Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Μπουμπι εχεις ρουφιανους στην ΤΡ?Να βαλω lordi,beret,tribal troubles να γουσταρεις?
Τι εγινε ντοτσαρες επιτελους τα επιθετικα σου και εβαλες ανυχνευτες?Ποσο ακομα θα διδασκω φυλετικες κ μετα θα μου βγαζουν και γλωσσα?

Ναι βάλε ένα ονοματάκι να γουστάρουμε λίγο και εμείς .
Ναι η αλήθεια είναι ότι ντότσαρα τα επιθετικά μου επιτέλους
keep going γλυκιά μου
 

DeletedUser

Κάτσε λίγο μην μου μιλάς τώρα και με αποσυντονίζεις γιατί ακόμα ντοτσάρω .
Μάλλον πρέπει να έχεις και κάποιο πρόβλημα με τα μάτια σου όμως γτ δυστυχώς για εσένα αλλά προς το παρόν δεν χάνω (από ότι δείχνει η κατάταξη δηλαδή εκτός αν προσθέτεις τους πόντους από όλες τις υπόλοιπες φυλές μαζί) και την πρώτη φυλή που λες εγώ μαζί με τα παιδιά την φέραμε πρώτη και την έχουμε κρατήσει μέχρι και σήμερα .

Μην προτρέχεις γλυκιά μου , κάτσε να χάσουμε τον κόσμο και μετά σχολιάζεις .
 

DeletedUser25676

Εκτος από προπαγανδα και ατέλειωτο spam και παίχτες που είναι εντελώς ξεκάρφωτοι/ανύπαρκτη δεν υπάρχει τίποτα άλλο σε αυτό το θέμα, μπραβο σας πάντως ζωντανέψατε το φόρουμ.............
Σε λίγο θα μας βγει και ο "Mirdonas" και θα μας μιλάει για γκόμενες
 

DeletedUser20797

Εκτος από προπαγανδα και ατέλειωτο spam και παίχτες που είναι εντελώς ξεκάρφωτοι/ανύπαρκτη δεν υπάρχει τίποτα άλλο σε αυτό το θέμα, μπραβο σας πάντως ζωντανέψατε το φόρουμ.............
Σε λίγο θα μας βγει και ο "Mirdonas" και θα μας μιλάει για γκόμενες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

- - - Eνημερώθηκε - - -

λοιπον λοιπον εχουμε και λεμε ειμαστε μια χουφτα υπουλα και ανηθικα πιτσιρικια που απο την πρωτη μερα αυτου του κοσμου ειμαστε στην πρωτη θεση
μας παλεψατε με μπαν (πανω απο 20-25 λογαριασμοι εχουν μπαναριστει)
μας παλεψατε με ρουφιανακια (οπως καλη ωρα ο φιλος μας ο βαιος )
μας παλεψατε με υπερσυμμαχιες τρ ντουμ σουσου won vip και τωρα σενιορ

ειστε ολοι εμπειροι και εξαιρετικοι παικτες που εχετε κλησει κοσμους ενω εμεις παιζουμε μονο μερικους μηνες αυτο το παιχνιδι και τρωμε παντα πυξιδες
χμμμ να σκεφτωωω μαλλον κατι παει στραβα....πως γινεται ολα τα πουσ@@κια των φυλετικων να μαζευτηκαν σε εναν κοσμο εναντιων μιας φυλης και να μην μπορουν να κερδησουν? αυτο θα επρεπε να σας προβληματιζει αγαπητες μου κοτουλες
και παμε για εναν εναν
τρικ-βαιος: μας απεδειξε οτι το κανελωνει το ριζογαλο...μεγας ρουφιανος και παρασιτο οπου και αν βρεθει
γκλαντ1 γκλαντ1: για αυτον τα λογια ειναι περιττα! οπως εχει πει και ενας φιλος μου ειναι ικανος μονο για να φτιαχνει μασελες σε γριες
μπερετ: μαλλον ο αντρας σου δεν εκτελει καλα τα συζηγηκα του καθηκοντα
ολοι οι αλλοι που γραφουν ανωνυμα : απλα σας *******με στην μαπα

Κατι ασχετο απο ολα αυτα απο εναν "ασχετο" οταν εσυ εφαγες μπαν το εφαγες η δεν το εφαγες δικαια? εχεις τα @@@ να πεις ναι το εφαγα? η μαλλον οτι εχετε φαει μεχρι τωρα εγιναν επιτηδες ? Οι κλασσικες π@@πες παντα μα παντα τα ιδια και τα ιδια σε καθε κοσμο
Αληθεια πρωτος ακομα δεν εχεις παει τι εγινε 1 μηνα ελεγες
 

DeletedUser

απολυτα δικαιο μπαν...ειδες πουθενα να λεω οτι δεν ηταν?
 

