ΜΕΙΩΣΗ ΚΟΣΜΩΝ

  • Δημιουργός θέματος afernat21
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλησπερα,θα ηθελα να προτεινω στους διαχειρηστες του παιχνιδιου κατι που κατα την γνωμη μου θα βοηθησει το παιχνιδι αρκετα.
Καλο θα ητανε λοιπον για μενα να μην υπαρχουν πολλοι κοσμοι(βλεπω τωρα υπαρχουν ο (28,30,31,32,HP).
Ειναι γνωστο λοιπον οτι το παιχνιδι δεν το παζουν τοσα πολλα ατομα οσο παλαιοτερες εποχες.Οποτε ειναι καταστρφικο να υπαρχουν τοσοι πολλοι κοσμοι στα ηδη λιγα ατομα που παιζουν(σχετικα με παλια) γιατι μοιραζονται ανα τους κοσμους και μενουν ακομα πιο λιγα οπως τωρα στον κ32 που δεν συμπληρωνει καλα καλα 4 ηπειρους.
Καλο θα ητανε λοιπον να υπαρχουν 2 κοσμοι(ιδανικο θα ητανε ενας αλλα δεν θα ικανοποιουντε ολα τα γουστα και και αμα καποιου δεν του αρεσει δεν θα μπορει να παιξει το παιχνιδι).Ετσι ολα τα ατομα θα συσσωρευτουν σε αυτους τους 2 κοσμους(που ειναι καλο να εχουν εντελως διαφορετικες ρυθμισεις για να ικανοποιουνται ολα τα γουστα οπως προειπα).Με αυτον τον τροπο θα γεμισουν πολλοι ηπειροι οπως γινοτανε καποτε στο παιχνιδι και θα υπαρχει πιο πολυ ενδιαφερον και ξυλο.Προτεινω ο ενας τουλαχιστον κοσμος να ειναι αργος και στα προτυπα κοσμων που αφησαν εποχη στο παιχνιδι οπως ο κ7 ωστε να μην κλεινουν μετα απο 4-5 μηνες αλλα να εχουν χρονια ζωης.Φυσικα θα υπαρχουν και οι γυροι speed οπως τωρα για εμπλουτιση της ποικιλιας του παιχνιδιου και φυσικα μολις οι 2 αυτοι κοσμοι κλεισουν καποιο μεγαλο χρονικο οριο ζωης να δημιουργθουν και αλλοι γιατι πχ αμα οι 2 αυτοι κοσμοι παιζονται για 2 χρονια ενας νεος παικτης δεν θα μπορει να μπει ευκολα.Ομως για αυτα τα 1-2 χρονια να υπαρχουν μονο αυτοι γιατι οπως ξαναειπα θα μπουν ολοι αναγκαστικα εκει και θα βλεποντας οτι υπαρχει πολυ ξυλο θα προσκαλεσουν και ατομα που επαιζαν παλια το παιχνιδι για να ξαναπωροθουμε ολοι μαζι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλησπερα,θα ηθελα να προτεινω στους διαχειρηστες του παιχνιδιου κατι που κατα την γνωμη μου θα βοηθησει το παιχνιδι αρκετα.
Καλο θα ητανε λοιπον για μενα να μην υπαρχουν πολλοι κοσμοι(βλεπω τωρα υπαρχουν ο (28,30,31,32,HP).
Ειναι γνωστο λοιπον οτι το παιχνιδι δεν το παζουν τοσα πολλα ατομα οσο παλαιοτερες εποχες.Οποτε ειναι καταστρφικο να υπαρχουν τοσοι πολλοι κοσμοι στα ηδη λιγα ατομα που παιζουν(σχετικα με παλια) γιατι μοιραζονται ανα τους κοσμους και μενουν ακομα πιο λιγα οπως τωρα στον κ32 που δεν συμπληρωνει καλα καλα 4 ηπειρους.
Καλο θα ητανε λοιπον να υπαρχουν 2 κοσμοι(ιδανικο θα ητανε ενας αλλα δεν θα ικανοποιουντε ολα τα γουστα και και αμα καποιου δεν του αρεσει δεν θα μπορει να παιξει το παιχνιδι).Ετσι ολα τα ατομα θα συσσωρευτουν σε αυτους τους 2 κοσμους(που ειναι καλο να εχουν εντελως διαφορετικες ρυθμισεις για να ικανοποιουνται ολα τα γουστα οπως προειπα).Με αυτον τον τροπο θα γεμισουν πολλοι ηπειροι οπως γινοτανε καποτε στο παιχνιδι και θα υπαρχει πιο πολυ ενδιαφερον και ξυλο.Προτεινω ο ενας τουλαχιστον κοσμος να ειναι αργος και στα προτυπα κοσμων που αφησαν εποχη στο παιχνιδι οπως ο κ7 ωστε να μην κλεινουν μετα απο 4-5 μηνες αλλα να εχουν χρονια ζωης.Φυσικα θα υπαρχουν και οι γυροι speed οπως τωρα για εμπλουτιση της ποικιλιας του παιχνιδιου και φυσικα μολις οι 2 αυτοι κοσμοι κλεισουν καποιο μεγαλο χρονικο οριο ζωης να δημιουργθουν και αλλοι γιατι πχ αμα οι 2 αυτοι κοσμοι παιζονται για 2 χρονια ενας νεος παικτης δεν θα μπορει να μπει ευκολα.Ομως για αυτα τα 1-2 χρονια να υπαρχουν μονο αυτοι γιατι οπως ξαναειπα θα μπουν ολοι αναγκαστικα εκει και θα βλεποντας οτι υπαρχει πολυ ξυλο θα προσκαλεσουν και ατομα που επαιζαν παλια το παιχνιδι για να ξαναπωροθουμε ολοι μαζι.

