Πρόβλημα με την κατανάλωση δεδομένων (MB) από κινητό???

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλημέρα παίδες.

Έγινε κάποιο update στις εκδόσεις για τα κινητά?

Παίζω πολύ από το κινητό (φαρμ μόνο από εκεί με βολεύει) και εδώ και 4 μέρες έχει γίνει ολική καταστροφή.

Έχω πρόγραμμα με 2 GB εδώ και πολύ καιρό και ΠΟΤΕ δεν έχω πλησιάσει να τα καταναλώσω.

Ξαφνικά τελείωσαν του προγράμματος και έβαλα άλλα 500 τα οποία εξαφανίστηκαν σε μία μέρα.

Δοκίμασα και με άλλη συσκευή για να σιγουρέψω ότι δε φταίει κάτι με τη συσκευή και χρησιμοποιώντας ΜΟΝΟ τις φυλετικές online επιβεβαίωσα ότι τα καταναλώνει το παιχνίδι.

Απορώ πως δεν το έχει διαπιστώσει-επισημάνει κανείς ακόμα...

Το θεωρώ πολύ μεγάλο πρόβλημα και φυσικά δε μπορεί να παίξει κάποιος από κινητό πλέον.
 

DeletedUser18454

[swt]Οι φυλετικές μάχες σαν εφαρμογή δεν δύναται να καταναλώνουν τα ποσά που μας αναφέρετε.

Ελέγξτε παρακαλώ τι άλλο υπάρχει ανοιχτό και μπορεί να σας τρώει MB.[/swt]
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Στο δεύτερο τεστ που έκανα είναι 100% σίγουρο γιατί το κινητό είναι άδειο από εφαρμογές...

Μόνο φυλετικές άνοιξα και "έφαγε" 80 ΜΒ σε μία ώρα.

Κάτι παίζει παίδες.
 

DeletedUser

αληθεια ειναι σε 32 επιθεσεις φαρμ εφυγαν 120mb.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Σε εμένα το πρόβλημα έχει διορθωθεί πάντως, αν και δεν ξέρω αν οφειλόταν στις φυλετικές ή στην εταιρεία που είμαι...

Πάντως τα τεστ είχαν δείξει ότι είναι θέμα φυλετικών 100% γιατί είχα κάνει όλους τους πιθανούς συνδιασμούς...

2 κινητά, 2 διαφορετικά νούμερα, το ένα κινητό εντελώς άδειο από εφαρμογές και ήταν σίγουρα θέμα του game.

Αφού λύθηκε είμαστε κομπλέ :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή