Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser22254

ώπα ώπα ...

εγώ τέταρτο για μπιρίμπα ψάχνω μόνο ....
τα υπόλοιπα σοφιστικέ τύπου τα αφήνω σε εσάς που αρέσκεστε στον αντίλαλο.

Υ.Σ. με παρασύρεται και θα με λενε γλωσου μετα...πως θα παντρέψω τα παιδιά μου ..α πα πα πα

Παω να βαλω φεικ σε αυτον που τόλμησε να βάλει αμυνες στον εχθρο μου όταν ακόμα ειμασταν στην ίδια φυλή για να μου κόψει τους αρίστους...... λες ****ς είναι αυτός που κάνει τον ****. Λες και δεν κοιτάω τα χωρια που βαζω άριστους επειδή τους βαζω με διαφορά 30 δευτερολέπτων ...με καθυστερει η σκουφιτσα στο τηλεφωνο καθε φορά....αυτη φταιει για όλα
 

DeletedUser

Η φαντασια και το καθε είδους παιχνίδι δεν έβλαψε ποτέ κανέναν εκτός απο το να τον κανει φαντασιόπληκτο ( η φαντασία )....οπότε συνιστώ μια προσοχή στο μέτρο της φαντασίας ....αν και δεν νομιζω οτι υπάρχουν και πολλες ελπίδες. Η ζημιά μάλλον είναι μόνιμη.

αντε γεια και πάντα γεια....

Ποιος ασχολειται με τα 58 μύρια ; Μα αυτος που δεν τα έχει φυσικά.

Ε ρε ζόρι που δεν έχει βάρβαρα ο κόσμος....

Πάλι ψέμματα λεω...εχει ένα 69 πόντους ποιος θα προλάβει ;

... δεν ξερω ... εχουμε στειλει κι εμεις κι οι Μπαντ ... ειναι ενα δραμα ποιος θα προλαβει! ... χαχαχαχααααα ... α ρε Νελυ ... μου λειψε η υπεροψια σου οταν νομιζεις οτι εχεις το πανω χερι στο εξωτερικο ... μου ξυπνας αναμνησεις κ19 ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

ώπα ώπα ...

εγώ τέταρτο για μπιρίμπα ψάχνω μόνο ....
τα υπόλοιπα σοφιστικέ τύπου τα αφήνω σε εσάς που αρέσκεστε στον αντίλαλο.

Υ.Σ. με παρασύρεται και θα με λενε γλωσου μετα...πως θα παντρέψω τα παιδιά μου ..α πα πα πα

Παω να βαλω φεικ σε αυτον που τόλμησε να βάλει αμυνες στον εχθρο μου όταν ακόμα ειμασταν στην ίδια φυλή για να μου κόψει τους αρίστους...... λες ****ς είναι αυτός που κάνει τον ****. Λες και δεν κοιτάω τα χωρια που βαζω άριστους επειδή τους βαζω με διαφορά 30 δευτερολέπτων ...με καθυστερει η σκουφιτσα στο τηλεφωνο καθε φορά....αυτη φταιει για όλα

... τι??? ... εβαλε αμυνες στον εχθρο σου ενω ησασταν στην ιδια φυλη??? ... να του ζητησεις το τηλεφωνο του γιατι ταιριαζετε σαν 2 σταγονες νερο! ... μην το αφησεις ετσι και τον χασεις ... τετοιες ευκαιριες δεν εμφανιζονται συχνα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

... χαχαχααααααααα ... ξερω ... αλλα καλυτερα να μην πω που το εχουν καρφωμενο ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Οσο αναφορα καποια που αναφερθηκαν γ κ7 στην αρχη πολεμου με βαβελ χαναμε λογω εξεταστικης πολλων παιδιών ααπο οτι θυμαμαι ακκαουντ ειχε χασει κοντα στα 200 χωρια με το που γυρισαν απλα γύρισε ο πολεμος!!! Αποσο γνωριζω με μπεε ειχε συμφωνηθει να κοπανηθουμε μεχρι τελους και οπως προειπατε το ολο λάθος ηταν μα σταματησει η βαβελ να τους βαραει και να κοπανησει εμας!!!