Μόνος σου το σκέφτηκες όλο αυτο ή είχες και βοήθεια ?
 

DeletedUser

ειχα και βοηθεια. παιζει κανα προβλημα ? δεν μιλησα σε σενα αλλα στην ομαδα διαχειρησης,πεταχτηκες σαν το παρδαλο κατσικι και δεν λες κατι επι του θεματος,εισαι εκτος τοπου και χρονου συγγνωμη.Αν διαφωνεις με το post ή το θεωρεις ηλιθιο αγνοησετο απλα,νταιλικια και ψευτομαγκιες αλλου.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Σωστα το να διαφωνησεις με μια αποψη συνεπαγεται με το οτι εισαι νταης και ψευτομαγκας και χουλ του πισι και γενικα ανυπαρκτος...
Κριμα που σαι ΑΕΚ
 

DeletedUser2088

[aig]Όταν κάποιος κάνει μια πρόταση,
δεν υπάρχει λόγος να εἰρωνευόμαστε τον συμπαίχτη μας,
είναι καλό να προσθέσετε η να διορθώσετε κάτι πάνω στην πρόταση,
χωρίς περιττά σχόλια.

Το θέμα θα μείνει ανοικτό μόνο για συμπληρωματικές η διορθωτικές προτάσεις.[/aig]
 

DeletedUser

ειχα και βοηθεια. παιζει κανα προβλημα ? δεν μιλησα σε σενα αλλα στην ομαδα διαχειρησης,πεταχτηκες σαν το παρδαλο κατσικι και δεν λες κατι επι του θεματος,εισαι εκτος τοπου και χρονου συγγνωμη.Αν διαφωνεις με το post ή το θεωρεις ηλιθιο αγνοησετο απλα,νταιλικια και ψευτομαγκιες αλλου.

Εγώ μια ερώτηση έκανα δε καταλαβαίνω γιατί γίνεσαι επιθετικός...ΑΣΧΕΤΕ.



Ενω οτι εξυμνει τους τωρινους γυρους σπιντ ας πουμε ειναι οκ;Μπρονζας μια ζωη τζενερειτορ.

Bronze δεν ήμουν και δε θα γίνω ποτέ :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18454

[swt]Μείνετε εντός του θέματος παρακαλώ.[/swt]
 

DeletedUser

Sweetest love να διαφωνησεις αλλα να μην το κανεις ειρωνικα...με επιχειρηματα και τεκμηριωση,το αν ειμαι ΑΕΚ ειναι εκτος θεματος.
soldierdruid ναι μια ερωτηση εκανες αλλα το "μονος σου το σκεφτηκες ολο αυτο" δεν το λεμε για καλο συνηθως αλλα ειρωνικα.

Εχω βαρεθει οταν καποιος παει να πει κατι αντι να απανταν επι του θεματος να λενε αλλα και στο τελος να μαλωνουμε.
Γραψε και εσυ ενα κειμενο και να ερθω να γραψω εγω απο κατω επειδη δεν μου αρεσε εμενα "Εισαι ****ς που το σκεφτηκες" θα ειναι καλα?

Δεν εξυμνω κανεναν γυρο speed γιατι σε εμενα αναφερεσε προφανως και οχι στο αλλο παλικαρι.Διαβασε τι γραφω,λεω οτι ειναι καλο να υπαρχουν για ποικιλια και γιατι μερικοι παικτες παιζουν ακομα οχι οτι εμενα μου αρεσουν,το αν θα πρεπει να βελτιωθουν ειναι αλλο θεμα δεν το αγγιξα καν,αλλο ειναι αυτο που προσπαθησα να πω στο αρχικο μου κειμενο.
Αν καποιος θελει να πει κατι επι αυτου καλως,ειδαλλως δεν θα μπω στο τριπακι να ξαναπαντησω σε προσωπικες προσβολες.
Ευχαριστω την ομαδα διαχειρησης που παραπεμπει τους παικτες να πουν κατι σχετικο και οχι σχολια του τυπου "αν το σκεφτηκα μονος".
 

DeletedUser33578

Καλησπερα,θα ηθελα να προτεινω στους διαχειρηστες του παιχνιδιου κατι που κατα την γνωμη μου θα βοηθησει το παιχνιδι αρκετα.
Καλο θα ητανε λοιπον για μενα να μην υπαρχουν πολλοι κοσμοι(βλεπω τωρα υπαρχουν ο (28,30,31,32,HP).
Ειναι γνωστο λοιπον οτι το παιχνιδι δεν το παζουν τοσα πολλα ατομα οσο παλαιοτερες εποχες.Οποτε ειναι καταστρφικο να υπαρχουν τοσοι πολλοι κοσμοι στα ηδη λιγα ατομα που παιζουν(σχετικα με παλια) γιατι μοιραζονται ανα τους κοσμους και μενουν ακομα πιο λιγα οπως τωρα στον κ32 που δεν συμπληρωνει καλα καλα 4 ηπειρους.
Καλο θα ητανε λοιπον να υπαρχουν 2 κοσμοι(ιδανικο θα ητανε ενας αλλα δεν θα ικανοποιουντε ολα τα γουστα και και αμα καποιου δεν του αρεσει δεν θα μπορει να παιξει το παιχνιδι).Ετσι ολα τα ατομα θα συσσωρευτουν σε αυτους τους 2 κοσμους(που ειναι καλο να εχουν εντελως διαφορετικες ρυθμισεις για να ικανοποιουνται ολα τα γουστα οπως προειπα).Με αυτον τον τροπο θα γεμισουν πολλοι ηπειροι οπως γινοτανε καποτε στο παιχνιδι και θα υπαρχει πιο πολυ ενδιαφερον και ξυλο.Προτεινω ο ενας τουλαχιστον κοσμος να ειναι αργος και στα προτυπα κοσμων που αφησαν εποχη στο παιχνιδι οπως ο κ7 ωστε να μην κλεινουν μετα απο 4-5 μηνες αλλα να εχουν χρονια ζωης.Φυσικα θα υπαρχουν και οι γυροι speed οπως τωρα για εμπλουτιση της ποικιλιας του παιχνιδιου και φυσικα μολις οι 2 αυτοι κοσμοι κλεισουν καποιο μεγαλο χρονικο οριο ζωης να δημιουργθουν και αλλοι γιατι πχ αμα οι 2 αυτοι κοσμοι παιζονται για 2 χρονια ενας νεος παικτης δεν θα μπορει να μπει ευκολα.Ομως για αυτα τα 1-2 χρονια να υπαρχουν μονο αυτοι γιατι οπως ξαναειπα θα μπουν ολοι αναγκαστικα εκει και θα βλεποντας οτι υπαρχει πολυ ξυλο θα προσκαλεσουν και ατομα που επαιζαν παλια το παιχνιδι για να ξαναπωροθουμε ολοι μαζι.
απλος σε λιγο καιρο στον 33 θα ειναι 5 ατομα δικο εχει!!
:hmmm:
 

DeletedUser32957

ενα και το αυτο ειναι...δεν εχει σημασια αν ανοιγει ενας κοσμος καθε φορα, η αν ανοιγουν δεκα ταυτοχρονα!
Υπαρχουν και καποιοι που τους βολευουν το ανοιγμα, 6 κοσμων πχ.
Πριμιουμ... τι αλλο???
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα...
και δε πα να χει κοσμος εστω και 20 ατομα?
Το ιδιο μας κανει!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή