Συζήτηση: Άνοιγμα κ33

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

[mad]Εδώ μπορείτε να συζητήσετε για τον κ33.[/mad]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το σιγουρο ειναι οτι δεν θα μπει ο Greg o Tourkofagos χαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser18255

Καλα ρε πατε και ανοιγετε κοσμο ενω ξερετε οτι ο voithia παιζει ακομα στον 32 :doh: ;
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δεν παιζει ο kalousis ομως κ32 νομιζω. Ειναι η ευκαιρια μας:D
 

DeletedUser26916

λοιπον ρε .. μακρια απο τους χορηγους μου :grrr:
 

DeletedUser24750

χειρουργικη ακριβεια για τον mad

30vmb7o.png


Μεχρι να ανοιξει ο 33 θα τα εχει χασει και θα ξεκινησει μια νεα αρχη.

Οσοι δεν το εχετε καταλαβει τελευταιες αρπαχτες κανουν πριν κλεισουν οι ελληνικοι σερβερ ουτε 4 ηπειροι δεν γεμιζουν πλεον.

ΥΓ.O Midnighter(πρωην lefterhs απο go) ειναι ο μονος που εχει πιασει το νοημα κ27,28,29,30,32 εχει βγαλει πολυ χρημα τον παραδεχομαι.
2rcr047.png

Αντε να γεμισουν οι θεσεις να τσιμπησουμε τις paysafe.


[aig] 29 Πόντοι
Επίθεση προς admin

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32817

29 ουτε καν 30. Χαχαχαχαααχ θεουλης αιγοκαιρε<3
 

DeletedUser24750

Το χειρουργικη ακριβεια ειναι επιθεση προς admin?

Πριν 5 λεπτα μου εστειλε μυνημα ενας που ηταν στην λιστα και ανεφερε οτι αλλου ειχε δηλωσει συμμετοχη και καποιος τον μετεφερε σε αυτη(ποιος αραγε) για να του φαει την καρτα.

2 χρονια τρωνε τις καρτες των παικτων απο τις φυλες go(k27) sos(k28) go(k29) tr(k30) sos(k32) και απλα κοιτατε.

Αν γραψω και με ποιον αραζει σκυπε ο συγκεκριμενος η ποιον αντμιν ειχε στους περισσοτερους κοσμους απο τους παραπανω φαω και μονιμο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum. Οποιαδήποτε αναφορά σε εντός του παιχνιδιού επιβολή τιμωριών, συζήτηση με αναφορά σε τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι αλλά και απόπειρα εξαπάτησης παικτών απαγορεύεται. Να επισημάνουμε ότι εδώ αναφερόμαστε και στην εξαπάτηση μέσω διαφημίσεων(πχ.προσφορά premium πόντων για υπηρεσίες εντός παιχνιδιού κλπ). Η Ομάδα Διαχείρισης των Φυλετικών Μαχών θα δράσει άμεσα σε οποιαδήποτε περίπτωση. Αυτό γίνεται για να διατηρηθεί η προστασία Προσωπικών Δεδομένων που υπάρχει μεταξύ της Ομάδας Διαχείρισης και των Παικτών και πιστεύουμε να βοηθήσετε να επιτευχθεί το συγκεκριμένο. Εδώ αναφερόμαστε στην Διαχείριση τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum.


[aig]Πόσο δύσκολο σας είναι να ακολουθήσετε τους κανόνες του φόρουμ?
θεωρείτε ότι είναι δύσκολο να βρω αφορμή να σας δώσω έναν πόντο ακόμα?

Παρακαλώ, σεβόμενος όλες τις παιχτικές εντάσεις που έχετε....
(αν και εγώ τις έχω απαρνηθεί εδώ και 6 μήνες για να είμαι εδώ και δίπλα σας)
να σέβεστε στο ακέραιο τους κανόνες του φόρουμ.

ευχαριστώ.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

ΑΝ θες να με μπαναρεις πηγαινε στο φορουμ του 32 εχω κανει ποσα ποστ σπαμ ακυρα με το θεμα οπου ξεκατινιαζομαστε εχοντας παραβιασει ποσους κανονες.
Τοσο καιρο στο εξωτερικο βλεπουμε προσωπικες προσβολες και ξεκατινιασμα και απλα κοιτατε αν δεν πεις κατι για admin υπνος βαθυς...
Κανε μια προσπαθεια να ισιωσεις το εξωτερικο φορουμ ξεκινοντας απο μενα δωσε μπαν σε ολα τα τρολ και τις κατινες μπας και ισιωσει η κατασταση αν και δεν το βλπεω
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Συγνώμη υπονοείς ότι κλέβει φουλ κάρτες αυτός που λες και δεν έχει βρεθεί ΕΝΑΣ ****ς να το καταγγείλει???

Είμαστε σοβαροί τώρα?

Ούτε τον ξέρω τον παίχτη που λες, ούτε έχουμε παίξει ποτέ μαζί σε φυλή απλά μου φαίνεται πολύ παράξενο να λειτουργεί τόσο καιρό έτσι και να μην τον κράζει κανείς.
 

DeletedUser24750

Δεν κλεβει καρτες με την ενοια οτι μαζευει τις παυσαφε και δεν δινει πρεμιουμ.
Στις φυλες αυτες μαζευει αυτος τις καρτες και καλα για να αγορασουν 50αρα παυ σαφε και να τη μοιραστουν ενω πουλαει το πρεμιουμ που εχει βγαλει.
Αιτησεις εχουν γινει και στο πρωτοκολο του φενεται καθαρα οτι το κανει και στα μυνηματα του που του δινουν τις Paysafe.

Kαι τα περισσοτερα μελη των φυλων αυτων ξερουν πλεον τι παιζει και τον εχουν παρει στο δουλεμα.
[SPOIL]
a3ca55.png
[/SPOIL]

Με το που γεμισει αυτη η λιστα οι παικτες θα του στειλουν τις παυσαφε με μυνημα
[SPOIL]
2rcr047.png
[/SPOIL] θα παρει τις καρτες και θα δωσει το τσαμπα πρεμ που φαρμαρε και θα παιξει κανα στοιχημα κανα ποκερ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Ειλικρινα συμφωνω σε ολα μαζι σου.
Αυτο που με ενοχλει ειναι οτι οι παικτες στις φυλες αυτες δεν το ξερουν και γινεται εδω και 5 κοσμους σερι πρεπει να ξερουν οτι οι παυσαφε τους δεν πανε στην εταιρεια που εχει το παιχνιδι αλλα στην τσεπη ενος δουκοβαρωνου με ακρες.Σε ολα τα Online παιχνιδια αυτο γινεται οπως και στο wow θυμαμαι ηταν οι κινεζοι φαρμερ που μαζευαν gold και το πουλαγαν απο site.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10366

μμμμ πολυ σοβαρο θεμα .:hmmm:

images
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

καλά κάτσε δηλαδή αυτό δεν είναι ης βάρος της εταιρίας? άμα ο άλλος βγάζει prem και μετά αυτό το prem το δίνει σε 5αδες 8αδες.. και 5-8 paysafe δεν μπαίνουν στο game δεν είναι μείον?

ειναι νομιμο αυτο ???

γιατι δεν βγαινει καποιος να μας πει να καταλαβουμε?
 

DeletedUser2088

[aig]Επανέλθετε στο θέμα που είναι το άνοιγμα του κ33.

Για όποια ερώτηση / απορία έχετε να απευθυνθείτε στο κέντρο υποστήριξης.[/aig]
 

DeletedUser18454

[swt]Να σας υπενθυμίσω πως το η εταιρία δεν σας δίνει την επιλογή για μία τέτοια χρήση. Μην επιλέγετε να κάνετε "κατάχρηση" των προνομιακών επιλογών που σας έχουν δοθεί.

Το επόμενο post εκτός θέματος επιεικώς εκτός φόρουμ για 1 μήνα.[/swt]
 
Κορυφή