Οσο αναφορα τν κ30 ισωα ο χαρτης να εχει παει αναλογικα οσο το δυνατον καλυτερα αλλα το θεμα ειναι οτι καποιοι doom tr εφοσον ειναι σχεδον μονιμη συμμαχια ξερει ο ένας τν αλλον οσο αναφορα το κομματι της σουσου τωρα θα δειξει αν εχουν τν ομοιογενεια που χρειαζεται οποτε ισως tr doom εχουν το πανω χερι!!!

Οσο αναφορα το παικτικο κομματι καποια παιδια της tr απλα ειναι φανταστικοι παικτες π.χ αγγελικη οταν το θελει φυσικα γτ με το ζορι δν γινεται τπτ!!!

ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΟΧΙ
Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΣΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ. ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΧΘΡΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

ΠΟΛΛΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΥΝ ΝΑ ΧΛΕΥΑΣΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΘΡΟΙ ΣΤΟΝ Κ30.
ΑΝ ΠΑΙΞΕΤΑΙ Κ33 ΜΑΖΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ? ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ/?


ΕΓΩ ΤΙΜΩ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΧΘΡΟΣ ΣΤΟΝ Κ30 ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΘΡΙΚΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ

ΚΑΠΙΟΙ ΘΑ ΜΕ ΘΕΩΡΗΣΟΥΝ ΑΚΥΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΕΙΠΑ :ρ



[aig]Προειδοποίηση
1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πες μας οτι εισαι η νυφουλα της lefnel!!Ετσι εξηγειται τωρα η αγαπη που της εχεις!!!Ημουν ο πρωην γαμπρος της αλλα δεν την αντεξα και την εκανα!!!Καλο κουραγιο αλλα δεν νομιζω οτι θα την αντεξεις!!!

Υ.Γ
[SPOIL]Οταν βλεπεις κενο 30 δευτερα να ξερεις ειναι ο πεθερος σου...Απο τοτε που τον χτυπησε το αλτσχαιμερ ξεχναει οτι τους στελνει και το θυμαται ανα 30 δευτερα και πολλες φορες και παραπανω!!![/SPOIL]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
beret ποσο πονο εχεις μοιρασει και τα 3.9/4 του φορουμ και τα 2.5/4 του .gr σε μισουν;
 

DeletedUser24216

ΑΝ ΠΑΙΞΕΤΑΙ Κ33 ΜΑΖΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ? ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ/?


το προβλημα σου εχει μια καλη, σιγουρη και θεμελιωδη λυση.
δεν προκειται ποτε να παιξω συμπαικτης με τις λερες των φυλετικων.

και γι αυτη τη φορα, δεν εννοω καποιον απο σουσου.
δοξα τω θωρ, ο κ30 ηταν γεματος απο λασπες.
 

DeletedUser

crow2403(L)ευχαριστω ,ειναι πολυ ωραια αυτα που λες και συμφωνο μαζι σου ,οταν θα εισαι πλεον φοιτητης θα σε "καψω" στο υποσχομαι :D

Παρτε βαθια ανασα και ανοιξτε το prtsc
http://prntscr.com/66o2kqπαραδινομαι
Παρε τον κοσμο τωρα !Αν ειναι να μας τυφλωσεις ολους.
Μου γυριζουν τα μυαλα και δεν καταλαβαινω τιποτα .Τοσα χρονια λες οτι παιζει φυλετικες ειχες δικια σου φυλη και δεν ξερεις να στελνεις τρενα?Τι γραφεις στο εξωτερικο με υφος χιλιων καρδιναλιων και απειλεις οτι θα τους φτασεις ,θα,θα,θα Ρε ουτε τα βασικα?Ουτε αυτο?Και αξιωνεσαι οτι θες κοσμο ?

:) <3


ωστε για το τρενο που εχεις στο πριντ μπορει να το εστηλε απο κινητο και ολοι ξερουμε πως δεν μπορουμε να βαλουμε σωστο τρενο :)

οποτε..

δεν αδικω κανεναν απλα λεω τι μπορει να εχει γινει.
 

DeletedUser

ΟΛΟ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ..

ΜΙΛΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

- - - Eνημερώθηκε - - -

crow2403 καλα λες μπορει με τον υπολογιστη να επαιζε μπιριμπα και να επαιζε φυλετικες απο το κινητο ,αν και χλωμο να ξερει να το χειριζεται.Εδω με το πλυντηριο ρουχων που το εχει 30 χρονια και ακομα διαβαζει οδηγιες .:p
Λες να εκανε λαθος και να εστελνε τα μπιριμπακια σε μορφη τρενου?


ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ. ΔΕΝ ΚΡΙΝΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ.
ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ-ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ


[aig]Έχει δοθεί προειδοποίηση για τα κεφαλαία

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22254

crow2403(L)ευχαριστω ,ειναι πολυ ωραια αυτα που λες και συμφωνο μαζι σου ,οταν θα εισαι πλεον φοιτητης θα σε "καψω" στο υποσχομαι :D

Παρτε βαθια ανασα και ανοιξτε το prtsc
http://prntscr.com/66o2kqπαραδινομαι
Παρε τον κοσμο τωρα !Αν ειναι να μας τυφλωσεις ολους.
Μου γυριζουν τα μυαλα και δεν καταλαβαινω τιποτα .Τοσα χρονια λες οτι παιζει φυλετικες ειχες δικια σου φυλη και δεν ξερεις να στελνεις τρενα?Τι γραφεις στο εξωτερικο με υφος χιλιων καρδιναλιων και απειλεις οτι θα τους φτασεις ,θα,θα,θα Ρε ουτε τα βασικα?Ουτε αυτο?Και αξιωνεσαι οτι θες κοσμο ?

Μπορει απλα να μην χρειαζεται να βαλει καποιος τους αριστους αλλιως με καποιους αντιπαλους!!!! Μπορει απλα να σας κανει πλακα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19367

μα ολόκληρο πόλεμο για ένα χωριό;

- - - Eνημερώθηκε - - -

(L)Πάντα ήθελα να γίνω αιτία πολέμου :D
 

DeletedUser22254

ξερεις εσυ ποιες ηταν οι συντεταγμενες, ξερεις..... :)
 

DeletedUser

μα ολόκληρο πόλεμο για ένα χωριό;

- - - Eνημερώθηκε - - -

(L)Πάντα ήθελα να γίνω αιτία πολέμου :D

.. μην τρελενεσαι ... αν διαβαζες καλα το κειμενο θα ηξερες! ... ησουν το κερασακι στην τουρτα ... πριν απο σενα ηταν ο αντρεςας1978, πριν αλλος και αλλος και αλλος που πηραν βαρβαρα στην ηπειρο μας και ελεγαν διαφορες δικαιολογιες ... ο πολεμος εγινε γιατι η διοικηση σας ειναι για καρπαζιες ... απλα καποιοι μου ελεγαν περιμενε να μιλησουμε με τους εξαφανισμενους ... τη Σ.Ε την ειχα βγαλει απο τοτε που καταπατηθηκε η συμφωνια μεταξυ των φυλων μας οποτε απλα απο καφε γινατε κοκκινοι ... επι της ουσιας καμια αλλαγη ...
 

DeletedUser

κυριαααα αγγελικη ο γκαγκακοσ εκτος οτι εχει πεσει 800.000 με τοσο στακαρισμα απο εσας που εχει φαει πως να τον καθαρισουμε τοσο ευκολα ρ κοπελια που τα χωρια διπλα μ ειχανε 2 παλαντιν το καθενα πλακα μας κανετε ελεος εχω κ αναφορες αμα θες ημαρτον τα ματακια μας
 
Κορυφή