτερικο ειπε οτι ειστε αιωνιοι συμμαχοι με tr εκτος 12 ωρων οποτε εφοσον πηρε η tr ειναι σαν να πηρες και εσυ εφοσον εισαι αιωνιος συμμαχος!!!!

Οσο αναφορα αυτα που λες για σουσου δν.με απασχολουν δν ειμαι σουσου εγω απλως αναφερθηκα σε γεγονος οτι στρατολογηθηκε παικτης οπως λες για αντιποινα και καθομαι και λεω οτι τους αλλους τους κριτικαρεις την στρατολογηση που εκαναν οι δικοι σου οχι!!!


Αν ειμαι μικρος στραβος μεγαλος η τεραστιος δν.με πολυ απασχολει το τι λεγεται εφοσον ειναι ενα γκειμ και απο οτι εχεις καταλαβει διασκεδαζω και δν με απασχολει το κομματι να μειωσω κανεναν!!!

... καταρχας δεν φανηκε οτι γνωριζεις ... οσο για αιωνιοτητες και τα συναφη μου φαινονται αστεια! ... αιωνιο δεν ειναι τιποτα ... μην παραφραζεις τι λεμε ... απλα εμεις ο,τι συμμαχια κανουμε ειναι μεχρι τελους(εκτος αν μας την παιξουν π.χ Μπαντ) ειτε δικου μας ειτε των αλλων! ...

... η συμμαχικη φυλη(δεν ειμαστε ακαδημια τους) εκανε μια στρατολογηση με τη συμφωνη γνωμη μου γιατι αυτη θα ποναγε οπως και πονεσε ... και θα πονεσει κι αλλο αργοτερα! ... απο τα λεγομενα σου και τον τροπο εκφρασης σου για Γκαγκακο Σουσολοφερνεις παντως...

... να κριτικαρω τι? ... ο ενας(ΣΟΥΣΟΥ) πηρε 100 παιχτες χωρις να ρωτησει και να πει κατι και ο αλλος(ΤΡ) τηρωντας την αρχικη Σ.Ε που ειχαμε εναντιον Σολ με ρωτησε και με βρηκε 1000% συμφωνο ... θα γουσταρω πολυ οταν ισοροπησει ο Γκαγκακος κι αρχισει και γραφει στο αρχειο χωρια ΣΟΥΣΟΥ ... κι αν "κρεματε τους προδοτες οπως λετε" αυτοκρεμαστειτε πρωτα και μετα θα κρεμασω κι εγω τον Γκαγκακο ... αν και πλεον πιστευω οτι ολα αυτα για Γκαγκακο ειναι προπαγανδα των στρουθοκαμηλων Λιανας και Σωτηρχαινας...

... ουτε εμενα με απασχολει τι εισαι αρκει να μην εισαι ανακριβης και τουμπας ... ουτε εγω θελω να μειωσω κανεναν ... τωρα αν στο λεξικο Σουσολοφιλων μειωση ειναι λες το σκουληκι σκουληκι και την τουμπα τουμπα τοτε ναι θελω να μειωσω πολλους! ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Σε θεωρω αν πιστευεις οτι δν γνωριζα οτι εισαι τουλαχιστον αφελης!!!

Το να κριτικαρεις τις στρατολογησεις ενος ενω του αλλου οχι το θεωρω και εγω οχι τουμπα ****τουμπα!!!

Οσο για τα επιθετα που με προσαπτεις ολα καλοδεχουμενα συνηθισμενα τα βουνα απο τα χιονια!!!
 

DeletedUser

ρ κωμικοτραγικέ μυστεριε σταματα ελεος δηλαδη ο γκαγκακος εκοβε τρενα δικα μας πριν φυγει κ μετα πηγε να κλεψει ενα ακκ κ μπαναρε ενα αλλο εκκ με τον φιλο του τον αχονευτο σε παρακαλω κλειστο επιτελους ελεοσ λυπησου μας
 

DeletedUser

Σε θεωρω αν πιστευεις οτι δν γνωριζα οτι εισαι τουλαχιστον αφελης!!!

Το να κριτικαρεις τις στρατολογησεις ενος ενω του αλλου οχι το θεωρω και εγω οχι τουμπα ****τουμπα!!!

Οσο για τα επιθετα που με προσαπτεις ολα καλοδεχουμενα συνηθισμενα τα βουνα απο τα χιονια!!!

... χαχαχαχααααααα ... δεν παλευεσαι ...

... ο ενας(ΣΟΥΣΟΥ) καταπατα συμφωνια γιατι ενιωσε δυνατος και στρατολογει 100παιχτες, κρυβεται στο σκαιπ που κλαιγοταν πριν που τον βαραγαν και κλεινει μια ηπειρο ετσι και ο αλλος(ΤΡ) μεχρι να μου μιλησει ειναι κυριος στη συμφωνια που ειχαμε, δεν εχει στρατολογησει κανεναν,ειναι εκει στο σκαιπ οπως πριν και με την αδεια μου στρατολογει εναν που θα πονεσει και θα κραξω τον αλλο κι οχι τον εναν? ...

... απιστευτο!!! ... να δω τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα ... το τι θεωρεις ειναι εξισου αστειο με το λεξικο σου για ηθικη, συμφωνια,επιληψιμο και τουμπα ... οσο για τα χιονια ειναι το μονο που συμφωνω αφου ειμαι σιγουρος πως παντα ο.φ.α ησουν ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

ρ κωμικοτραγικέ μυστεριε σταματα ελεος δηλαδη ο γκαγκακος εκοβε τρενα δικα μας πριν φυγει κ μετα πηγε να κλεψει ενα ακκ κ μπαναρε ενα αλλο εκκ με τον φιλο του τον αχονευτο σε παρακαλω κλειστο επιτελους ελεοσ λυπησου μας

... βρε καλως το Γιωργακη! ... Γιωργακη αντε να δεις αν ερχομαι σε παρακαλω που θα μου κανεις και υποδειξεις να σταματησω ... και μαθε επιτελους οταν μιλας να ξερεις και να μην τρως παντα ο,τι σε ταιζουν ... και οπως ειπα και παραπανω κρεμαστειτε πρωτα εσεις που εχετε κανει λογκο το "τους ρουφιανους τους κρεμαμε" και μετα εγω θα κρεμασω Γκαγκακο ... οταν αποφασισετε να βγαλετε τα 12ποντα τα λεμε ...
 

DeletedUser

ρ κωμικοτραγικέ μυστεριε σταματα ελεος δηλαδη ο γκαγκακος εκοβε τρενα δικα μας πριν φυγει κ μετα πηγε να κλεψει ενα ακκ κ μπαναρε ενα αλλο εκκ με τον φιλο του τον αχονευτο σε παρακαλω κλειστο επιτελους ελεοσ λυπησου μας

Να ρωτησω κατι που το εχω απορια??Αυτος ο γκαγκακος που δεν σας εριξε πυξιδα οταν μπορουσε παιζει τον λογαριασμο μαζι με αυτο τον αχονεφτο http://gr.twstats.com/gr29/index.php?page=player&id=756371??
 

DeletedUser

δν εχω ονομασει χωριο μ ουτε εχω γραψει τους ρουφιανους τους κρεμαμε λες να μ ειπαν ψεματα εστω κ οντως ειχαν συνενοιθει ολοι κ μ ελεγαν ψεματα για τους λογαριασμους Mr axoneutos(tsios) η το misskl πως φαγανε μπαν ξερεις ? μαλλον οχι :(

- - - Eνημερώθηκε - - -

Να ρωτησω κατι που το εχω απορια??Αυτος ο γκαγκακος που δεν σας εριξε πυξιδα οταν μπορουσε παιζει τον λογαριασμο μαζι με αυτο τον αχονεφτο http://gr.twstats.com/gr29/index.php?page=player&id=756371??

δεν ξερω πραγματικα αρα δν μπορω να απαντησω
 

DeletedUser

ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΠΑΤΑΝΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ.Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΚΡΑΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΦΥΛΗ ΣΕ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΕΣ



[aig]10 Πόντοι
1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.


Παρακαλώ να κρατάτε χαμηλότερους τόνους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΠΑΤΑΝΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ.Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΚΡΑΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΦΥΛΗ ΣΕ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΕΣ

Αν απευθυνεσαι σε μενα παληκαρε,ερωτηση εκανα γενικου ενδιαφεροντος!!Μη θυμωνεις και γραφεις κεφαλαια...βλεπουμε να διαβασουμε και τα μικρα ευτυχως ακομα!!!
 

DeletedUser

ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΦΙΛΟΣ .ΕΠΕΙΔΗ ΚΡΑΖΟΥΝΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ


[aig]έχει δοθεί ποινή Σήμερα at 17:29

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δν εχω ονομασει χωριο μ ουτε εχω γραψει τους ρουφιανους τους κρεμαμε λες να μ ειπαν ψεματα εστω κ οντως ειχαν συνενοιθει ολοι κ μ ελεγαν ψεματα για τους λογαριασμους Mr axoneutos(tsios) η το misskl πως φαγανε μπαν ξερεις ? μαλλον οχι :(

- - - Eνημερώθηκε - - -



δεν ξερω πραγματικα αρα δν μπορω να απαντησω

... εγω σε αντιθεση με σενα ξερω πραγματικα πως εχουν γινει τα περισσοτερα περιστατικα ... εσυ υπεραμυνεσαι πραγματων που ακουσες απο αποδεδειγμενους φοβισμενους ψευτες και υποκριτες! ...
 

DeletedUser

... εγω σε αντιθεση με σενα ξερω πραγματικα πως εχουν γινει τα περισσοτερα περιστατικα ... εσυ υπεραμυνεσαι πραγματων που ακουσες απο αποδεδειγμενους φοβισμενους ψευτες και υποκριτες! ...

ρ συ σου λεω ναι οκ μ εχουν πει ψεματα εσυ απαντα μ τι εγινε με αυτους τους 2 λογαριασμους μπορεις να μ πεις?
 

DeletedUser

Το κραξιμο καλο θα ηταν να μη ξεφευγει απο τα πλαισια του παιχνιδιου και να μεταφερεται επι προσωπικου!!Τωρα οσον αφορα τις κινησεις του λογαριασμου γκαγκακος το μονο κακο στην υποθεση του,θεωρω ειναι το κοψιμο των τρενων εις βαρος των συμπαιχτων του!!!Οι αλλαγες φυλων λιγο εχουν σημασια!!Δικος σας ειναι ο λογαριασμος οπου θελετε τον πατε και με οποιους θελετε παιζετε!!
 

DeletedUser21861

the mysteries ποτε δν καταλαβα γτ να βαλεις bold ενα κειμενο μπορω να το διαβασω και χωρις bold!!!

Αν σε συγχυζω η οτιδηποτε θα μπορουσες να με πεις να το σταματησω γτ βλεπω εναν μικρο εκνευρισμο!!!


Υ.Γ οπως προειπα δν με απασχολει τι κανει η σουσου!!!
 

DeletedUser

the mysteries ποτε δν καταλαβα γτ να βαλεις bold ενα κειμενο μπορω να το διαβασω και χωρις bold!!!

Αν σε συγχυζω η οτιδηποτε θα μπορουσες να με πεις να το σταματησω γτ βλεπω εναν μικρο εκνευρισμο!!!


Υ.Γ οπως προειπα δν με απασχολει τι κανει η σουσου!!!



... εβαλα μπας και τη μυρισεις καθολου και διαβασεις αλλα μαλλον το προβλημα σου ειναι στην κατανοηση κειμενου οποτε αδικος κοπος οντως ... η παροιμια "σηκωθηκαν τα ποδια να χτυπησουν το κεφαλι" σου ταιριαζει γαντι στη νοοτροπια που εχεις! ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

ρ συ σου λεω ναι οκ μ εχουν πει ψεματα εσυ απαντα μ τι εγινε με αυτους τους 2 λογαριασμους μπορεις να μ πεις?

... θα σου απαντησω οταν μου πεις ποια ηταν η συμφωνια που καναμε ΣΟΥΣΟΥ,ΤΡ και ΝΤΟΥΜ-300 ως προς Σολ και ποσες φορες ειχαν κλαφτει η ΣΟΥΣΟΥ για βοηθειες και οτι θα πατησουν διαγραφη γιατι δεν αντεχουν αλλο ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Αυτες τις εξυπναδες τις λες σε πολλους η μονο στα φιλαρακια σου???


Αν εσυ εισαι το κεφαλι δν εχω λογια!!!
 
Κορυφή