DeletedUser

υπηρξαν αρκετα οπως σε καθε κοσμο
δεν τα ξερεις εσυ αυτα πιτσιφρικο??
 

DeletedUser20797

υπηρξαν αρκετα οπως σε καθε κοσμο
δεν τα ξερεις εσυ αυτα πιτσιφρικο??

Πες μας να τα μαθουμε να δουμε τα αδικα μπαν
25 στο συνολο να δουμε τι αδικα μπαν εχουν γινει

Επισης ενα 19 χρονο λεει τον αλλο πιτσιρικο οκ ρε μεγαλε
Βγαλε το δικο σου αρα 24 ακομα
 

DeletedUser25676

Ρε υπερΠΑΙΧΤΑΡΑ όταν θα μιλάς και θα λες ότι σε πολεμάμε με ban να έχεις και το δικαίωμα να το πεις γιατί μονος σου έδωσες το δικαίωμα να να σε πολεμήσουμε με το ban γιατί μονος σου παρανόμησες και ήξερες ότι θα υπάρξει τιμωρία..Και μην μας πεις ότι το ban του conquero ήταν άδικο μην προσπαθείς να καλύψεις τα ακάλυπτα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ρωτα την αρχηγο σου για παρανομιες...που κολλαει τα σπλιτ στα 2 μσ και τις βοηθειες στα 5
ααα ξεχασα οτι ειναι η υπερπαιχταρα για αυτο
 

DeletedUser20797

ρωτα την αρχηγο σου για παρανομιες...που κολλαει τα σπλιτ στα 2 μσ και τις βοηθειες στα 5
ααα ξεχασα οτι ειναι η υπερπαιχταρα για αυτο

Το γυριζεις αλλιως

Α πες τον ζαγκορ να διαγραψει το **** βαρεθηκαμε και παλι τα χωρια να τα παιρνουμε
 

DeletedUser25676

Eάν έχεις καμια υποψία ότι κάποιος λογαριασμός τις φυλής μου κλέβει υπάρχει και αίτηση υποστήριξης να κανεις άμα δεν έχεις στοιχεια μην ποστάρεις καν
 

DeletedUser29831

Αφρικανε Ασε τους μετριους να μαλώνουν φέρε πίσω Τhe paranormal και Κάντε Solarium..Noik μην μασας :D
 

DeletedUser

Πίστεψε με αυτό που δεν με ενδιαφέρει καθόλου μα καθόλου είναι η κατάταξη (και αν με ενδιέφερε πίστεψε με θα ήμουν πολύ ψηλότερα) και αυτό μπορούνε να στο επιβεβαιώσουν τα μέλη μου , μπορείς να ρωτήσεις όποιον θες .Πάντως εκτός από εσάς τουλάχιστον για αυτό , για κανιβαλισμό από την φυλή μου δεν με έχουν κατηγορήσει ποτέ , μπορεί να με έχουν κατηγορήσει κατά καιρούς για ότι άλλο θες αλλά για αυτό ποτέ .
Σε αντίθεση με την δική σου αρχηγό που έχουν αποχωρήσει πολλοί λόγω αυτού και έχω ακούσει πάρα μα πάρα πολλές φορές για την Στέλλα πως μαζεύει της άμυνες της φυλής στα χωριά της και πως παίρνει όλα τα εσωτερικά .
Αν ψάξεις στα στατιστικά όλων των ενεργών μελών που κρατάνε μέτωπα και κουβαλάνε την φυλή θα δεις πως έχω πάρει τα λιγότερα εσωτερικά από όλους αυτούς τους λογαριασμούς .

Δεν λέω καλή η προπαγάνδα αλλά ακόμα καλύτερη με κάποιες δώσεις αλήθειας μέσα.
 

DeletedUser33300

Έλα τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, δε θα βγει άκρη. Προπαγάνδες από παντού.

Μόνο Dream Team ρε :grrr2:
 

DeletedUser

...χαχαχαχαααααα ... βλεπω καημενε Αφρογαλακο αποκτας φαν κλαμπ ε?...ρε κωμικε οταν εκανες Σ.Ε(για να μην σε κραζουν για αγκαλιτσες) με DT, ΟΑΚ και Σενιορ(επι της ουσιας συμμαχοι στον πολεμο με ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ) και εκανες συμμαχια με Bad η αναλογια ηταν 1,2-1,3 : 1 υπερ σας οποτε ασε πως ειναι τωρα γιατι τωρα εμεις το διαμορφωσαμε(το 1:1 για την μεγαλυτερη φυλη στα χρονικα δεν ειναι δικαιο φανταζομαι)! ... αν διαλεξες λαθος φυλες προβλημα σου ... οποτε ασε τα παραμυθακια που πουλας γιατι δεν αγοραζουμε ... με την υπεροψια, τη βρωμια και τη βλακεια σου εχασες τον κ25 , εστρεψες τον κ30 εναντιον σου, εχασες παιχτες και λογαριασμους κι ακομα να παρεις το μαθηματακι σου! ... δεν πειραζει ... μεχρι τον κ90 θα εχεις μαθει ...

Υ.Γ: Δεν ξεκινησες στον κ15 μικρε ψευτακο ... στον κ13 σε γνωρισα που σαν jedit εκανες των ρουφιανο των Λ(λυκων) στον μεγαλυτερο λογ της αντιπαλης φυλης(Gosu) Dark Raven και οταν σε ανακαλυψαμε με αποδειξεις τα εριξες στον κοπλευ που ποτε δεν γνωρισαμε ...μια δικαιολογια που ποτε δεν εχουμε ξανακουσει στις φυλλετικες



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σου εχω και ενα κουιζ που δειχνει ποσο σιχαμενοι ειστε:

Ο λογ ΝταΒιντσι -αφου εχασε 2 κοπλευ- βαζει κοπλευ τον Νασο78 και αυτος στελνει μνμ στο φιλο του Γιωργο που παιζει το λογ Ρεντ στην Ντουμ και ειναι φιλοι με αυτον χρονια να του πει μια καλησπερα κι οτι θα παιξει εκει...εκεινος του απανταει με με ακρως φιλικο τροπο αλλα με τα γνωστα μπινελικια μεταξυ φιλων και αφου ακολουθουν 3-4 προτασεις ακομα τελειωνει η κουβεντα...την επομενη μερα λαμβανει παρατηρηση-προειδοποιηση απο Ο.Δ για το "προσβλητικο" που εστειλε!!! ... οταν μιλαω με Νασο σκαιπ εκεινος δεν ηξερε τιποτα, σοκαριστηκε απο την ελεεινη αυτη κινηση και εψαξε να δει τι εγινε...το μνμ ομως ειχε σβηστει, αιτηση υποστηριξης δεν υπηρχε και καποιος ειχε αρει και τον αποκλεισμο επικοινωνιας απο τον Ρεντ που εφαρμοζεται με καθε αναφορα επιθετικης κριτικης ... αργοτερα αυτος που το εκανε προ του κινδυνου να μην χασει παλι το κοπλευ του Νασο78 -ο οποιος δεν φοραει φουστανια σαν αλλους- παραδεχτηκε οτι εκανε αναφορα επιθετικης κριτικης και ζητησε συγνωμη στο Νασο(και οχι στον Γιωργο - Ρεντ) για την βρωμια του που σαν αλλος Αφρογαλακος εκανε χωρις να το σκεφτει "και καλα" ... για πες λοιπον ποιος ειναι αυτος ο σιχαμενος παιχταρας και αν παιζει ακομα στην ενδοξη(μη γελατε ρεμαλια) Σολ που δεν προσπαθει με αθλιους τροπους να μπαναρει παιχτες?...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

αχαχχχαχααχαχαχα δε τα ξερα.

Αφρο, παω να σας πω ηλιθιους στο παιχνιδι, ετοιμαστειτε για επιθετικη κριτικη!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή